Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 19:27



Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
EFL Cup 2017 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  EFL Cup 2017   |   27.02.2017 01:04


Първи трофей за Жозе Муриньо с Юнайтед!

Първи трофей за Юнайтед с Жозе Муриньо!

Честито на всички засегнати! На когото както му харесва повече. Така или иначе първата купа е факт. Колкото и да е усмиван и западащ турнирът, купата си е купа, и най-вече в психологически аспект много важна. Дано това се окаже началото на нова светла диря в историята на клуба.

Мачът бе много интересен за гледане, но аз бях доста нервен и при 2:2 оставих сина ми да гледа и да ми казва само кога има гол. Хеле избухна накрая, когато вече ми ставаше зле. Имах някакво ужасно предчувствие за обръщалка от 2:0 до 2:3, но за щастие Златан бе на друго мнение. Респект за Сейнтс, че показаха качествена игра и бяха абсолютно равностоен противник (от видяното и прочетеното).

Евала на Жозето, че предпочете тегава тактика в името на победата, което си беше и знак за респект към Пюел и момчетата му, понеже видяхме какво им се случи на Ливърпул на полуфиналите и като нищо можеше днес да се повтори историята ако бяхме излезли да се надиграваме, ние с по два мача на седмица и те с двуседмична пауза преди днешния финал.

За Златан каквото и да кажа няма как да не повторя мнозина преди мене. Пичът ще стане на 36 тази година, играе като на 26. Вече е с 26 гола за сезона, а някъде прочетох днес, че имал около 250 (забравих точното число) официални гола откакто е навършил 30. Много голям!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: EFL Cup 2017   |   27.02.2017 01:10


224 гола е точната бройка! А има доста именити нападатели, които отбелязват по-малко за цялата си кариера.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: EFL Cup 2017   |   27.02.2017 02:37


Естествено пропускаш най-важният момент в мача, който се случи в десетата минута, но те разбирам като пристрастен.

Италианчето от Саутхямптън ми хареса. Да вкараш хетрик срещу Юнайтед и то във финал, никак не е за подценяване.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: EFL Cup 2017   |   27.02.2017 07:24


Дали е най-важният, можем само да гадаем, но е факт, че щеше да вкара мача в съвсем друго русло.

Все пак ми е трудно да виня съдиите за това грешно решение. Страничният, от неговата позиция, не можеше да знае към кого е пасът, а главният пък отзад дори не можеше да види кой от двамата нападатели е в засада. Типичен случай за видео-решение, но явно ще трябва да се почака още няколко годинки. Иначе италианчето много добро, няма какво да се отрича. Да се сърди на съотборника си обаче, че беше в засада.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 07.07.2014 20:03
Мнения: 1133
Отговори с цитат
Мнение  Re: EFL Cup 2017   |   27.02.2017 08:03


Hiksa написа:
Естествено пропускаш най-важният момент в мача, който се случи в десетата минута, но те разбирам като пристрастен.

Италианчето от Саутхямптън ми хареса. Да вкараш хетрик срещу Юнайтед и то във финал, никак не е за подценяване.


Естествено и ти пропускаш другия най-важен момент в мача - неколкократното неизгонване на оня рогач Ориол Ромеу, но те разбирам - и ти си пристрастен.

Всеки обаче може да прецени коя грешка в крайна сметка имаше по-голяма тежест за изхода на мача.


Иначе честито на феновете на Юнайтед. За мен този трофей е залъгалка, но както казва Херо, надяваме се психологическия й ефект да доведе до нещо по-сериозно в близко бъдеще.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: EFL Cup 2017   |   27.02.2017 14:01


Сега пак гледах ситуацията. Никаква пасивна засада не е това! Редмънд е на не повече от два метра от Габиадини и е в траекторията на паса. Това си е кристално чиста АКТИВНА засада. Моите уважения към Мат Ле Тисие, но този път най-пристрастната реакция беше точно неговата. Дори видеорешенията да бяха в играта, всеки сериозен съдия би потвърдил първоначалното решение. Ай у лево!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EFL Cup 2017   |   27.02.2017 21:42


Страхотен финал се получи с невероятен футбол.
Очарован съм от играта на светците, чудесен отбор. Заслужаваха най-малкото да влезнат в продължение, но не удържаха на натиска последните минути.
Отменения гол бе 100% чист, но в подобен мач и толкова рано паднал гол е трудно да се твърди, че е супер решителен момент от мача.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг