Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 16:10



Отговори на тема  [ 97 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Pool Mania 2017/2018 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   24.09.2017 23:14


Кура си върви!!! Не съм доволен от победата. Тия боклуци ни изхвърлиха от купата на лигата, сега ги бием, но пак с два допуснати гола, като са и изпуснали дузпа !!!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   29.09.2017 10:06


Идеалният развой в неделя на Сейнт Джеймс парк.
Гафа наковава канчето на немското психо с 3:0/4:1
Ениуей Спортс Хруп уволнява клоп :moufan: :moufan: :moufan:
Гафа се надървя от вълнение, че могат да поканят, в резултат на което бузите му придобиват още 50 нюанса розово-червено
Целият футболен свят очаква хиспанеца да се завърне на бял кътър, но историята завършва с драматичен хепиенд, защото в последния момент, е назначен свободният агент, професорът по футбол Дон Татко Карло
Тифозите от миланело ревът, а аз съм супер доволен
Сезонът е спасен с 4-то място, вече мечтаем за следвсщия, в който титлата е наша! :laugh: :ura:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   01.10.2017 22:19


ReZo написа:
Идеалният развой в неделя на Сейнт Джеймс парк.
Гафа наковава канчето на немското психо с 3:0/4:1
Ениуей Спортс Хруп уволнява клоп :moufan: :moufan: :moufan:
Гафа се надървя от вълнение, че могат да поканят, в резултат на което бузите му придобиват още 50 нюанса розово-червено
Целият футболен свят очаква хиспанеца да се завърне на бял кътър, но историята завършва с драматичен хепиенд, защото в последния момент, е назначен свободният агент, професорът по футбол Дон Татко Карло
Тифозите от миланело ревът, а аз съм супер доволен
Сезонът е спасен с 4-то място, вече мечтаем за следвсщия, в който титлата е наша! :laugh: :ura:


Пауър брато, 4-то равенство последните 5 мача ... Манчо от миналия сезон!!! Само, че те поне взеха ЛЕ, а ния няма как да стане, защото по някакъв начин ще минеме групите, и после отпадаме в елиминациите, ако не на 1/8, на другия раунд. Т.е пак борба за 4-тото и ШЛ под въпрос ... Абсолютна сапунка от сорта на Докато свят светува. А аз не обичам сапунки и бабешки сериали и ще си пренасоча жанра ... ( в случая спорта, не отбора ). Не може Ман Ю само за 3 сезона да излезе от кризата, а наще вече 28 сезона ги държи. И то при положение, че не са по-богати от нас. Трябва да се провери отборния Хюман Дизайн!!! :helpless: :-x :sick:

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   14.10.2017 02:40


Като гледам Манчо в ква форма са и моите Ора кво представляват се чудя какви инжекции да взимам преди мача! Иначе сериозно - зле ми е! Изобщо не съм оптимист и се чудя дали да гледам мача!

Абе я се факайте бе!!!

WNWA

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   14.10.2017 11:28


TheExorcist написа:
Като гледам Манчо в ква форма са и моите Ора кво представляват се чудя какви инжекции да взимам преди мача! Иначе сериозно - зле ми е! Изобщо не съм оптимист и се чудя дали да гледам мача!

Абе я се факайте бе!!!

WNWA


Така те искам. Е*и им п**ката майна на тези манекени и недей си вкисва живота и настроението заради някакъв МАЧ.

Опитвай се да препрограмираш мозъка си, отнемайки важността на неща и събития, които нямат реално отношение към живота ти и довчера си смятал за много важни...

Някакви манекени ритат топка, а ти страдаш, плачеш, смееш се и т.н. Това е програма, мен! Емоционална.

И в крайна сметка, бъди благодарен, че си фен на Пуул. С Пуул по-лесно човек може да го постигне. Да намрази играта, един вид :rofl:

И аз искам да бием и ще гледам мача
Но ако не бием, кво ?! Мъдо, кво :-)

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   28.10.2017 18:05


Днес направихме голям успех! В края на Октомври успяхме да върнем положителната голова разлика! Аз лично нямам спомени по това време Пуул да е бил с отрицателна голова разлика!

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   21.11.2017 23:48


Абе гледам, че Чембърлейн е постигнал мечтата си: играел централен полузащитник, титуляр е... Само не знам дали това е инцидентно или всеки мач е така...

Иначе ви разбирам - мъка, мъка, много мъка...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   22.11.2017 05:44


alexbg написа:
Абе гледам, че Чембърлейн е постигнал мечтата си: играел централен полузащитник, титуляр е... Само не знам дали това е инцидентно или всеки мач е така...

Иначе ви разбирам - мъка, мъка, много мъка...


Колкото и да го мъчиш, няма да го измъчиш - Ловрен редовно титуляр ( Междудругото пича не игра лошо снощи )!!!

Иначе както казах, с телефон от на путката си майна не ми се коментира, но хаоса второто полувреме можеше да се предотврати като цяло. Просто скапана схема!

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 22.11.2017 05:51, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   17.01.2018 13:42


Мача с Ман Сити:

Не писах нишо досега, закъснение, но бях много зает последните 3 дена. Не гледах мача, че бях на едно място, но следях лайвскора. Определено не се изкефих на победата, въпреки, че бихме, защото този стил ИЗОБЩО не ми допада. Да ги поломиш и после да трепериш накрая, йок, aint my fuckin style!!! :-o Проблемът е, че отпускането се превръща в тенденция при Ливърпул, и това не е точно нашия стил! Защо го пиша това - зашото от както Клоп е дошъл, сме допуснали много голове в последните 10 минути на мача, а това не е Ливърпул!!! Ние обикновено сме силни точно там! Въпреки добрата игта, която демонстрираме, с такова поведение и такъв начин нямаме кой знае какъв шанс за нещо повече от 4-ката. А това не е, което искам! :sleep:

''If you are not first, you are NOTNING''! Bil Shankly

Се ми е тая вече на кое място сме! :-|

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   22.01.2018 23:55


Честито на Коутнжо! Жив и здрав копеле! Пари имаш бол, но НИКОГА няма да лидер в Барса! Оо да, ни ще си страдаме. Оо да, То ясно /че мадридсската наглост НЯМА край ( искат египтянина ) , но ще се бие/ Честито планббито за пореден път каске... :uuu:

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   22.01.2018 23:59


TheExorcist написа:
Честито на Коутнжо! Жив и здрав копеле! Пари имаш бол, но НИКОГА няма да лидер в Барса! Оо да, ни ще си страдаме. Оо да, То ясно /че мадридсската наглост НЯМА край ( искат египтянина ) , но ще се бие/ Честито планббито за пореден път каске... :uuu:


Айде стига с тоя Коутиньо...

Преди месец с него в състава направихме най-безумния мач за сезона с УБА като домакини...
Жив и здрав да е и да си гледа там "детската мечта"... Никой не е по-голям от клуба.. особено който и да е латинос...

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   23.01.2018 01:38


След днешния мач срещу последния, суонзи, предлагам всички - целия отбор, треньори и ръководство, да подпишат първи истанбулската конвенция, дееееба и шматките нещастни.

Това не е насилие над жени, това е изнасилване на собствените фенове. Да биеш първия и да паднеш от последния....
Този клуб е неспасяем! :helpless:
Садо-мазо безполови джендъри, водени от брадясала Кончита Клоп. Майка ви дееееба, конвенционално казано!

Господи, благодаря ти, че все пак съм фен на БОТЕВ ПЛОВДИВ!
шото ако бях само на Ливърпул, щях да си ебамайката джендърска , от изумление. ... :no:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   28.01.2018 04:34


Деволе, няма ли да изригнеш с "Клоп-великан :laugh: ", както го направи в испанския ??? :whistle:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   30.01.2018 05:05


Два дена мислех дали отпадането от Еф Ей, от гранда Уест Бром на собствен терен е тактически ход с цел спечелване нещо друго и стигнах до заключението - НЕ Е! Първо, не ти се полага да отебаваш Тази Купа, по какъвто и да е критерий! Второ - и да я ОтЕбеш, няма за какво! И трето - who the fuck are you, за да си мислиш такива неща... :-o :helpless: Няма да ми пука като кажа, че екскюз няма за мизерията, че от няколко сезона се играе само в една насока, но отбори пак с не по-малко пари се хвърлят нявсякъде. За кое се биеш бе клопедастер, титлата в Англия
( която няма да я имаш този сезон ) или ШЛ ( която също ще е very unlikely your trophy?! ) :helpless:
В заключение - излишна загуба. Глупава. Наивна! :uuu:

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 30.01.2018 05:08, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   04.02.2018 20:33


ЕБАТИ ПРЕСТЪПНИЯ СЪДИЯ, ДОЛЕН ЖАЛЪК ПЕДЕРАС!!! :-x И ДВЕТЕ ДУЗПИ НА ТОТНЪМ НЕ СЪЩЕСТВУВАХА. ПЪРВАТА ИМАШЕ ЗАСАДА, ВТОРАТА В 94 МИНУТА ПЪЛНА СИМУЛАЦИЯ! Мръсни съдийски копеленца, страничния най-вече! :-x :-x

_________________
Изображение


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   04.02.2018 21:05


TheExorcist написа:
ЕБАТИ ПРЕСТЪПНИЯ СЪДИЯ, ДОЛЕН ЖАЛЪК ПЕДЕРАС!!! :-x И ДВЕТЕ ДУЗПИ НА ТОТНЪМ НЕ СЪЩЕСТВУВАХА. ПЪРВАТА ИМАШЕ ЗАСАДА, ВТОРАТА В 94 МИНУТА ПЪЛНА СИМУЛАЦИЯ! Мръсни съдийски копеленца, страничния най-вече! :-x :-x


Томи, това беше така и мен ме и яд, когато има несправедливост, но това не оправдава факта, че второто полувреме Ливърпул не можеше да изнесе топката в голяма част от времето, за което е виновен само и единствено Клоп.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   04.02.2018 21:27


ФА да купи на чернодрешкото бастунче и куче-помагач. Има нужда от тях.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   04.02.2018 22:06


goro_levskara написа:
TheExorcist написа:
ЕБАТИ ПРЕСТЪПНИЯ СЪДИЯ, ДОЛЕН ЖАЛЪК ПЕДЕРАС!!! :-x И ДВЕТЕ ДУЗПИ НА ТОТНЪМ НЕ СЪЩЕСТВУВАХА. ПЪРВАТА ИМАШЕ ЗАСАДА, ВТОРАТА В 94 МИНУТА ПЪЛНА СИМУЛАЦИЯ! Мръсни съдийски копеленца, страничния най-вече! :-x :-x


Томи, това беше така и мен ме и яд, когато има несправедливост, но това не оправдава факта, че второто полувреме Ливърпул не можеше да изнесе топката в голяма част от времето, за което е виновен само и единствено Клоп.


Това е така, аз не го отричам. Като цяло мачът беше слаб. Само споменавам стеклите се обстоятелства.

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   04.02.2018 22:08


Цитат:
Liverpool manager Jurgen Klopp contested referee Jon Moss' decision to award Spurs their first spot-kick after Karius brought down Kane inside the box, but former Premier League match official Dermot Gallagher says the correct decision was made.
He told Sky Sports: "The first penalty is very interesting. [Harry] Kane is in an offside position and [Dejan] Lovren has the chance to clear the ball and takes a chance.

"He has an ample opportunity to clear it. He doesn't clear it and he's clearly hit the ball. The ball comes through to Kane who is now not offside, as the law states.

"I thought it was excellent because you can quite clearly hear Eddie Smart say to Jon Moss, "I don't know if he's played the ball.

"It might have taken a bit of time but at the end they came to the right decision and both officials should be applauded. Lovren miskicks the ball so Kane is therefore onside

After Salah's brilliant second solo goal, Lamela went down inside the box following a challenge on him by Van Dijk - and Gallagher explained the process of the officials coming to the right call.

"It's very difficult because the penalty area is so crowded that [Moss] has to look across on the diagonally," the former official added.

"There's no doubt there's a foul and it's another example of great teamwork between the two [Moss and Smart]. It underpins the strength of their game.

"In the debrief after the game, they'll be told that they made the big, match-changing decisions correct on the day."


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   04.02.2018 22:22


Уникална гавра!!! Няма такива смешни дузпи, които основно се виждат по нашите географски ширини.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 97 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг