Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 20:32



Отговори на тема  [ 97 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Pool Mania 2017/2018 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Pool Mania 2017/2018   |   12.08.2017 21:29


Анфо не е пуснал тема, пускам я аз.

И така, след като през миналия сезон, целия свят видя, фенове, специалисти и хора, които следят Ливърпул горе долу, както и от космоса се вижда, че защитата е дупка, не мога да разбера как САМО Клоп не го видя това нещо??? :-o

Три парцала от Уотфорд на старта ( последния в болезнената 94-та минута :-x ) не са изобщо обнадеждаващо начало, въпреки, че не загубихме мача, но това изобщо не е утеха. Миналата година пак допуснахме три гола на старта, но поне спечелихме с 4-3 като гости на Арсенал. Имам тегавото подозрение, че този сезон ще е сходен и дано да греша, защото Клоп явно или не се учи от грешките си или не ги вижда. Ако е второто, то тогава трябва незабавна смяна, защото първото поне някакси е поправимо.

Вярно трансферният прозорец още не е приключил, но не виждам индикации към промяна. Вярно само един кръг е минал, но това, което видях е същата песен! :-?

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   12.08.2017 21:52


Отгоре на това Клоп май даде назаден и за Коутиньо след молбата му за траснфер. Принципно е тъпо да държиш насила играч който не иска да играе за отбора, но от друга страна за това са и договорите.

Вчера позицията бе твърда, чак собствениците пуснаха изявление, днес Клоп звучи неубедително относно оставането на Кутиньо - хеле тоя изобщо не струва 100 милиона, ама ПСЖ и тоя излишък на пари в Барса тотално о бърка трансферния пазар.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   12.08.2017 22:08


Аз съм за трансфер на Коутиньо. Щом иска да си ходи, нека се маха, пък онези да платят 100 милиона.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   12.08.2017 22:15


Не знам кой колко струва, но принципно Фелипе иска да остане, но също така иска и трофеи. Като цяло прогнозирам, че ако до зимата не се промени траекторията, схемата и мисленето на игра на отбора, които основно зависят от Клоп, нищо чудно бразилеца да поиска да си ходи, без значение от договорите, луупхоули има колкото щеш, и аз изобщо няма да го виня. Ливърпул изобщо не играе лош футбол, но не е и печеливш. Не мога да разбера как никой не успя да набие в канчето на тоя вестфалски гьонсурат, че защитата е зле и нищо не се прави по въпроса... :outofspace:
Той има схема за скорост и бързи атаки, но това изобщо не е достатъчно за отбор с претенции за нещо повече от 4-то място.

Това си е мое мнение и моя критика, ако някой иска да се включи или добави нещо, да сподели, ще ми е интересно!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   12.08.2017 22:20


Vendome написа:
Аз съм за трансфер на Коутиньо. Щом иска да си ходи, нека се маха, пък онези да платят 100 милиона.


Добре, и като вземат тези 100 млн, пак ще вземат некви селтаци, дето чеп за зеле не стават. Досега с трансферната си политика Клоп не се различава много от Роджърс. С тая разлика, че много повече пести и нищо не взима, докато оня профука всичко за дробсърма!

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   12.08.2017 22:32


TheExorcist написа:
Не знам кой колко струва, но принципно Фелипе иска да остане, но също така иска и трофеи.......!


ако някой иска да остане не пуска официално молба за трансфер .... напротив ОЧЕВАДНО не иска да остане, иска в Барса


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   12.08.2017 22:44


Balleta написа:
TheExorcist написа:
Не знам кой колко струва, но принципно Фелипе иска да остане, но също така иска и трофеи.......!


ако някой иска да остане не пуска официално молба за трансфер .... напротив ОЧЕВАДНО не иска да остане, иска в Барса


Айде посочи ми Туийт или там каквото е, че иска да се маха от Пуул и да ходи в Барса, че нещо ми е убягнало ... Естествено стига да не е манипулирано изявлението. По последни спомени ставаше въпрос за евентуален трансфер, не директно желание, а и като гледам нещата са в затишие в момента и има някакъв консенсус.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   12.08.2017 23:08


TheExorcist написа:
Balleta написа:
TheExorcist написа:
Не знам кой колко струва, но принципно Фелипе иска да остане, но също така иска и трофеи.......!


ако някой иска да остане не пуска официално молба за трансфер .... напротив ОЧЕВАДНО не иска да остане, иска в Барса


Айде посочи ми Туийт или там каквото е, че иска да се маха от Пуул и да ходи в Барса, че нещо ми е убягнало ... Естествено стига да не е манипулирано изявлението. По последни спомени ставаше въпрос за евентуален трансфер, не директно желание, а и като гледам нещата са в затишие в момента и има някакъв консенсус.



е ти преса не четеш ли? Писаха го всички вестници, днес се появиха информации, че Пуул отричат за такъв имейл с рекуест за трансфер, но е очевидно, че искат да замажат положението.

ето ти от първия източник, който ми излиза на Гугъл

http://www.espnfc.com/story/3176912/philippe-coutinho-hands-in-transfer-request-at-liverpool-source

Дори на Клоп на интервюто след мача му зададоха въпроса за трансфера, той не отрече, само каза, че не зависи от него , а от собствениците .....

Минута 6'15 ....



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   12.08.2017 23:42


Добре, и пак нищо ясно не става. Демек официален рикуест няма! Преди беше споменато нещо ЕВЕНТУАЛНО в течение на сезона, но не в началото. А иначе преса чета, но никъде не срещнах и ред, че Фелипе иска да напусне клуба. Въобще спекулации колко щеш, тези неща ги срещаме от години, няма да изброявам примери. Примерно при Торес и Суарес беше друго, защото си беше вече официално. Стиви Джи по едно време около 2005-6 сериозно се говореше, че ще минава в Челси, защото ''искал'', но като цяло нали знаеш журналята как тълкуват мнение ... Нищо не се знае пич, поне до Октомври, Ноември, Фелипе си е ОК на Анфийлд, и тези, които му слагат думи в устата, могат да го духат от мене! :finger:

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   13.08.2017 00:30


TheExorcist написа:
Добре, и пак нищо ясно не става. Демек официален рикуест няма! Преди беше споменато нещо ЕВЕНТУАЛНО в течение на сезона, но не в началото. А иначе преса чета, но никъде не срещнах и ред, че Фелипе иска да напусне клуба. Въобще спекулации колко щеш, тези неща ги срещаме от години, няма да изброявам примери. Примерно при Торес и Суарес беше друго, защото си беше вече официално. Стиви Джи по едно време около 2005-6 сериозно се говореше, че ще минава в Челси, защото ''искал'', но като цяло нали знаеш журналята как тълкуват мнение ... Нищо не се знае пич, поне до Октомври, Ноември, Фелипе си е ОК на Анфийлд, и тези, които му слагат думи в устата, могат да го духат от мене! :finger:



не знам какво четеш, напиши Коутиньо в Гугъл и ще ти излязат само резултати за рекуеста му за трансфер ..... да имейла му го няма сканиран ....както и да е, ок не иска да се маха, щом така искаш да вярваш ... ;-)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   13.08.2017 01:04


Balleta написа:
TheExorcist написа:
Добре, и пак нищо ясно не става. Демек официален рикуест няма! Преди беше споменато нещо ЕВЕНТУАЛНО в течение на сезона, но не в началото. А иначе преса чета, но никъде не срещнах и ред, че Фелипе иска да напусне клуба. Въобще спекулации колко щеш, тези неща ги срещаме от години, няма да изброявам примери. Примерно при Торес и Суарес беше друго, защото си беше вече официално. Стиви Джи по едно време около 2005-6 сериозно се говореше, че ще минава в Челси, защото ''искал'', но като цяло нали знаеш журналята как тълкуват мнение ... Нищо не се знае пич, поне до Октомври, Ноември, Фелипе си е ОК на Анфийлд, и тези, които му слагат думи в устата, могат да го духат от мене! :finger:



не знам какво четеш, напиши Коутиньо в Гугъл и ще ти излязат само резултати за рекуеста му за трансфер ..... да имейла му го няма сканиран ....както и да е, ок не иска да се маха, щом така искаш да вярваш ... ;-)


:-)

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   15.08.2017 20:21


Аз ако съм от някоя английска медия, ще изкарам на пресконференция на Клоп тест за наркотици и ще го предизвикам да се пробва.

Гледайки изражението и реакциите му, мисля, че друса сериозно.
А това че, отказва да промени това, което се вижда и от Марс, само затвърждава подозренията ми.

Джоуи Бартън го определи на гигантска немска мажоретка..
Мда..а като се сетя, че се спрягаха неговото и на Анчелоти, имена, за нов наставник...ееех :dunno:

3:1 за Хофе ми е прогнозата, между другото.
Отбора от село, дето вика Клопчо

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   16.08.2017 02:55


ReZo написа:
Аз ако съм от някоя английска медия, ще изкарам на пресконференция на Клоп тест за наркотици и ще го предизвикам да се пробва.

Гледайки изражението и реакциите му, мисля, че друса сериозно.
А това че, отказва да промени това, което се вижда и от Марс, само затвърждава подозренията ми.

Джоуи Бартън го определи на гигантска немска мажоретка..
Мда..а като се сетя, че се спрягаха неговото и на Анчелоти, имена, за нов наставник...ееех :dunno:

3:1 за Хофе ми е прогнозата, между другото.
Отбора от село, дето вика Клопчо


Интересното е, че в новата игра на Швабата наши die hard фенове са ги сложили извън 4-ката в крайното класиране. Като други юзъри чак 6-ти са ги сложили. :-x И то преди първия кръг, честно аз наистина имах големи надежди, но от това, което видях се вижда, че нищо не се е променило и ми падат надеждите. Но чак пък извън топ 4 не мога да се насиля да ги сложа. Все пак надеждата умира последна и наистина се надявам на накой да внуши на тая ряпа какво трябва да се направи и, че трябват още играчи ( правилните естествено )!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   20.08.2017 02:34


Мисля, че геройски се справихме с Палас, доволен съм, защото преди няколко некви месеци ни биха на Анфийлд, а сега ги биеме с феноменален гол второто полувреме! Значи селтаците биеме ли - ние сма НАЙ добри!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   09.09.2017 16:43


Е тва вече не е истина, добре, че не съм гледал понеже бях на парти снощи. След днешното не знам какво да го нарека не знам какво да кажа. Първо ще чакам фийдбак и после ако съм настроение ще пиша. :-x

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   09.09.2017 16:55


TheExorcist написа:
Е тва вече не е истина, добре, че не съм гледал понеже бях на парти снощи. След днешното не знам какво да го нарека не знам какво да кажа. Първо ще чакам фийдбак и после ако съм настроение ще пиша. :-x

Гледах мача - според мен беше равностоен до момента, в който Мане получи напълно заслужен червен картон (при спорна топка нанесе почти каратистки удар с крак в главата на вратаря Мораеш, след който бразилецът беше отнесен от терена на носилка). Малко след това Сити вкараха второ попадение и до края си правеха, каквото поискат; имаха и два (правилно) отменени гола - при 1-0 и при 3-0.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   09.09.2017 19:33


Това, че си останал с човек по-малко не е оправдание за аналене. Много пъти отбори остават така и някой път не само удържат, но и бият. Става въпрос за комплектоване и пренареждане, но явно Клоп и това не умее!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   16.09.2017 21:33


пичове, следващия сезон вече е нашия , да знаете ! :laugh: :outofspace: :-D

след поредения героичен домакински хикс срещу Бърнли, дошъл след поредна комична изява на двойката централни защитници, можем да си отдъхнем още след 6-тия кръг и да догледаме сезона, без да храним големи надежди...нито в Англия, нито в Европа

Всъщност, чудя се вече кой е за смяна....Фейнуей Спортс Груп или докарания от тях немскоговорящ посредственик.
Молихме се Джилет и Хикс да ги няма , обаче стана от трън, та на глог.

Няма кво да се чудите, топ-отбор в Англия без защита и с калпави трансфери от Бундеслигата, няма как да се случи.

Затова Стърлинг избяга, затова и Коутиньо иска да си тръгне...... ясно виждат безпомощността и неумението за промяна.....за да се мине на едно друго ниво. Наистина топ-европейско ниво.

За френските треньори знаем, че се натискат до последно и оставка сами на подават (Улие, Венгер) ....не знам как стои въпроса с немските. Дано поне те са хора на честта, въпреки че от тая празна глава не очаквам подобно действие .

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   18.09.2017 09:42


Аз днеска изтрезнех, уикенда ми беше супер, въпреки, че не съм вкъщи, не съм гледал мача и не съжаляеам. Лесно е да се каже Клоп - ВЪН, но после...От ерата на Улие съм се заричал да не гледам Пуул, но ги гледам. Просто нещо ме дърпа! I just LOVE this team!!!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   18.09.2017 09:57


Аз имам подозрението, че този човек е невменяем. Не може да имаш толкова пари и за цели 3 сезона да не оправиш защитата! Ебем ти и схемата, дано поне минем групата в ШЛ!!! :-(

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 97 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг