Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 23:04



Отговори на тема  [ 97 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Pool Mania 2017/2018 
Автор Съобщение
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   06.02.2018 09:03


Еми аз твърдя че твоят линк е зрителна измама, само на него ИЗГЛЕЖДА, че не го рита. Какво ще кажеш за 4:10, там ясно се вижда как го удря и кракът му отскача даже.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   06.02.2018 09:27


alexbg написа:
Салах - мда... Добър е, много... Само се замислих, някой европеец или бразилец, докато играе в емирствата например, дали ще си позволи да се прекръсти три пъти след гол... Съмнявам се, ама...
Уатевър - все пак ние сме широкоскроени, цивилизовани, проспериращи, винаизпитващи европейци... Обречени и обричащи се сами да изчезнем... Може и да не е за 60 секунди, но като нищо за 60 години... И пак уатевър - дори да съм прав, спокойно, повечето от нас няма да доживеем да го видим... Така че - спете спокойно, деца...

И какво значи, да не му отдадем заслуженото само защото е мюсюлманин? Ти верно си се бъгнал.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   06.02.2018 09:45


Алекс, пожелания късния следобед в събота да видя и от теб подобни цитати, които оправдават голове на Оба, Мики, Йозил и т.н. :)

Аз ще кажа само че за втората дузпа се изписа и изговори толкова много, че всеки може да си прецени дали няма резон в максимата че в последните минути на мача се дават само 100-ови дузпи.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   06.02.2018 09:46


spurs написа:
Какво ще кажеш за 4:10, там ясно се вижда как го удря и кракът му отскача даже.


Какви са изгледите да се възстанови за дербито с Арсе след този тежък удар.
;-)

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   06.02.2018 10:12


Той е мъжко момче, ще стисне зъби ;-) :dance:


 
Online
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   06.02.2018 21:07


Напротив, Шваба... Може би не се изразих правилно... Пичът е много добър, браво за което... И аз си го казвам - не го отричам, нито пък искам някой да не му отдава заслуженото...

Просто използвам повода, защото ми направи впечатление - все пак не е често срещано явление... И мисълта ми беше - ние сме толерантни, намираме го за нормално и естествено така да изрази благодарността си за гола... Но дали има реципрочност... И дали тази липса на реципрочност, дали тази наша толерантност няма да ни костват много?

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
Online
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   06.02.2018 21:10


Anfield написа:
Алекс, пожелания късния следобед в събота да видя и от теб подобни цитати, които оправдават голове на Оба, Мики, Йозил и т.н. :)

Аз ще кажа само че за втората дузпа се изписа и изговори толкова много, че всеки може да си прецени дали няма резон в максимата че в последните минути на мача се дават само 100-ови дузпи.


Малее - мнго съм зле... Докато осмисля какво ми казваш...
Мда - надявам се да има повод радост (и заради вас също) в събота към 16:15... Макар че - надявам се да не се стига до показване на артистични заложби... Ама честно казано - песимист съм... Мъка ми е, но истината е, че са по-добри от нас... И ще съм доволен, ако измъкнем хикса...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   10.02.2018 16:28


Ех, Анфо, жалко, няма поздрави за Мики, Доналд и други анимационни герои :-(

;-)


 
Online
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   10.02.2018 18:08


Както казах - по-добри сте. Нормално е да ни биете.
Аз гледах само второто полувреме и ми направиха вчепатление две-три неща:
1. Айови - не знаеше за какво е на терена, но то май и останалите от трагичния ми Арсенал не бяха в час;
2. Чех спаси 2-3 гола;
3. Играчите на шпорите не ми е ясно какво точно зобат, обаче са като някакви меуморими машини-роботи - как пък един не се задъха и не показа признаци на умора...
4. Кейн явно е много добър реализатор (голаджия), обаче честно казано за мен е "мръсен" играч - постоянно бута, подпира, рита и т.н. Не ме кефи...

Честита победа - радвайте се, няма да е дълго...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   10.02.2018 21:02


То първото нямаше какво толкова да се види, даже беше доста скучно, така че нищо не си изпуснал.
Иначе по твоите точки:
1. Мен най ме впечатли Лаказет - първите му две докосвания (които бяха примерно в рамките на 10 минути след влизането му, т.е. не беше особено активен) бяха в засада, след това имаше едно абсурдно воле и накрая изпусна най-чистото положение в 93-та.
2. Така е, въпреки че освен фала на Ериксен останалите бяха в него. Но резултатът трябваше да е 4-5:0 сигурно, щото освен спасяванията му имаше и още няколко пропуска покрай гредите (Кейн, Ламела, Али), а вместо това накрая на магия не изравнихте.
3. Почетино е известен със супер тежки и нтензивни тренировки. Залага страшно много на физическата подготовка, в началото като дойде в Англия (в Саутхямптън и първия сезон в Тотнъм) не ги балансираше правилно и играчите не успяваха да издържат целия сезон, но след това явно намери баланса и сега са доста по-добре нещата.
4. Е класически английски централен нападател, не бих го нарекъл мръсно, това си е съвсем нормално за тях, не помниш ли Шиърър?

Мерси, само не знам какво разбираш под "няма да е дълго", в съревнованието Тотнъм-Арсенал в следващите години ли, или в борбата за топ 4 тая година?


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   10.02.2018 22:18


alexbg написа:
4. Кейн явно е много добър реализатор (голаджия), обаче честно казано за мен е "мръсен" играч - постоянно бута, подпира, рита и т.н.


Историята помни не един случай на точно такива играчи, които са били страшно ефективни. Но в Тотнъм определено не е само той. На мен най-антипатичния ми играч в лигата е Деле Али, който е много мръсно куче, но също е много ефективен. Факт е че показват добър футбол, но за мен ще са си винаги лузъри. В момента имат доста добре балансиран състав и спокойно мога да твърдя, че това им е максимума откъм играчи. Тоест най-доброто, с което разполагат. Но са далеч от първия, което потвърждава тезата ми. А едва ли скоро пак ще има толкова непостоянни наведнъж Арсенал, Ливърпул, Юнайтед, Челси...

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   11.02.2018 06:07


Аз пожелавам на мръсния симулант Хари Кейн яко да се издъни на световното и да НЕ може да отбележи гол!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   11.02.2018 06:17


alexbg написа:
Както казах - по-добри сте. Нормално е да ни биете.
Аз гледах само второто полувреме и ми направиха вчепатление две-три неща:
1. Айови - не знаеше за какво е на терена, но то май и останалите от трагичния ми Арсенал не бяха в час;
2. Чех спаси 2-3 гола;
3. Играчите на шпорите не ми е ясно какво точно зобат, обаче са като някакви меуморими машини-роботи - как пък един не се задъха и не показа признаци на умора...
4. Кейн явно е много добър реализатор (голаджия), обаче честно казано за мен е "мръсен" играч - постоянно бута, подпира, рита и т.н. Не ме кефи...

Честита победа - радвайте се, няма да е дълго...


Алекс, вие сте аут от четворката. Двата манчестърски урода са там, другите два са измежду Клопедастера, лондонския урод в синьо и мошеника кейн! Така го виждам засега!

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   11.02.2018 16:18


TheExorcist написа:
alexbg написа:
Както казах - по-добри сте. Нормално е да ни биете.
Аз гледах само второто полувреме и ми направиха вчепатление две-три неща:
1. Айови - не знаеше за какво е на терена, но то май и останалите от трагичния ми Арсенал не бяха в час;
2. Чех спаси 2-3 гола;
3. Играчите на шпорите не ми е ясно какво точно зобат, обаче са като някакви меуморими машини-роботи - как пък един не се задъха и не показа признаци на умора...
4. Кейн явно е много добър реализатор (голаджия), обаче честно казано за мен е "мръсен" играч - постоянно бута, подпира, рита и т.н. Не ме кефи...

Честита победа - радвайте се, няма да е дълго...


Алекс, вие сте аут от четворката. Двата манчестърски урода са там, другите два са измежду Клопедастера, лондонския урод в синьо и мошеника кейн! Така го виждам засега!



това на колко уискита го написа ... и по горното :laugh:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   17.02.2018 11:06


Аз съм на мнение, че на ''реванша'' с Порто трябва да се пуснат титулярите, просто трябва да играят!

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   18.02.2018 13:52


spurs написа:
Цитат:
Liverpool manager Jurgen Klopp contested referee Jon Moss' decision to award Spurs their first spot-kick after Karius brought down Kane inside the box, but former Premier League match official Dermot Gallagher says the correct decision was made.
He told Sky Sports: "The first penalty is very interesting. [Harry] Kane is in an offside position and [Dejan] Lovren has the chance to clear the ball and takes a chance.

"He has an ample opportunity to clear it. He doesn't clear it and he's clearly hit the ball. The ball comes through to Kane who is now not offside, as the law states.

"I thought it was excellent because you can quite clearly hear Eddie Smart say to Jon Moss, "I don't know if he's played the ball.

"It might have taken a bit of time but at the end they came to the right decision and both officials should be applauded. Lovren miskicks the ball so Kane is therefore onside

After Salah's brilliant second solo goal, Lamela went down inside the box following a challenge on him by Van Dijk - and Gallagher explained the process of the officials coming to the right call.

"It's very difficult because the penalty area is so crowded that [Moss] has to look across on the diagonally," the former official added.

"There's no doubt there's a foul and it's another example of great teamwork between the two [Moss and Smart]. It underpins the strength of their game.

"In the debrief after the game, they'll be told that they made the big, match-changing decisions correct on the day."


Обаче е супер яко как като аргумент в защита на теза се дава гледна точка на бивш съдия, който като е бил активен съдия, е наричан безброй пъти "некадърник" заради "прегрешенията си". Как след като приключи с професията, такъв човек се превръща в "авторитет"?


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   19.02.2018 00:09


Ами аргумент е, защото няколко различни съдии обясняват едно и също правило по един и същи начин. Може някой да е много некадърен като съдия (нямам спомен честно казано конкретно за цитирания Галахър дали беше в тая група), защото примерно не вижда добре ситуациите или взима грешни решения на терена, но не съм чувал за футболен съдия, който не знае правилата (пример: другият цитиран от мен Греъм Пол на едно световно изгони играч след третия жълт картон - направил е страшен гаф, но със сигурност знае, че след втория жълт трябва да го изгони, нали?). Така че приемам че когато съдии обясняват теоретично дадено правило, те би трябвало да са наясно с него - със сигурност би трябвало да го знаят по-добре от мен, теб или Томи, нали?


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   19.02.2018 13:12


spurs написа:
Ами аргумент е, защото няколко различни съдии обясняват едно и също правило по един и същи начин. Може някой да е много некадърен като съдия (нямам спомен честно казано конкретно за цитирания Галахър дали беше в тая група), защото примерно не вижда добре ситуациите или взима грешни решения на терена, но не съм чувал за футболен съдия, който не знае правилата (пример: другият цитиран от мен Греъм Пол на едно световно изгони играч след третия жълт картон - направил е страшен гаф, но със сигурност знае, че след втория жълт трябва да го изгони, нали?). Така че приемам че когато съдии обясняват теоретично дадено правило, те би трябвало да са наясно с него - със сигурност би трябвало да го знаят по-добре от мен, теб или Томи, нали?


Така е. Аз просто си споделям как хора, които на практика са правили чутовни простотии - дали щото толкова си могат или са корумпета, после стават "авторитети". То важи за всички сфери на живота де :)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   19.02.2018 16:19


spurs написа:
Ами аргумент е, защото няколко различни съдии обясняват едно и също правило по един и същи начин. Може някой да е много некадърен като съдия (нямам спомен честно казано конкретно за цитирания Галахър дали беше в тая група), защото примерно не вижда добре ситуациите или взима грешни решения на терена, но не съм чувал за футболен съдия, който не знае правилата (пример: другият цитиран от мен Греъм Пол на едно световно изгони играч след третия жълт картон - направил е страшен гаф, но със сигурност знае, че след втория жълт трябва да го изгони, нали?). Така че приемам че когато съдии обясняват теоретично дадено правило, те би трябвало да са наясно с него - със сигурност би трябвало да го знаят по-добре от мен, теб или Томи, нали?


Тук имаше ли дузпа?

https://gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/video/pitame-vi-imashe-li-duzpa-za-cska-sreshtu-levski-401722

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2017/2018   |   19.02.2018 16:23


Според мен не, защото Йоргачевич пръв стига до топката и играе с нея, ама не разбирам в каква връзка ме питаш.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 97 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг