Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 22:52



Отговори на тема  [ 15 мнения ] 
Рейнджърс уволни Педро Каишиня 
Автор Съобщение

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Рейнджърс уволни Педро Каишиня   |   26.10.2017 21:35


В днешния следобед след заседание на клубния борд бе взето решение мениджърът на Рейнджърс Педро Каишиня да не продължи да води клуба.

Освобождаването на португалеца след по-малко от година начело на клуба само потвърждава неадекватното ръководене на клуба, а решението е по-скоро опит на ръководството да избегне гнева на феновете срещу себе си, отколкото нещо друго.

Взе се решение да се заложи на човек който има нулев опит в ръководенето на представителни ( мъжки ) отбори в Европа, беше му дадена голяма сума пари за селекция, която не бе оправдана.

Той бе взет, за да вдигне нивото на Рейнджърс, но категорично се провали в това начинание.

Отпадането за Купата на лигата на полуфинал срещу Мъдъруел в неделя, както и равенството снощи у дома срещу непретенциозния Килмарнък преля чашата и изчерпа търпението на всички, след големия провал през лятото в Лига Европа.

Подобно на Марк Уорбъртън, който взе опитния Джоуй Бартън в клуба и Каишиня също направи една подобна трансферна издънка, като привлече Бруно Алвеш. С опита си той трябваше за заздрави защитата на тима и да помогне за развитието на младите му колеги в отбрана, но почти през цялото време досега или беше контузен или наказан.
Алвеш има договор с клуба, но лично за мен няма място повече в отбора. Трябва да се намери някакво решение и той да напусне още зимата.

За временен мениджър е назначен Греъм Мърти, който е чудесен избор в близко бъдеще.


За постоянен такъв се спрягат различни имена като най-интересните са тези на Дейвид Мойс, Сам Алърдайс, Дерек Макинес. Аз съм за Макинес, но проблемът е как ще го пусне Абърдийн, чийто треньор е в момента. Склонен съм и да се изчака до следващото лято, но той да дойде. С Мърти мисля че отборът може да се пребори за третото място, като през този сезон и без това не е реалистично да се очаква нещо повече.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Рейнджърс уволни Педро Каишиня   |   26.10.2017 22:50


Долу ръцете от МакИнес! :stop:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Рейнджърс уволни Педро Каишиня   |   27.10.2017 12:11


SUBXERO написа:
Долу ръцете от МакИнес! :stop:


И от Абърдийн ли си? :-D

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Рейнджърс уволни Педро Каишиня   |   27.10.2017 14:15


Абсолютно! Още от Гьотеборг. Няма място за сравнения с Юнайтед, но съм им много повече от симпатизант.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Рейнджърс уволни Педро Каишиня   |   27.10.2017 15:08


SUBXERO написа:
Абсолютно! Още от Гьотеборг. Няма място за сравнения с Юнайтед, но съм им много повече от симпатизант.


Имал си си честта да ги гледаш тогава?! Незаменимо. И аз им симпатизирам и дано най-накрая успея да спечелят титлата в Шотландия и да прекършат господството на тия скапаняци и евронещастници Селтик!!!

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Рейнджърс уволни Педро Каишиня   |   27.10.2017 15:18


Не бе, само по тивито.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Рейнджърс уволни Педро Каишиня   |   27.10.2017 15:32


TheExorcist написа:
SUBXERO написа:
Абсолютно! Още от Гьотеборг. Няма място за сравнения с Юнайтед, но съм им много повече от симпатизант.


Имал си си честта да ги гледаш тогава?! Незаменимо. И аз им симпатизирам и дано най-накрая успея да спечелят титлата в Шотландия и да прекършат господството на тия скапаняци и евронещастници Селтик!!!


да, 1983 година Херо е бил на стадиона в Гьотеборг :laugh:


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Рейнджърс уволни Педро Каишиня   |   27.10.2017 15:38


TheExorcist написа:

...и дано най-накрая успея да спечелят титлата в Шотландия и да прекършат господството на тия скапаняци и евронещастници Селтик!!!


А дано ама надали :helpless:

Онзи ден уж Абърдийн, които по някаква случайност бяха с равни точки със Селтик ги приеха на собствен терен и се получи най-очакваното. Категорична победа на Селтик, като всяка година има по един такъв отбор, който надига глава и като дойде директния мач и бързо подгъва колена. Просто тея обезмислиха цялото им първенство. Даже в нашето има някаква малка интрига до някое време, но при тях такава не е имало не помня от коя година. Между другото, като излезнат да играят с отбор от топ първенствата виждаш какво им се случва. Това е резултат на липсата на каквато и да е конкуренция във вътрешното им първенство. Да ходят във Висшата лига и да си кротуват в златната среда. Хем ще взимат повече пари от това, хем ще освободят примката, около врата на собственото им първенство, която го задушава толкова години вече.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Рейнджърс уволни Педро Каишиня   |   27.10.2017 17:46


goro_levskara написа:
TheExorcist написа:

...и дано най-накрая успея да спечелят титлата в Шотландия и да прекършат господството на тия скапаняци и евронещастници Селтик!!!


А дано ама надали :helpless:

Онзи ден уж Абърдийн, които по някаква случайност бяха с равни точки със Селтик ги приеха на собствен терен и се получи най-очакваното. Категорична победа на Селтик, като всяка година има по един такъв отбор, който надига глава и като дойде директния мач и бързо подгъва колена. Просто тея обезмислиха цялото им първенство. Даже в нашето има някаква малка интрига до някое време, но при тях такава не е имало не помня от коя година. Между другото, като излезнат да играят с отбор от топ първенствата виждаш какво им се случва. Това е резултат на липсата на каквато и да е конкуренция във вътрешното им първенство. Да ходят във Висшата лига и да си кротуват в златната среда. Хем ще взимат повече пари от това, хем ще освободят примката, около врата на собственото им първенство, която го задушава толкова години вече.


Точно затова ме дразнят и ми станаха хипер противни от бая време, а си спомням, че им симпатизирах преди.

_________________
Изображение


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: Рейнджърс уволни Педро Каишиня   |   28.10.2017 01:30


SUBXERO написа:
Абсолютно! Още от Гьотеборг. Няма място за сравнения с Юнайтед, но съм им много повече от симпатизант.


Голям мач беше финала в Гьотеборг :-)

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Рейнджърс уволни Педро Каишиня   |   28.10.2017 17:15


Forest_fan написа:
SUBXERO написа:
Абсолютно! Още от Гьотеборг. Няма място за сравнения с Юнайтед, но съм им много повече от симпатизант.


Голям мач беше финала в Гьотеборг :-)


И епичния 1/4 финал с Байерн. Било е страхотно. Гледал съм ги на запис мачовете! :-)

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Рейнджърс уволни Педро Каишиня   |   22.12.2017 18:32


Днес бе взето решение Греъм Мърти да остане мениджър на Рейнджърс до края на сезона. Мнозина биха приели това решение като знак за безпомощност, но за мен винаги е добре когато има яснота по определени въпроси в даден клуб.
Основното недоволство идва от това, че по този начин управниците на клуба показват липса на амбиции и очакват пореден нулев сезон.
За мен обаче не е така. Точно прекомерната амбиция, която няма необходимото финансово покритие доведе клуба до това състояние. Сега основната задача е грешките да се сведат до минимум и обявеното днес решение е точно стъпка в тази посока.
През годините откакто Рейнджърс фалира и започна дългия си път към завръщане на най-високо ниво точно в селекцията бяха направени най-много грешни ходове. Взеха се прекалено много футболисти, които или бяха в напреднала възраст или нямаха качествата и манталитета да играят в този клуб. Към настоящия момент тимът страда най-много именно от тези решения.

Мърти няма да има амбиция за голяма селекция през зимата, той ще е доволен да отсее футболистите които имат качества да играят за този клуб, както и да се опита да наложи някои играчи от школата като титуляри, като вече се е заел с тази задача. Мърти е добър професионалист и има око за тези неща, не се съмнявам, че ще се справи със задачата.
Така ще има една стабилна основа за новия сезон и на новият мениджър ще е несъмнено по-леко, вместо да завари в клуба пълен хаос и лятото тепърва да се гради на ново, както беше досега.
Освен това за пръв път от много време насам тимът има някакъв облик, стил на игра, който не можеш да сбъркаш и знаеш, че това е стилът на Рейнджърс.

И още нещо за амбицията. Откакто се завърна в елита Рейнджърс има само един мач срещу Селтик който не загуби за първенство. И този мач бе именно с Мърти начело, когато той бе поел временно клуба за първи път миналия сезон. Рейнджърс се добраха тогава до равенство 1-1 в края на мача, но настройката за игра, подходът, духът бяха на нужното ниво. Дано и сега да бъде така.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Аватар

Регистриран на: 27.08.2012 13:50
Мнения: 479
Местоположение: гр. София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Рейнджърс уволни Педро Каишиня   |   23.12.2017 20:53


Днес гледах Килмарнък-Рейнджърс и определено останах разочарован от играта и на двата отбора.
Рейнджърс изглеждаха доста апатични и незнам как успяха да го вкарат този гол. А за пръчките от Килмарънк нямам думи... с положение и половина успяха да вземат мача и да вкарат два гола, естествено не и без помощта на защитата на гостите... :dunno:
май няма да се прилъжа да гледам скоро шотландски мач :outofspace:

_________________
http://norwich-city-bulgaria.com


 
WWW

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Рейнджърс уволни Педро Каишиня   |   23.12.2017 22:40


Не съм гледал мача, но ти вярвам. Рейнджърс са на периоди, непостоянни са, имат две лица.
Иначе Хибърниън би трябвало да ти харесат.
Ако решиш да гледаш пак гледай някои от следните: Хартс-Хибърниън, Рейнджърс-Селтик, Рейнджърс-Абърдийн, Селтик-Хибърниън, също и когато Сейнт Джонстън играе със Селтик или Джърс. Другите мачове просто не си заслужават.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Рейнджърс уволни Педро Каишиня   |   03.01.2018 02:18


https://www.youtube.com/watch?v=VOdeuOIcjw0

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 15 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг