Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 22:05



Отговори на тема  [ 331 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Следваща
Premiere League - 2018/2019 
Автор Съобщение
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   22.02.2019 14:20


alexbg написа:
Зинединъ Зиданъ спряган за Челси, при три условия:
1. Нов договор за Азар
2. 200млн £ за трансфери
3. Повече участие във взимането на трансферни решения от директорката Марина...

Дали е истина?! Макар че са Челски - ще се радвам Зизу да отиде в Англия...


Отпада май Зизу:
https://www.skysports.com/football/news/11668/11644511/chelsea-banned-for-two-transfer-windows-after-breaching-fifa-regulations

А ако остане наказанието и се прибави очакваното връщане на Сари в Италия (говори се за Рома) - облаците над Челски се сгъстяват. BTW - Дзола е приет отново в болница с някакви усложнения...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   23.02.2019 03:17


Пуул гостуват на Олд Трафорд този уикенд, така че вече ще са догонващи, въпреки че им стискам палци да победят, това по-скоро е пожелание, а не реалност.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   24.02.2019 02:02


Предстои голямото дерби в английския футбол Манчестър Юнайтед - Ливърпул.
Логично, с оглед на десетките "интересни" мнения на хора с високи "интелектуални" претенции и малкото хора които искат да правят нещо смислено тук се отказват. Затова и вече няма теми преди мачовете и т.н.

За мен мачът е еднакво важен и за двата отбора. Ливърпул се борят за титлата ( макар че за мен 2014 г. имаха по-добър шанс) , докато Юнайтед отстояват своето място в четворката и могат да скъсят разликата с третия Тотнъм, който днес загуби от Бърнли.
Но нещата не опират само до статистиката. Това е важен тест докъде е стигнал тимът през последните месеци и може ли да се мери с тези отбори които се борят за трофеи.
Защото дебили като Ед Удуърд могат и да си мислят, че с една смяна на треньора всичко си идва на мястото, но реалностите са различни.
Клоп е по-опитен и по-добър треньор от Солскяр и в това отношение гостите имат предимство. В такъв мач много важна е психиката и дребните детайли и те решават изхода на срещата.
Ако искат да спечелят, футболистите на Манчестър Юнайтед трябва да изиграят най-добрия си мач от началото на сезона и да са безупречни от първата до последната минута, а не да играят на периоди, както са свикнали през последните посредствени години.

На сайта на Юнайтед излезе интересно видео, с топ 10 мачове срещу Ливърпул във Висшата лига и този в който Бербатов реализира хет-трик през септември 2010 г. бе поставен на първо място.
Самият Бербатов даде мнение, че Юнайтед ще спечели дербито, а с това борбата за титлата ще се завърже още повече.
Той наблегна на мачовете на двата отбора в началото на седмицата и според него в това отношение Юнайтед също имат предимство, защото мачът на Ливърпул срещу Байерн е бил по-тежък.
Нашият сънародник изтъкна също добрата форма на тима напоследък и формата на погба, който обаче е твърде неубедителен срещу мърсисайдския съперник, още от юношеските си години в клуба. Той не взе участие и в двата мача миналия сезон, заради различни контузии. Аз лично не разчитам на него. Надявам се просто Юнайтед да излъжат Ливърпул по някакъв начин.

Според информация на "Манчестър Ивнинг Нюз" Джеси Лингард е в предварителната група за мача, както и Маркос Рохо. От групата обаче въобще отсъства Неманя Матич, вероятно защото е получил някаква контузия, няма ги и Марсиал, Фил Джоунс, Валенсиа, Дармиан.



Колкото до другите теми искам да напиша, че Ман.Сити по-принцип този сезон играят по-силно като домакини, което се потвърждава не само от статистиката, но и от облика им у дома. Иначе е нормално в цикъл с два мача на седмица да има спадове.

Доколкото знам наказанието на Челси за трансфери е сигурно, но те ще го обжалват, като целта е да си "спечелят" един трансферен прозорец, в който да направят някои сделки.

На 22-ри февруари големият Брайън Лаудруп навърши 50 години! Не толкова отдавна той се пребори успешно с раково заболяване. Не знам защо от Рейнджърс пропуснаха да му честитят рождения ден на официалния си сайт, сериозен пропуск.
На Острова той играе за Челси и Рейнджърс, като има периоди в Байерн Мюнхен, Фиорентина и за кратко Милан, както и в холандския гранд Аякс, също родния Брьондби, Каопенхаген, Байер Юрдинген.
За разлика от брат си Михаел, който отказва на Дания за Евро 1992, Брайън Лаудруп е Европейски шампион!

Изображение

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   24.02.2019 03:29


Добра прелюдия брато, хубава тема, но с разликата, че статистиката тука едва ли ще влияе! Мачът е троен откъдето и да го погледнеш и не ми трябват бетове за да го преценя. В момента Ливърпул играе различно, от това преди 2 месеца примерно, но пък на Манчестър Юнайтед трябва да им се спре серията. Честно казано пич, в този мач ще разбера дали имаме капацитет за титлата. Другите също ще го видят!

П.С. Наистина пропуск за Лаудруп, готин футболист, да живее дълго още!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   24.02.2019 18:09


Публиката на Олд Трафорд чу критките на наш Чаво и се разпя мощно. Ето така се подкрепя отбор, жалко че го правят рядко. :-)
Иначе много тактически мач, не бих казал скучен, но и двата отбора гледаха да не загубят. Жестоки проблеми с контузени футболисти на МЮ. Тук вина носи и Моуриньо, защото един след друг окапват като есенни листа. Аз такова чудо отдавна не бях виждал. И въпреки това по-острите моменти бяха сътворени от футболистите на МЮ. Чисти положения обаче липсваха и пред двете врати. Но на един/два пъти домакините бяха на косъм и с малко късмет можеха и да бият с едно на мъка. Плах Ливърпул като цяло, които играеха на всяка цена да не загубят. Но и те загубиха онази форма от есента и да видим докога ще издържат. Много е важно да отпаднат от ШЛ, за да хвърлят всичко на домашната сцена. Погба го видях чак когато Клоп шокиращо изкара от игра Хендерсън. Пореден слаб мач на Погба в ключов за отбора мач. Все ми се струва, че ако Юнайтед бяха с титулярни си отбор щяха да спечелят този мач. Въпреки жестоките им кадрови проблеми си личеше как са в по-добра форма и имат тази скорост, която избяга от Пуул...


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   24.02.2019 18:30


Скъпоценнен хикс за Пуул. Оставащите им мачове са много по-лесни от тези на Сити и очаквам да станат шампиони, ако няма срив. Смятам, обаче, че не са в най-добрата си форма и че имаха късмет с контузиите на Юнайтед в този мач. Ще им се налага да бият с едно на мъка дървените отбори в средата на таблицата.

Юнайтед са в топ 4 и с ФА къп.


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   24.02.2019 21:23


Азар ще се махне от този отбор, който е много под нивото му. Днес той беше най-добрият играч, но съотборниците му и треньорът му го провалиха. Пълен хаос и непрофесионализъм цари в този отбор. Ако Сари се беше наложил и сменил този лигльо, Кепа, с Кабайеро, мисля че Челси щяха да спечелят дузпите. Дано да го закотвят в Б отбора този баск.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   24.02.2019 21:45


Голям цирк. Аз за първи път виждам такова нещо. :helpless:
Жал ми е за Сари. Това е голям удар по цялата треньорска гилдия и дано не се превърне в някаква традиция занапред. Как може играч да не се подчини на треньора си? Пълно безумие. Този испански лигльо трябва да бъде изваден от отбора, естествено няма да стане заради мултимилионите платени за него. :uuu:
Челси поне заличиха срама от онова 0-6, но много несериозно изпълнение на Жоржиньо + цирка на Кепа предопредели съдбата им в дузпите.

1 от 4 за Шити и Чеп. Видя се, че са раними, нямаха сили в големи периоди от мача, личаха си и тежките 90 минути срещу Шалке за ШЛ в голяма част от които бяха с 10 човека. Но стиснаха зъби и се бориха. Все по-силни ментално стават и се очертава тяхна сериозна доминация освен ако Абрамович не се развихри...


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   26.02.2019 03:34


Diavolo написа:
Публиката на Олд Трафорд чу критките на наш Чаво и се разпя мощно. Ето така се подкрепя отбор, жалко че го правят рядко. :-)
Иначе много тактически мач, не бих казал скучен, но и двата отбора гледаха да не загубят. Жестоки проблеми с контузени футболисти на МЮ. Тук вина носи и Моуриньо, защото един след друг окапват като есенни листа. Аз такова чудо отдавна не бях виждал. И въпреки това по-острите моменти бяха сътворени от футболистите на МЮ. Чисти положения обаче липсваха и пред двете врати. Но на един/два пъти домакините бяха на косъм и с малко късмет можеха и да бият с едно на мъка. Плах Ливърпул като цяло, които играеха на всяка цена да не загубят. Но и те загубиха онази форма от есента и да видим докога ще издържат. Много е важно да отпаднат от ШЛ, за да хвърлят всичко на домашната сцена. Погба го видях чак когато Клоп шокиращо изкара от игра Хендерсън. Пореден слаб мач на Погба в ключов за отбора мач. Все ми се струва, че ако Юнайтед бяха с титулярни си отбор щяха да спечелят този мач. Въпреки жестоките им кадрови проблеми си личеше как са в по-добра форма и имат тази скорост, която избяга от Пуул...


Коментарът ти е горе доле точен, но като цяло Клоп е мишка в подобни мачове. Второто полувреме можехме да натиснеме, ама дет викаш да не паднеме. Това е най-нулевия ( и резултата ) мач между двата отбора, който съм гледал!!!

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   27.02.2019 00:19


Както прогнозирах и споделих с един съфорумец на Брендън Роджърс ще му писне в Селтик.
Той е новият мениджър на Лестър, след уволнението на Клод Пюел.
Лестър бяха в страхотна форма, с впечатляваща игра в защита около празниците, но нямат победа в последните си шест мача.
Роджърс се завръща във ВЛ, но от друга страна отива в тим който не се бори за нищо и не играе в турнирите.

Относно дербито на "Олд Трафорд" горчив резултат и за двата тима по различни причини.
Дявола е прав за пъбликата, постараха се, което ме зарадва, но старите времена няма да се върнат.
Хареса ми играта на Анди Перейра и Мактомини, двамата се стараха много, не допуснаха грешки, макар че бяха улеснени от бавната игра и липсата на преса от страна на гостите.
Люк Шоу се открояваше в защита, като цяло защитата бе на ниво, за пореден път неутрализираха Салах.
Лукаку също игра много добре за мен, втората част бе предимно на десния фланг, но в мач с малко положения създаде креативни неща като паса към Лингард, острото центриране в края, жалко че на позиция се озова Смолинг, а не някой друг.
От Ливърпъл Алисон и Ван Дайк показаха класа, ако ги нямаше можеха и да загубят.
Клоп показв вече по-широк поглед върху нещата, включително с включването на Ориги, търсейки по-различни опции в атака.
Но трябва да се подсилят още при крайните защитници и да имат на разположение още един читав нападател, тип таран, макар на Клоп такъв тип схема с такъв играч да не му е любима.Но понякога се налага.

100 суха мрежа за Де Хеа във ВЛ.
Солскяр с рекорден старт във ВЛ с 26 точки от 10 мача.
Но това не значи много, Сари събра 24 точки в първите си 10 мача, а сега е заплашен от уволнение.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 18.06.2012 15:22
Мнения: 826
Местоположение: Fields of Anfield Road
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   28.02.2019 09:22


Здравейте,
Все още ли е модерено да се коментират дузпите срещу West Ham, за един мач снощи питам?
Предваритлно благодаря! :cheers:

_________________
We Are Liverpool: This Means More
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   28.02.2019 11:25


Срещу Уест Хям беше модерно да се коментират не дузпи, а засади. Иначе сега като каза погледнах дузпата от снощи, и действително доста напомня 5-6 дузпи срещу Салах от този сезон ;-)


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 18.06.2012 15:22
Мнения: 826
Местоположение: Fields of Anfield Road
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   28.02.2019 15:15


spurs написа:
Срещу Уест Хям беше модерно да се коментират не дузпи, а засади. Иначе сега като каза погледнах дузпата от снощи, и действително доста напомня 5-6 дузпи срещу Салах от този сезон ;-)

Абе реших да видя колко пък от тези 5-6 дузпи срещу Салах напомнят тази от снощи и се оказа, че срещу него изобщо са свирени само 4.

Crystal Palace - https://youtu.be/oPyK5Hi1vks?t=37

Newcastle United - https://youtu.be/WPOqaVJHAB4?t=35

Arsenal - https://youtu.be/eu8h-5tHHHg?t=85

Brighton & Hove Albion - https://youtu.be/zFGNQIqkevE?t=29

Ти прецени кои са в твоята категория, щото изобщо не съм съласен че са всичките 4-ти.

Иначе и аз съм разочарован, липса ми Деле Али тук - https://twitter.com/Squawka/status/1094594717210296320?s=19
Миналият сезон беше на невероятна висота.
:cheers:

_________________
We Are Liverpool: This Means More
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   28.02.2019 15:47


Не са всичките 4, последната не е, но останалите 3 на мен ми изглеждат абсолютно едно към едно с тая на Сити.

За Деле съм съгласен, само дето на него не му се вързват толкова съдиите, някой се подлъгва по симулация и му дава измислен фал/дузпа и после до края на сезона го гледат под лупа и даже му спестяват и реални фалове. Но си е симулантче прнципно де, няма спор. А от тия картони за симулации, на Кейн и на Лукас не ги помня, да приемем че ги има, но на Роуз и на Сон бяха абсурдни, ако можеш си ги намери да ги видиш - на Сон беше срещу Лестър наскоро, а на Роуз май беше срещу Фулъм преди няколко кръга.

:cheers:


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   02.03.2019 16:29


Надявам се вече феновете на Арсенал да не се оправдават с несъществуващи дузпи. Тази на Омеянг каква беше? Добре, че ония я изпълни като Джорджиньо :wave:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   03.03.2019 22:28


Има ли причина Наби Кейта, Шакири и Стъридж да не играя за Ливърпул след като не са контузени ???


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   03.03.2019 22:32


Закъсаха го нещо Пуул. Атаката не работи. Заздравиха много защитата и това ги крепи, но тези равенства започнаха да стават симптоматични. Като цяло заслужено равенство.
Балет, Шакири излезе от форма, даваше му се шанс в не малко мачове, но нищо не прави. Стъридж ми е малко необяснимо, защото той е такъв типаж, че винаги може да вкара решителен гол от скамейката.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   03.03.2019 22:39


Diavolo написа:
Закъсаха го нещо Пуул. Атаката не работи. Заздравиха много защитата и това ги крепи, но тези равенства започнаха да стават симптоматични. Като цяло заслужено равенство.
Балет, Шакири излезе от форма, даваше му се шанс в не малко мачове, но нищо не прави. Стъридж ми е малко необяснимо, защото той е такъв типаж, че винаги може да вкара решителен гол от скамейката.


Голямо джаскане му изджаскахме. Реално и първият мач трябваше да е хикс, ама... Иначе Пуул го закършиха ама напоследък и Сити не впечатляват, та ще види, Важното е че има интрига и е интересно.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   09.03.2019 22:48


И сега какво, ще ги добутат ли Сити до титлата с тези измислени голове :-)


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   10.03.2019 00:30


Що ли ти се връзвам, бе Хиксе... Да си губя времето да гледам репортаж от мача - какво измислено видя??!?!?!

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 331 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг