Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 17:01



Отговори на тема  [ 331 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Следваща
Premiere League - 2018/2019 
Автор Съобщение
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   05.02.2019 12:32


Нека кажем безспорните неща от вчера.
Уест Хем тотално надигра кандидат-шампиона и само съдията ги спаси от загуба. Толкова престъпно беше съдийството, че не ми се мисли, ако Ориги беше вкарал какво щеше да се случи. Аз ако бях на стадиона щях да искам да нахлуя на терена.

Това, което ме дразни е, че ливърпулците, включително и моите приятели изобщо не коментират слабата игра на отбора си след нова година, а коментират съдиите. Реакциите на всички, включително продажната и невежа журналистика са такива. Ако сте чели статията за мача на Топспорт ще видите, че изобщо не се споменава, че голът е от засада, а камо ли за положението на Ориги в продължението на продължението.
А някъв селтак покакен незнайно защо в студиото на Диема ми говори как Ливърпул бил компенсиран с тоя гол, защото видиш ли шут в ръката на Огбона от един метър не бил свирен за дузпа!

Салах беше обезличен дотолкова, че да се отчета с 3-4 слаби шута от неудобна позиция срещу Фабиански.
Фирминьо дори нямаше положение цял мач, а Сане вкара гол от засада. Ето това е нападението на Ливърпул в момента. И вместо ливърпулците да го отчетат нека да не ми говорят за съдии повече. А Клоп е мишкар. Тоя очилатко беше тотално надигран от Пелегрини и това пролича най-вече в статичните положения, където ако на терена беше Арнаутович, а не Чичарито дори червените щяха да идат на разлика.

COYI!


Последна промяна falkenbach на 05.02.2019 12:35, променена общо 3 пъти



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   05.02.2019 14:09


Фалк, в интерес на истината от вас очаквах подобна игра още есента и не съм изненадан изобщо че Пелегрини прави приличен отбор. Дано продължи да надгражда.

За Пуул какво да коментираме.. Дежа вю от последните години..
Факт е че имаме няколко контузени играча и т.н., но е факт че подаръците на Пеп наляха олово в краката на няколко наши основни играча..

Грешките си ги има.. ако ги нямаше - вчера падахме, а с Лестър - биехме - т.е. точка в повече.. Но и в двата мача бяхме далеч от желаното.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   05.02.2019 15:39


Абстрахирайки се от съдийските грешки, които би трябвало да се фискнат с ВАР-а от следващият сезон, ще коментирам, че тези 2 гелета на Пуул дойдоха вследствие на тактическото "отказване" на Клоп от ФА. Предвид паузата за ФА, отборът отиде в Дубай, но в същотото време в Англия времето им предложи лека изненада - необичайно студено за сезона. Дали точно тази аклиматизация не се оказа причината за двата слаби мача? И дали като цяло в дългосрочен план това решение ще се окаже печалившо или фатално? Предстои да видим, но това за мен ще е едно от ключовите решения за титлата.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   06.02.2019 14:54


Forever Remembered 06.02.1958 - 06.02.2019

We"ll never die, we"ll never die
We"ll keep the red flag flying high
'coz Man.United will never die

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   09.02.2019 15:59


falkenbach написа:
Нека кажем безспорните неща от вчера.
Уест Хем тотално надигра кандидат-шампиона и само съдията ги спаси от загуба. Толкова престъпно беше съдийството, че не ми се мисли, ако Ориги беше вкарал какво щеше да се случи. Аз ако бях на стадиона щях да искам да нахлуя на терена.

Това, което ме дразни е, че ливърпулците, включително и моите приятели изобщо не коментират слабата игра на отбора си след нова година, а коментират съдиите. Реакциите на всички, включително продажната и невежа журналистика са такива. Ако сте чели статията за мача на Топспорт ще видите, че изобщо не се споменава, че голът е от засада, а камо ли за положението на Ориги в продължението на продължението.
А някъв селтак покакен незнайно защо в студиото на Диема ми говори как Ливърпул бил компенсиран с тоя гол, защото видиш ли шут в ръката на Огбона от един метър не бил свирен за дузпа!

Салах беше обезличен дотолкова, че да се отчета с 3-4 слаби шута от неудобна позиция срещу Фабиански.
Фирминьо дори нямаше положение цял мач, а Сане вкара гол от засада. Ето това е нападението на Ливърпул в момента. И вместо ливърпулците да го отчетат нека да не ми говорят за съдии повече. А Клоп е мишкар. Тоя очилатко беше тотално надигран от Пелегрини и това пролича най-вече в статичните положения, където ако на терена беше Арнаутович, а не Чичарито дори червените щяха да идат на разлика.

COYI!


Не гледах мача, ебах жена, но го следях на лайва, но е е факт
, че сме зле към тая дата!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   09.02.2019 16:11


И междрудругото, много е по-важно някое женско да те гушка в леглото, отколкото да те цепят главата некви ритнитопковци!!! :uuu:

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   09.02.2019 16:16


falkenbach написа:
Нека кажем безспорните неща от вчера.
Уест Хем тотално надигра кандидат-шампиона и само съдията ги спаси от загуба. Толкова престъпно беше съдийството, че не ми се мисли, ако Ориги беше вкарал какво щеше да се случи. Аз ако бях на стадиона щях да искам да нахлуя на терена.

Това, което ме дразни е, че ливърпулците, включително и моите приятели изобщо не коментират слабата игра на отбора си след нова година, а коментират съдиите. Реакциите на всички, включително продажната и невежа журналистика са такива. Ако сте чели статията за мача на Топспорт ще видите, че изобщо не се споменава, че голът е от засада, а камо ли за положението на Ориги в продължението на продължението.
А някъв селтак покакен незнайно защо в студиото на Диема ми говори как Ливърпул бил компенсиран с тоя гол, защото видиш ли шут в ръката на Огбона от един метър не бил свирен за дузпа!

Салах беше обезличен дотолкова, че да се отчета с 3-4 слаби шута от неудобна позиция срещу Фабиански.
Фирминьо дори нямаше положение цял мач, а Сане вкара гол от засада. Ето това е нападението на Ливърпул в момента. И вместо ливърпулците да го отчетат нека да не ми говорят за съдии повече. А Клоп е мишкар. Тоя очилатко беше тотално надигран от Пелегрини и това пролича най-вече в статичните положения, където ако на терена беше Арнаутович, а не Чичарито дори червените щяха да идат на разлика.

COYI!


Не сме се покрили Пуулците Бтв, респект и към вас!

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   09.02.2019 16:18


Някой ще ми обясни ли трансформацията на Манчо при Солскяер, специално в Премиър - защото е ясно, че не ги е променил с вълшебна пръчица - малко, като при Реал и Зидан се получават тук нещата, макар, че Солскяер има много хляб да изяде за такива сраненив, но поне като моментна форма има прилики.

Очевидно е, че обстановката при Моу е била нетърпима и съблекалята е била тотало загубена с неговите трансферни ходове, изказвания за играчи и дисциплинарни/тактически наказания ...


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   09.02.2019 17:11


Balleta написа:
Някой ще ми обясни ли трансформацията на Манчо при Солскяер, специално в Премиър - защото е ясно, че не ги е променил с вълшебна пръчица - малко, като при Реал и Зидан се получават тук нещата, макар, че Солскяер има много хляб да изяде за такива сраненив, но поне като моментна форма има прилики.

Очевидно е, че обстановката при Моу е била нетърпима и съблекалята е била тотало загубена с неговите трансферни ходове, изказвания за играчи и дисциплинарни/тактически наказания ...


САФ дърпа конците

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   09.02.2019 19:04


Бойкотираха Моуриньо, сега играят. Само виж Погба.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   14.02.2019 10:59


На 81 годишна възраст почина Ерик Харисън, откривателят на таланти, под чието настойничество се развиха братята Невил, Дейвид Бекъм, Ники Бът, Райън Гигс, Пол Скоулс, Уесли Браун, Дарън Флечъра също и в по-ранен етап Марк Хюз и Норман Уайтсайд.

Харисън е привлечен на работа в Юнайтед от Евертън през 1981 г. , а най-голямото му постижение е спечелването на младежката FA Cup с познатия като Клас 92 отбор.
През 1993 г . младежите играят финал, а през 1995 г. печелят купата отново.

Ерик Харисън е титулуван с ордена MBE - Most Excellent Order of the British Empire, за неговите заслуги във футбола през 2018 г.

Вечна му памет.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   14.02.2019 11:46


Светла му памет на Ерик Харисън! Един от хората с най-големи заслуги за успехите на Юнайтед през последните 30+ години.

П.С. Чаво, MBE = Member of the British Empire

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   18.02.2019 08:56


Зинединъ Зиданъ спряган за Челси, при три условия:
1. Нов договор за Азар
2. 200млн £ за трансфери
3. Повече участие във взимането на трансферни решения от директорката Марина...

Дали е истина?! Макар че са Челски - ще се радвам Зизу да отиде в Англия...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   19.02.2019 01:27


Щом вече и на Моста всички пляскат Челси, значи Сари е пътник.

Аз обаче не искам Зидан. Искам Дзола да поеме отбора и да стане новият Гуардиола/Зидан/Солскяер :-)


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   20.02.2019 21:35


Zlatan:

I wasn't always sure that I would play in England, but when I took the decision that I would, I was very clear in my mind that there was only one team I would play for.

United.

......
Of course, I was always aware of United. The person who doesn’t know about United is the one who hasn’t heard what football is. Everybody that knows football knows who United are. I remember watching them, of course. I remember 1999, against Bayern Munich, that crazy Champions League final. I remember Teddy Sheringham came in and scored, Solskjaer scored, and they went from losing the trophy to winning the trophy in a few minutes. Of course, it was more than 1999.
I had a pretty good eye on United, always. There were waves and waves of success that you remember, Ferguson dominating the Premier League.


And they were always in these red shirts…

Oh, the United fans, by the way… they are amazing. I’m not just saying that because I played for United. I know now because I’ve been on their side and I know the feeling they give you. I don’t need to lick a**, but the fans were just amazing. I remember my first game in the Premier League at Bournemouth, I scored and the fans were singing my song for 45 minutes. After 20 minutes I was like: guys, please, my game is not really on top right now. Wait until I’m on top, wait and see!



Голям Златан!

https://www.youtube.com/watch?v=H8-1nzrDddE

Изображение




Build a bonfire,
Build a bonfire,
Put the Scousers on the top,
Put the City in the middle,
And we'll burn the f*cking lot...

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   21.02.2019 00:08


Чаво, за какво ни занимаваш с тоя флосаджия?!?

Или още от сега се настройваш за предстоящите години суша със спомени за отминали славни времена?!

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   21.02.2019 00:10


КРАЛ ЗЛАТАН! :moufan:
Най-великия феномен в историята на футбола. Невиждан нападател. КРАЛ! :devil:


Последна промяна Diavolo на 21.02.2019 00:10, променена общо 1 път



 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   21.02.2019 07:54


Напоследък така се стекоха нещата, че в последният месец, месец и нещо гледах доста мачове на Ман С, единият от тях с Арсенал и на живо на Етихад. След вчерашният им мач с Шалке, който гледах с половин око, щото Атлетико - Дъртата беше по интересен ми направи впечатление нещо. Не знам дали е плод на случайност или не, но Сити са в убийствена форма за мачовете през уикенда и пълни баберици през седмицата. За какво става въпрос:

29 Януари, вторник - Нюкясъл - Ман С 2:1
3 Февруари, неделя - Ман С - Арсенал 3:1 - Арсенал бяха тотално надиграни, да третият гол беше с ръка, но това 3:1 беше най-малкото с което Арсенал можеха да се отърват.
6 Февруари, сряда - Евертън - Ман С 0:2 - на пръв поглед рутинна победа за Сити, НО не дойде толкова лесно, а играта им беше далеч от това което показаха с Арсенал и това което предстоеше да покажат уикенда с Челси. След първоначален натиск, нашите тюфлеци изравних играта, затворихме се добре и даже имахме някакви опити за контра, докато не дойде края на полувремето - фал встрани от вратата, центираране и поредният гол (май 17-ти за сезона), който получихме благодарение на твърдоглавието да се играе зоново от Марко Силва. Второто полувреме Ман С не направиха абсолютно нищо, а гола им дойде в продължението 97-ма минута.
10 Януари, неделя - Ман С - Челси 6:0 - без коментар,
16 Януари, събота - Нюпорт - Ман С 1:4 - тоя мач за купата не би трябвало да се разглежда, щото в игра логично бяха резерви, терена беше ужасен - не го гледах в детайли, така че не знам кой как е играл, но едва ли е типичният мач от уикендите за тях.
вчера - мача с Шалке - да Ман С направиха обрат с 10 човека, но и допуснаха такъв през първото. Това което гледах от мача беше, че Шалке са доста зле, а Ман С определено не бяха този отбор от мача с Челси и играта им не вървеше.

Гледам, че и загубата им от Лестър също е дошла през седмицата, така че ще следя тази тенденция. Ако Пепун ги подготвя по някаква програма в която влизат през върхова форма през уикенда, то това хич няма да е добре за амбициите им за ШЛ, особено гледайки какво направиха Атлетико и ПСЖ.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   21.02.2019 09:41


Diavolo написа:
КРАЛ ЗЛАТАН! :moufan:
Най-великия феномен в историята на футбола. Невиждан нападател. КРАЛ! :devil:



По-голям феномен от Марадона? По - невиждан нападател от Бастен?

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   21.02.2019 13:24


Така е, а и въпреки че имат почти напълно равностойни два отбора трудно се поддържа форма колкото и ротации да се правят. Лакомията ще им изяде главата. Искат куадрапъл и засега в интерес на истината са в играта и за четирите купи, но най-сложно ще им е в ШЛ, а и във Висшата лига, особено ако Пуул отпаднат и се хвърлят изцяло на домашната сцена. Чеп винаги си е бил за домашната сцена и гони до дупка първенството. Обикновено трупа голяма преднина и после отборите му издишат на пролет, но за първенството е достатъчно и вече си е свършил работата. За да спечелят ШЛ им е необходима още малко подсилване на състава и да се хвърлят с всички сили само за този турнир. В днешно време трудно се правят дубли, особено ако не си много голям гранд в зоната, но пак е по-скоро изключение. Не че този сезон нямат шанс, напротив имат, но все ми се струва, че има поне 3 отбора с по-големи шансове от техните. Според мен ще гонят до дупка Пуул ей така на пук и да им направят мръсното, а и да си защитят завоюваното, а догодина вече и с още известно подсилване ще гонят на 100% ШЛ.


Последна промяна Diavolo на 21.02.2019 13:25, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 331 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг