Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 18:01



Отговори на тема  [ 331 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Следваща
Premiere League - 2018/2019 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   28.08.2018 10:32


Първо ще излъже китайците.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   28.08.2018 14:20


Снощи на "Олд Трафорд" се получи много хубав и интересен за гледане мач. Победата на Тотнъм е заслужена, но не смятам че отразява напълно случилото се на терена. Първото полувреме Юнайтед не играха никак лошо, като пропуснаха да вземат аванс в резултата.


Жозе Моуриньо отново направи много промени в защита, като в крайна сметка идеята да заложи на Ерера за партньор на Смолинг и Джоунс не се оказа добра идея.
Първоначално тактиката му обаче даде резултат, като през по-голямата част на първото полувреме Юнайтед беше по-добрия отбор, а особено успешни бяха пасовете от дълбочина към фланговете, където играч на Юнайтед винаги се озоваваше със свободно пространство пред себе си.
Ромелу Лукаку бе длъжен да се справи по-добре, не само при пропуска след грешката на Роуз, но и в една ситуация когато получи достатъчно добър пас в наказателното поле, но насочи топката в обсега на вратаря, а и нямаше сила в удара му.

Тотнъм обаче още първото полувреме усетиха нестабилността в защитата на Юнайтед, това им даде допълнителна увереност и те се възползваха по най-добрия начин, като в началото на втората част вкараха два бързи гола, което се оказа решаващо.
Преди това през първата част Фил Джоунс действа небрежно в наказателното поле, което можеше да доведе до дузпа за гостите, а Крис Смолинг имаше брилянтна намеса при опасна атака на гостите, която Деле Али се опита да завърши.

Донякъде разочароваща е реакцията на футболистите на Юнайтед след втория гол за Тотнъм, много бързо се предадоха. Нито пробваха да осъществят по-сериозен натиск, след като имаше условия за това, а тактическата дисциплина съвсем изчезна.
Примерите са много. Аз бих посочил само как колегите на Крис Смолинг го оставиха абсолютно сам един на един срещу по-бързия и техничен Моура и Смолинг логично изпадна в неловка ситуация.
Както писах, за мен няма бойкот и не очаквам такъв в бъдеще, но без съмнение може би за друг мениджър играчите щяха да се постараят повече след 0-2. Но не изключвам всичко да става подсъзнателно, някак си играчите да са затормозени, след като не знаем всичко от кухнята на клуба.

Без съмнение неразбирателството между Удуърд и Моуриньо оказва влияние. Историята сочи, че в такива ситуации един от двамата трябва да си тръгне, за да тръгнат нещата. И двамата са длъжни обаче, в името на клуба, да намерят временно решение, което е в интерес на всички.
Нека Моуриньо си гледа работата и не прави демонстрации при вече свършен факт (затворен трансферен прозорец) ,а Удуърд доколкото може да удовлетворява изискванията му.

Вероятно за всеки привърженик неговият клуб е специален, "повече от клуб", но в Юнайтед нещата наистина са по-особени. Това не е някой друг клуб, в който просто да излееш пари и да спечелиш трофеи. Тук има история, има изисквания, нещата трябва да стават "по начина на Юнайтед", защото това не може да се промени и всеки опит да се промени е обречен на провал. Но явно има хора, които ще го разберат по трудния начин.
Една треньорска смяна сама по себе си няма да помогне с абсолютно нищо. Като си решил да заложиш на Моуриньо, дай му 6-7 сезона, период който за други клубове е голям, но не и за Юнайтед. Тогава вече могат да се търсят успехи. Нужна е стабилност, не мениджър който търси бързия успех, за да обогати CV-то си и да духне някъде другаде.
Алтернативата е налагане на млад британски мениджър. Виждаме, че англичаните промениха отношението си към футбола, вече се работи в действителност, а не се залага само на стара слава. Това което направи Саутгейт на световното, успехите които постигнаха различни младежки формации на Англия подкрепят думите ми.


Да се върна на играта на Юнайтед. За мен слабото звено в офанзивен план е Джеси Лингард. Футболист без капка интелект, бърз и с приличен завършващ удар, но ми прави колко потенциално добри атаки съсипва с неговите малоумни отигравания и решения.
В защита ротациите очевидно няма да помогнат. Аз залагам много надежди на връщането на Маркос Рохо, което изглежда няма да е скоро. Със Смолинг биха могли да оформят прилична двойка централни защитници, което на този етап е най-добрия вариант. Радваща е формата на Люк Шоу, а от другата страна още се чака дебюта на Дало.


Големите клубове са големи защото успяват да се вдигнат в трудни моменти и Юнайтед е напълно способен да го направи. Сезонът е едва в началото си и нищо не е загубено.



Искам да се спра набързо и на други два мача, които гледах.

Видя се, че Челси макар и да са с пълен комплект точки до момента като цяло не убеждават. Отборът им е все така твърде зависим от Азар, въпреки покупките това лято. Спираш Азар, спираш и Челси. Нюкасъл в голяма степен се справиха с тази задача, но нямаха достатъчно шанс, за да вземат заслужен равен. Нито имаше достатъчно скорост в играта на гостите, нито достатъчно разнообразие. Късметлийска победа.

И Арсенал, както и Уест Хам са в преходен период. Това е разбираемо, най-вече за Арсенал. Уест Хам тръгнаха много лошо, но очаквам да се стабилизират. Към Нова година трябва да са на едно добро ниво. След това би трябвало вече да тръгнат напред.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   28.08.2018 14:42


Чаво, до лятото ти беше отявлен критик на Моуриньо. Сега забелязвам промяна, на какво се дължи тя?

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   28.08.2018 14:48


В Юнайтед в момента всичко е сбъркано, не знам откъде е този оптимизъм.

Не е въпроса за един загубен мач (те станаха повече де) всеки може да загуби, да няма ден, да не му влязат 100 положения, гледали сме такива мачове.

Въпроса е, че в Юнайтед всичко е с краката нагоре - няма спойка и разбиране между треньор и играчи, няма разбиране межди треньор и ръководство, няма тазбиране между фенове и ръководство, както и между фенове и треньор.

Отделно много плява и много средна ръка играчи, отделно добри играчи, които вече не се налагат от треньора, като Рашфорд и Марсиал, някакви тотално сбъркани схеми на игра от Моу, който пуска в защита играчи нямащи нищо общо с този елемент на играта.

И как ще му дадеш 6-7 сезона на Моу на който максимума му е 3-4 ....


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   28.08.2018 15:00


На природата ми. Моуриньо не ми е любимец, но с течение на времето човек може да прецени по-добре някои неща. Но да вметна, че и преди съм имал позитивни коментари за него, като мениджър на Юнайтед.

За мен преди той беше човек с маска, но все повече личат и човешките му черти, което се дължи и на показани слабости от негова страна.
Аз умея да ценя такива неща. Съзнавам че звучи малко философски и завеяно.

Юнайтед стана жертва на собствения си успех, следствие на което се подцениха някои фундаментални компоненти, стигна се до лошо управление и от там до загуба на идентичността на клуба.

Считам, че не всичко в държанието на Моуриньо е поза, той лека полека започва да разбира този клуб и той би могъл да му върне идентичността.
Някой могат да кажат, че определени неща са се случили заради обстоятелствата, но ми харесва че португалецът се опитва да намира място в състава за играчи като МакТомини и Перейра, всички говореха че се опитвал да съсипе Люк Шоу и да го изгони, а се вижда че не е така. Аз също така очаквах да прати Рашфорд в девета глуха, а това не е така. Да, Рашфорд не е твърд титуляр, но не и готов за това. Сигурен съм, че Моуриньо работи с него много зад сцената.

Да се върна малко назад. Да, примерно Ван Гаал е известен с откриването и налагането на млади футболисти, но нима точно обстоятелствата нямаха решаващо значение, за да се реши той да заложи на Рашфорд, на Фосу-Менса, Лингард? При епидемия от контузени играчи и при затворен трансферен прозорец какво друго му оставаше?


Не съм толкова наивен, за да смятам че малоумно ла..о като Удуърд ще заложи на млад британски мениджър. Той няма интелекта, за да го направи. Ще заложи отново на търсения бърз успех, на комерса.

А назначение на някой като Зидан ще е пагубно. Зидан ми е симпатичен и е добър треньор. Но той ще има своите изисквания, ще иска да си доведе футболисти и такива като Рашфорд ще бъдат изтикани още по-назаден план, а идентичността на клуба ще се загуби още повече.

Аз не искам Юнайтед да излиза с 11 чужденци в стартовата си единайсеторка, искам да има млади играчи, Юнайтед да има стил, неговия стил.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   28.08.2018 15:05


Vendome написа:
Чаво, до лятото ти беше отявлен критик на Моуриньо. Сега забелязвам промяна, на какво се дължи тя?

Чаво критикува, но никога не е бил за смяна на който и да е мениджър току-така. Направило ми е впечатление, че винаги е склонен към повече търпение и съпорт на мениджъра, независимо от това, какви и колко грешки прави.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   28.08.2018 17:25


albertz написа:
А назначение на някой като Зидан ще е пагубно. Зидан ми е симпатичен и е добър треньор. Но той ще има своите изисквания, ще иска да си доведе футболисти и такива като Рашфорд ще бъдат изтикани още по-назаден план, а идентичността на клуба ще се загуби още повече.

Аз не искам Юнайтед да излиза с 11 чужденци в стартовата си единайсеторка, искам да има млади играчи, Юнайтед да има стил, неговия стил.


Моуриньо е изхабен и пренаситен - това е нещо, което преди вече две години казах на мои познати, когато ми говореха как ще възроди Юнайтед в стил САФ. Португалецът ще продължи да копае дъното - по мое мнение той е в период, в който не е наясно какво иска от самия себе си, след толкова много успехи. Колкото до Зидан - Балета да каже повече, ако иска, но аз от видяното от него като треньор на Реал изобщо не видях да не дава шанс на по-млади играчи и на продукти на школата на Реал, една от най-добрите в света. Асенсио и Васкес той ги налагаше по-упорито, освен това ротираше много добре и се стигна до момент, в който първата и втората 11-торка на Реал бяха равностойни и еднакво плашещи.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   29.08.2018 12:34


http://www.skysports.com/football/news/11667/11484190/was-jose-mourinho-right-to-defend-manchester-united8217s-display

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   02.09.2018 12:13


Бербатов разказва:

https://www.manutd.com/en/news/detail/dimitar-berbatov-exclusive-interview-to-mark-10-year-anniversary-of-joining-man-united

Дълго е, иначе щях да го преведа.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   14.09.2018 09:49


Великият отбор Манчестър Юнайтед срещу талантливите Млади Келеши, на живо в сряда от 22.00 часа по Арена Спорт 4. А по Арена Спорт 3 от 00.30 същата нощ могъщият Ривер Плейт на гости на Индепендиенте за Копа Либертадорес. Йеееее :rock:

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   14.09.2018 12:25


albertz написа:
Великият отбор Манчестър Юнайтед срещу талантливите Млади Келеши, на живо в сряда от 22.00 часа по Арена Спорт 4. А по Арена Спорт 3 от 00.30 същата нощ могъщият Ривер Плейт на гости на Индепендиенте за Копа Либертадорес. Йеееее :rock:


Няма билети. Всичко се изкупи от младите келеши със сезонни билети. За 10 минути са ги изкупили. Интереса в Берн е огромен. Ще ида пред стадиона пък квото стане. :(

_________________
Изображение


Последна промяна bai Momchil на 14.09.2018 12:27, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   14.09.2018 19:48


Успех, все пак. Като си там много ясно, че ще отидеш.
Виж някви англичани, питай ги кво мислят за Моуриньо, че ми е интересно.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   14.09.2018 20:04


albertz написа:
Успех, все пак. Като си там много ясно, че ще отидеш.
Виж някви англичани, питай ги кво мислят за Моуриньо, че ми е интересно.


Ще ги разпитам. То имаше проблем и с хотелите. Всичко беше пълно за седмицата и то проблемният ден беше сряда. Предполагам, че в хотела в който ще съм ще е пълно с англичани.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   25.09.2018 23:29


Моу ще издържи ли до Коледа ???


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   25.09.2018 23:31


Balleta написа:
Моу ще издържи ли до Коледа ???
Що, да не е почнал гладна стачка? :rofl:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   25.09.2018 23:39


Голяма драма, страхотен мач, но уви с лош кран за МЮ.
Радвам се за овните на Франки. :-) Иначе съм по-скоро за Моуриньо в конфликта му срещу Погба и един път завинаги футболистите трябва да разберат, че треньорът решава. Той е като капитана на един кораб и каквото каже, това е. Лошото е, че се изродиха нещата и футболистите са много, много по-богати от треньорите и дори Моуриньо да се казваш трудно се печели респекта им. Интересно ми е този конфликт между двамата до какво ще доведе в крайна сметка. Или Погба обратно в Юве или Моуриньо да бъде уволнен. А защо не да си стиснат ръцете и да продължат напред, това би било най-доброто решение, но не ми се вярва да се стигне до него. Определено някой ще каже, че играчите може и умишлено да саботират Моуриньо, но поне в този мач с Дарби аз не видях това. Просто тези шокиращи резултати стават в Англия, особено в турнира за Лигата. А и показаха характер, изравниха в 95 мин. с гол на Фелайни, а дузпите са си ролетка. Отдавна не бях виждал толкова добре изпълнени дузпи. 15 подред все в ъгъла или със сила и само два, три пъти имаше някакъв малък шанс за вратарите.
Утре ще е шоуто между Пуул и Челси. Клопо четка яко Сари ама със сигурност не му мисли доброто.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   26.09.2018 13:32


[quote="Diavolo"]Голяма драма, страхотен мач, но уви с лош кран за МЮ.
Радвам се за овните на Франки. :-) Иначе съм по-скоро за Моуриньо в конфликта му срещу Погба и един път завинаги футболистите трябва да разберат, че треньорът решава.

:thumbs:

Баси драмата иначе - 7 -7 вкарани дузпи, чак осмата ... Иначе тия двамата ще се помирят. В името на отбора естествено!

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   26.09.2018 17:46


За какъв бойкот може да става дума в Ман.Юнайтед? Стига глупости.

Снощи, както и в много други случаи Манчестър Юнайтед можеха да водят комфортно на почивката с поне 3 гола, но вместо това за пореден път изпъкна непрофесионалното отношение и подход на играчите, което доведе и до отпадането.
И това не е само при Моуриньо, но и при предишните двама треньори, наследили Сър Алекс Фергюсън.
Аз още при Ван Гаал го написах, че трябва сериозна чистка. Не може само треньорите да са виновни, въпреки че и те имат своята вина.

Висшата лига се напълни с чужди собственици, което доведе до пренасянето и на техния цървулски манталитет. Не мисля, че треньорите вече имат основна дума за селекцията, а именно това е проблемът на Манчестър Юнайтед - селекцията. Взимат се футболисти които не стават за този клуб или са непостоянни в изявите и мотивацията си.

Сър Алекс Фергюсън беше десънт тактик, но най-силен беше именно в мотивацията и селекцията. На другите това им куца, но както писах има и странични фактори за селекцията.


С оглед наличните играчи и широчина на състава Моуриньо се справя добре. Той е способен да извлече най-доброто от всеки, но проблемът е , че няма постоянство, в нито един от трите му сезона досега, а за спечелването на Висшата лига постоянството е много важно.


Манчестър Юнайтед спокойно може да победи всеки един тим, не само в Англия, но и в Европа и да е арбитър на съдбата на другите, но не и сам да определя своята собствена съдба.

Не само заради 20 годишнината от требъла този сезон е по-специален. Той също може да бъде запомнящ се при определени обстоятелства и доза късмет. Който подцени Манчестър Юнайтед може само да си изпати.

Конкретно за отношенията между Пол Погба и Моуриньо за мен те са силно преекспонирани и двамата вече са в нормални професионални отношения. За вчерашната среща Погба беше просто оставен да почива, както и други, въпреки че не знам олигофрените от Диема какво са коментирали. Изключителни лайнари, на които вече няма да плащам. До гуша ми дойде от гледане на футбол по български телевизии, не само Диема, но и чалгарски телевизии като БТВ Екшън. Ако трябва ще спра да гледам международен футбол, но няма да толерирам тези боклуци.


Аз съм "за" продажба на Погба, но ако се намери подходящ негов заместник, а това според мен е много трудно. Погба без съмнение е най-креативния играч на Юнайтед, само той има погледа на Скоулс и Карик и може да дава дълги диагонални пасове, на които те бяха майстори. Той е непостоянен, както и всички свои съотборници, но е показвал лидерските си качества десетки пъти.


Такива като Лукаку, ако бяха в Реал Мадрид щяха да са със статута на Мариано, а не основни нападатели. Изключително лай..., което няма нужния манталитет за Юнайтед.

Фил Джоунс малоумник средняк, вчера той прецака мача, с ключова роля за червения картон на Ромеро и аматьорски изпълнена дузпа.

Фред с нищо не помага, само пречи. Евентуално може да е полезен в ШЛ. В Англия се играе директно, с неговите малоумни пасчета и бавене на играта няма да стигне далеч.

Далот, типичен средняк. Не е по-добър от Дармиан, въпреки че е по-активен във включванията си в атака.

Фела може и да е ограничен технически, но има сърце.

Матич, Ерера, Мата, Лингард типични средняци.

Но Юнайтед ще хапе, който не ги харесва да го д..а!

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   26.09.2018 20:58


Чаво осъзнай се! Умен човек си, дългогодишен фен на МЮ, разбираш го футбола не си някой заблуден. Казах го днес и на Радо, казвал съм го и преди, казвам го и на теб - откъдето е минал Мъдурко трева не никне. А това което казваш за Погба днес Скай Спорт го показа - конфликтът се задълбочава. И след Погба, Мъдурко ще си намери друг обект за заяждана и за изкарване на злобата си, защото Мъдурко е едно себеегоизтично нарцистично копеленце. Гледаш футбол от отдавна, ако си забравил погледни всичките трети сезони на Мъдурко в отборите които е бил и ще видиш това което виждаш в МЮ. Треньорската криза при вас е неизбежна и колкото по-рано я решите, толкова по-добре за вас, не за нас феновете на другите отбори. За нас е най-добре да изгоните Мъдурко през март - април, но едва ли шефовете ви ще го търпят до тогова.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premiere League - 2018/2019   |   26.09.2018 23:21


Бай Момчиле, с теб няма какво да делим, бъди здрав.

Да, аз също не се смятам за тъп и освен футболните, имам и други знания.
Винаги съм излагал мнението си, а не съм се съобразявал с това какво ще се хареса на другите да прочетат.
Така например много хора се чудеха навремето защо харесвам Кристиано Роналдо и т.н.

За мен Жозе Моуриньо е по-добър треньор от Клоп, Сари, Емери, Почетино, равностоен на Гуардиола, но философията на португалеца ми допада повече. А и парите които харчат клубове като Сити и ПСЖ са непостижими за други. И Моуриньо може да отиде някъде където да му купят титлата, но той предпочита да се бори. Даже и в Реал, защото на Мануел Пелегрини 2009 г. купиха скъпи звезди като Кр.Роналдо, Шаби Алонсо, Кака, Бензема и други, но той не спечели абсолютно нищо там, за разлика от Моуриньо.

За мен Моуриньо все още е най-добрия треньор в света и ще изкара сезона в Юнайтед. Клубът, както винаги ще се бори за всички трофеи, които може да спечели.

Какво ме интересува какво е направил в третите си сезони другаде, тук е в Ман.Юнайтед, различно място от всяко друго. Той назначи за свои помощници Майкъл Карик и Кийрън МакКена, а това е безценно.

Убеден съм, че Моуриньо отнема вице-капитанството на Погба за негово добро. Така иска да го мотивира, а не се отказва от него.
Треньорът винаги е бил над играчите, обратното ще доведе до катастрофа.
И Сър Алекс трябваше да се раздели с личности като Бекъм, Кийн, Нистелрой.
Но аз вярвам, че Погба ще се освободи психически и ще направи силен сезон.
А кой знае, в края на сезона усмивките могат да преобладават и Погба и Моу да седят усмихнати заедно. И двамата са интелигентни и знаят, че успехът на Манчестър Юнайтед е по-важен от всичко.
Както навремето Уилям Трети и Джон Чърчил, първият херцог Марлборо са имали сериозни разногласия в началото, които са довели до отлъчването от кралския двор и войската на Марлборо, но в последствие двамата са се обединили в името на общата кауза и са записали славни страници в английската история.
Погба и Моуриньо също ще запишат славни страници за Манчестър Юнайтед.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 331 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг