~ Тенисмания ~ Australian Open' 2019 ~
| 11.01.2019 04:14
Точкуване:1, 2, 3 кръг - 1/2 точки (1 точка за познат знак / 2 точки за познат точен резултат в сетове)
4 и 5 кръг - 2/3 точки
6 и 7 кръг - 3/4 точки
* Дерби мачовете ще са в
червено. Като точките за тях ще се удвояват.
* Дават се прогнози само за незапочнали мачове.
* Ако някой от играчите се откаже срещата се анулира, освен ако:
1) Тенисистът води с 2-0/2-1 сета или имаме 2-2 сета, но даден участник се отказва след допуснат пробив в решителния сет!
2) Тенисистката води с 1-0 сета или имаме 1-1 сета, но дадена участничка се отказва след допуснат пробив в решителния сет!
Ако при такъв аванс за единия участник има отказване на губещия, то прогнозата се зачита и се дават съответните точки за познат знак/резултат.
* Забранено е променянето на прогнози в който и да било кръг!
Ако някой обърка нещо при пускането на прогнозите си може да се поправи в рамките на 1 минута. Редно е всеки да проверява и да гледа какво и как пуска.
Всичко това се прави, за да няма излишно хитруване, нито казуси.
* Програмата започва в 02:00 ч. всяка нощ * Успех! ~ 1 кръг ~ МъжеJ. Tsonga (WC) - M. KlizanM. Granollers - M. Copil
J. Vesely - R. Harrison
F. Fognini (12) - J. Munar
N. Jarry - L. Mayer G. Pella - J. Sousa
I. Karlovic - H. Hurkacz
H. Chung (24) - B. Klahn
S. Querrey - P. Herbert
S. Wawrinka - E. Gulbis
N. Kyrgios - M. Raonic (16) A. Ramos-Vinolas - M. Fucsovics
F. Krajinovic - M. Cecchinato (17)
L. Pouille (28) - M. Kukushkin
B. Paire - D. Thiem (7)
M. Cilic (6) - B. Tomic
R. Bautista Agut (22) - A. Murray F. Delbonis - J. Millman
Y. Nishioka - T. Sandgren
G. Monfils (30) - D. Dzumhur
C. Norrie - T. Fritz
F. Lopez - J. Thompson
A. Seppi - S. Johnson (31) G. Dimitrov (20) - J. Tipsarevic
P. Cuevas - D. LajovicR. Opelka - J. Isner (9)
K. Edmund (13) - T. BerdychG. Garcia-Lopez - R. Haase
M. Ebden - J. StruffЖениS. Halep (1) - K. Kanepi
V. Williams - M. Buzarnescu (25)
E. Bouchard - S. Peng (WC)
D. Kasatkina (10) - T. Bacsinszky
J. Konta - A. Tomljanovic L. Siegemund - V. Azarenka
Z. Diyas - A. Krunic
E. Mertens (12) - A. Schmiedlova
P. Kvitova (8) - M. Rybarikova
B. Bencic - K. Siniakova Y. Putintseva - B. Strycova (32)
M. Sakkari - J. Ostapenko (22)
S. Stephens (5) - T. Townsend
H. Watson - P. Martic (31)
M. Puig - A. Pavlyuchenkova
D. Vekic (29) - K. MladenovicНачало на програмата: 14.01.2019 г. понеделник, 02:00 ч.