~ Тенисмания ~ Australian Open' 2020 ~
| 16.01.2020 14:44
Точкуване:1, 2, 3 кръг - 1/2 точки (1 точка за познат знак / 2 точки за познат точен резултат в сетове)
4 и 5 кръг - 2/3 точки
6 и 7 кръг - 3/4 точки
* Дерби мачовете ще са в
червено. Като точките за тях ще се удвояват.
* Дават се прогнози само за незапочнали мачове.
* Ако някой от играчите се откаже срещата се анулира, освен ако:
1) Тенисистът води с 2-0/2-1 сета или имаме 2-2 сета, но даден участник се отказва след допуснат пробив в решителния сет!
2) Тенисистката води с 1-0 сета или имаме 1-1 сета, но дадена участничка се отказва след допуснат пробив в решителния сет!
Ако при такъв аванс за единия участник има отказване на губещия, то прогнозата се зачита и се дават съответните точки за познат знак/резултат.
* Забранено е променянето на прогнози в който и да било кръг!
Ако някой обърка нещо при пускането на прогнозите си може да се поправи в рамките на 1 минута с ново мнение!
Редно е всеки да проверява и да гледа какво и как пуска.
Всичко това се прави, за да няма излишно хитруване, нито казуси.
* Програмата започва в 02:00 ч. всяка нощ * Успех! ~ 1 кръг ~ МъжеF. Delbonis - J. SousaP. Cuevas - G. Simon
I. Karlovic - V. Pospisil
A. Bolt (WC) - A. Ramos-VinolasA. Mannarino - D. Thiem (5)
D. Medvedev (4) - F. Tiafoe
A. Popyrin - J. Tsonga (28)
M. Kecmanovic - A. SeppiD. Goffin (11) - J. Chardy
P. Herbert - C. Norrie
M. Cecchinato - A. Zverev (7)
R. Carballes Baena - R. Berankis
S. Querrey - B. Coric (25)
J. Thompson - A. BublikR. Opelka - F. Fognini (12)
D. Shapovalov (13) - M. Fucsovics
J. Londero - G. Dimitrov (18)
R. Albot - M. Raonic (32)
B. Paire (21) - C. Stebe
M. Cilic - C. Moutet
F. Lopez - R. Bautista Agut (9)
K. Edmund - D. Lajovic (24)
Y. Nishioka - L. DjereЖениA. Riske (18) - Y. Wang
J. Goerges - V. Kuzmova
C. McHale - P. Martic (13)
M. Keys (10) - D. Kasatkina
K. Siniakova - P. Kvitova (7)
V. Williams - C. GauffS. Cirstea - B. Strycova (32)
S. Stephens (24) - S. Zhang
M. Brengle - C. Garcia
D. Vekic (19) - M. Sharapova (WC)C. Suárez Navarro - A. Sabalenka (11)
K. Pliskova - H. Watson
K. Flipkens - K. Muchova (20)
Y. Putintseva - S. Hsieh
A. Tomljanovic - A. Sevastova (31)I. Begu - K. Bertens (9)
M. Vondrousova (15) - S. Kuznetsova
T. Townsend - J. Pegula
L. Siegemund - C. Vandeweghe (WC) K. Mladenovic - K. Pliskova (2)
Начало на програмата: 20.01.2020 г. понеделник, 02:00 ч.