Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 18.04.2024 03:26



Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
*ТЕНИСМАНИЯ* ~ ROLAND GARROS' 2020 ~ КЛАСИРАНЕ ~ 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: *ТЕНИСМАНИЯ* ~ ROLAND GARROS' 2020 ~ КЛАСИРАНЕ ~   |   14.10.2020 19:04


Първо, не съм длъжен да давам обяснения, аз съм организаторът и вече 15 г. се лишавам от много за да поддържам тръпката и традицията. Не виждам да опявате така за други игри, но за Дявола все нещо ще се намери някой да иска нещо или да мрънка или да попита или съвет да даде, да се заяде и какво ли още не. А никой не е бил от другата страна да види дали е лесно.
Второ, във всичко това има и чар и тръпка и допълнително усложнява нещата ако щеш и придава един особен привкус на прогнозирането, прави го нещо повече от едно машинално и ботско пускане на прогнози. Но никой не е каран насила да чака до последния момент, всеки сам си преценява как точно да играе. Така е било винаги, откакто всичко започна. И това е нож с две остриета, даже в повечето случаи носи само минуси. Теб може да те дразни, но не значи, че всеки се дразни. Създава се излишна драма, там къде такава липсва. И не говори от името на всички, аз самия никога не съм си позволявал това с цялата ми арогантност, която си мислите, че имам. Пак казвам, никой не е длъжен да играе така или онака, има си пълна свобода. Даже само при мен може да има двама, че дори и четирима победители. Не съм дребнав и не се хващам за условията.
Поиска конкретен отговор, нали така? Ето дадох ти го. Предложи си на всички да получаваш прогнози на лични съобщения, не ми дреме. Но искам преди първата изиграна точка, всичко да е пуснато тук черно на бяло. В твоята ти игра процедирай както си поискаш. Аз най-малкото от уважение и съпричастност не съм дошъл да ти мрънкам за това или онова, макар да има за какво, но уважавам всеки един организатор на игра и не му се бъркам излишно.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10431
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: *ТЕНИСМАНИЯ* ~ ROLAND GARROS' 2020 ~ КЛАСИРАНЕ ~   |   14.10.2020 20:06


Момчета, не се джафкайте ами си мислете прогнозите за Table Trouble, че останаха само няколко дена. Очаквам вас, както и всички останали типстъри!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг