Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 11:53



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
ТЕНИСМАНИЯ спира! 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  ТЕНИСМАНИЯ спира!   |   14.01.2022 12:10


Мдам, може би го очаквахте, но до последно се борех със себе си и реално окончателното решение го взех вчера, но нямах възможност да пиша.

Спира, но не окончателно! Да кажем временно, а може и завинаги, не знам, зависи от много фактори.
На първо място, отново да ми дойде музата и желанието. И на второ място, да не сме само 5 човека на кръст. Още миналата година мислех да сложа край на всичко, като видях накъде вървят нещата, но нямаше да е честно спрямо малкото останали ентусиасти. Сезонът бе започнал и на мускули и в знак на уважение към играта и участниците я завърших.
Но реално сме само Аз (а аз не прогнозирам с желание от години), Агаси, Жоро и Гроздана. Отказаха се и Фореста и Хенмана.
А гледам Агаси и Хенман дори и не са коментирали нищо за тениса за 2022 г. Агаси не знам дали изобщо е влизал във форума.
Жалко, но това са реалностите.

Тенисманията ще остане завинаги в историята, като най-старата индивидуална игра с най-много сезони зад гърба си. И най-много участници, като уникални такива.
Това са 16 години от живота ми/ни!
От 2005 до 2021 г. Та това си е цяло едно поколение...

Благодаря на всички стари и култови легенди, благодаря и на последните останали мохикани!
Мъка ми е, но мисля, че това е най-правилното решение не само за мен, но и за вас и за самата игра и нейната история, защото и играта не заслужава подобно ''унижение'' като завършека на 2021 година.

Благодаря на всички Ви и надявам се до нови срещи след някоя и друга година, стига да сме живи и здрави!

:first: :tennis:


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 14:28
Мнения: 2583
Отговори с цитат
Мнение  Re: ТЕНИСМАНИЯ спира!   |   21.01.2022 13:55


Неприятна новина, но напълно очаквана... За съжаление наистина последните години много оредяха редиците и старите кучета го карахме основно на мускули, състезателен дух и инат. Но... като се сетя какво беше и какво е сега- няма как да не се съглася с Дявола. Тъжно е, но факт- в този състав и формат няма смисъл да продължаваме.
Благодаря ти за всичките усилия през годините, знам че все някога ще презаредиш батериите и ще те заяде червейчето отвътре, но ще трябва кампания за връщане на поне 10 редовни и мотивирани участника, за да има поне част от някогашната тръпка.
Дали е възможно? Не съм сигурен... при всяко положение, аз съм отворен за участие ако има кворум.

ВАМОС!

_________________
Изображение


 
(Real Green)

Регистриран на: 20.05.2012 18:26
Мнения: 3457
Отговори с цитат
Мнение  Re: ТЕНИСМАНИЯ спира!   |   22.01.2022 10:45


Колелото се върти и в даден момент може отново да има по-голям интерес :-) Надявам се да си на линия и отново да се включиш с организаторските си качества.
Благодарности от мое име за целия положен труд в тенисманията :first:

_________________
viewtopic.php?f=42&t=25


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3639
Отговори с цитат
Мнение  Re: ТЕНИСМАНИЯ спира!   |   22.01.2022 15:04


И на мен ми е носталгично, но ми се струва, че всички бяхме позагубили ентусиазъм и желание за игра. Аз лично играя от 2006 г., което са 15 години... За съжаление, вече не сме на 18 и е малко трудно да следиш всички мачове, играчи, крайни срокове за прогнози и т.н., затова и реших, че повече не ми се занимава миналата година. Според мен играта би имала бъдеще след време, ако се реновира по някакъв начин - например, да се намалят общата бройка мачове, за да е по-лесно за следене, да се дават повече точки за рискови прогнози и т.н., както е в повечето игри в интернет (през последните години играта се беше превърнала в масово ботиране именно поради факта, че в повечето случаи не си струва да рискуваш, ако всички останали играят за фаворита - можеш да загубиш много от всички и да спечелиш малко, ако случайно познаеш).

Благодарско на теб и на Шева за организацията през годините!

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг