Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 25.02.2018 17:47

Отговори на тема  [ 646 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33
Филми - 2 тема 
Автор Съобщение
(Primus Maximus)

Отговори с цитат
Мнение  Re: Филми - 2 тема   |   21.01.2018 18:17

Да се включа и аз, че аман от дискусии за шитнята 3D

ДЪВКА ЗА БАЛОНЧЕТА
Страхотен български филм. Много са се постарали и със сценария, и с играта, и със спомените от комунизма. Мамка му, бяха намерили и работещ "Рубин", не знам как бяха успели. Един филм за нещата от живота си беше този - без да е с големи претенции и без да е с амбицията да ни разкрива "истината и живота ..."

НАЙ-ВЕЛИКИЯТ ШОУМЕН
Искате да гледате мюзикъл - е гледайте Хю Джакман. Прехваленият La La Land не може да му стъпи на малкия пръст като мюзикъл - страхотно пеене, страхотни хореографии, мамка му, даже Зак Ефрон не издъни нещата и всъщност един от най-страхотните моменти е негово изпълнение с екранната му партньорка от цирка, когато имат една сцена с пеене само двамата, да не издавам за тези, които ще гледат. И само за 100 минути този филм засяга супер много теми по невероятен начин - като почнеш от расизма, минеш през омразата и ненавистта към различните и стигнеш дори до човешката алчност.

Последна промяна alessandron на 21.01.2018 18:19, променена общо 1 път

(Extreme Zombies)

Отговори с цитат
Мнение  Re: Филми - 2 тема   |   30.01.2018 13:58

и аз да препоръчам едно филмче I, Tonya (Аз, Тоня) разказва се за буйния живот на талантливата фигуристка Тоня Хардинг, и най-вече тази неприятна случка която слага край на кариерата и. Гледайте го ако имате възможност, много реално и достоверно са го направили, струва си заради блестящата игра на Марго Роби, която даже има номинация за Оскар, както и Алисън Джени и тя има номинация за подържаща роля, която играе майката на Тоня, също и второстепенните герои се справят чудесно. Дано излизат повече такива филми от областа на спорта и не само, че аман от високобюджетни шитни :-)

Последна промяна juve на 30.01.2018 13:59, променена общо 4 пъти

Аватар

Отговори с цитат
Мнение  Re: Филми - 2 тема   |   30.01.2018 15:30

juve написа:
и аз да препоръчам едно филмче I, Tonya (Аз, Тоня) разказва се за буйния живот на талантливата фигуристка Тоня Хардинг, и най-вече тази неприятна случка която слага край на кариерата и. Гледайте го ако имате възможност, много реално и достоверно са го направили, струва си заради блестящата игра на Марго Роби, която даже има номинация за Оскар, както и Алисън Джени и тя има номинация за подържаща роля, която играе майката на Тоня, също и второстепенните герои се справят чудесно. Дано излизат повече такива филми от областа на спорта и не само, че аман от високобюджетни шитни :-)

междудругото покрай снимките Марго Роби е станала много добра фигуристка и изпълнява много голяма част от изпълненията на леда, единствено не се е научила да скача и там се ползва дубльор .... междудругото Тоня Хардинг е първата американка изпълнила успешно трипъл-ексъл на състезание ...

П.П. Иначе, Юве, вече обсъждахме филма по горе в темата :laugh:

(Extreme Zombies)

Отговори с цитат
Мнение  Re: Филми - 2 тема   |   30.01.2018 16:49

Balleta написа:
juve написа:

междудругото покрай снимките Марго Роби е станала много добра фигуристка и изпълнява много голяма част от изпълненията на леда, единствено не се е научила да скача и там се ползва дубльор .... междудругото Тоня Хардинг е първата американка изпълнила успешно трипъл-ексъл на състезание ...

П.П. Иначе, Юве, вече обсъждахме филма по горе в темата :laugh:

може ама не съм видял, но както и да е, важното е че филма си струва, то доста подобни теми в тоя кино форум се повтарят и си е малко объркване :-)

Последна промяна juve на 30.01.2018 16:51, променена общо 1 път

(New Mersey Razors)
Аватар

Отговори с цитат
Мнение  Re: Филми - 2 тема   |   08.02.2018 20:59

Тия копелета са АБСОЛЮТНО нагли! Що за боклук трябва да си да гледаш този фрод?! :-o И то ТРИ части деба!!! :-o :question:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155333912718318&id=142788063317&_rdr

(The Grizzlies)

Отговори с цитат
Мнение  Re: Филми - 2 тема   |   08.02.2018 21:15

TheExorcist написа:
Тия копелета са АБСОЛЮТНО нагли! Що за боклук трябва да си да гледаш този фрод?! :-o И то ТРИ части деба!!! :-o :question:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155333912718318&id=142788063317&_rdr

Гледат го предимно девствени тинейджърки и неправели отдавна секс жени,

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 646 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33