Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 27.05.2020 11:55

Отговори на тема  [ 142 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Сериали 3 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   22.05.2020 13:05

MCStranger написа:
SUBXERO написа:
Прегледах всички мнения от-до и не мога да повярвам, че почти не се е говорило за Stranger Things.

Ти кажи гледа ли Dark? Хем е стилистично близък до Stranger Things, хем е по-добър, хем се развива по "ваше село":)))

Не, не съм още, но вече си го заплюх.

(New Mersey Razors)
Аватар

Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   26.05.2020 17:13

SUBXERO написа:
Прегледах всички мнения от-до и не мога да повярвам, че почти не се е говорило за Stranger Things. Явно съм единственият фен тук.

Като цяло не съм фен на сериалите в името на зяпането. Внимавам какво започвам, понеже бая време отива, та гледам да си струва. В случая със ST първо ми го препоръча дъщеря ми, после и жената се зариби, та в крайна сметка и аз го изгледах.

По мое скромно мнение сериалът е просто уникален. Сторилайн, съспенс, каст, актьорска игра... Самата атмосфера на '80 е перфектно пресъздадена. За по-младите този елемент вероятно не играе роля, но поне аз лично съм бил на възрастта на главните герои по времето на събитията и това адски ме грабна. Истински омаж на тази епоха - студената война, Стивън Кинг, Джон Карпентър, културата на '80, музиката на '80... Дори кадрите са минати през специална бленда за да изглеждат като снимани по онова време. Шоуто просто е адски пипнато. С адски много вкус, усет, в най-малки детайли. Много ми импонират докрай изпипани неща. Авторите Братя Дуфър не ми говорят нищо, но са свършили отлична работа.

Жалко само, че покрай пандемията, четвъртият сезон ще се забави и поне засега се предвижда да бъде завършен и да излезе към края на годината, но и това не е окончателно.

Препоръчвам най-горещо на всички, които си падат по '80, приключенски филми с главни герои деца, трилъри, хорор, мистика, фантастика... Гунис, Извънземното, То, Туин Пийкс, че и Джеймс Бонд дори...

Сестра ми ми го препоръча и ми го описа като Stand By Me, но нямам търпение за сериали, иначе списъка ми е голям, сега тече един Медичи, с Дъстин Хофман, но не ми се забива да се ангажирам, предпочитам филми.

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 142 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8