Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 20.04.2024 12:41



Отговори на тема  [ 113 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Игри на волята - сезон 5 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14252
Отговори с цитат
Мнение  Игри на волята - сезон 5   |   04.09.2023 15:28


Довечера мисля да изгледам първия епизод.

Последния месец изгледах 4-и сезона на американското - The Challenge- в сравнение с него “Игри на волята” е като “Бързи, смели, сръчни”, но по навик ще си го гледам щото ме кефи, а и българската народопсихология е по различна :laugh: :-D


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28641
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри на волята - сезон 5   |   04.09.2023 16:15


То започна в събота. Вече има 2 епизода по 3 часа от събота и неделя. Заслужават си, не ги изпускай.

Тази вечер е първия епизод с войната на трите племена.

Каста е силен, особено мъжете!
И най-накрая е пълно с яко плувци. Разгеле! :devil:

Нямаме и чужденец. :-D :celebrate:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14252
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри на волята - сезон 5   |   04.09.2023 16:49


Аз съм си ги запазил епизодите за тази седмица :-)


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9622
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри на волята - сезон 5   |   24.09.2023 09:35


Абе тука покрай моите тази година се загледах в това предаване, да си кажа мнението. Предаването е забавно, следва се някакъв сценарии и успяват да го напипат да е интересен. Обаче не се палете толкова много, не знам дали сте гладували, но това да не ядеш 2 седмици и да си само на вода (или да караш на джанки или миди), първо ще се посереш яко, второ няма да имаш никаква енергия, трето ще свалиш едно 10 кила. А при тия не само, че няма такова нещо ми се борят на арената напълно равностойно с ония мъжаги и ги издърпват на въже. Друго което прави впечатление:

- Оная Виктория идва от обречените в резиденцията от чистилището. Да стояла е един ден само там, ама се предполага, че през тоя един ден не е яла нищо (освен някоя и друга мида). През това време тия в резеденцията вечерят. Нашата си сяда най спокойно на масата и почва да си лафи с тях. Ако човек не е ял един ден, първото нещо ще е да се нахвърли на храната. Нашата обаче даже не се впечатлява от иначе апетитаната тортичка там и другата храна...

- Оная Цвети, идва след 2 седмици (или 3 бяха) глад от дивата река в стопанството. Мъжагите и сипват ориз, тя го боде с лъжицата едва едва и определено не и се яде постен ориз. Човек който не е ял 2 седмици, ще се нахвърли на тоя ориз с такъв апетит, сякаш е в 3 звезден мишелинов ресторант на 7 степенно меню.

Така че не се палете толкова, всичкото е лъже да те маже. Правят го интересно ама си следват техният сценарий. Ей го и тоя Мартин с префърцунените ресторанти и той един паляк ама го оставиха. Що? Щото се заяжда успешно и става интрига.

Та хубаво сериалче, ама тва предаване е нищо повече от сериалче и супер далеч от състезание.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9622
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри на волята - сезон 5   |   24.09.2023 09:42


А и друго пропуснах - не се къпали и не си миели зъбите... за 2 седмици ще заприличат на неандреаталци, а те косите им едни спретнати и чисти, зъбките бели и лъснати... Ала бала портокала.

_________________
Изображение


 
Online
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4972
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри на волята - сезон 5   |   24.09.2023 13:28


Абсолютно съгласен. Интересно е, гледаме го вкъщи. Но всеки един сезон е все по-видимо колко всичко е нагласено. И сценаристите колят и бесят, без значение кой колко е добър - решат ли, че не им уйдисва, ще го закопаят...

П.С. Вчера докато ядяха пица и и на една-две девойки им се видяха перфектните нокти с лак - след като от началото на играта те не са били нито в стопанството, нито в резиденцията!!!!!

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14252
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри на волята - сезон 5   |   24.09.2023 15:34


На 100% ги хранят, тея в чистилището 3 седмици на сурови миди, айде сега.
Дори да им дават един банан дневна дажба по договор пал няма как дс издържат в този вид 3 -4-5 седмици.

A режисурата е потресаваща, но пък си е интересно.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9622
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри на волята - сезон 5   |   24.09.2023 19:50


Balleta написа:
На 100% ги хранят, тея в чистилището 3 седмици на сурови миди, айде сега.
Дори да им дават един банан дневна дажба по договор пал няма как дс издържат в този вид 3 -4-5 седмици.

A режисурата е потресаваща, но пък си е интересно.


А, да определено е интересно съгласявам се.

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4922
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри на волята - сезон 5   |   24.09.2023 21:32


И мен ме запали дъщеря ми и още от миналия сезон го следя с интерес. Не бих казал че е нагласено и че няма състезание, по-скоро продуцентите създават по-благоприятни условия за тези, които искат да продължават повече. Но то това работи и в двете посоки - ето сега направиха всичко възможно да подсилят женското племе за да се измъкне, ама от друга страна поначало женското племе беше супер прецакано и нямаше особени шансове. Така че сега по-скоро вкараха баланс, а не че са ги подкрепили.

За това на реката - не съм специалист по коси и нокти, може и да сте прави за това, но доколкото знам наистина е много гадно на тая река. Сега и аз не вярвам че карат само на джанки и сурови миди, но пък мисля че наистина гладуват, може би им дават някакви неща за енергия и подсилване, а не нормална храна. Гледах едни от предишни сезони, които обсъждаха, и те бяха шокирани че тая скумрията, дето отпадна, си мислела че се спи в хотел. И казаха че наистина е много тежко на тая река.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9622
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри на волята - сезон 5   |   25.09.2023 08:44


Е, така ще кажат, кво да кажат? Не бе само за пред камерите е това иначе апваме и пийваме. :laugh:
Гладувай 2 седмици и след това ми кажи дали имаш енергията да направиш някакво физическо усилие.

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4922
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри на волята - сезон 5   |   25.09.2023 08:56


Е то беше в някакъв подкаст, говореха си всякакви работи, включително критикуваха разни неща. Например казаха, че игрите изобщо не са обезопасени и критикуваха в тая посока. Също казаха, че според тях няма как Вальо да е запалил огън по тоя начин и от продукцията са му помогнали зад кадър. Така че не е само да са следвали някаква партийна линия. А и досега сигурно 150 човека са минали, все някой щеше да каже, ако си ядат на корем, а само за пред камерата се правят на гладни. То може и някой да е казал де, Дявола сигурно ще знае :)

А за енергията се съгласих, нали ти казвам че според мен им дават нещо енергизиращо. Както и за вода нищо не казват и не показват, ама е ясно че им дават.


 
Online
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4972
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри на волята - сезон 5   |   25.09.2023 14:18


Според мен и седмиците им не са от 7 дена, а от 5 макс, че дори и 4 може би...

Сега на тази последната допълнителна битка - Михаела като си контузи пръстите на въжето: как изведнъж се оказа, че не трябва да се преминава от въже на въже, а само да се хване за първото. Не че не се съгласявам, че изпитанието е твърде трудно, но си е една промяна ей така в движение, която реално облагодетелства единия състезател, освен това спаси един от Амазонките да отиде при Марто Елвиса. Малко пародийно се получава...
Но ще продължим да си го глеаме, все пак...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28641
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри на волята - сезон 5   |   25.09.2023 16:07


Изключителна мизерия е на дивата река и особено на Чистилището.
Спят на открито и не се хранят нормално.
Няма измами.

Тук съм описал всичко до най-малката подробност.
Познавам се виртурално с много стари и нови участници и си пишем

https://www.bg-mamma.com/?topic=1591558


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10442
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри на волята - сезон 5   |   25.09.2023 16:17


Diavolo написа:
Изключителна мизерия е на дивата река и особено на Чистилището.
Спят на открито и не се хранят нормално.
Няма измами.

Тук съм описал всичко до най-малката подробност.
Познавам се виртурално с много стари и нови участници и си пишем

https://www.bg-mamma.com/?topic=1591558

Какви измами?!?!? Никакви измами няма! Всичко е чиста монета, нали! Истината и самата истина! :rofl: :rofl: :rofl:

Не вярвам да не знаеш, че всички участници в подобен род предавания предварително подписват договор с клауза за пазене на тайна и трябва да плащат ужасно много ако я нарушат? В световен мащаб са изключения случаите, в които някой бивш умишлено е раздухал скрити детайли, като това става само в случаите, когато се намерят "спонсори" на глобата по договор - най-често скандални медии или някой друг със сериозни*(интереси+финанси). Имало е и случаи някой да се "изпусне" от глупост и после се е налагало въпросният да се цани в други подобни представления за да избие парите, които дължи. Не мога да ти назова конкретни числа, но сумите наистина са сериозни.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28641
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри на волята - сезон 5   |   25.09.2023 17:54


Айде точно на мен да не ми пробутваш тези буквалистики.
Наясно съм с всичко това. Нищо ново не ми казваш.
ИВ ги знам до най-малката подробности. И Сървайвър и Фермата също.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10442
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри на волята - сезон 5   |   25.09.2023 19:45


Доообре, Христофор! Доообре, Колумб!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28641
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри на волята - сезон 5   |   26.09.2023 10:13


За кое племе сте?
Имате ли си фаворити?

Не го рабзирам това. Интересно ви е. Гледате, но не пишете или не казвате нищо по темата
А само някакви градски легенди за ИВ, които нямат нищо общо с реалността...

:-)


 
Online
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4972
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри на волята - сезон 5   |   26.09.2023 11:22


Аз съм за жените (но не Вили или Моника)... 4 сезона ги ебават, само ги слагат за цвят (пределно ясно е, че няма как да спечелят) и дано този път успят повече да продължат напред. Макар че на финала като пак направят "комплексна битка" и все тая...
Малко като с циганите в Гласът на България: канят ги, уж им се кефят докато пеят и накрая няма обърнат стол...

Та да - аз съм за Амазонките. И петте жени там са добри, Бенджи и двете Тедита са ми май-полюбими (ако трябва да избирам). А и тримата Амазончовци са забележителни - Момчил и Цецо с уменията си, а Гатьо си е новия Божинов (засега определено бие другия си конкурент - Мониката)... Ако трябва да избирам кой мъж да спечели сезон 5 - Момчил определено (още от визитката)... Имаше малко сексистки изказвания в началото, но явно бързо се усети и се коригира (което също намирам за плюс - никой не е безгрешен, но малко са тия, които се учат от грешките си /разбирай не ги повтарят/)...

Дяволе, в БГ Мама как си забравил да отбележиш култовата реплика на близначката Теди при представянето й. Беше нещо от сорта, че майчинството й натежава вече и е дошла в Игри на волята да си почине!!!! :moufan: :moufan: :moufan:

П.С. Не забравяй, че все пак тук е футболен форум - тоест предимно мъже сме. А мъжете като цяло не изпитваме потребност да споделяме и коментираме всичко, което ни е направило впечатление... Нали?!

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


Последна промяна alexbg на 26.09.2023 11:29, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14252
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри на волята - сезон 5   |   26.09.2023 13:02


Diavolo написа:
За кое племе сте?
Имате ли си фаворити?

Не го рабзирам това. Интересно ви е. Гледате, но не пишете или не казвате нищо по темата
А само някакви градски легенди за ИВ, които нямат нищо общо с реалността...

:-)


Жени - фаворит Дени
Мъже - фаворит Момчил

Най интересни са ми Старейшините, като интриги, но ги разбутаха здраво.
Амазонките жени се изложиха на стопанството - това жени неяли 3 седмици и идващи от студ, глад, влага и мизерия ли са ?


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28641
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри на волята - сезон 5   |   26.09.2023 15:18


Абе разбирам бе Алекс, ама тема е пусната...

Иначе аз съм за Гладиаторите, като стискам палци на Радостин, Крум, Момчил и Цецо в този ред, но Радо ми е най така на сърцето.
Харесвам и трите племена като цяло и много малко участници ме дразнят истински. Ако изобщо може да се каже тази дума.
От жените харесвам най-много сладкото Вики мрън мрън, както и е Оряшкова, Ива, Дени, Теди и Дунева без да ги подреждам.
Заразното зло Вили - само респект за годините и да има тази физическа подготовка. Та тя минава трасетата по-добре от повечето млади момичета в сезона.

А Гатьо стана най-големия образ в историята, като би рекорда на Мани от сезон 3 по брой мемета и колажи. :-D


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 113 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг