Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 14:52



Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Стани Богат 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Стани Богат   |   10.01.2022 19:03


Не виждам стара тема тук, но на тоя изцъклен плешив хиповиз му дадоха най-ясните отгово. Билалов да се маха, уважавам го като актьор, но тука опорочя!

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Стани Богат   |   14.01.2022 14:15


Имаше тема за Стани Богат, ама не помня дали беше тук или в кръчмата. Аз Билалов го харесвам като ведещ и мисля, че е по-добър от Пънчев. За съжаление въпроси ми се виждат по-трудни от преди и отгоре на всичко, голяма част от тези между 6-ти и 10-ти въпрос са така зададени, че да е много трудно да използваш "интернет" жокер, което прави жокера "Обади се на приятел" почти безполезен.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Стани Богат   |   15.01.2022 16:27


Да, и аз съм на мнение, че въпросите са по-трудни от преди. Когато Резо беше в шоуто преди близо 4 години ( леле как минаха ) ми предложи и аз да се явя на кастинг, но не се навих, не знам защо, може би защото аз самия съм в театралните и кино средите :-D . Иначе Ники Кънчев е пич, аз го познавам лично, запознахме се на един полет от Атина до София преди доста години. Беше смешно, защото носеше някаква бяла роба! :laugh:

_________________
Изображение


 
Online
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Стани Богат   |   15.01.2022 16:45


bai Momchil написа:
Имаше тема за Стани Богат, ама не помня дали беше тук или в кръчмата. Аз Билалов го харесвам като ведещ и мисля, че е по-добър от Пънчев. За съжаление въпроси ми се виждат по-трудни от преди и отгоре на всичко, голяма част от тези между 6-ти и 10-ти въпрос са така зададени, че да е много трудно да използваш "интернет" жокер, което прави жокера "Обади се на приятел" почти безполезен.
Аз Джаро го харесвам, симпатичен ми е, но според мен Ники Кънчев беше значително по-добър водещ преди да се разлигави прекалено. Джаро е много сух според мен, Ники вкарваше много повече съдържание в шоуто.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Стани Богат   |   15.01.2022 17:14


spurs написа:
bai Momchil написа:
Имаше тема за Стани Богат, ама не помня дали беше тук или в кръчмата. Аз Билалов го харесвам като ведещ и мисля, че е по-добър от Пънчев. За съжаление въпроси ми се виждат по-трудни от преди и отгоре на всичко, голяма част от тези между 6-ти и 10-ти въпрос са така зададени, че да е много трудно да използваш "интернет" жокер, което прави жокера "Обади се на приятел" почти безполезен.
Аз Джаро го харесвам, симпатичен ми е, но според мен Ники Кънчев беше значително по-добър водещ преди да се разлигави прекалено. Джаро е много сух според мен, Ники вкарваше много повече съдържание в шоуто.



..що да е сух, пуска не малко майтапи, а и ми се струва доста по начетен, Кънчев ми е малко лигльо както казваш и ми се струва доста надут, понякога много му личеше негативното отношение към гостите ... примерно някоя умна "блондинка" :laugh:


 
Online
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Стани Богат   |   15.01.2022 19:53


Кънчев също е много начетен, и Джаро е интелигентен, но според мен Ники има по-широка обща култура. А за това че е по-сух, според мен е очевидно. Един прост пример - като се ползва Обади се на приятел, Ники редовно питаше какъв е приятелят, защо се очаква да има познания в съответната сфера, после в разговора с приятеля понякога разменяше някои реплики във връзка с това и така. Джара почти никога не коментира такива неща. Не че това се отразява на играта, но вкарва повече съдържание и го прави по-забавно.

За лигавенето е така, но то стана прекалено в по-късните години. Едно време, в ранните години на Стани богат, си беше с мярка и не дразнеше.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Стани Богат   |   15.01.2022 22:33


Аз си предпочитам Джаро пред припока Кънчев.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Стани Богат   |   11.02.2023 01:04





:outofspace: :outofspace: :outofspace:

Why man, why .... :dunno:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Стани Богат   |   11.02.2023 08:03


Не съм го гледал това, но мега силно изпълнение.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 9 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг