Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 12:11



Отговори на тема  [ 153 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща
Сериали 4 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 4   |   09.01.2023 22:50


Tulsa King
https://www.imdb.com/title/tt16358384/

драма/криминален / продукия на MTV Entertainment Studios и 101 Studios / дистрибуция: Paramount+ / 9 епизода, средно по 40 мин. на епизод / подновен за сезон 2 / създател: Тейлър Шеридан / със Силвестър Сталоун

Много приятна изненада за годината. Гангстерска екшън драма по един нов, по различен прочит и гарнирана с много забавни моменти.
Много ми хареса сценария и нарочно вкараната самориония в характера на Дуайт (Сталоун играещ някакъв събирателен образ на своите герои и на добре познатите ни гангстерски такива).
Препоръчвам! :-)
-
8.5 / 8.0


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 4   |   12.01.2023 22:32


Star Wars: Visions (2021)
https://www.imdb.com/title/tt13622982/

Анимация / 9 епизода / подновен за сезон 2, който се очаква тази година / продукция: Lucasfilm Animation + водещи японски студия в бранша / Дистрибутор: Disney+

Японското аниме среща Стар Уорс! И резултатът е меко казано впечатляващ! :yes:
Има две версии. С японско и английско аудио. Аз гледах с японското, за да ми е по-достоверно.
Чак сега го изгледах. Знам... Нооо, това е положението. Бях го отложил и чаках да дойде сезон 2 на Бад Батч. А сега следват Историите. Такъв бе планът.

Сигурно има доста негледали. Поправете си грешката. И никога не е късно. Епизодите са кратки и толкова красиви и поучителни, че се гледат на един дъх.

Визуално и като философия епизодите ми харесаха страшно много и с голямо нетърпчение очаквам сезон 2. И този път няма да чакам цяла година, хаха.

Може би най-малко ми харесаха последните два епизода, за Лоп и Очо и Акакири, но това не значи, че са слаби, просто останалите бяха прекалено добри.

Препоръчвам! :-)
-
9.0 / 8.5


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 13:45
Мнения: 1875
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 4   |   13.01.2023 03:03


Diavolo написа:

няма как да ти повишат оценката при положение, че го прекратиха


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 13:45
Мнения: 1875
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 4   |   13.01.2023 03:06


Diavolo написа:
The Witcher: Blood Origin
https://www.imdb.com/title/tt12785720/
1

уичъра като цяло е доста ориентиран към феновете на текстовете и игрите, аз лично от чисто упорство издържах три серии от първия сезон и беше потресаващо тъпо, не колкото кеноби, но близо.


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 13:45
Мнения: 1875
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 4   |   13.01.2023 03:07


Diavolo написа:

топ.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 4   |   13.01.2023 11:38


redo написа:
Diavolo написа:

няма как да ти повишат оценката при положение, че го прекратиха


Да, знам. В деня в който си пуснах ревюто, малко по-късно дойде и новината.
Но според мен нов сезон ще има, но по друга платформа. И ще отнеме не 1 година, а няколко...


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 4   |   13.01.2023 12:10


Willow
https://www.imdb.com/title/tt10278918/

8 епизода / продукция на Lucasfilm и Imagine Television Studios / Излъчване: Disney+ / все още не е подновен за сезон 2

Уилоу ми беше любим филм. За съжаление нищо положително не мога да кажа за сериала. Имаше един малък прозорец някъде по средата на сезона, когато аха да ми стане леко симпатичен, но всичко мина много бързо.
Много слаб сценарий с безумни диалози, както и набиващо се на очи насилване на героите да се държат комично-нелепо. Толкова не на място изглеждаше всичко това. Не мога да повярвам, че този подход е одобрен и не мога да повярвам, че са мислели, че това ще се хареса...
Най-слабото звено обаче не са сценария и режисурата (въпреки че са отчайващи), а играта на актьорите.
Това е един от най-слабите и нелепи кастове за ТВ шоу в историята. Само предисторията на Вещерът е по-зле в този аспект. Изключително бездарна и некадърна игра. Визирам всички до един, без нито едно изключение. А най-нелепи бяха трите всесилни момичета - двете лесбийки и избраната Елора Даран. През цялото време гледаха изцъклено и с широко отворени усти, готови да уловят всички мухи наоколо. Хайде Джейди не толкова, но Руби и Ели бяха отчайващо слаби горките.

Огромен провал и срам за Дисни е това шоу!
-
2


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 4   |   15.01.2023 16:41


The English
https://www.imdb.com/title/tt11771270/

драма / уестърн / Великобритания и САЩ
вдъхновен от истински събития / минисериал / 6 епизода / продукция на: Amazon Studios и All3Media / дистрибутори: BBC и Amazon Prime Video /
гледах по HBO Max / има го и преведен в Замунда
в главните роли: Емили Блънт, Часке Спенсър и Стивън Риа

Изненадващо добър сериал разказан по един смел начин, като театър и поезия.
Историята се развива в три времеви рамки в края на 19 век в суровия американски Див запад и Великобритания, като трябва да се гледа внимателно, за да се навърже всичко. Накрая всичко се изяснява, за тези, които няма да са навързали нещата преди финала.
Страхотна режисура и сценография. Много добра актьорска игра.
Разказва се за изключителната жестокост и падение на човека и едновременно с това за добротата и саможертвата отново на човека... Ужасното насилие в голяма си част е извън екран - виждаме реакциите на хората, които знаят за него и го разказват... Но и това което виждаме е повече от достатъчно...
Как е възможно да сме толкова крайни и различни, а всички сме хора...
Онова което бях писал в ревюто си за 1883, че съвременните американски градове са построени върху безброй човешки кости тук е недвусмислено показано...
Чисто визуално сериалът е зашеметяващ, показвайки необятните равнини на американския запад.
Хареса ми, че въпреки трагедията, падението и грозотията, любовта и добротата са силни и дори от най-грозната лошотия са способни да се възродят като птицата Феникс, колкото и голямо и мрачно да е пепелището.
Препоръчвам!
-
8


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 4   |   15.01.2023 20:14


след 1 ч. по БНТ 1 започва дългоочаквана историческа продукция.
Първа за България от десетилетия...

''Войната на буквите''
по доста нашумяла книга е направен. Смел проект, какъвто ние тук в България избагваме и бягаме. Поне на сериално ниво. Опитите за игрални филми последните години са малко и плачевно трагични. Но тук усещам, че ще се получи добре.
БНТ все пак са синомим за успех. За мен БНТ са родното HBO. Винаги може да заложиш на тях, че няма да те подведат...

Ще го гледате ли?

Между другото миналата седмица започна друг сериал на БНТ, ''Вина'' с Билалов. 2 епизода са минали и на мен ми харесва.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 4   |   16.01.2023 08:59


Пилотния епизод е влудяващо добър! :-o

Не мога да повярвам каква брилянтна работа са свършили от екипа на шоуто.
Ами хора, това е положението. HBO отново го направиха... Другите телевизии и платформи могат само да им разнасят раницата и да ходят за понички...

Забравете за всякакво неуважение спрямо играта. Запознат съм с нея в най-общи линии и от това което знам нещата на 90% са едни и същи. Толкова съм 'хайпнат' че сега ще изчета много неща, но пазейки се от бъдещи спойлери разбира се. Аз втората игра никога не съм я играл. От първата малко в началото, но съм слушал от приятели, които се кълняха в нея...

Това което веднага мога да кажа е, че интрото от 1968 г. е измислено за сериала, но е супер, направо гениален ход от Мейзин.
В играта всичко започва през 2013 г. а тук през 2003 г. защото от екипа искат през 2023 г. да се развива настоящето в сериала, както е в реалния свят, нали вече сме 2023 година. Пак си го има 20 годишния времеви скок и пак всичко се развива на рождения ден на Джуъл.
Също така в играта от малкото което съм играл ми правеше впечатление, че всички носят противогази, защото гъбичните спори са във въздуха, само че от екипа не искат това за сериала, за да можем да виждаме актьорската игра и емоциите на лицата на персонажите. Аз лично нямам нищо против и едва ли някой фен ще се оплаче от това. Но не знам де, тепърва ще е големия отзвук по света...

Бях чел, че първата и оригинална игра ще бъде разказана в сезон и половина или изцяло в първите два сезона на шоуто. Това е идеята на Крейг Мейзин и създателя на оригиналните видеоигри, Нийл Дръкман. И се планират 5, 6 сезона максимум, в зависимост от това как ще се приеме сериала и какви ще са рейтингите разбира се.

Накратко:
Визия ; ефекти ; атмосфера ; сценография - 10 от 10
Режисура, операторска работа и монтаж - 10 от 10
Съспенс - 10 от 10
Сценарий и диалози - 9.5 от 10
Каст - 9.5 от 10
просто уникален епизод! :yes:

Педро Паскал е невероятен, нямам думи просто. Ето защо иска да маха шлема в Мандалорецът и се сърди на Фавро и Филони, че не го оставят без него. Защото този човек може да изразява емоции по 1001 различни начини. Толкова е добър.
И колко много му отива да се грижи за някой мъник и да го развежда и пази, хехе. В Мандо е Грогу, тук е Ели. 100% ще има много сравнения и мемета, хаха. :music:

Бела Рамзи е страхотна, уфф! :-)

А каква огромна изненада бе да видя Ана Торв от великия, ''Fringe'' 8-)

Краят с музиката и песента на Депеш Мод бяха размазващи, последния пирон в ковчега, хаха.

Най-емоционалните и стряскащи моменти:
   >>>>
Въпреки че знаех какво ще стане със Сара (играе се от Нико Паркър, дъщерята на Танди Нютън) се разплаках. Толкова емоционално бе изпипано всичко и толкова сладка и впечатляваща бе Нико. Без думи съм.

Още един разбиващ сърцето момент беше момченцето което прибраха в Бостън и се оказа заразено и как го ''убиха'' после. Така видяхме и героя на Паскал 20 г. по-късно как без никаква емоция хвърля трупа на това детенце за изгаряне (предполагам).
Реално Джуъл 20 г. по-късно няма сърце и душа и е безмилостен контрабандист и убиец и Ели ще му помогне отново да преоткрие и заобича живота. Тук ми е почти едно към едно с Мандалорецът и Грогу. Разбира се никой не е плагиатствал, така си е от играта, която е създадена много години преди да се появи Мандо на Фавро и Филони.

Сцената със старицата как се промени зад гърба на Сара беше ужасяващ. Абсолютна хорър класика. Направо тръпки ме побиха. И после горкото кученце как се изцъкли само, усещайки промяната в нея...

А реално за първи път видяхме някакъв сигнал, че нещо се случва с тиковете на съученика до Сара. И не е истина как всичко се разви за броени минути и как цялата модерна цивилизация рухна...
Да, това е напълно реално. Видяхме го и от ковид пандемията. Как е нужно много малко и всичко което сме градили с хиляди години да отиде по дяволите за един миг...

Целия този хаос и палитра от емоции и случки бяха един път. 10 от 10 за всичко!


Оценка на епизод 1:
9.5 / 9.8


Последна промяна Diavolo на 16.01.2023 09:08, променена общо 2 пъти



 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 4   |   16.01.2023 09:06


А за какво пишеш всъщност? :)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 4   |   16.01.2023 09:13


Взе ми го от клавиатурата! :laugh:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 4   |   16.01.2023 09:59


За The Last of Us
https://www.imdb.com/title/tt3581920/

:-D


Последна промяна Diavolo на 16.01.2023 09:59, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 4   |   16.01.2023 10:01


Войната на буквите, епизод 1

Много съм разочарован от премиерния епизод на сериала. Ще бъда крайно критичен, съжалявам много за което. :dunno:

Ето, че дойде време и БНТ да се изложи. Е, случва се както се казва... Жалко само, че стана на исторически филм/сериал.
Имаше въпроси в медиите защо не правим исторически филми и сериали или са голяма рядкост. Ами ето защо - Не го могат!

Сценарий и диалози - под всякаква критика

Режисура - много слаба, на моменти отчайваща

Каст - генерално зле. 90% от каста рецитира като в театъра. Не се ли научиха тези родни актьори как по дяволите се държи човек пред камера? А за дикцията да не отварям думи.
Тук има някои нюанси обаче...
Теодора Духовникова много ми хареса и подобна роля определено и отива.
От Захари Бахаров видяхме твърде малко в този епизод, но и от малкото видяно си личи, че той си го умее. Според мен той трябваше да е цар Симеон, а не Деян Донков. Макар че тук с подобен сценарий и режисура всеки би се изложил.
Какъв беше този истеричен Симеон Велики? А Донков направо да си скъса и хвърли актьорската книжка! Правят сериал за Златният век и за цар Симеон Велики и ни дават тази негова версия??? Явно след Левски и Ботев е ред и на Симеон да бъде унижен от ''гениалните'' ни творци!
Князете Баян и Петър не ми харесаха, но поне имат някаква автентичност. Само че тук са прекалили и преекспонирали нещата, защото трябва да копираме образи от други филми или сериали.
И могат ли чак толкова да излагат бъдещия велик св. цар Петър I. Ще накарат много зрители да го намразят, което е безумие само по себе си.
За съжаление знам какво ще стане по-нататък, не от книгата, а от историята. А книгата нямам никакво намерение да прочета. Авторката е прекалила с Игра на тронове. Само че тя не е Мартин и инцеста не е присъщ за нашата история.
Повръща ми се само от гадния намек за това, че е възможно (не че ще го покажат нагледно, чак до там не вярвам да им стигне безочието) Петър да е син на брат и сестра. И оставете това, на 90% не го допускам. Но само намека да има нещо между тях е скандален. Секс да правят едва ли ще ни покажат, но по дяволите не съм сляп, глух и глупав. 100% имаше намек за привличане и нещо повече от това... :-x
Баян в ролята на Даниел Върбанов само ми хубавее. Твърде нахакано се държи, като някакво разглезено пуберче синче на милионер.
От целия актьорски състав, най-много ми хареса, Валентин Танев, като Император Лакапин.
Мария е много красива (хубавата Елена, хехе), но защо я бяха облекли като проста селянка???
Костюмите също са пълен провал за мен.

И каква беше тази кръчмарска свада във Велики Преслав със самия княз? Кой ще му посегне изобщо, леле-мале, тц тц.

Диалозите ме оставиха в ступор. Кой е говорил така през онези години???

Декорите също не ми харесаха. Тухли четворки ли видяхме? И близки кадри с камерата, за да не си личи ниския им бюджет. Ама айде бюджета да го оставим, ако имаш добър сценарий и каст, не е от значение...
И генерално мога да кажа, че декорите ми стояха изкуствено.

Звукът беше много зле. Много от репликите не ги чух изобщо. Имена, думи. Хора, като не можете вече над 30 години да си оправите звука, пускайте едни субтитри бе!!!

И за капак, за да сме в крак с модата сме направили някакъв модерен феминистичен прочит на историята ни. Държането на Мариам, Макрена и Мария е меко казано нелепо. Очаквам в следващия епизод да развъртят и мечове и да започнат да шамаросват царе и князе...

Оценка на епизод 1:
4
И давам само 4ка (ама при мен е по десетобалната), само защото съм в добро настроение след пилотния епизод на The Last of Us. Пуснете си го него. Или Чернобил. Или Белият лотус. Или 1883, 1923 и Йелоустоун на Тейлър Шеридан. Просто за да си оправите вкуса...


Последна промяна Diavolo на 16.01.2023 10:03, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 4   |   16.01.2023 12:55


Diavolo написа:
[b]

Краят с музиката и песента на Депеш Мод бяха размазващи, последния пирон в ковчега, хаха.



"I'm takin' a ride with my best friend..."


Годината е 88-а (парчето е от 1987, но аз го чух за пръв път тогава), аз бях див хеви метъл и като такъв беше редно да мразя Депеш. А това беше любимата песен на първото ми гадже - противоположностите се привличат и т.н.

Естествено само 7-8 години по-късно пораснах, поумнях и ДМ се превърнаха в една от любимите ми групи...

Както и да е, направо ме разбиха с това парче, а първият епизод на сериала е повече от обещаващ, горещо препоръчвам!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 4   |   16.01.2023 13:20


Хм... Какви сходности само... :-o

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 4   |   16.01.2023 18:20


Diavolo написа:
Пилотния епизод е влудяващо добър! :-o

Не мога да повярвам каква брилянтна работа са свършили от екипа на шоуто.
Ами хора, това е положението. HBO отново го направиха... Другите телевизии и платформи могат само да им разнасят раницата и да ходят за понички...

Забравете за всякакво неуважение спрямо играта. Запознат съм с нея в най-общи линии и от това което знам нещата на 90% са едни и същи. Толкова съм 'хайпнат' че сега ще изчета много неща, но пазейки се от бъдещи спойлери разбира се. Аз втората игра никога не съм я играл. От първата малко в началото, но съм слушал от приятели, които се кълняха в нея...

Това което веднага мога да кажа е, че интрото от 1968 г. е измислено за сериала, но е супер, направо гениален ход от Мейзин.
В играта всичко започва през 2013 г. а тук през 2003 г. защото от екипа искат през 2023 г. да се развива настоящето в сериала, както е в реалния свят, нали вече сме 2023 година. Пак си го има 20 годишния времеви скок и пак всичко се развива на рождения ден на Джуъл.
Също така в играта от малкото което съм играл ми правеше впечатление, че всички носят противогази, защото гъбичните спори са във въздуха, само че от екипа не искат това за сериала, за да можем да виждаме актьорската игра и емоциите на лицата на персонажите. Аз лично нямам нищо против и едва ли някой фен ще се оплаче от това. Но не знам де, тепърва ще е големия отзвук по света...

Бях чел, че първата и оригинална игра ще бъде разказана в сезон и половина или изцяло в първите два сезона на шоуто. Това е идеята на Крейг Мейзин и създателя на оригиналните видеоигри, Нийл Дръкман. И се планират 5, 6 сезона максимум, в зависимост от това как ще се приеме сериала и какви ще са рейтингите разбира се.

Накратко:
Визия ; ефекти ; атмосфера ; сценография - 10 от 10
Режисура, операторска работа и монтаж - 10 от 10
Съспенс - 10 от 10
Сценарий и диалози - 9.5 от 10
Каст - 9.5 от 10
просто уникален епизод! :yes:

Педро Паскал е невероятен, нямам думи просто. Ето защо иска да маха шлема в Мандалорецът и се сърди на Фавро и Филони, че не го оставят без него. Защото този човек може да изразява емоции по 1001 различни начини. Толкова е добър.
И колко много му отива да се грижи за някой мъник и да го развежда и пази, хехе. В Мандо е Грогу, тук е Ели. 100% ще има много сравнения и мемета, хаха. :music:

Бела Рамзи е страхотна, уфф! :-)

А каква огромна изненада бе да видя Ана Торв от великия, ''Fringe'' 8-)

Краят с музиката и песента на Депеш Мод бяха размазващи, последния пирон в ковчега, хаха.

Най-емоционалните и стряскащи моменти:
   >>>>
Въпреки че знаех какво ще стане със Сара (играе се от Нико Паркър, дъщерята на Танди Нютън) се разплаках. Толкова емоционално бе изпипано всичко и толкова сладка и впечатляваща бе Нико. Без думи съм.

Още един разбиващ сърцето момент беше момченцето което прибраха в Бостън и се оказа заразено и как го ''убиха'' после. Така видяхме и героя на Паскал 20 г. по-късно как без никаква емоция хвърля трупа на това детенце за изгаряне (предполагам).
Реално Джуъл 20 г. по-късно няма сърце и душа и е безмилостен контрабандист и убиец и Ели ще му помогне отново да преоткрие и заобича живота. Тук ми е почти едно към едно с Мандалорецът и Грогу. Разбира се никой не е плагиатствал, така си е от играта, която е създадена много години преди да се появи Мандо на Фавро и Филони.

Сцената със старицата как се промени зад гърба на Сара беше ужасяващ. Абсолютна хорър класика. Направо тръпки ме побиха. И после горкото кученце как се изцъкли само, усещайки промяната в нея...

А реално за първи път видяхме някакъв сигнал, че нещо се случва с тиковете на съученика до Сара. И не е истина как всичко се разви за броени минути и как цялата модерна цивилизация рухна...
Да, това е напълно реално. Видяхме го и от ковид пандемията. Как е нужно много малко и всичко което сме градили с хиляди години да отиде по дяволите за един миг...

Целия този хаос и палитра от емоции и случки бяха един път. 10 от 10 за всичко!


Оценка на епизод 1:
9.5 / 9.8


В крайна сметка кой е сериалът?

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 4   |   16.01.2023 18:26


Цитат:
В крайна сметка кой е сериалът?

The Last of Us


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 4   |   16.01.2023 22:41


Пак ли некви зомбита?

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 4   |   17.01.2023 14:21


Дам :-D
Ама е велик, заслужава си.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 153 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг