Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 22:35



Отговори на тема  [ 355 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Игра на тронове - сериалът 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   28.08.2017 16:46


Санде, ти в крайна сметка не се ли реши да гледаш сериала или още си чакаш книгите?
Че то както е тръгнало, книги може и да няма... :dunno: :uuu:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   28.08.2017 16:46


TheExorcist написа:
Diavolo написа:
и има да чакаме още една година! :)


Повече. Дават го чак 2019 г.


 

Регистриран на: 08.12.2012 15:27
Мнения: 760
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   28.08.2017 19:59


Diavolo написа:
Санде, ти в крайна сметка не се ли реши да гледаш сериала или още си чакаш книгите?
Че то както е тръгнало, книги може и да няма... :dunno: :uuu:


Един от двамата да ме поправи, ако греша, но съм останала с впечатлението, че Сандро е гледал първи сезон, не го е харесал и няма намерение да се занимава с останалите сезони. Напълно логично е в такъв случай да си чака книгите. Аз също ще ги чакам, макар да не съм прочела още Танц с дракони. Със сериала имах сериозни проблеми: не усещах никаква дълбочина, а само отегчение и раздразнение. Нервите ми издържаха само през първите три серии и повече не можех.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   28.08.2017 20:32


То по-вероятно е да дочакаш рози слончета да се спуснат с парашут от летяща чиния, отколкото скоро да видим книга.
А и от целия шум, който ни залива из медии и пр. мисля, че и да се пазиш пак ще разбереш основното, така че по-добре да се гледа.
С всичките слабости като сюжет и сценарий след сезон 4, все пак това си остава впечатляващ сериал, който вдигна толкова високо летвата, че не знам дали скоро ще бъде настигнат.
А и със сигурност това е най-гледания и обсъждан сериал в историята на интернет и ерата на социалните мрежи, абсолютен феномен.


 

Регистриран на: 08.12.2012 15:27
Мнения: 760
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   28.08.2017 20:45


Всеки си прави своя избор, а моят е да не губя и минута от времето си в гледането на този сериал.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   29.08.2017 00:06


Diavolo написа:
То по-вероятно е да дочакаш рози слончета да се спуснат с парашут от летяща чиния, отколкото скоро да видим книга.
А и от целия шум, който ни залива из медии и пр. мисля, че и да се пазиш пак ще разбереш основното, така че по-добре да се гледа.
С всичките слабости като сюжет и сценарий след сезон 4, все пак това си остава впечатляващ сериал, който вдигна толкова високо летвата, че не знам дали скоро ще бъде настигнат.
А и със сигурност това е най-гледания и обсъждан сериал в историята на интернет и ерата на социалните мрежи, абсолютен феномен.


Имам чувството, че след финалето сега се очертава една мега 4-ка като полуфинали или група от 4 големи сили, 2 зли и 2 добри и нищо не се знае. Можем само да гадаем! Но ако наистина чак 2019 излиза, ще има много тълкувания, като аз си имам моя теория, но това какво ще се случи зависи от продуцентите, и не на последно актьорите имат нужда от малко почивка! :-)

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   29.08.2017 00:14


IchWill написа:
Diavolo написа:
Санде, ти в крайна сметка не се ли реши да гледаш сериала или още си чакаш книгите?
Че то както е тръгнало, книги може и да няма... :dunno: :uuu:


Един от двамата да ме поправи, ако греша, но съм останала с впечатлението, че Сандро е гледал първи сезон, не го е харесал и няма намерение да се занимава с останалите сезони. Напълно логично е в такъв случай да си чака книгите. Аз също ще ги чакам, макар да не съм прочела още Танц с дракони. Със сериала имах сериозни проблеми: не усещах никаква дълбочина, а само отегчение и раздразнение. Нервите ми издържаха само през първите три серии и повече не можех.


Аз бях пред отказване още след най-първия епизод. Но продължих тази година. Няма такава история, философия, митология, реалност и психика събрани в едно!!!

И да не се забравя и актьорската игра. Там никой не играе слабо!

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 29.08.2017 00:16, променена общо 1 път



 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   30.08.2017 12:54


Diavolo написа:
Санде, ти в крайна сметка не се ли реши да гледаш сериала или още си чакаш книгите?
Че то както е тръгнало, книги може и да няма... :dunno: :uuu:


Изгледах го, но твърде много взе да опростява - няма я психологията от книгите, иначе аз си обичам такъв тип жанр и на кино, тук поне сценарият е достатъчно грабващ.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   30.08.2017 12:57


Включително и последния сезон? :-)
Да, спецефектите и визията са убийствени. Малко филмови блокабъсти могат да съперничат.
Лошото е, че от 4 сезон насам сюжета много изпростя, а продуцентите (ДиД) свалиха нивото, като на DC сериал... Ама така е когато само царица-парица те води...


Последна промяна Diavolo на 30.08.2017 12:58, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   30.08.2017 13:01


Трябваше да изпипат повече срутването на Вала, няма да им го простя.
А и да, не видяхме Дух дори за секунда през целия сезон?!

Няма и да три глави на дракона, съмнявам се вече, че и Джон ще е ездач (въпреки, че Регал го чака), да видим какво ще стане с обещания принц и последния герой
Азор Ахаи също май отиде в небитието след като изпратиха Мелисандра в дън гори тилилейски... :dunno:


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   30.08.2017 13:03


Diavolo написа:
Включително и последния сезон? :-)
Да, спецефектите и визията са убийствени. Малко филмови блокабъсти могат да съперничат.
Лошото е, че от 4 сезон насам сюжета много изпростя, а продуцентите (ДиД) свалиха нивото, като на DC сериал... Ама така е когато само царица-парица те води...


Да, всичко изгледах


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   30.08.2017 13:44


Diavolo написа:
Включително и последния сезон? :-)
Да, спецефектите и визията са убийствени. Малко филмови блокабъсти могат да съперничат.
Лошото е, че от 4 сезон насам сюжета много изпростя, а продуцентите (ДиД) свалиха нивото, като на DC сериал... Ама така е когато само царица-парица те води...


Има малко логика в това, въпреки, че интереса е по-голям последните сезони. Но това е по-скоро от ефекта what happens next? Btw, само да попитам, по НВО нали със субтитри го дават и не е дублиран?

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   30.08.2017 16:36


със субтитри.
по HBO дублират само анимационните филми.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   30.08.2017 16:55


Diavolo написа:
със субтитри.
по HBO дублират само анимационните филми.


Да, защото децата не могат да четат толкова бързо. Но иначе някои сериали по телевизията ги дублират и това ме дразни. Губи се автентичността на актьора!

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   30.08.2017 17:28


TheExorcist написа:
Diavolo написа:
със субтитри.
по HBO дублират само анимационните филми.


Да, защото децата не могат да четат толкова бързо. Но иначе някои сериали по телевизията ги дублират и това ме дразни. Губи се автентичността на актьора!


дублиран филм или сериал е абсолютна гавра и извращения ...такова нещо не гледам :sick: :sick:

Детските са друга работа ...


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 355 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг