Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 13:14



Отговори на тема  [ 355 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Следваща
Игра на тронове - сериалът 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   14.06.2015 22:09


Крал Блуфен написа:
Ако Ария се наебе с тоя педофила последната серия, Дявола ше получи инфаркт =))


Не знам, но аз искам атака на Вала от страна на Бродниците.

_________________
Изображение


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   14.06.2015 22:09


Vendome написа:
Крал Блуфен написа:
Ако Ария се наебе с тоя педофила последната серия, Дявола ше получи инфаркт =))


Не знам, но аз искам атака на Вала от страна на Бродниците.


Аз горещо симпатизирам на бродниите!!!

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   15.06.2015 14:53


А аз си чакам масовата битка (надявам се да има такава към края) където ще се срещнат няколко армии (както в Хобит и Властелина). И драконите да изпепелят (или по-скоро разтопят) бродниците. Абе трябва да направят една голяма масовка няма как...
В тази връзка в предната серия дракона ми се стори много хилав нещо. Вместо да изпепели всичко наоколо - той плювна тук там, а накрая щеха да го утепат с копия. Драконите трябва да са много по-велики и почти непобедими същества - тоя в Хобит едва го убиха като требваше с точно определено оръжие на точно определено място да се уцели. То е ясно, че двете поредици или по-скоро фентъзи вселени са различни, но все пак - или пък още не е пораснал достатъчно...


Последна промяна Keanu на 15.06.2015 14:54, променена общо 1 път



 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   15.06.2015 21:06


For the watch :moufan:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   15.06.2015 22:05


Егати тъпата серия.
Shame, shame, shame, shame, shame, shame...


Последна промяна Keanu на 15.06.2015 22:09, променена общо 1 път



 
(Синята Лавина)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 22:24
Мнения: 579
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   15.06.2015 22:38


ъъъ, нещо недоумявам кои са главните герои в този сериал, след като мрат така лесно, бах мааму .....


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   15.06.2015 22:47


нямам си и на идея за какво говорите, ама що ми се струва, че Девола ще пуца яко :laugh: :laugh:


Последна промяна Balleta на 15.06.2015 22:48, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   16.06.2015 00:16


Keanu написа:
Драконите трябва да са много по-велики и почти непобедими същества - тоя в Хобит едва го убиха като требваше с точно определено оръжие на точно определено място да се уцели. То е ясно, че двете поредици или по-скоро фентъзи вселени са различни, но все пак - или пък още не е пораснал достатъчно...


Да, в детските фентъзита на Толкин може... ;-)
споко, не е пораснал още :-)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   16.06.2015 00:35


мнението ми за целия сезон -> :uuu: :uuu: :uuu:

тръгна добре, факт. Скъсах се да го хваля първите три серии, но след това толкова много нелогични действия, толкова много смехории, че се радвам, че всичко приключи. Край на мъките.
Най-слабия сезон до тук, а това не говори добре за бъдещето... :dunno:
Както писах и преди няколко дни, сега го потвърждавам, няма да гледам новия шести сезон, докато Мартин не издаде шестата книга и не я прочета. Ако трябва няма да посета никакъв форум с месеци наред, няма да ми е приятно, но е за предпочитане в сравнение с това да научавам изцяло нови неща от двама доказани и освидеталствани идиоти <-> ДиД :-x


да не се чете от хора, които не са гледали последната серия

Започвам с Джон, най-значимото нещо случило се в серията. Явно както и предположих преди седмици, точно покушението срещу Джон ще е нещото, което щяло да взриви интернет, това дето актьора играещ Подрик се бил изхвърлил в социалните мрежи и за което трябва да бъде сериозно глобен. Какъвто героят му, такъв и самият актьор - пълен дебил! Само дето това нещо се знаеше от адски много хора, така че да сигурно са накарали някои американски девойки да си срежат вените, ама до там. Но на фона на случилото се в Хардхоум това убийство (и предателство, не той е предателя, а него го предадоха) беше уникално недоразумение. В книгите имаше логика да му посегнат, тук НИКАКВА!!! Изкараха братята от нощния страж най-големите малоумници във Вестерос. ДиД, ДиД, ДииииииииииииииД... :stop: :-x
Сега недоумявам как може да има хора, които наистина може да си мислят, че Джон Сноу е мъртъв? В смисъл, да тук недвусмислено си го убиха. Умря. Точка. Но естествено, че героят му ще бъде върнат и че ще има ключова роля за съдбата на Вестерос. Това ако не стане ще е най-голямото безумие сътворено някога, а Мартин е всичко друго, но не и синоним на безумец.
Не били показали как забелил очите, за да се варгне. Чакайте де, ако дадат това, то тогава всички хора по света ще са спокойни, че се е прехвърлил в Дух, а и ще е огромен спойлер за неизлязлата шеста книга (която има голяма вероятност и до края на тази година да види бял свят, но със сигурност ще излезне най-късно два/три месеца преди шестия сезон)
Според мен варгване в Дух може и да няма в сериала, защото зениците му се разшириха и си умря. Май изтърваха момента, а не го дадоха и за да няма спойлиране и за да е още по-драматично, т.е. HBO стил. Но неслучайно върнаха Мелисандра, а и смъртта на Шайрийн индиректно ще помогне в съживяването на Джон. Естествено може и друго да стане, кой знае какво малоумие може да сътворят ДиД, но аз съм 100% сигурен, че Джон Сноу не е мъртъв или поне е само временно такъв и че ще живее (отново) до края на седмата книга и седми сезон, където вече не се наемам да прогнозирам каква ще му е финалната съдба. Най-вероятно лоша, но след като е изпълнил мисията си...
Относно думите на Кит, че повече нямало да се снима и това му била последната серия. Не се подвеждайте, много молим. ;-) Какво друго да каже човека? И то точно сега, броени часове след последния епизод. Не, жив и здрав съм, но ще бъда малко вълк, после може и 'друг' да стана ама не берете грижа за мен. Първо, той самия може и да не знае наистина каква му е съдбата. Малцина хора знаят. И още нещо, нали преди няколко дена се разбра, че е подписал за следващите два сезона или това е фейк? Не се хващайте веднага за това. Чисто тролене е това, което е казал.

за Церсей. Беше брутално и добре изиграно. Чак ме трогнаха и ми стана мъчно за нея, а това е силно недолюбван от мен персонаж, смятайте значи как са се справли със самото унижение. Поздравления. :-) Но накрая пак намериха начин да и върнат пламъчето в очите, когато Франкенщайн я хвана на ръце, а Кибърн нареждаше как щял да отмъсти за нея. Мдам, ДиД не обичат Станис, но със сигурност обичат Церсей и ако зависеше изцяло от тях и на железния трон щяха да я възкачат...

за Дорн. Целия този фарс приключи с фарс. Как пък никой не се усети когато Мирцела бе целуната по устата. Доран Мартел и останалите толкова ли са глупави или да?! Аз веднага си казах, край, отровиха я. Александър и той само телом играе, духът му витае някъде другаде. Слаба актьорска игра в толкова силен момент, когато дъщеря му се обърна към него като татко.

за Санса и Теон. Също се чудя как може да има хора, които да се съмняват, че са живи. Еестествено, че са живи и здрави и даже ще се спасят най-вероятно. Но да, беше поредното недомислие. Трябваше да ни покажат много повече сняг. Недвусмислено сняг. А такъв имаше сняг, но беше малко, а височината прекалено голяма. Ако нямат поне нещо счупено ще е смехория. Явно ДиД си мислят, че във фентъзито всичко е позволено...

за Станис не ми се говори, че ми е болна тема. :helpless: :sick: Този сезон може да се опише като някаква лична вендета на ДиД спрямо героя на Мартин. Явно страшно много го мразят, защото първо накараха всички да го мразят, а после да го съжаляват. Човека уби дъщеря си, видя как жена му се е обесила, накрая бе изоставен и от Мелисандра и остана с една шепа окаяни съратници. Жалка, жалка картинка. Някои го обвиняват, защо тогава е поел този поход срещу Зимен хребет. Ами според мен, на него повече не му се живееше... Та така.
Лошото е, че сега знаем какво ще се случи и в кнгите и че Станис няма шанс срещу Болтън, а аз бях твърдо за него. Ето защо повече сериал няма да гледам, докато няма нова книга.
Относно спора дали е жив или мъртъв. Тук не съм 100% сигурен както за Джон и Санса/Теон, но да кажем 85 на 15 че е мъртъв. А защо не го дадоха? По-скоро нарочно, за да се чудим и да пишем по форумите и социалните мрежи. Така се прави бизнес. Защо да го показваме сега? Но пък ще кажете, е да ама показаха смъртта на Джон. Аха, ама там историята е съвсем различна. за Джон има твърде много сказания... Неслучайно натъртиха толкова много на момента в който КнН и Джон се стрелнаха с поглед, един вид пак ще се видим... Също така и Мелисандра го видя в пламъците и тя тепърва ще разбере, че той е човекът, който е търсила, а не Станис. Най-вероятно ще го види отново в огъня и ще го спаси. Или нещо подобно.

За Бриен. Тотално съсипан образ. Още от момента в който победи Хрътката. В момента меко казано ми е досадна и ненужна.

за Сам и разговора му с Джон. WTF?! :sick: Джон, трябваше да го изпрати в Староград, а не Сам да му се моли. Еххххх, ехх. :help:

за Денерис. Ами значи и тук не ми хареса. Очаквах Дрогон да се появи и дотраките да изпопадат от конете, но явно това ни го пазят за първия епизод на шестия сезон. Но не ми хареса, че показаха последната Таргариен (официално де) и кралица Денерис като някаква мърмореща кифла. ooooh!

любим момент от серията. Появата на един от любимците ми Варис. А двамата с Тирион са хората на които бях заложил и последните си пари в каквато и да била игричка за тронове. :yes:
а Даарио и Джора тези двама окаяници къде хукнаха и те, абе да вземат да се намерят на време, защото вече сериозно се питам дали изобщо някога Денерис ще акостира на Вестерос или чака Джендри да пристигне с лодката и да я вземе... :-D :rofl:

и за Аря накрая. Ами знаете, че я обичам страшно много и че ми е любимия герой от книгите и един от най-любимите герои изобщо от всички безбройни книги, които съм чел. Таа, не знам сега ама за първи път не съм много доволен от това което направи. Да, добре го изигра, нямам претенции за това. Мейси както винаги е фантастична и извън всякаква конкуренция. Но я изкараха пълна садистка. Такова брутално убийство, пффф направо Рамзи да гледа и да се учи... :outofspace:
И за ослепяването. В книгите то беше част от обучението, а тук я наказаха за това. Е, да това наказание може да мине и за един вид поучително обучение, но пак не ми хареса. И някой може ли да ми светне как я ослепиха? с магия най-вероятно, защото нито изпи нещо, нито някой я докосна или пръсна нещо срещу нея... :blink: [/spoiler]


сезонът свърши, уффффффф, ха сега де, да плача ли или да се радвам или пък и двете.
Абе май е за добро, няма да се нервирам повече :thumbs:


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   16.06.2015 00:52


Не съм съгласен с Дявола - сезона си беше сравнително добър и интересен. Не знам защо си мислиш,че сериала требва да е 1:1 като книгата и да следва всичко буква по буква? Много добре прават,че променят нещата щото иначе винаги ше се намери некой книжен плъх, който да философства кво ше се случи след 5 серии или вземе да ни изтипоса кво става на финала примерно. Ясно е,че книгата е по-интересна и тва не е само при тва scenario, а важи за 95% от филмите, които са по книга.

И не виждам как Джон Сноу ше оживее след като го наръгаха 10 пъти и го дадоха как умре. Може да стане бродник ако не го изгорят или дух дето викаш,но изобщо не е задължително да се следва книгата така,че реално може и да си е умрял. За станис си оставиха вратичка и може да го пазят за жокер ако нещо рейтинга се закучи уж,че жената киборг го е пощадила =)

Аз не схванах само кой умря при последната сцена с Ария. Оная женката ли в крайна сметка се самоуби или тя изобщо не е съществувала, а нейния фейс са били random лица ?! Май е второто като гледам...

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


Последна промяна Крал Блуфен на 16.06.2015 00:54, променена общо 1 път



 
WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   16.06.2015 01:30


сезона за мое огромно съжаление (въпреки всички продължавам да съм ФЕН) е пълен, катастрофален провал или фиаско, както искаш си го избирай.

или за да има рима -> The season with no reason


никой не казва да се следват книгите сляпо, а да има последователност и логика.
има толкова много силни сюжетни линии, но от HBO трябва да ни показват цици, цици и основно цици, кръв и секс секс секс и да ни губят времето с любов между 12 г. момиче и евнух вместо да наблегнат на най-значимите неща.

Джон Сноу не си ме чел внимателно е мъртъв (и докато в книгите можеше да се хванеш като удавник за сламка, тук не оставиха и капчица съмнение ). Но това не значи, че няма да бъде съживен. Това е фентъзи, има магия. Ако Джон Сноу наистина е мъртъв и повече няма да го видим никога, то може да ме преименувате на дяволицата или от Ггеорги на Гергана. :rofl: т.е. НИКОГА няма да стане.

относно сцената в храма на черното и бялото. второто, второто (искаш да кажеш не женката, а Джакен). ;-)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   16.06.2015 02:20


:-D


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   16.06.2015 08:26


А може да стане Бродник.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   16.06.2015 17:07


Да, разбира се. Това също е много разпространена теория.
Но според мен накрая няма да се учудя да се окаже, че Джон, Денерис, Мел, Другите ще се окажат от едната страна на монетата и че общия враг са хората.
Бриндън Ривърс и Горските чеда са свързани с Другите, ако Джон стане Друг ще е много, много интересно.
Всичко лошо за Вестерос започва когато пристигат Андалите от Есос и така...


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   16.06.2015 17:13


култово видео на реакции на феновете след убийството на Джон :helpless: :-D

https://www.youtube.com/watch?v=uYo2vaV ... ture=share

сигурно и аз щях да съм така ако не знаех какво го чака... :unsure:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   16.06.2015 17:27


Diavolo написа:
култово видео на реакции на феновете след убийството на Джон :helpless: :-D

https://www.youtube.com/watch?v=uYo2vaV ... ture=share

сигурно и аз щях да съм така ако не знаех какво го чака... :unsure:


и защо тия хора се снимат доката гледат шоуто вкъщи ??? за да могат после да постнат реакцията си ли :rofl: :rofl: :rofl: Нещо не ми се връзва, кой тъпак се снима как гледа сериал :outofspace:

има нещо много яко сбъркано в цялата тая истерия с тая приказка :rofl:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   16.06.2015 17:31


истерия, не истерия, но книгите и сериала се превърнаха в най-голямата мания от Властелинът на пръстените, STAR WARS и Хари Потър насам, като има всички изгледи да станат и най-голямата такава.
Единствения проблем е, че няма пълнометражен игрален филм, но и за това се говори вече. Ако стане ще донесе милиарди и ще потроши много рекорди. ;-)


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   16.06.2015 18:27


Diavolo написа:
култово видео на реакции на феновете след убийството на Джон :helpless: :-D

https://www.youtube.com/watch?v=uYo2vaV ... ture=share

сигурно и аз щях да съм така ако не знаех какво го чака... :unsure:


Хахаха
Рабирам да си на първи сезон още ама тия хора не разбраха ли вече, че всеки по всяко време може да го свитнат...
Аз джуджето отдавна чакам да го бастистат, въпреки че за момента ми е любимият жив герой. Денерис също очаквам по някое време да се спомине - може би накрая...


Последна промяна Keanu на 16.06.2015 18:28, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   16.06.2015 18:48


Абе лош лош сериала ама на мен ли ми се е бъгнала замундата... май никога в топ 10 не е имало само един филм/сериал

Тип Име Рейтинг Размер Пиъри Любими Ком.
Game of Thrones S05E10 - Season Finale Рейтинг: 5 / 5 1.09 GB 11455 17 264
Game of Thrones S05E09 Рейтинг: 5 / 5 1.44 GB 5981 0 20
Game of Thrones S05E07 [XviD] Рейтинг: 5 / 5 470.33 MB 4863 0 0
Game of Thrones S05E08 [XviD] Рейтинг: 5 / 5 536.31 MB 4619 2 0
Game of Thrones S05E06 [XviD] Рейтинг: 5 / 5 449.35 MB 4468 0 0
Game of Thrones S05E04 [XviD] Рейтинг: 5 / 5 404.77 MB 4181 1 0
Game of Thrones S05E03 [XviD] Рейтинг: 5 / 5 516.48 MB 4174 0 0
Game of Thrones S05E02 [XviD] Рейтинг: 5 / 5 453.26 MB 4112 0 0
Game of Thrones S05E05 [XviD] Рейтинг: 5 / 5 543.72 MB 3903 0 0
Game of Thrones S05E01 [XviD] Рейтинг: 5 / 5 429.91 MB 3637 0 0

Сега разбрах защо - цъкнал съм най-активни за "седмицата" вместо за "деня", но все пак...


Последна промяна Keanu на 16.06.2015 18:50, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игра на тронове - сериалът   |   16.06.2015 19:00


и за деня и за деня
в понеделник и днес сутринта целия топ 10 беше окупиран от Троновете, нещо невиждано в историята :helpless: :-o
за това и ДиД си правят малоумията де. Каквото и да натворят винаги ще се гледа... :uuu:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 355 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг