Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 17:41



Отговори на тема  [ 380 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Следваща
Сериали 2 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали - 2 тема   |   24.10.2016 04:52


ох, само този сериал и никой друг ще ме накара яко болен и на работа след 2 ч. да стоя и да гледам в 05:00 ч. сутринта. :cheers:

По дяволите струваше си всяка една секунда.
Искам най-отговорно да заявя, че лично за мен а аз съм гледал страшно много, това е най-силната и въздействаща серия, която някога съм гледал. От всички възможни сериали, от всички възможни пилоти, епизоди и т.н. и т.н. :first:

10.0 - чисто съвършенство!
Само с този епизод TWD буквално уби всички епизоди на Игра на тронове и размаза с бухалката главите на идиотите.

Плаках като малко дете, не само защото загубих мои много близки герои, особено единия, a най-вече заради начина по който бе показано и изиграно.
А пък онази сцена с Карл ме докара буквално до ръба.

Музиката, мъглата, целия сиво-черен фон, актинга на всички до един, просто нямам думи.
Андрю Линкъл го изигра по един невъобразим начин.
Не вярвах, че ще го видя някога, но видях го. Рик бе пречупен! И Линкълн го изигра перфектно!


Оххх, имаше и една сцена седнали всички на една софра, там вече ме глътнаха изплюха и пак глътнаха. :sick:

Гениална работа на Къркман и компания.
Класика! :first:





НЕ ЧЕТЕТЕ ПРЕДИ ДА СТЕ ГЛЕДАЛИ!!!


На ваша отговорност! Няма да е същото като знаете, а ако пак е, то значи всяка хвалба от моя страна си е чиста истина.




R.I.P Глен. :cry:
R.I.P. Ейб :-(
На косъм се отървахме от отрязването на ръка... Отвлякоха Дарил, за да го превърнат в кучката на Неган.
В крайна сметка познах кои ще бъдат убити. Хем почти бях убеден, хем до последно се надявах на някакво чудо, о какъв наивник съм. А излязлото око на Глен ще ме преследва дълго, дълго време. Тук вече прекалиха! #Cussing out Това ли беше цената която да платим за да оставят масовия любимец, Дарил? Не знам... Но можеха поне да ни оставят Ейб (ясно беше, че беше време да бъде убит герой от оригиналната дружина в началото). Пак щеше да е тежко и въздействащо, а сега погубиха култов герой, който тамън тръгна и да се развива в по-различна светлина и стана отново интересен.
Дали постъпката на Дарил доведе до смъртта на Глен? По-скоро не. Неган си го каза в прав текст, че иска да го запомнят...


:outofspace: :cry: :no: :-(


Последна промяна Diavolo на 24.10.2016 04:53, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали - 2 тема   |   25.10.2016 22:14


Да, много брутална серия, но можеше и по-зле да е...
Да не забравяме, че и преди имаше уникални бруталности - да убиеш майка си, или да убиеш дете и да знаеш, че това е едиствения правилен път в конкретната ситуация... и ако за първия пример говорим, за човек, който ще се превърне в зомби, то при втория си е наистина покъртителна ситуация - точно тази серия за мен е най-бруталното нещо за всички филми и сериали, които съм гледал... 4x14: The Grove - само да припомня Дяволе https://youtu.be/rFUGypuyja0 може би ако имаш деца ситуацията става още по-брутално покъртителна...


Последна промяна Keanu на 25.10.2016 22:22, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали - 2 тема   |   25.10.2016 23:01


Diavolo написа:
ох, само този сериал и никой друг ще ме накара яко болен и на работа след 2 ч. да стоя и да гледам в 05:00 ч. сутринта. :cheers:

По дяволите струваше си всяка една секунда.
Искам най-отговорно да заявя, че лично за мен а аз съм гледал страшно много, това е най-силната и въздействаща серия, която някога съм гледал. От всички възможни сериали, от всички възможни пилоти, епизоди и т.н. и т.н. :first:

10.0 - чисто съвършенство!
Само с този епизод TWD буквално уби всички епизоди на Игра на тронове и размаза с бухалката главите на идиотите.

Плаках като малко дете, не само защото загубих мои много близки герои, особено единия, a най-вече заради начина по който бе показано и изиграно.
А пък онази сцена с Карл ме докара буквално до ръба.

Музиката, мъглата, целия сиво-черен фон, актинга на всички до един, просто нямам думи.
Андрю Линкъл го изигра по един невъобразим начин.
Не вярвах, че ще го видя някога, но видях го. Рик бе пречупен! И Линкълн го изигра перфектно!


Оххх, имаше и една сцена седнали всички на една софра, там вече ме глътнаха изплюха и пак глътнаха. :sick:

Гениална работа на Къркман и компания.
Класика! :first:





НЕ ЧЕТЕТЕ ПРЕДИ ДА СТЕ ГЛЕДАЛИ!!!


На ваша отговорност! Няма да е същото като знаете, а ако пак е, то значи всяка хвалба от моя страна си е чиста истина.




R.I.P Глен. :cry:
R.I.P. Ейб :-(
На косъм се отървахме от отрязването на ръка... Отвлякоха Дарил, за да го превърнат в кучката на Неган.
В крайна сметка познах кои ще бъдат убити. Хем почти бях убеден, хем до последно се надявах на някакво чудо, о какъв наивник съм. А излязлото око на Глен ще ме преследва дълго, дълго време. Тук вече прекалиха! #Cussing out Това ли беше цената която да платим за да оставят масовия любимец, Дарил? Не знам... Но можеха поне да ни оставят Ейб (ясно беше, че беше време да бъде убит герой от оригиналната дружина в началото). Пак щеше да е тежко и въздействащо, а сега погубиха култов герой, който тамън тръгна и да се развива в по-различна светлина и стана отново интересен.
Дали постъпката на Дарил доведе до смъртта на Глен? По-скоро не. Неган си го каза в прав текст, че иска да го запомнят...


:outofspace: :cry: :no: :-(


Само един въпрос - нали 6-тия сезон уж беше последния и финалето?

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали - 2 тема   |   26.10.2016 12:09


Keanu написа:
Да, много брутална серия, но можеше и по-зле да е...
Да не забравяме, че и преди имаше уникални бруталности - да убиеш майка си, или да убиеш дете и да знаеш, че това е едиствения правилен път в конкретната ситуация... и ако за първия пример говорим, за човек, който ще се превърне в зомби, то при втория си е наистина покъртителна ситуация - точно тази серия за мен е най-бруталното нещо за всички филми и сериали, които съм гледал... 4x14: The Grove - само да припомня Дяволе https://youtu.be/rFUGypuyja0 може би ако имаш деца ситуацията става още по-брутално покъртителна...


охх, не ми напомняй.
гледай цветята... :outofspace: уникум.Това което направиха там го няма и в Игра на тронове...
да, в топ 3 за всички времена. :yes:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали - 2 тема   |   26.10.2016 12:10


TheExorcist написа:
Само един въпрос - нали 6-тия сезон уж беше последния и финалето?


Хъх, не?!
Не знам от къде имаш това инфо, но няма такова нещо. Последния сезон е много, много далеч... С тези рейтинги (а и комиксите не са свършили) този сериал може да откара още 7 сезона, никой не знае кога ще е последния сезон, на този етап е много, много рано дори и за намек в тази насока.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали - 2 тема   |   26.10.2016 16:26


Diavolo написа:
TheExorcist написа:
Само един въпрос - нали 6-тия сезон уж беше последния и финалето?


Хъх, не?!
Не знам от къде имаш това инфо, но няма такова нещо. Последния сезон е много, много далеч... С тези рейтинги (а и комиксите не са свършили) този сериал може да откара още 7 сезона, никой не знае кога ще е последния сезон, на този етап е много, много рано дори и за намек в тази насока.


Ми още март месец се говореше, те нали 90 % от героите умират накрая...

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали - 2 тема   |   26.10.2016 17:39


Няма такова нещо. А и не се е говорило изобщо.

Ти да не си мислиш за Игра на тронове нещо?


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14237
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали - 2 тема   |   26.10.2016 18:01


Diavolo написа:
Keanu написа:
Да, много брутална серия, но можеше и по-зле да е...
Да не забравяме, че и преди имаше уникални бруталности - да убиеш майка си, или да убиеш дете и да знаеш, че това е едиствения правилен път в конкретната ситуация... и ако за първия пример говорим, за човек, който ще се превърне в зомби, то при втория си е наистина покъртителна ситуация - точно тази серия за мен е най-бруталното нещо за всички филми и сериали, които съм гледал... 4x14: The Grove - само да припомня Дяволе https://youtu.be/rFUGypuyja0 може би ако имаш деца ситуацията става още по-брутално покъртителна...


охх, не ми напомняй.
гледай цветята... :outofspace: уникум.Това което направиха там го няма и в Игра на тронове...
да, в топ 3 за всички времена. :yes:



Ами може и да си е помислил човека точно за Троновете, то и аз така си помислих, като взех да те чета, ти така и не спомена за кой сериал говориш, все пак не всички гледаме приказки ;-) Щом не е троновете, значи трябва да е 'The Walking Dead' :yes:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали - 2 тема   |   26.10.2016 18:12


Аз също трепетно очаквам някой все пак да напише на кой сериал се празнят всички от страница и половина насам. Мерси!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали - 2 тема   |   26.10.2016 18:41


Е как кой?
Най-великото и гледано тв шоу:

The Walking Dead :devil:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали - 2 тема   |   26.10.2016 23:12


Diavolo написа:
Няма такова нещо. А и не се е говорило изобщо.

Ти да не си мислиш за Игра на тронове нещо?


Преставам. 90% от оригиналните герои измират до края на 6-ия. Маниаци на са ми го казвали. Аз съм още на първия само. Ако си измислят ще ги очистя. Ланистърите да умират, без джуджето и оня рус изверг дет продава сестра си. Са тука до Коледа мисля да изгледам всичко.
Иначе на мен веднага любимци ми станаха Уайтуокърите! :-)

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 26.10.2016 23:13, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14237
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали - 2 тема   |   26.10.2016 23:37


TheExorcist написа:
Diavolo написа:
Няма такова нещо. А и не се е говорило изобщо.

Ти да не си мислиш за Игра на тронове нещо?


Преставам. 90% от оригиналните герои измират до края на 6-ия. Маниаци на са ми го казвали. Аз съм още на първия само. Ако си измислят ще ги очистя. Ланистърите да умират, без джуджето и оня рус изверг дет продава сестра си. Са тука до Коледа мисля да изгледам всичко.
Иначе на мен веднага любимци ми станаха Уайтуокърите! :-)



Абе баце ти четеш ли, не става въпрос тука за 'Игра на тронове' а за зомбитата от "Тhe walking dead" :-D


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали - 2 тема   |   27.10.2016 00:02


Мълчи ве, Балет, развали хубавата дискусия, дагоева. :rofl:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали - 2 тема   |   27.10.2016 00:15


Balleta написа:
TheExorcist написа:
Diavolo написа:
Няма такова нещо. А и не се е говорило изобщо.

Ти да не си мислиш за Игра на тронове нещо?


Преставам. 90% от оригиналните герои измират до края на 6-ия. Маниаци на са ми го казвали. Аз съм още на първия само. Ако си измислят ще ги очистя. Ланистърите да умират, без джуджето и оня рус изверг дет продава сестра си. Са тука до Коледа мисля да изгледам всичко.
Иначе на мен веднага любимци ми станаха Уайтуокърите! :-)



Абе баце ти четеш ли, не става въпрос тука за 'Игра на тронове' а за зомбитата от "Тhe walking dead" :-D


Wtf... pls tell us! :outofspace:

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали - 2 тема   |   27.10.2016 08:34


Томич, дори аз загрях за какво иде реч на втория пост, а този със зомбитата, нито съм го гледал, нито имам намерение да го правя.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали - 2 тема   |   27.10.2016 12:41


Vendome написа:
Томич, дори аз загрях за какво иде реч на втория пост, а този със зомбитата, нито съм го гледал, нито имам намерение да го правя.


Добре, ясно, видех предните постове. Но това не променя факта, че видях, че има 7-ми сезон на GOT, a Walking Dead не знам кво е, освен ако не е някакво продължение. Извинете за невежеството, аз телевизия не гледам, с музика и арт се занимавам от известно време. :whistle:

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали - 2 тема   |   27.10.2016 13:54


Доколкото знам, Живите мъртви е съвсем отделен сериал.

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали - 2 тема   |   29.10.2016 09:02


Vendome написа:
Томич, дори аз загрях за какво иде реч на втория пост, а този със зомбитата, нито съм го гледал, нито имам намерение да го правя.


Да, и мен ми трябваха два поста, за да схвана за какво говори Дявола. Първоначално си помислих колко ли са изродили Песен за огън и лед, но се усетих, че говори за някоя друга фантасмагория.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали - 2 тема   |   29.10.2016 14:07


GoT си има отделна тема, не бих писал тук ;)
а и в тази тема е писано най-много именно за TWD
който не го гледа този сериал е сбъркал много. зомбитата са само фон, повярвайте ми, всичко останало е на уникално ниво. Най-големия враг на човека в апокалиптичния свят не са зомбитата, а самия човек... и т.н. и т.н. Много драма, социология, философия, невероятна актьорска игра.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали - 2 тема   |   31.10.2016 10:06


Е тая вечер как ще се направя на Whitewalker ( любимите ми ) не е истина! :rock:

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 380 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг