Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 22:49



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Киносалони 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Киносалони   |   02.02.2015 23:03


Днес сефтосах новото кино в София - Културен център G8, намиращо се на улица "У. Гладстон" №8. Доколкото разбрах, е отворило врати преди два месеца и се движи от собствениците на Euro Cinema. Има леко гейски залитания, но като цяло си е приятно и ценителско място. Леко ми напомня на култовото кино Мир, което падна жертва на човешката простотия и лакомия.

Иначе киното разполага с три спрентани салончета, които ми се сториха леко недомислени с "плиткото" разположение на редовете. Ако Питър Крауч (или Фелайни) седне пред вас, става леко некомфортно :)) По-важното - не видях автомат за пуканки, но може и да не съм се огледал добре :) И най-важното - киноафишът е изпълнен интересни заглавия отвъд холивудските буламачи.

Ето официалният сайт на киното: http://www.g8cinema.com/

Хубаво е да се появат повече такива местенца, защото молските кина станаха едно изключително противно място за посещение - и заради отвратителната молска атмосфера, и заради посредствената си програма, и заради предимно малоумната си публика (с извинение за елитаризма, ама пуканкогризящата паплач не заслужава нищо друго освен надменно презрение).


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг