Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 19:39



Отговори на тема  [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Golden Globe 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   09.01.2018 21:53


Отдавна го чаках филмчето, ще го гледам с кеф. :-)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   10.01.2018 22:59


Diavolo написа:
Е, таз хубава ;-)
Някъде бях чел, че е любимото шоу на твоята нова любимка, Мика. :-)



Big Little Lies също е велик и го препоръчвам. С една камара холивудски звезди + любимият ми Сашко (от култовия и неповторим True Blood) от семейство Скарсгард. Той обра най-много златни глобуси и си ги заслужава. :-)

-)


Не съм фен на Рийз Уидърспуун, но вече няколко човека ми препоръчват този сериал, но не знам кога ще го гледам, че имам куп неща освен филми и книги в списъка които са на предна линия. Колкото до True Blood, нямам никакво намерение да го гледам, първо не си падам по вампирски саги, второ лесбийката Ана Пакуин ми е открай време дразнеща натура ( само в Пианото като малка ми харесва ), а мачото Сашко няма да го коментирам. Аз са приключвам с True Detective и това наистина си струва.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   10.01.2018 23:02


IchWill написа:
Дяволе, продължавай да говориш за феномена Игра на тронове. За мен този сериал ще си остане едно от най-отегчителните неща, които съм гледала.


Изненадам съм, че говориш такива неща, при положение, че си интелект. Просто или не си го оценила или не си вникнала. Не гледай само клането и ебането!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   10.01.2018 23:12


Balleta написа:
Някой гледал ли е вече "Аз Тоня" ?

Между другото историята на Тоня Хардинг и Нанси Керигън е ункална и наистина заслучава филм, но присъствието на Тоня на церемонията май идва в повече.

Въпреки, че самата тя е жертва на насилие и тормоз от майка си и съпруга си, все пак има и една друга жертва Нанси Керигън, според която Тоня и до ден днешен не и се обадила лично да се извини за случката или да и каже лично, че съжалява за станалото.
Да, самата Хардинг не е планирала атаката, но впоследствие е научила подробностите за нея и не е казала на полицията, заради което е и осъдена, а също и банната от фигурното пързаляне.

Помня тая история, а сега съвсем си я припомних, казват, че филма е силен, задължително мисля да го гледам.


Сега четох за него и си припомних малко историята, добре си спомням случката. Ще го гледам задължително. Бтв, самата Тоня изобщо не е толкова лоша, колкото я описват, просто е била под голям натиск и много объркана. Не знам цялата истина, но по думи на хора от бранша, Нанси Керигън е била голяма лигла, което естествено не оправдава атаката срещу нея. Но това, което ме подразни особено относно коментарите по филма и изказването на тоя мазен гей Джони Уейр ''как може да се прави филм и главна героиня да е една доказана престъпничка''!!! Fuck off asshole, бати ограниченото кухо същество!!! :uuu: :finger: :-x

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   11.01.2018 01:32


TheExorcist написа:
Не съм фен на Рийз Уидърспуун, но вече няколко човека ми препоръчват този сериал, но не знам кога ще го гледам, че имам куп неща освен филми и книги в списъка които са на предна линия. Колкото до True Blood, нямам никакво намерение да го гледам, първо не си падам по вампирски саги, второ лесбийката Ана Пакуин ми е открай време дразнеща натура ( само в Пианото като малка ми харесва ), а мачото Сашко няма да го коментирам. Аз са приключвам с True Detective и това наистина си струва.


То вампиризма е само фон на една класическа съвременна сатира на американското общество и начин на живот. Просто класика в жанра. :music:
Истински детектив си е класика. И двата сезона, но този с великия Матю и Уди е по-добър.
Гледай и трите сезона на Фарго, ти специално ще ги оцениш.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   11.01.2018 04:09


Balleta написа:
Golden Globe :uuu:

Опра Уинфри :uuu: :uuu: :uuu: ... мислех, че не се делим на черни и бели или ако идва от черни трябва бурно да ръкопляскаме.... аман от вечно неоправдана позьорщина .. а за случаите когато 6 черни изнасилват една бяла няма ли да споменеш госпожо :dunno:

Обама изкара два мандата и много хора го харесваха... още ли се чустваш неоправдана


След речта и обаче цялата зала изпадна в делириум все едно са в секта, оставаше само да затананикат, Алелуя... :outofspace: :-D
Но остави това, мотото на вечерта, а и изобщо в момента в Америка са жените. Черните вече не са толкова на мода, време е за новата мода - див, екстремен феминизъм. :moufan: :uuu:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   11.01.2018 10:26


http://www.mediapool.bg/katrin-denyov-zashtiti-mazhkoto-pravo-za-seks-nametsi-news274124.html

Евала на Катрин Деньов и другите автори на писмото. Друго си е в Европа и липсата на класическия псевдопуританизъм.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   11.01.2018 15:15


Vendome написа:
http://www.mediapool.bg/katrin-denyov-zashtiti-mazhkoto-pravo-za-seks-nametsi-news274124.html

Евала на Катрин Деньов и другите автори на писмото. Друго си е в Европа и липсата на класическия псевдопуританизъм.



Не само няма нищо евала в писмото на тая изтрещяла от сърбеж френска кукувица, ами е направо за съжаление. Направо да ходи да става жена на бойците от Ислямска държава, там знаят как да се отнасят с жените - е малко е по грубичко, но е част от флирта - бухахахахахахааааааа :rofl: :rofl: :rofl:

То бива да нямаш себеуважение към себе си, ама да паднаш толкова долно - предполагам е умирала от кеф когато като млада прасковка режисьорите са я тупали по задника, а гримьорите са и обарвали гърдите - усещала се е желана :rofl:

В каузата на Златните Глобуси нямаше нищо феминистко (е някои може и да са залитнали, индивиди всякакви). Злоупотребата с власт с цел сексуално възползването не е груб сексуален флирт, а форма на издевателстване и унижение.
Да сложат три договора пред теб и да ти кажат, че ще подпишат който искаш ако се съгласиш на секс не е сексуален флирт, а подтик към проституция.
Предполагам ако си лека жена няма да имаш нищо против, но не за такива е горната кауза.

Със сигурност много от случаите са избягала от същинския проблем с насилието - примерно ако някой те покани в статята в хотела си и ти отидеш е очевидно, какво може да очакваш, но дори в България знам за случаи, в които на интервю в офиса някой се опитва да обара или да накара жена да му пусне изнудвайки я с позиция или заплата.

Стенли, дали ще го считаш за псевдопуританство или просто за малко по груб опит за флирт ако на интервю или на митинг в офиса някой шеф се изгаври с дъщеря ти ? Или ако шефа каже на жена ти да идва с къса рокличка или да и прати снимки на оная си работа ....всичко си има граници и който не ги спазва трябва да си носи поседствията


Относно Опра, идеят бе друга. В деня за защита на ЖЕНИТЕ, повтарям ЖЕНИТЕ, като цяло тя акцентира изключително и отново на ЧЕРНИТЕ такива. Започна речта си без никакъв комент сенс ( де го чукаш, де се пука) да говори, как като малка гледайки първата Оскар награда на черен - Сидни Поатие,това променило живота и. След това уж говорейки за защита на жените спомена случай в който наблегна, че 6-ма БЕЛИ мъже (това, че са БЕЛИ в случая няма изобщо връзка с идеята на каузата ,която е посегателство над жените) изнасилили ЧЕРНА девойка ..... ами да бе казала как всеки ден черни изнасилват бели девойки ..що не даде такъв случай защитничката на права ...пфу :uuu:

А това, че белите в залата и пляскаха ги прави малко, като тая горната френска сърбялка - Катрин Деньов ...

Сега чета че толкова се вдъхновила че обмисляла да се кандидатира за президент :whistle: :outofspace:

П.П Забравих - едно :uuu: и за Мерил Стрийп ...


Последна промяна Balleta на 11.01.2018 15:20, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   11.01.2018 16:53


Balleta написа:
Vendome написа:
http://www.mediapool.bg/katrin-denyov-zashtiti-mazhkoto-pravo-za-seks-nametsi-news274124.html

Евала на Катрин Деньов и другите автори на писмото. Друго си е в Европа и липсата на класическия псевдопуританизъм.




То бива да нямаш себеуважение към себе си, ама да паднаш толкова долно - предполагам е умирала от кеф когато като млада прасковка режисьорите са я тупали по задника, а гримьорите са и обарвали гърдите - усещала се е желана


Ама те тия, дето реват верижно с ефекта на доминото относно посегателствата да не мислиш, че не са се шляпали като за световно??? :-o Просто НЕМА такъв двоен стандарт. Та Катрин Деньов малко или много по един начин разкрива другото лице.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   11.01.2018 17:01


Diavolo написа:
TheExorcist написа:
Не съм фен на Рийз Уидърспуун, но вече няколко човека ми препоръчват този сериал, но не знам кога ще го гледам, че имам куп неща освен филми и книги в списъка които са на предна линия. Колкото до True Blood, нямам никакво намерение да го гледам, първо не си падам по вампирски саги, второ лесбийката Ана Пакуин ми е открай време дразнеща натура ( само в Пианото като малка ми харесва ), а мачото Сашко няма да го коментирам. Аз са приключвам с True Detective и това наистина си струва.


То вампиризма е само фон на една класическа съвременна сатира на американското общество и начин на живот. Просто класика в жанра. :music:
Истински детектив си е класика. И двата сезона, но този с великия Матю и Уди е по-добър.
Гледай и трите сезона на Фарго, ти специално ще ги оцениш.


Да знам за Фарго, гледах нялколко серии, определено ще се гледа. Френдовете ми експерти постоянно ме агитират да го почвам, просто нямам време да се забия пред компа, че имам куп проекти за да довършване. Сега с едни хора подготвяме едно спипсание, което ще се издава в Англия и работата по него е адски много.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   11.01.2018 19:41


Ееех Балет, ама когато ги е потупвал по дупето мистър Харви, защо не реваха? Защо чак сега, когато са направили милионите и вече са някои? Лесно е след като си успял благодарение и на такива потупвания си просперирал, после да мрънкаш
Цялата тази пуританска история се превърна в лов на вещици.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   12.01.2018 00:38


Vendome написа:
Ееех Балет, ама когато ги е потупвал по дупето мистър Харви, защо не реваха? Защо чак сега, когато са направили милионите и вече са някои? Лесно е след като си успял благодарение и на такива потупвания си просперирал, после да мрънкаш
Цялата тази пуританска история се превърна в лов на вещици.


Е то нали това е идеята да се оглави публично и от много хора за да има последствия. Нали се сещаш, че една переспективна млада и никому неизвестна актриса, а дори и по успяла такава, няма шанс срещу утвърден в бранша продуцент, ще я стъпче, като мишка. Първо никой няма да и повярва и второ с кариерата и е свършено - демек ще е хем унижена хем с разбита кариера и живот. То това е част от играта страха от безнаказаност на силния - затова такива, като тоя се самозабравят с било то и "по груб флирт" ..... :rofl: е няма таква елементарница, като французойката :laugh:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   12.01.2018 03:19


след скандала с Харви Уанстийн вече няма да е същото, много неща ще се променят, а и то не е само той. Знаете мисля за скандала с Кевин Спейси и как го разкараха от новия филм на Ридли Скот, че трябваше да викат на пожар Кристофър Плъмър, а също така канселираха култовия Къща от карти.
Джон Ласитър, шефа на Пиксар също подаде оставка.
Сред обвинените в сексуално насилие са светила като Ричард Драйфус, Стивън Сегал, Том Сайзмор, Дъстин Хофман, Джеръми Пивън и Грег Ратнър. А най-пресния пример е развихрилия се скандал около Джеймс Франко след глобусите, това е най-новото. Уфф :outofspace: :dunno:

Въпросът тук е да не се мине от едната крайност в другата и мъжете да почнат да ги обвиняват само ако загледат бедрото на някоя жена. :uuu: Че в Америка са царе на ловът на вещици.


Последна промяна Diavolo на 12.01.2018 03:20, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Хаха, дъртия плейбой Силвио   |   12.01.2018 18:30


винаги забавен!!! :laugh:

http://life.dir.bg/news.php?id=26770224&nt=5

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   12.01.2018 21:57


Balleta написа:
Vendome написа:
Ееех Балет, ама когато ги е потупвал по дупето мистър Харви, защо не реваха? Защо чак сега, когато са направили милионите и вече са някои? Лесно е след като си успял благодарение и на такива потупвания си просперирал, после да мрънкаш
Цялата тази пуританска история се превърна в лов на вещици.


Е то нали това е идеята да се оглави публично и от много хора за да има последствия. Нали се сещаш, че една переспективна млада и никому неизвестна актриса, а дори и по успяла такава, няма шанс срещу утвърден в бранша продуцент, ще я стъпче, като мишка. Първо никой няма да и повярва и второ с кариерата и е свършено - демек ще е хем унижена хем с разбита кариера и живот. То това е част от играта страха от безнаказаност на силния - затова такива, като тоя се самозабравят с било то и "по груб флирт" ..... :rofl: е няма таква елементарница, като французойката :laugh:


Е те тея всичките са чакали с години след постигане на славата, за да се обадят. Малко късно и лицемерно. Грабили са с шепи и сега се правят на ощипани.

А тая "французойката" е актриса, която не отстъпва на големите холивудски имена.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   13.01.2018 18:21


Vendome написа:
Е те тея всичките са чакали с години след постигане на славата, за да се обадят. Малко късно и лицемерно. Грабили са с шепи и сега се правят на ощипани.

А тая "французойката" е актриса, която не отстъпва на големите холивудски имена.



ти сериозно ли ми обясняваш коя е Катрин Деньов :outofspace:

иначе не знам за какво пуританско сравнение говориш между САЩ и Европа, но по голяма част от обвинилите Харви жени (84 на брой) са неамериканки - англичанки, французойки, италианки, латиноси ....


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   13.01.2018 20:58


С горния ти коментар, какво да реша? Преди малко гледах обвиненията. Азия Арженто? Е та тя беше звезда, когато е имала отношения с него. Защо е мълчала? Не е била някаква анонимничка, на която никой няма да повярва. Ами Гуинет Полтроу? След случката продължила да работи с Харви, дори спечели Оскар за негов филм. Виж ги само на церемонията. Защо чак сега?

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   13.01.2018 21:45


Vendome написа:
С горния ти коментар, какво да реша? Преди малко гледах обвиненията. Азия Арженто? Е та тя беше звезда, когато е имала отношения с него. Защо е мълчала? Не е била някаква анонимничка, на която никой няма да повярва. Ами Гуинет Полтроу? След случката продължила да работи с Харви, дори спечели Оскар за негов филм. Виж ги само на церемонията. Защо чак сега?


мани я Гуинет, винаги ще се намерят и такива, когато говорим обаче за 84-и случая, значи наистина говорим за нещо .... мегазвездите изобнщо не ги броя, те са ясни, има и голяма показност, като Мерил Стрийп примерно ... :uuu:

https://www.usatoday.com/story/life/people/2017/10/27/weinstein-scandal-complete-list-accusers/804663001/


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   14.01.2018 00:13


Мерил пак ли се е правила на умна и си е отворила устата за нещо? Какво за кака Мерил? :-)


 

Регистриран на: 08.12.2012 15:27
Мнения: 760
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   18.01.2018 22:50


TheExorcist написа:
IchWill написа:
Дяволе, продължавай да говориш за феномена Игра на тронове. За мен този сериал ще си остане едно от най-отегчителните неща, които съм гледала.


Изненадам съм, че говориш такива неща, при положение, че си интелект. Просто или не си го оценила или не си вникнала. Не гледай само клането и ебането!


Клането и ебането няма как да го гледам, защото повече шанс на този сериал не възнамерявам да давам.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг