Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 23:04



Отговори на тема  [ 54 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Golden Globe 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Golden Globe   |   11.01.2017 03:31


Що нема тема бе?

Дяволе, бързо за Оскар! Не обичам Жаки Кенеди, но мисля твойта чекирия си я бива.

Иначе Ейми е фаворит. Ще видим!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   12.01.2017 22:29


Разочарован съм от телевизионните награди, но няма значение, там истината са Емитата и надявам се, че Западен свят ще бъде уважен както се полага, защото всички останали сериали бледнеят пред размаха с който е направено това шоу.
Гледах Нощния мениджър, хубав сериал (един от многото) и нищо повече. Какво толкова видяха в Том и Хю (Лори ми харесва къде, къде повече в Ченс) само чуждестранната преса си знае. Имаше много по-добри изпълнения от техните, въпреки че ги харесвам и уважавам много и двамата.
Много слаб водещ, направо незабележим.
Хареса ми много речта на Хидълстон, може би най-добрата реч на вечерта. Ема Стоу бе очарователна. Двамата с Гослинг за който много се радвам бяха много естествени и сладки. Още не съм гледал филма, тази седмица ще го сторя. Хареса ми как Хю Лори жегна Тръмп, но не очаквах кралицата на американското кино така директно да го нападне. Сега чета и отговора на Тръмп по неин адрес, който е меко казано просташки и неадекватен, а и не подхожда на бъдещия президент да отговаря в кръчмарски стил. Интересно ми е на предстоящите Оскари, дали ще атакуват отново Доналд, който знаем е доста хейтван в Ел Ей и по-специално в Холивуд.
Много се израдвах, че наградиха една от любимките ми, Сара Полсън.
Много се смях на презентацията за най-добра анимация на Стив Карел и Кристен Уиг. Карел трябва да е водещ на всяко едно шоу - Глобус и Оскари, просто няма равен.

Иначе излагация на Юпер. На мен ми стана неудобно. Винаги когато в реалити или шоу на живо някой нещо сгафи ми става едно такова притеснително все едно аз съм се изложил... :о
Много я харесвам Изабел, невероятна актриса е, очаквах да покаже една грация, една типична френска класа. Да, французите имат навика да гледат малко от високо на Холивуд, но съм забелязал, че в редките случаи когато наградят французин и изпадат в едни такива състояния, които по-скоро подхождат на превъзбуден тийнейджър. Явно под маската на надменност се крие някакъв потискан комплекс и крещяща нужда да бъдат забелязвани, почитани и награждавани и от Холивуд... То кой не иска.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   12.01.2017 23:31


Първия който пръв жегна Тръмп беше именно водещия Джими Фелън ... много тънко за популярния вот


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   13.01.2017 09:16


Нищо ново за лицемерните леви холивудски елитистки лицемери.

http://www.nationalreview.com/article/443669/meryl-streep-golden-globes-speech-political-donald-trump-moralizing-hypocrisy

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   18.01.2017 14:36


Diavolo написа:
Разочарован съм от телевизионните награди, но няма значение, там истината са Емитата и надявам се, че Западен свят ще бъде уважен както се полага, защото всички останали сериали бледнеят пред размаха с който е направено това шоу.
Гледах Нощния мениджър, хубав сериал (един от многото) и нищо повече. Какво толкова видяха в Том и Хю (Лори ми харесва къде, къде повече в Ченс) само чуждестранната преса си знае. Имаше много по-добри изпълнения от техните, въпреки че ги харесвам и уважавам много и двамата.
Много слаб водещ, направо незабележим.
Хареса ми много речта на Хидълстон, може би най-добрата реч на вечерта. Ема Стоу бе очарователна. Двамата с Гослинг за който много се радвам бяха много естествени и сладки. Още не съм гледал филма, тази седмица ще го сторя. Хареса ми как Хю Лори жегна Тръмп, но не очаквах кралицата на американското кино така директно да го нападне. Сега чета и отговора на Тръмп по неин адрес, който е меко казано просташки и неадекватен, а и не подхожда на бъдещия президент да отговаря в кръчмарски стил. Интересно ми е на предстоящите Оскари, дали ще атакуват отново Доналд, който знаем е доста хейтван в Ел Ей и по-специално в Холивуд.
Много се израдвах, че наградиха една от любимките ми, Сара Полсън.
Много се смях на презентацията за най-добра анимация на Стив Карел и Кристен Уиг. Карел трябва да е водещ на всяко едно шоу - Глобус и Оскари, просто няма равен.

Иначе излагация на Юпер. На мен ми стана неудобно. Винаги когато в реалити или шоу на живо някой нещо сгафи ми става едно такова притеснително все едно аз съм се изложил... :о
Много я харесвам Изабел, невероятна актриса е, очаквах да покаже една грация, една типична френска класа. Да, французите имат навика да гледат малко от високо на Холивуд, но съм забелязал, че в редките случаи когато наградят французин и изпадат в едни такива състояния, които по-скоро подхождат на превъзбуден тийнейджър. Явно под маската на надменност се крие някакъв потискан комплекс и крещяща нужда да бъдат забелязвани, почитани и награждавани и от Холивуд... То кой не иска.


Никога не съм харесвал Тръмп, но не намирам нищо неподхождащо как и е отговирил на Стрийп по добава. Може би и аз така бих реагирал. Какво като е най-декорираната актриса, тя абсолютно си противоречи тук понеже говори за свобода на словото. Но това важи и за двете страни, нали, оня трябва да мълчи, така ли?! Колкото до коментара му, не смятам, че го мисли, по-скоро е бил афектиран, въпреки, че наистина взеха да ми идват в повече нейните ежегодни номинации за наградите, някакси като че ли е абонирана за тях, без значение какъв филм прави, а актьори, които правят наистина силен филм даже не ги и номинират. Иначе за хипОкрисито в Холивуд това не е новина за мене, просто винаги са си били такива1

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   08.01.2018 15:19


Golden Globe :uuu:

Опра Уинфри :uuu: :uuu: :uuu: ... мислех, че не се делим на черни и бели или ако идва от черни трябва бурно да ръкопляскаме.... аман от вечно неоправдана позьорщина .. а за случаите когато 6 черни изнасилват една бяла няма ли да споменеш госпожо :dunno:

Обама изкара два мандата и много хора го харесваха... още ли се чустваш неоправдана


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   08.01.2018 17:36


Ами в момента по-големи расисти от черните в Америка няма...
Пази боже...

Вечно репресираните и онеправдани.

:dunno: :uuu:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   08.01.2018 17:40


Иначе церемонията ще се дава по Кино Нова тази вечер от 21:00 ч.
Аз вече я гледах.

Нищо изненадващо, каквото очаквах това се случи. Изненадах се само за режисьорския глобус. Не мислех, че ще го дадат на Гилермо дел Торо, а на Мартин Макдона. :-)

Кефя се на История на прислужницата, че взе най-важния глобус. :-) Уникален сериал.


 

Регистриран на: 08.12.2012 15:27
Мнения: 760
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   08.01.2018 20:19


Тази Прислужница имам чувството, че всеки я гледа или чете и аз съм единствената невежа по този въпрос.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   08.01.2018 20:22


IchWill написа:
Тази Прислужница имам чувството, че всеки я гледа или чете и аз съм единствената невежа по този въпрос.


не си, и аз не я бях чувал ...


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   08.01.2018 20:51


Е, таз хубава ;-)
Някъде бях чел, че е любимото шоу на твоята нова любимка, Мика. :-)

Иначе сериалът е много по-добър от книгата и това го казват фенове на четенето по принцип. Наскоро издадоха книгата и на български. Иначе се получава малко като с феномена Игра на тронове. Покрай сериала книгата стана адски популярна и търсена, така сега и с Прислужницата.
Сериалът е изключително тежък, мрачен и депресиращ. НФ и антиутопия в едно. Не е за всеки. Но атмосферата и играта са уникални. Сценография, звук, монтаж, просто нямам думи. Абсолютен шедьовър.

Big Little Lies също е велик и го препоръчвам. С една камара холивудски звезди + любимият ми Сашко (от култовия и неповторим True Blood) от семейство Скарсгард. Той обра най-много златни глобуси и си ги заслужава. :-)

Радвам се и за Юън МакГрегър, който направи уникална работа в новия Фарго. :-)


Последна промяна Diavolo на 08.01.2018 20:51, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 08.12.2012 15:27
Мнения: 760
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   08.01.2018 21:03


Дяволе, продължавай да говориш за феномена Игра на тронове. За мен този сериал ще си остане едно от най-отегчителните неща, които съм гледала.

_________________
Изображение


Последна промяна IchWill на 08.01.2018 21:04, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   08.01.2018 21:04


Diavolo написа:
Е, таз хубава ;-)
Някъде бях чел, че е любимото шоу на твоята нова любимка, Мика. :-)


стана малко спам, ама ако нова значи от 6 години (беше на 16), значи е нова - да :laugh: Аз съм и фен още от Дир-а ако не помниш :yes:

Иначе тоя сериал ми се види леко тежък и не знам дали ми се гледа в момента, а и е на Хулу, аз имам Нетфликс, а не ми се занимава със сваляния и глупости....


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   08.01.2018 21:13


Няма ли го в платформата на HBO в щатите? Имам предвид HBO GO / HBO Demand?

Поне у нас може да го гледаш на перфектно HD качество на HBO GO. HBO работят с Хулу, но нямат договор с Нетфликс, а и няма да имат. Нетфликс изгради собствена империя и е трън в очите на Дисни и всички останали големи риби. Не случайно и Дисни купиха почти фалирата 20 сенчъри Фокс на Мърдок за 65 млрд. като му покриха и дълговете на дъртака, само и само да цакат сега Нетфликс. Като Дисни изтегля абсолютно всички свои проекти от Нетфликс. Както и да е, чакай че се отплеснах.

За Мика. И аз я харесвах, знаеш :-) Ама ми става нещо като трън в очите, защото ще счупи рекордите на най-голямата ми любимка, великата и неповторима Линдзи.


Ихвил,
Троновете е абсолютен феномен, нещо което никога не е имало, няма и едва ли в скоро време ще има. ;-)
Ако направят след време филм (да речем трилогия) ще счупи всички рекорди на Стар Уорс и Аватар.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   08.01.2018 22:01


Diavolo написа:
Няма ли го в платформата на HBO в щатите? Имам предвид HBO GO / HBO Demand?

Поне у нас може да го гледаш на перфектно HD качество на HBO GO. HBO работят с Хулу, но нямат договор с Нетфликс, а и няма да имат. Нетфликс изгради собствена империя и е трън в очите на Дисни и всички останали големи риби. Не случайно и Дисни купиха почти фалирата 20 сенчъри Фокс на Мърдок за 65 млрд. като му покриха и дълговете на дъртака, само и само да цакат сега Нетфликс. Като Дисни изтегля абсолютно всички свои проекти от Нетфликс. Както и да е, чакай че се отплеснах....



Не го намирам на онлайн платформата на HBO или HBOGO, примерно "Big little lies" го има. Специално "The handmaid's tale" се стриймва май само на Hulu нищо, че работят с HBO


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   08.01.2018 23:54


Ясно, за Европа е малко по-различно...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   09.01.2018 09:16


Тия бози глобусите и оскарите няма ли да ги закриват вече?

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   09.01.2018 14:55


Vendome написа:
Тия бози глобусите и оскарите няма ли да ги закриват вече?


не...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   09.01.2018 18:08


Жалко.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Golden Globe   |   09.01.2018 21:28


Някой гледал ли е вече "Аз Тоня" ?

Между другото историята на Тоня Хардинг и Нанси Керигън е ункална и наистина заслучава филм, но присъствието на Тоня на церемонията май идва в повече.

Въпреки, че самата тя е жертва на насилие и тормоз от майка си и съпруга си, все пак има и една друга жертва Нанси Керигън, според която Тоня и до ден днешен не и се обадила лично да се извини за случката или да и каже лично, че съжалява за станалото.
Да, самата Хардинг не е планирала атаката, но впоследствие е научила подробностите за нея и не е казала на полицията, заради което е и осъдена, а също и банната от фигурното пързаляне.

Помня тая история, а сега съвсем си я припомних, казват, че филма е силен, задължително мисля да го гледам.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 54 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг