Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 17:08



Отговори на тема  [ 79 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
89th Academy Awards OSCAR' 2017 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: 89th Academy Awards OSCAR' 2017   |   27.02.2017 11:14


Уорън Бейти не е виновен, че са му дали грешния плик.

Emma Stone
La La Land


Какво да каже като види това?

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: 89th Academy Awards OSCAR' 2017   |   27.02.2017 12:23


SUBXERO написа:
Уорън Бейти не е виновен, че са му дали грешния плик.

Emma Stone
La La Land


Какво да каже като види това?

Ами, да съобрази, че са му дали грешен плик, например... Аз не се интересувам от тези награди, но ми се струва логично в плика за най-добър филм да има само заглавието на филма, не имена на актьори; възможно е обаче и въобще да не са обяснили на водещите какво точно ще пише в пликовете, които ще четат - така че наистина грешката на Бийти е разбираема.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: 89th Academy Awards OSCAR' 2017   |   27.02.2017 13:37


Пичове, вие сериозно ли си го причинявате това?! Оскари москари,черни, бели, вълнения, фаворити, номинации, рекорди, патърдии, лакърдии..... векъп бе, векъп! Брейнуошинга не прощава, да знаете...Да се занимават с Тръмп, бахти убитите копеленца. ..и от много ташак пи негов адрес, накрая си объркаха пликовете и гоиемия ташак сега е за тяхна сметка. Не съм сигурен, че ще гобразберат обаче това организаторите на тоя лъскав кич. Аз ако съм на Тръмп ще си забия една чикия на момента с обърквацията, ще го филмирам и ще участвам на някой независим филмов фестивал за късометражки. Независим от американската филмова бозаджийница оливуд.

По темата, тоя сезон има два филма, които си струват гледането лично за мен..
Лион.Път към дома и Трейнспотинг 2
Първия го гледах вече и не съжалявам...
Истински филм, за истинските неща от живота. Изобщо не се учудвам, че няма Статуетка...

За двойката на трейнспотинг,ще ми е интересно дали ще доближи ефиницата. Но и да не, пак ще си изкарам добре. Не за друго, ами Ъндъруърлд не са спирали да ми звучат в главата, вече колко години станаха не знам.....борн слипи, ако сте забравили...

Айде, и по-леко с емоциите и вълнението, че от много блясък се ослепява, нали знаете...

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: 89th Academy Awards OSCAR' 2017   |   27.02.2017 15:51


SUBXERO написа:
Уорън Бейти не е виновен, че са му дали грешния плик.

Emma Stone
La La Land


Какво да каже като види това?


Моментът, в който стана това ми беше ясно, че е най-големия гаф в историята на наградите.

https://www.yahoo.com/movies/csi-oscars-decoding-what-happened-during-the-great-best-picture-gaffe-of-2017-073512426.html

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: 89th Academy Awards OSCAR' 2017   |   28.02.2017 07:20


Аре бе Дяволе, дай си равносметката, че те чакам 24 часа почти вече... ;-)

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: 89th Academy Awards OSCAR' 2017   |   28.02.2017 12:43


В бг мама и фейса съм писал бая чаршафи, че и игра имаше ;)
ще пиша малко по-късно, че съм зает сега.


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: 89th Academy Awards OSCAR' 2017   |   28.02.2017 13:24


И какво се оказа? Наградата за най-добър филм е дадена на продукция, в която се разказва за млад, чернокож гей. Колко неполиткоректно :)

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: 89th Academy Awards OSCAR' 2017   |   01.03.2017 04:52


Vendome написа:
И какво се оказа? Наградата за най-добър филм е дадена на продукция, в която се разказва за млад, чернокож гей. Колко неполиткоректно :)


Мани, ташака е пълен!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: 89th Academy Awards OSCAR' 2017   |   01.03.2017 14:13


От роклите най-много ми хареса Кирстен Дънст, а като се появи да презентира Ейми Адамс (скандално останала без номинация) останах без дъх, прекрасна!
За съжаление моята най-голяма любимка, Натали Портман я нямаше заради бременност.

Джими Фелън ми хареса като водещ, ами Джими си е Джими, същия като от тоук шоуто си, едно към едно. Заигравката му с Мат Деймън продължи и тук, нямаше начин иначе, хаха. Това с падащите десертчета отгоре бе яко, а лафа с кафето страхотен, само това и оставаше, да лиснат и малко кафе, ахаха. Лафа му, че живеем в странни години, чернокожите спасяват Наса, а белите джаза бе култова. :-D Но най-много ми хареса сценария с туристите. Е, това бе уникално. Представяш ли си, отиваш на обиколка в Ел Ей и Холивуд и каква грандиозна изненада те чака, ами посещение в Кодак Долби Тиатър и среща очи в очи с най-големите звезди в света. Дензел и кум стана, хахаха невероятно просто. :yes:
Нямаше директни нападки срещу Тръмп, но го изработиха типично по холивудски. Леко, технично, тук-таме по някое и друго изказване. А и нали наградиха афроамериканската коопродукция (както я наричам аз) Лунна светлина, то само това стигаше. За съжаление аз съм разочарован от тази награда. Ла Ла Ленд заслужаваше повече оскара, но за пореден път вътрешната политика в Холивуд реши друго.
Джими накрая много успешно замаза и уникалния гаф с обявяването на най-добър филм, като обвини водещия на Мис свят и като каза, че си е знаел, че ще оплеска шоуто и повече няма да го видим. Абе личи си, че умее да импровизира, нещо много важно за всеки един водещ.
Имаше не малко изненадки, но в по-техническите номинации. При основните номинации всъщност най-голямата изненада бе Мунлайт, първоначалния фаворит, но впоследствие за Ла Ла Ленд в един момент дори не се приемаха залози. Радвам се за моят най-голям любимец, Мел Гибсън. Завърна се с гръм и трясък с нов епичен филм, който взе цели два оскара. Това което най-много не ми хареса е, че оскара за главна мъжка роля отиде у бияча и изнасилвача на жени, Кейси Афлек. Не случайно Бри Ларсън и много други жени в залата не му ръкопляскаха изобщо. Великия Дензел Уошингтън бе видимо изненадан и шокиран от обявяването на победителя, това също бе лека изненада въпреки, че всъщност именно Афлек бе фаворит на букитата!

И за финал няколко любопитни щрихи свързани с някои наградени:
Деймиън Шазел стана най-младия победител в историята в категорията режисьор.
Вайола Дейвис стана първата в историята с тройна корона - Еми, Тони и Оскар!
О Джей: Произведено в Америка стана най-дългия награден с Оскар филм в историята. Документалната лента е дълга 467 минути или близо 8 часа!!! Този който ги изгледа без прекъсване го признавам за най-големия киноман на всички времена. :helpless: :-D


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: 89th Academy Awards OSCAR' 2017   |   01.03.2017 15:00


Абе Деволе, какъв беше тоя преразказ дето го направи, Томи те пита за мнение, не да правиш преразказ на вечерта :laugh:

Иначе верно и двамата са Джими и водят Нощно шоу, ама Джими Фелън беше на Златния глобус, в неделя беше Джими Кимел :laugh:

П.П. Изтървал си в преразказа автобуса с туристите, а той беше най як ...Гери от Чикаго с шортичките вече е национална звезда :rofl:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: 89th Academy Awards OSCAR' 2017   |   01.03.2017 15:30


Diavolo написа:
От роклите най-много ми хареса Кирстен Дънст, а като се появи да презентира Ейми Адамс (скандално останала без номинация) останах без дъх, прекрасна!
За съжаление моята най-голяма любимка, Натали Портман я нямаше заради бременност.

Джими Фелън ми хареса като водещ, ами Джими си е Джими, същия като от тоук шоуто си, едно към едно. Заигравката му с Мат Деймън продължи и тук, нямаше начин иначе, хаха. Това с падащите десертчета отгоре бе яко, а лафа с кафето страхотен, само това и оставаше, да лиснат и малко кафе, ахаха. Лафа му, че живеем в странни години, чернокожите спасяват Наса, а белите джаза бе култова. :-D Но най-много ми хареса сценария с туристите. Е, това бе уникално. Представяш ли си, отиваш на обиколка в Ел Ей и Холивуд и каква грандиозна изненада те чака, ами посещение в Кодак Долби Тиатър и среща очи в очи с най-големите звезди в света. Дензел и кум стана, хахаха невероятно просто. :yes:
Нямаше директни нападки срещу Тръмп, но го изработиха типично по холивудски. Леко, технично, тук-таме по някое и друго изказване. А и нали наградиха афроамериканската коопродукция (както я наричам аз) Лунна светлина, то само това стигаше. За съжаление аз съм разочарован от тази награда. Ла Ла Ленд заслужаваше повече оскара, но за пореден път вътрешната политика в Холивуд реши друго.
Джими накрая много успешно замаза и уникалния гаф с обявяването на най-добър филм, като обвини водещия на Мис свят и като каза, че си е знаел, че ще оплеска шоуто и повече няма да го видим. Абе личи си, че умее да импровизира, нещо много важно за всеки един водещ.
Имаше не малко изненадки, но в по-техническите номинации. При основните номинации всъщност най-голямата изненада бе Мунлайт, първоначалния фаворит, но впоследствие за Ла Ла Ленд в един момент дори не се приемаха залози. Радвам се за моят най-голям любимец, Мел Гибсън. Завърна се с гръм и трясък с нов епичен филм, който взе цели два оскара. Това което най-много не ми хареса е, че оскара за главна мъжка роля отиде у бияча и изнасилвача на жени, Кейси Афлек. Не случайно Бри Ларсън и много други жени в залата не му ръкопляскаха изобщо. Великия Дензел Уошингтън бе видимо изненадан и шокиран от обявяването на победителя, това също бе лека изненада въпреки, че всъщност именно Афлек бе фаворит на букитата!

И за финал няколко любопитни щрихи свързани с някои наградени:
Деймиън Шазел стана най-младия победител в историята в категорията режисьор.
Вайола Дейвис стана първата в историята с тройна корона - Еми, Тони и Оскар!
О Джей: Произведено в Америка стана най-дългия награден с Оскар филм в историята. Документалната лента е дълга 467 минути или близо 8 часа!!! Този който ги изгледа без прекъсване го признавам за най-големия киноман на всички времена. :helpless: :-D



Уфф, Фелън бее, аз пък нявсякъде съм писал Кимел, все ги бъркам. Иначе не ми хареса като водещ, много еднообразно и скучно. Липсваше хумор от ранга на Били Кристъл, Хю Джакман и дори Елън.
Аз се чудех защо Портман не я видях, сега разбрах. Ще гледам '' Джаки'', но по-скоро от любопитсво, не съм фен нито на Портман нито на Жаклин Кенеди - Онасис и просто да видя как са се справили с адаптацията, иначе книгата съм я чел.
Мен ме интересуваха точно 3 категории, главаните 3, като за две от тях съм разочарован! Много се радвам за Ема Стоун, която ми е абсолютна любимка, но много се надавах и на Райън Гослинг. Знаех, че Кейси ще вземе наградата след Бафта, а това за скандалите около него сега от теб научавам, не следя много клюки. Все пак не може да излезеш на сцената да получиш най-голямата награда в неугледен външен вид, потен, брадат, пиян и да не може да вържеш две думи на кръст. Това не е рок концерт на Иги Поп и си е дисреспект.
И накрая - това с Муунлайт изобщо няма да го коментирам. Сега разбрах за какво се разправя и честно, последното нещо, което ме интересува на този свят са проблемите на черен педераст. Излишно е да споменавам, че нямам никакво намерение да го гледам този филм.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: 89th Academy Awards OSCAR' 2017   |   01.03.2017 15:34


Balleta написа:
Абе Деволе, какъв беше тоя преразказ дето го направи, Томи те пита за мнение, не да правиш преразказ на вечерта :laugh:

Иначе верно и двамата са Джими и водят Нощно шоу, ама Джими Фелън беше на Златния глобус, в неделя беше Джими Кимел :laugh:

П.П. Изтървал си в преразказа автобуса с туристите, а той беше най як ...Гери от Чикаго с шортичките вече е национална звезда :rofl:


Напротив писал съм за туристите, не си чел нещо.
Така де Джими Кимел. Скоро писах за глобусите и Фелън и се обърках в бързината. Иначе ти гледал ли си шоуто на Кимел? Доста добро е, а от там и заигрявката му с Мат Деймън. :-D
Тук на церемонията бе яко когато първо Мат го спъна, а после пък като се появи да презентира с Бен Афлек, Джими не му даде да говори като дирижираше оркесъра да му свирят. :laugh:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: 89th Academy Awards OSCAR' 2017   |   01.03.2017 15:38


TheExorcist написа:
Знаех, че Кейси ще вземе наградата след Бафта, а това за скандалите около него сега от теб научавам, не следя много клюки. Все пак не може да излезеш на сцената да получиш най-голямата награда в неугледен външен вид, потен, брадат, пиян и да не може да вържеш две думи на кръст. Това не е рок концерт на Иги Поп и си е дисреспект.


Кейси си е такъв. Завършен дебил. Навсякъде е такъв и се държи по такъв инфалтивен начин. И идиотите от академията не разбраха или не искаха да разберат. Не е кой знае какво постижение да вземеш Оскар, като играеш себе си... Дефакто той не влезна в никаква роля, къде някои ''експерти'' видяха някакво невиждано превъплъщение не знам и ми е мистерия и не само на мен, не само на мен...


Последна промяна Diavolo на 01.03.2017 15:43, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: 89th Academy Awards OSCAR' 2017   |   01.03.2017 15:42


Balleta написа:
Абе Деволе, какъв беше тоя преразказ дето го направи, Томи те пита за мнение


Ами това е моето мнение и бе сравнително кратичко. Ти какво искаш да напиша?
''Не ми хареса церемонията, бе тъпа. Или ааа много яко това с гафа накрая.''
Човек откликва на молбата на уважаван юзър да даде мнение, нищо че вече е изписал много по темата макар и не тук и после що си писал толкова много. Май по-добре беше изобщо да не пиша.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: 89th Academy Awards OSCAR' 2017   |   01.03.2017 16:31


Diavolo написа:
Balleta написа:
Абе Деволе, какъв беше тоя преразказ дето го направи, Томи те пита за мнение, не да правиш преразказ на вечерта :laugh:

Иначе верно и двамата са Джими и водят Нощно шоу, ама Джими Фелън беше на Златния глобус, в неделя беше Джими Кимел :laugh:

П.П. Изтървал си в преразказа автобуса с туристите, а той беше най як ...Гери от Чикаго с шортичките вече е национална звезда :rofl:


Напротив писал съм за туристите, не си чел нещо.
Така де Джими Кимел. Скоро писах за глобусите и Фелън и се обърках в бързината. Иначе ти гледал ли си шоуто на Кимел? Доста добро е, а от там и заигрявката му с Мат Деймън. :-D
Тук на церемонията бе яко когато първо Мат го спъна, а после пък като се появи да презентира с Бен Афлек, Джими не му даде да говори като дирижираше оркесъра да му свирят. :laugh:


Да, шоуто му по принцип не е лошо. А каква е тая заигравка с Мат Деймън? Разминавания на мнения?!

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: 89th Academy Awards OSCAR' 2017   |   01.03.2017 16:35


Diavolo написа:
Balleta написа:
Абе Деволе, какъв беше тоя преразказ дето го направи, Томи те пита за мнение, не да правиш преразказ на вечерта :laugh:

Иначе верно и двамата са Джими и водят Нощно шоу, ама Джими Фелън беше на Златния глобус, в неделя беше Джими Кимел :laugh:

П.П. Изтървал си в преразказа автобуса с туристите, а той беше най як ...Гери от Чикаго с шортичките вече е национална звезда :rofl:


Напротив писал съм за туристите, не си чел нещо.
Така де Джими Кимел. Скоро писах за глобусите и Фелън и се обърках в бързината. Иначе ти гледал ли си шоуто на Кимел? Доста добро е, а от там и заигрявката му с Мат Деймън. :-D
Тук на церемонията бе яко когато първо Мат го спъна, а после пък като се появи да презентира с Бен Афлек, Джими не му даде да говори като дирижираше оркесъра да му свирят. :laugh:



Гледам ги нощните шоута от време на време, доста добри попадения има, ама те са вече и много, даже са две едно след друго понякога по един канал :laugh: Фелън и Кимел всъщност са новите Лено и Летерман, тоест са си най-популярните ...

Тойк като се появи с Бен Афлек го представиха, като ...Бен Аглек и гост :laugh:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: 89th Academy Awards OSCAR' 2017   |   01.03.2017 16:37


TheExorcist написа:
Уфф, Фелън бее, аз пък нявсякъде съм писал Кимел, все ги бъркам.....



Нищо не си объркал, точно Кимел си беше ... :-D


Последна промяна Balleta на 01.03.2017 16:38, променена общо 1 път



 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: 89th Academy Awards OSCAR' 2017   |   02.03.2017 14:11


http://www.dailymail.co.uk/news/article-4266554/Oscars-Gary-Chicago-served-20-years-prison.html

Един от любимците на холивудските лицемери.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: 89th Academy Awards OSCAR' 2017   |   03.03.2017 05:02


Джими Кимел в пълния си блясък дава обяснение за оскаровата епопея. :-D

https://www.youtube.com/watch?v=ygobstg4XQs


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: 89th Academy Awards OSCAR' 2017   |   03.03.2017 07:24


Приликата и разликата между Уорън Бийти и Кейси Афлек е, че и двамата имат Оскар, ебат жени, но единия с финес, другия грубо, муахахаха! :-)

В този контекст, да кажа, както винаги, да си музикант е МНОООГО ПО-ВЕЛИКО, ОТКОЛКОТО НЯКАКЪВ ТЪП АКТЬОР! В музиката си ебеш кво щеш и си правиш музиката, в актьорството те контролират и те гледат под лупа! Хохохо!

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 03.03.2017 07:28, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 79 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг