Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 11:46



Отговори на тема  [ 81 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Под прикритие 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   11.02.2013 16:10


Diavolo написа:
И дано следващия епизод бъде наистина последен и този сериал да завърши, защото стигнаха дъното. То бива, бива ама такива малоумни сценаристи не съм виждал.
Кода на сейфа как така Григоров ще го знае, що за уникална глупост?
Косъма свидетелства за защитен свидетел, а този срещу който свидетелства стои зад него... :-D :rofl:
После го пускат по живо, по здраво, а глупакът му с глупак (а ужким през цялото време го раздаваше тарикат и отракан) отива вкъщи да си вземе дрехи, вместо веднага да отпраши към летището с такси или с колата на Ади.

От трейлъра за последния епизод се разбират две неща, първо Куката убива Крум (евала) и второ, краят ще е епичен. Надявам се всички да се изпозастрелят и всичко да се свърши веднъж-завинаги.

Но няма да стане така, най-вероятно или Иво или Джаро ще умре, аз лично се надявам и двамата боклуци да гушнат букета, а Куката ще спаси Марто.

Няма толкова трагичен сезон просто. Язък за уникалния първи сезон и ще годе сносния втори такъв.

:uuu:

Прав си, провалиха много неща, особено героя на Джаро... такива простотии??
Хахаха, да да, тва за кода на сейфа :rofl: :rofl: :rofl:
И тва за Косъма беше яко тъпо. Да не си вземе нещата, а да ходи в тях... :rofl:
Явно се чудят как да ги изчистят всички, остава един епизод. Нещата си отиват към края. Не вярвам да има още един сезон.
Смятам, че всички ще пукнат, даже и Куката ( :90: ). Марто, Джаро, Иво, Крум... ФРЕТ!!! :razor:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   13.02.2013 03:37


Нема Значка написа:
Прав си, провалиха много неща, особено героя на Джаро... такива простотии??
Хахаха, да да, тва за кода на сейфа :rofl: :rofl: :rofl:
И тва за Косъма беше яко тъпо. Да не си вземе нещата, а да ходи в тях... :rofl:
Явно се чудят как да ги изчистят всички, остава един епизод. Нещата си отиват към края. Не вярвам да има още един сезон.
Смятам, че всички ще пукнат, даже и Куката ( :90: ). Марто, Джаро, Иво, Крум... ФРЕТ!!! :razor:


Куката е пич, Дявола го пуска да си ходи в Испания при жената и детето, другите не ме вълнуват... :devil:
Впрочем въпреки трагичните си актьорски умения Марто ме кефи като образ и се надявам да оцелее, макар много по-реалистично ще бъде да го убият (Корадо Катани как го разстреляха, леле спомням си тогава как плаках не е истина) ама това няма да стане, защото четох, че щяло да има със сигурност 4 сезон и едва ли ще затрият главния си герой, то ако стане така ще трябва да правят напълно нов сериал.

Добре е, че свършва де, защото в момента следя доста сериали и този ми е в тежест вече :laugh: А и започнаха новите серии от третия сезон на мега класиката Живите мъртви :yes:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   13.02.2013 05:33


Е и аз чета, че щяло да има 4-ти сезон... а не знам защо. От далече си личи, че самите сценаристи си нагласят нещата и изтрепаха почти всички. В тоя четвърти сезон кои ще останат, само Марто, Джаро и Иво ли? :laugh:
Ако приключат сега, поне ще запазят нивото на сериала горе-долу високо. Ако направят още един сезон, ще е голяма гавра! :ireful:


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   13.02.2013 10:49


Е не ми се вярва и Джаро и Иво да оцелеят, поне единия ще умре според мен сега. Така че съвсем никой няма да остане за нов сезон, да не говорим, че и няма да има никой под прикритие вече. Всъщност един приятел предложи вариант за продължение - Попов и Марто да минат от другата страна и да си направят един застрахователен холдинг :-D


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   13.02.2013 11:40


я и аз да се включа тука.

Първо тоя Куката, лова бас, че не е заминал за Испания, а решава да остане за да се мели накрая с Иво Андонов и Крум и за да спаси пак Мартин.
От друга страна залагам, че тая журналистката Елица е жива и ще пречука Джаро.

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   13.02.2013 19:41


falkenbach написа:
я и аз да се включа тука.

Първо тоя Куката, лова бас, че не е заминал за Испания, а решава да остане за да се мели накрая с Иво Андонов и Крум и за да спаси пак Мартин.
От друга страна залагам, че тая журналистката Елица е жива и ще пречука Джаро.


Вече се знае, че Куката убива Крум, може би за да спаси Мартин.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   13.02.2013 19:53


Тц, в трейлъра се вижда, че Куката застрелва някой в кола, това според мен на 100% е Крум и това сигурно ще стане в началото на серията, най-късно по средата. А на края, където всички живи от старата банда се събират на поляната ще е развръзката. Там ще са Джаро, Иво, Куката и Близнака, като Мартин ще трябва да бъде екзекутиран пред всички тях и точно там според мен Куката ще се намеси и ще спаси Мартин. Надявам се Джаро и Иво да гушнат букета, макар че най-вероятно само единия ще умре.


Последна промяна Diavolo на 13.02.2013 19:53, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   13.02.2013 20:42


Със сигурност Куката убива Крум пред Планет, писаха го по медиите.

_________________
Изображение


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   13.02.2013 21:01


Vendome написа:
Със сигурност Куката убива Крум пред Планет, писаха го по медиите.


Е тва ако не е ирония..

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 27.08.2012 13:50
Мнения: 479
Местоположение: гр. София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   13.02.2013 21:23


Абе всичко направено досега в този сериал - мога да го определя като най-доброто правено досега у нас в този бранш!
4 сезон с нови лица не би било лошо решение на сценаристите, според мен... даже бих казал интересно :thumbs:

_________________
http://norwich-city-bulgaria.com


 
WWW
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   17.02.2013 21:49


Ебааати великата развръзка - тия се насраха. Е за тва мразя да гледам такива сериали, щото продуцентите не се усещат кога трябва да се спрат.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   17.02.2013 21:50


Е, браво, толкова чакане за нищо...
Нищо не се разбра, значи ясна е работата, ще има и четвърти сезон, а толкова ми се искаше да не се стига до там.
И за какво я намесват дъщерята на Джаро, неква тъпа кучка, само да не я правят важен играч, че ще умра от смях. :rofl:
И никой не умря, няма да се учудя ако спасят и Иво в болницата :uuu:
Жалка работа

:uuu: :uuu: :uuu:


Последна промяна Diavolo на 17.02.2013 21:57, променена общо 1 път



 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   17.02.2013 21:50


е човек, на такъв доходен сериал, много ясно, че няма да спрат само след 3 сезона.


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   17.02.2013 21:52


falkenbach написа:
е човек, на такъв доходен сериал, много ясно, че няма да спрат само след 3 сезона.


Те може и да не спрат, но аз със сигурност повече не гледам. Точно като "Изгубени" става - и както много други примери.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   17.02.2013 21:56


falkenbach написа:
е човек, на такъв доходен сериал, много ясно, че няма да спрат само след 3 сезона.


Само че така не се завършва сезон, има си неписани правикла. Така може да свърши някоя серия, но не и сезон :uuu:
И пак купища грешки и малоумия, не ми се говори просто...

Подкрепям обаче, че това е най-доброто което е правено у нас след 1989 г. Но се осраха с този сезон.


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   17.02.2013 22:12


Diavolo написа:

Само че така не се завършва сезон, има си неписани правикла. Така може да свърши някоя серия, но не и сезон :uuu:


+1

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   18.02.2013 13:01


http://football24.bg/novina/101258-borisa-e-dyshteryata-na-dzharo-v-pod-prikritie-4/vaskostoilkov.bg

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   19.02.2013 03:05


alessandron написа:
Точно като "Изгубени" става - и както много други примери.

Ти пък, чак като 'Lost'? Там верно удължиха доста, но накрая станаха качествени всички сезони и завършека беше много добър. Нито един сезон не е свършвал тъпо.

А иначе явно опира до пари, защото всичко си вървеше към края. Щеше да е супер яко ако умрат всички и сериала щеше да остане най-добрия за България. Ама уви.
Не знам дали имат договор с БНТ за 4 сезона или сега натискат да има още един, поради интереса... но ако е така, то и 5-ти може да направят после... кой знае.

Този беше най-слабия сезон, не заради друго, ами заради сценария, най-вече.
И едни невероятно сцени... :rofl: Сега се сетих за една от последния епизод - отиват да хванат Марто и се появяват трима да го бият с некви тръби (и то пластмасови - смях в залата :laugh: ). Боксьорчето му вкарва един и тоя изплю приблизително 100 кубика кръв (уж де, ама то сигурно е сок от череши) и за малко да ги пречука :rofl:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   20.01.2014 18:51


Айде почна се с 4-а част. Много кръв, много нещо, не е нужно чак талкова Холивуд екшън. Най-голямата простотия е, че Близнака работи за Иво - а преди това уби майка му - това е доста нереално.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   21.01.2014 01:47


Да
И това, че Куката не го хващаха никакви куршуми, дори и от 2, 3 метра разстояние :)

но ако оставим всичко това, много голям размах, отлична операторска работа, монтаж. всичко е изпипано. честно казано този сериал ако не знаеш нищо и гледаш само тази серия от четвъртия сезон ще си помислиш, че гледаш някой бюджетен западен сериал. Браво за всичко това което правят, колкото и кусури да има това е най-добрия ни сериал и най-добрата ни реклама в това отношение за последните 25 години.

Лично на мен ми хареса като за начало.
Пак ще си имаме под прикритие, но сега вместо Мартично ще е култовата Кука. :-D


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 81 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг