Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 10:44



Отговори на тема  [ 81 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Под прикритие 
Автор Съобщение
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   21.01.2014 10:14


Велик сериал, ненадминат - не съм гледал нито секунда от тази сага, нито ще гледам. Само като видя рекламата и ме се повдига.
Случайно ако видя, че дават това по телевизията - сменям веднага канала.

По-скоро ще почна да гледам Планета Тв, пред този сериал :laugh:


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   22.01.2014 10:24


За мен първата серия от новия сезон беше скучна и тъпа - наблегнали са на ефектите и кървищата, но това вече сме го гледали многократно и не впечатлява. Дано нататък стане по-интересно.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   05.02.2014 05:25


Пълна издънка е този 4-ти сезон. :uuu:
Не трябваше да съществува! :stop:


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   05.02.2014 11:13


Нема Значка написа:
Пълна издънка е този 4-ти сезон. :uuu:
Не трябваше да съществува! :stop:


Абсолютно.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   05.02.2014 14:13


Тоя Ивайло Захариев трябва да има бая дебели връзки, за да го държат с главна роля толкова време.

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   05.02.2014 14:32


Vendome написа:
Тоя Ивайло Захариев трябва да има бая дебели връзки, за да го държат с главна роля толкова време.


Абе не знам дали вече съм му свикнал или по друга причина, ама в тоя сезон не ме чак дразни толкова като игра той. Само че сюжетът е толкова плосък, че няма голямо значение това.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   06.02.2014 00:33


Мдам, втората и третата серия под всякаква критика
чудя се дали да не го спирам, ама няма, защото нямам практика да правя така и досега не съм спирал сериал, който някога съм почвал. Играя хорото до край :-D
Сериите се правят без никаква мисъл и последователност, сериалът се превърна в дънки с множество различни кръпки... :uuu:
Обърнали са се изцяло към малоумното фейсбук поколение, сегашните пубери са луди по Куката и Иво, имитират ги, наизустяват лафовете им
Първия сезон беше страхотен за нашите стандарти, факт. Но когато превърнеш изкуството в самоцел за повече $$$ ето какво се получава.
Безумни реплики, само псувни, ебане, наркотици, силикон, оргии.
Куката и Иво изведнъж владеят бойни изкуства, сякаш са влезнали в Матрицата и са ги презаредили, Куката изстрелва 50 патрона без да презареди, него го стрелят трима човека от 6 метра разстояние и не може да го одраскат дори. Джаро изведнъж проговори перфектен турски, ей така без предистория, изведнъж ни дават как си го говори все едно му е майчин. Появата на дъщера му в края на третия сезон, буквално изсмукана между пръстите безумна история. Убийството на семейството на Куката, толкова безсмислено и показано за някакви секунди.
Абе безумие след безумие.
Единствения плюс са добрите ефекти като за наш филм/сериал. Хореографията е добра и мащаба си го бива, но до тук

:uuu:


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   10.02.2014 21:08


Diavolo написа:
Мдам, втората и третата серия под всякаква критика
чудя се дали да не го спирам, ама няма, защото нямам практика да правя така и досега не съм спирал сериал, който някога съм почвал. Играя хорото до край :-D
Сериите се правят без никаква мисъл и последователност, сериалът се превърна в дънки с множество различни кръпки... :uuu:
Обърнали са се изцяло към малоумното фейсбук поколение, сегашните пубери са луди по Куката и Иво, имитират ги, наизустяват лафовете им
Първия сезон беше страхотен за нашите стандарти, факт. Но когато превърнеш изкуството в самоцел за повече $$$ ето какво се получава.
Безумни реплики, само псувни, ебане, наркотици, силикон, оргии.
Куката и Иво изведнъж владеят бойни изкуства, сякаш са влезнали в Матрицата и са ги презаредили, Куката изстрелва 50 патрона без да презареди, него го стрелят трима човека от 6 метра разстояние и не може да го одраскат дори. Джаро изведнъж проговори перфектен турски, ей така без предистория, изведнъж ни дават как си го говори все едно му е майчин. Появата на дъщера му в края на третия сезон, буквално изсмукана между пръстите безумна история. Убийството на семейството на Куката, толкова безсмислено и показано за някакви секунди.
Абе безумие след безумие.
Единствения плюс са добрите ефекти като за наш филм/сериал. Хореографията е добра и мащаба си го бива, но до тук

:uuu:


Много добре обобщено. Мнението ми съвпада на 100% само дето аз като видя,че един сериал се превръща в лайно го спирам навреме и не се мъча да го добутвам =)

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   01.04.2014 10:49


Този умрял сезон гледате ли го все още?
Последната серия беше върха на простотията. Капката която преля чашата. Попов гони Джаро цял живот, за да го изправи пред съда, а на края го гръмна в главата като куче и то при положение, че Джаро се предаваше, а с него можеха да пипнат такъв голям бос като Фарук. Това само идиот може да го направи. Да не говорим, че Джаро нямаше вина за Зори. Много тъпи ги изкарват полиаците в този безумен сериал.


Последна промяна Diavolo на 01.04.2014 10:49, променена общо 1 път



 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   01.04.2014 11:03


Е, тук не съм съгласен, все пак си мислеше, че е убил дъщеря му и сега се опитва да се измъкне - може да се тълкува, че убийството на дъщеря му е показало на Попов колко безсмислена битка води цял живот. Според мен това беше най-малкият проблем, а и си беше много изненадващо трябва да се признае (въпреки че ще е много тъпо сега и без Джаро де).

Общо взето в последните серии завъртяха сюжета нелошо, ама самите сцени са много безумни и нереалистични. Примерно убийството на Зори - знае се, че се готви атентат, назначили са охрана на Попов и въпреки това оня си излезе с пистолета и си ги изпозастреля без никакъв проблем. Също и това с размяната на Джаро с дъщеря му - първо че турците като искаха да го убиват можеха да го гръмнат директно, а и след това бягството на Джаро беше толкова измислено, че няма накъде, тия полицаите ги изкараха не аматьори ами и аз не знам какви.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   01.04.2014 11:14


е как няма да е тъпо, затриха единствения си читав актьор. Пенев също не е лош де, но всички останали са под всякаква критика. Билалов е дяволски добър, направо плашещо добър на фона на посредствените ни актьори.

абе моля ти се, кога Джаро не е изпипвал нещо до край. Толкова ли са тъпи да видят, че не е имало никакъв дефект, а просто не е натиснат детонатора и за това се е минало към план Б. Както и да е.
Иначе да, безсмислиците идват в повечко. Да бяха наели за консултанти истински спец ченгета или военни, ама не, сценария все едно се пише от някое 12 годишно дете :uuu:

аз на други места пиша основно за сериали и филми де, изписал съм тонове фермани за безумията в този сериал и сега не ми се пише отново, но ти добе си го написал. Примерите за подобни очевидни аматьорщини са безброй.

и пак за убийството на Зори. Когато паркираха бусчето на Олинеза, ония що не провериха какво има вътре? Що за идиотщина? И това бусче ужким за малко, ама ония хапнаха вътре, побъбриха си, че тия пици за колко време ги разтоварват ве? Да не говори, че убиеца така заплашително се изправи срещу тях и така очевидно показа, че има оръжие и ще стреля, че как така успя да насмете половината народ, че и Попов успя да оцели. Такъв самоубиец в реална случка го убиват за секунди, още преди да е извадил оръжието ще го прострелят или някой ще се хвърли да предпази Попов.
А и за какво са тия бомби и щуротии, като просто могат да наемат снайперист и да простреля мишената в главата от разстояние. Ама айде с бомбата също е решение, а и е показано. Понякога мафията обича подобни шумни убийства.


Последна промяна Diavolo на 01.04.2014 11:16, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   07.04.2014 04:17


завърши четвъртия сезон!
поне последната серия бе що годе добра и имаше съспес, а и актьорската игра бе добра. Разбира се една, две серии няма как да компенсират един тотално провален сезон.
аз лично бях сигурен кой е човека под прикритие при Фарук, така че не бях изненадан. Но без Джаро, Косъма, Куката, а и по всичко изглежда и без Попов ако има един нов пети сезон, то това ще е жива мъка.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   07.04.2014 04:44


Diavolo написа:
завърши четвъртия сезон!
поне последната серия бе що годе добра и имаше съспес, а и актьорската игра бе добра. Разбира се една, две серии няма как да компенсират един тотално провален сезон.
аз лично бях сигурен кой е човека под прикритие при Фарук, така че не бях изненадан. Но без Джаро, Косъма, Куката, а и по всичко изглежда и без Попов ако има един нов пети сезон, то това ще е жива мъка.



за Куката не се знае, може примерно спокойно да си избяга от затвора ... това да не ти е Алкатраз :laugh: Иначе става наистина постно без двамата едновременно + Попов.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   07.04.2014 05:04


Ами Мариaн Вълев ще прави свой собствен сериал и приключил с Митовски и сериала. Така каза, но не е изненада, защото се знаеше. Жалко, защото въпреки, че е слаб актьор беше култов образ и всеобщ любимец.
Виж някак си в този сериал всичко се въртеше около Джаро - Попов. Как да задържиш интереса на хората без това нещо? А и без Попов като комисар, сигурно ще го вкарат в затвора за малко и предсрочна пенсия. Иво и Фарук слабо ме интересуват. Нищо общо няма това с историята от първите два сезона. Това е един съвсем нов сериал. Не става така, сори. По принцип сериала е замислен да е в три сезона, това и самия Митовски го призна преди година. По почти всеобщата преценка на пишещите в бг мама и замунда третия сезон е слаб и провалил се и трябваше да приключат всичко там в гората...
Първите два сезона бяха много добри за нашите бг стандарти, но до там им стигнаха силиците, а четвъртия сезон бе само и единствено направен с цел да лапа пари. Копи пейст от Кръстника, Бригада, Криминале, От другата страна и т.н. Безсмислен екшън, терминаторски прояви, никаква връзка между сериите, разтягане на лукуми и дразнеща турска реч с цел да хванат аудиторията от БОСФОР ТВ и да припечелят нещо и от братска Турция.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   07.04.2014 10:44


Дяволе, ти и в БГ Мама ли е вихриш? :laugh: :laugh:

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   07.04.2014 14:35


Vendome написа:
Дяволе, ти и в БГ Мама ли е вихриш? :laugh: :laugh:



:rofl: :laugh: ;-) :cheers:


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   07.04.2014 14:36


Balleta написа:
Vendome написа:
Дяволе, ти и в БГ Мама ли е вихриш? :laugh: :laugh:



:rofl: :laugh: ;-) :cheers:



:laugh: :rofl: :rofl:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   22.03.2016 18:14


Почна се ..... :yes:


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   22.03.2016 19:16


Да ама беше безобразно...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Под прикритие   |   22.03.2016 21:41


Вчера ли е почнал?

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 81 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг