Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 20:12



Отговори на тема  [ 463 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Следваща
Сериали 3 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   05.10.2022 21:26


Нали говорим за сериали, а не за книгите?

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   09.10.2022 04:46


след епизод 7 на The Lord of the Rings: The Rings of Power

Нямам сили да пиша нещо по-дълго. Не си заслужава. Много съм ядосан и разочарован. Визирам простотията с Келеборн. Аз, не знам, останах безмълвен... Това е вече наглост безпардонна!

Това беше предпоследния епизод, а реално какво се случи? Нищо. Скучен епизод. Много скучен. И пак нито дума за пръстените, името на сериала и сезона... Чудничко.

Естествено, че ми хареса как дадоха Мордор и Балрог, ама това си е фенсървис, не може да ме впечатли толкова, че да си променя мнението. А това, че Адар създава и кръщава Мордор отново ще си го спестя като коментар, че ще си предизвикам бан...

Не ми се вярва и Еминем да е Саурон. Ще е много нелепо. Дадоха я два пъти да гледа намръщено и толкоз. Абсурд.
Мисля, че магьосника отпадна след този епизод. Няма как Саурон да дава живот. И магьосника с искрено желание го стори.
Ако не е Халбранд няма кой да е. Дано е той, поне едно свестно нещо да направят.

Не желая да коментирам оцеляването на Галадриел от ударната вълна...

Този път сцените с хобитите ми се понравиха (сефте). Дурин и Диса както винаги на ниво. Общо взето този сезон нямам забележки само към джуджетата.

И то друго май няма.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   09.10.2022 04:47


Изгледах епизоди 1, 2, 3, 4 и 5 на Andor
https://www.imdb.com/title/tt9253284/

Като цяло, генерално да си кажа още в началото, че ми харесва. Но, очаквах повече, признавам си.
Рано е още за каквито и да било заключения. Има още 7 епизода.
Това което веднага се набива на очи е, че този сериал е изцяло за възрастната публика. Не е за деца. В него няма нищо детско, ама нищо. Освен два майтапа с дроиди и това беше.

Как подреждам епизодите дотук:

Епизод 3 --> много добър, истинска находка!
Епизод 4
Епизод 2
Епизод 1
Епизод 5


Кое ми харесва в сериала:

Бигс!
Уау, каква мацка. Направо се влюбих в нея. А и прекрасно играе. Истинска находка.

Кинематографията е на ниво
Лъха си на кино, дори и с малкото пари с който е правен в сравнение с другите сериали на ЛукасФилм, да не говорим за мега продукциите на HBO, Amazon и Netflix.

Сериозен сериал. За 18+, но без кървища и секс. Което е нормално, все пак това е Стар Уорс.
Но ми писна от детските лигавщини напоследък, така че това ми дойде точно навреме.

Наблягат на няколко гледни точки. Разказва ни се и живота на ''лошите'' и как те възприемат всичко случващо се около тях. На обикновените служители, на дъното на веригата. Това се прави за първи път.

Ретроспекциите този път сработиха. Така се прави. Няколко кадъра, а не цял епизод сънища...


Кое не ми харесва:

Отново Бигс. Че няма да я видим повече. Поне в този сезон. Голям гаф!

Много бавно се развива действието. Епизод 5 бе много скучен. Хубаво ни показват как Сирил Карн сърба чорбица и мама ще задейства връзките, или как Мон Мотма има проблем с непослушната си дъщеря, ама измислите нещо по-интересно и интригуващо. Не е нужно да има екшън.

Андор уби обикновени служители на Империята, а не уби офицер?
Логика? Няма!

Диего Луна не става за водеща роля. Липсва му харизмата и таланта да бъде лидерът на историята. За поддържащи роли е супер, но не и за водеща такава.


Засега оценката ми е 8.0 / 7.5
Някъде там в тези граници. По-близо е до 7.5


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   11.10.2022 05:51


Изгледах епизод 8 на House of the Dragon. Топ епизод!
Имаме една постоянна възходяща градация, което е най-хубавото нещо.
Невероятна актьорска игра в един много въздействащ емоционално епизод.
На кого му трябва безцелен екшън при такъв сценарий и игра?

9.5 от 10!

Останаха два епизода до финала. Следващия предполагам ще е за погребението на Визерис и над това ще се наблегне основно + обтягането на отношенията между черни и зелени. Войната ще избухне в средата или края на последния епизод и поне цялата първа половина на сезон 2 трябва да е само война и битки, защо не и целия сезон... Но, не знам дали ще им стигнат парите, защото нека си го кажем откровено. Дори и в епоси като Смело сърце ; Гладиатор ; Бен Хур ; Троя и т.н. битките са максимум 1 час. Много скъпи излизат...
''Пръстените на Силата'' на Амазон е с рекорден бюджет в историята, ама аз екшън в този първи сезон почти не видях. Сигурно се пазят парите за великата битка в края на втората епоха, преди началото на третата с 'геройството на Исилдур' ама то това трябва да е финалът на цялата им сага, хаха, а нали имат 5 сезона обявени...

Та не знам сега каква ще е правилната тактика на HBO с това шоу, мхм? А въздушни батални сцени с огнедишащи дракони ще е УАУ, но и много, много скъпо, ако се търси истински реализъм, а не скапан и евтин CGI.

Но да се върна на епизода:

Изключителен Пади Консидайн! Ако не му дадат Еми, не знам просто. Уникален!

Юън Митчъл, уау, каква осанка, какво присъствие. Дори засенчи Демън за един кратък миг, майко мила. И сякаш си имаме Демън 2.0, ама едно към едно са. Да не му е син?

Рис Айфънс. Малко думи, но вижте му мимиките, играта с лице и тяло. Уникално присъствие.

Оливия Кук. От едната крайност в другата. Колко умело се видяха всички промени у нея. Добротата запратена някъде дълбоко в нея и едновременно с това, решителността и покварата от опита, който вече има.

Най-великия момент бе когато зомбито а.к.а. Визерис влезе в залата и шока изписан на лицата на всички.
Оскарова сцена!
И накрая си отиде в покой. Още когато бе на стола и видя всички как танцуват и се веселят и му стана драго, миг преди да изпадне в неговото си състояние. Накрая видя Ема и си отиде щастлив и в мир!
Категорично за мен той е много добър съпруг и баща, но колкото и да го харесвам, не е добър Крал! Един добър владетел трябваше много по-решително да се погрижи за своето наследство, ако трябва и с твърда ръка, но той избра да си затвори очите и като кон с капаци да не предприеме нещо по-решително. И реално с бездействието и малодушието си, Визерис закопа Таргариените в перспектива, защото след края на Танцът те значително отслабват като сила и влияние и бунтът на Робърт години по-късно е следствие на всичко това.

Алисънт. Ами не мога да и простя това което стори с Даяна. Според мен и даде парите, за да я успокои и после я отрови, а не и даде лунен чай. А парите лесно ще си ги вземе и всъщност изобщо не са от значение, не знам защо изобщо ги споменах. Хм, може и да е купила мълчанието и все пак, ама пък откъде да е сигурна, че Даяна няма да се напие и развърже езика в някой бар? На 95% си я уби според мен. За това бе толкова тъжна, за малко да ревне и също така после за това бе толкова жестока с думите си към Егон и толкова кахърна с Хелена, когато тя питаше за прислужницата.
Втора Церси няма как да подкрепям, така че вече съм в отбор, всички са маскари! Абдикирам от зеленото, но все пак няма да ги предам, обличайки черното. А и Емонд ми е новия любимец, таа ще видим, ще дебна от засада евентуално пак да нахлузя зеленото, хаха.
Не, майтапя се хора. Не мога да подкрепям откаченяци, инцести и убийци. А и аз никога не съм бил фен на Таргите, та всъщност ще рупам пуканки и ще гледам зрелището. Аз съм си Старк до мозъка на костите!
И прословутото им пророчество претърпява провал, защото не Денерис спаси хората от бродниците.
Родиха се в огън, в огън си и отидоха. Толкова за Таргите. И песни ще се пеят за Джон, Аря и Бран. Не за тях!

За края на епизода. Аз го изтълкувах така. Визерис мислеше, че говори с Ренира, а споменатия Егон, не е синът им, а 'Завоевателя' Не знам как не се усети Алисънт. Ама някои хора чуват само това което искат да чуят...
Разбрах, че тази сцена я няма в книгите. Явно трик на сценаристите Алисънт, да нея не я показват чак токова лоша и черна. Но постъпката и с Даяна остава, бляк. Не мога да я оправдая, въпреки че е най-логичната за вселената на Вестерос и за нравите в онези години (то така е било и в историята, такива като Даяна никой не ги е жалил, то и сега се убиват хора, попаднали в лошия момент на лошото място).

Чакам с нетърпение епизод 9.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   11.10.2022 06:51


Нали Джон (поне в сериала) се оказа Таргариен, така че може той да е споменатият в съня на Завоевателя избран принц.

_________________
Изображение


Последна промяна Vendome на 11.10.2022 06:51, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   11.10.2022 17:34


Да, но реално Аря заби камата... ;-)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   17.10.2022 19:16


Изгледах последния епизод на ''Пръстените на силата'' и се радвам, че тази мъка приключи.

Много слаб финален епизод в който сътвориха куп идиотщини.
Скандално не показаха нищо за Исилдур. Едва ли си мислят, че могат да ни накарат да си мисли, че е мъртъв. Ако си го мислят за тъпаци, а ако пък наистина е мъртъв то на секундата трябва да им бъде спряно шоуто със закон.
Не показаха най-хубавото в сезона - джуджетата. За сметка на това отвратителните хобити ни ги бяха натрапили доволно.

Двата най-големи гафа:
Саурон да иска да има кралица, пък било тя и великата Галадриел. СМЕХ!
Галадриел (която няма никакво отношение по всички най-кардинални проблеми този сезон - а именно кой е и къде е Саурон + изковаването на пръстените) даде идеята да са три пръстена. Тя изобщо не трябваше да е там!!! Но не, да се знае, че от жена тръгва всичко. Див, екстремен феминизъм!

Познахме за Халбранд, хареса ми, защото той бе готин типаж, а и му отиваше. Но нямаше никаква изненада, сами са си виновни, защото дадоха няколко прекалено силни жокера. Аз започнах да го подозирам още като изхвърли човеците от лодката, колко лесно го направи, без да му мигне окото.
След този последен епизод вече няма никакво съмнение и че Истара е Гандалф. На 99.9 % е ясно, че е той. Използваха любимите му думи от Властелинът на пръстените. Което само по себе си също е скандален гаф. Тъй като Гандалф няма никакво място във втората епоха!

Оценка на епизода:
2 от 10
-> поредна подигравка с феновете

Между другото сега се сещам, ама те сценаристите на сериала с този финален епизод се изгавриха и с любимия си герой - Галадриел, трошачката на оковите в техните болни мозъци.
Реално я направиха да изглежда най-голямата глупачка на света, хахахах
Защото Халбранд през цялото време само пърхаше с очи и тя да бързо се хвана на чара му. Халбранд не искаше да ходят в Нуменор. Тя искаше. Той отиде. Той не искаш да си тръгва от Нуменор. Тя го накара. Не искаше да тръгва на война и да става отново Крал. Тя го накара. Накрая сама го заведе и в дома на елфите.
Ахахахаха, гениииииииии сте!

Няколко думи след всичко видяно и финална оценка на сезона:
Слаб кастинг генерално погледнато. Добре стояха само актьорите играещи, Дурин, Диса, Халбранд и Елендил.
Най-слабия актьор за съжаление бе този във водещия персонаж - Галадриел Мери Сю
Много слаб сценарий. Това е най-лошото възможно нещо. Да ти е сбъркан сценария и да не си подбрал добре актьорите. Всичко останало няма никакво значение.
Битките са брояха на пръстите на едната ръка и то не на всички. Само една бе по-продължителна. Хореографията на бойните сцени под всякаква критика
Музиката - много слаба, незабележима. Изобщо имаше ли музика?
Декори - много добре, тук са се справили
Операторската работа също е на високо ниво

Оценка на сезона:
4 от 10

Не мога да дам по-малко, заради малкото добри моменти, които имаха в някои епизоди и заради все пак съществуващите положителни неща, които посочих.
Сега отивам да си дам оценката и в imdb.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   18.10.2022 07:55


Diavolo написа:
Да, но реално Аря заби камата... ;-)


Виж сега, Старките са воини, но лоши политици. Ланистърите са чудесни политици и по-слаби воини. Таргариените са имали и двете. Неслучайно се задържат на власт още 150 години след смъртта на последния дракон и само лудостта им ги сваля от трона. Която лудост пък може би е резултат от постоянните им инцести.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   18.10.2022 12:47


Така е!

Сега за новия девети епизод

Един епизод преди финала и дадоха на задна. Това е първия епизод от началото на сезона, който не ми хареса. Или хайде да го кажем, не бе на нивото на останалите, не че е слаб по принцип. Но е слаб за Вселената на Вестерос и Есос.
Тъй като положителните неща ги има винаги, включително и в този епизод (актьорска игра, съспенс, декори, визия) ще се спра на тези, които не ми харесаха, та

Какво не ми хареса:

Половин епизод търсят Егон?! WTF? И баща и дъщеря се надцакват, кой как ще го моделира в негова лична изгода. Ото иска да убият Ренира и Демън, Алисънт не иска. Има две причини, спомените от детските години и последната заръка на Визерис да са заедно. Но последното вече е наивно да смята за възможно след коронацията на Егон. Абсурдно поведение на Алисънт. И да, искат да я изкарат прекалено добра и навина, но няма как да им се получи, а и така всъщност не и правят услуга, защото и олеква образа, ама те това явно не могат да го схванат. Важното е жените да са добри, а мъжете лоши. Аман вече от тези тъпотии! В този епизод всички мъже бяха боклуци, а жените с добри сърца и с верните каузи.

Мизария е маман, отровителка, шпионин и какво ли още не, но точно тя тръгнала да мисли за децата. Не ми стои убедително, насилено е. Дано да са я изгорили хората на Ларис, не желая да я гледам по-нататък. Беше смешно как си го мереше с всемогъщата Ръка. И актрисата не ми допада. Само може да мечтаят да има и наполовина от успеха на Варис.

Сцената със самите деца бе излишна. Прекалено емоционално, прекалено жестоко, все пак не са били чак такива изроди едно време.

Фуут фетиш няма да го коментирам. Токова не на място. Абсурдна сцена, просто абсурдна. Но може да са я вкарали, за да генерират рекорден брой мемета и да се обсъжда. Ама това е Домът на Дракона на Мартин, а не риалити формат, за да вкарват подобни тъпотии.

Най-голямата глупост бе оставена за финала. Ренис използва любимите похвати на ДиД (известни като глупавия и по-глупавия) и се телепортира с цял Дракон изпод пода?! А тя как оцеля, не видях да носи каска?
И защо не каза 'Дракарис' Нямаше да има война, а тя щеше да е герой в лицето на Ренира и Демън. Тя вече избра страна. Първо в предния епизод, а сега и в този. Но ги остави живи, WTF?!
Абсурд, Джордж Мартин да е написал подобна глупост, при него няма такива 'празни геройски сцени' защото те липсват в реалния живот.
И какво направи Ренис? Уби невинни жители на града (подвили коленце защото какъв друг избор имат?), но виновните за тази каша остави живи. И ще стане виновна за хилядите, които ще бъдат убити след това, именно заради нейната пасивност в този момент. Просто тази сцена не трябваше да я има!

6.5 / 7.0 за епизода! :dunno:


Последна промяна Diavolo на 18.10.2022 12:58, променена общо 2 пъти



 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   18.10.2022 16:36


Diavolo написа:
Изгледах епизод 8 на House of the Dragon. Топ епизод!
Имаме една постоянна възходяща градация, което е най-хубавото нещо.
Невероятна актьорска игра в един много въздействащ емоционално епизод.
На кого му трябва безцелен екшън при такъв сценарий и игра?

9.5 от 10!
Но да се върна на епизода:

Изключителен Пади Консидайн! Ако не му дадат Еми, не знам просто. Уникален!

Юън Митчъл, уау, каква осанка, какво присъствие. Дори засенчи Демън за един кратък миг, майко мила. И сякаш си имаме Демън 2.0, ама едно към едно са. Да не му е син?

Рис Айфънс. Малко думи, но вижте му мимиките, играта с лице и тяло. Уникално присъствие.

Оливия Кук. От едната крайност в другата. Колко умело се видяха всички промени у нея. Добротата запратена някъде дълбоко в нея и едновременно с това, решителността и покварата от опита, който вече има.

Най-великия момент бе когато зомбито а.к.а. Визерис влезе в залата и шока изписан на лицата на всички.
Оскарова сцена!
И накрая си отиде в покой. Още когато бе на стола и видя всички как танцуват и се веселят и му стана драго, миг преди да изпадне в неговото си състояние. Накрая видя Ема и си отиде щастлив и в мир!


Бах ма'а му - ще ме накараш пак да го гледам, че аз нищо чак толкова забележимо не видях... 'Ма може и да бъркам - я съм се бил унасял вече, я пък съм го гледал посред бял ден, когато на дневна светлина е трудно да се гледат каквито и да било детайли (баси тъмно направения филм)...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   23.10.2022 19:02


Още не искам да го почвам, ще чакам допълнителни отзиви, притесява ме да не го превърнат като в Междузвездни, безкрайна сага. Иначе този Пади Консидайн веднага от трейлъра го разпознах като свещеника злодей Хюз от Peaky Blinders. Значи е добър!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   25.10.2022 09:37


House of the Dragon
последен 10 епизод

Очаквах повече като за последен епизод.
До епизод 9, сериалът вървеше към твърда 9-ка, че и повече! Но сякаш магията изчезна със смъртта на Визерис. Този последен епизод бе по-добър от деветия, който бе най-слабия за мен, но отново нещо му липсва. Статичен, предвидим и ако не беше Топ Гън сцената с двата дракона съвсем нямаше да ми хареса. Прекаляват вече с тези раждания. Един път, два пъти, сега трети път, като тук направо бе отвратително за гледане.

Ренис защо така не коленичи и Ренира няма проблем с това? Две Кралици ли имаме, явно някакъв 'трибют' имаме към несбъдната Кралица. Излишно.
Иначе, Ренис има наистина осанка и присъствие като за Кралица, а не Ренира или Алисънт. Ама то си идва от актрисата. За съжаление и развалиха малко образа с безумната WTF сцена в епизод 9 с цел 'кликбейт' и показване на 'мускули'

Демън ми хареса, това си е той. Това трябва да е неговия образ. Войнствен, не обичащ дипломацията и празните приказки. Като нещо не му изнася тропва с крак. В случая хвана за гушата самата Кралица. Доста хард корт сцена, не я очаквах.

Този Дракон, който Демън посети в криптите е някакъв митичен Вермитор, огромен почти колкото Вхагар. Това го прочетох в Замунда, ако някой тук не знае.

УАУ, с много дракони водят черните?! Май някой бе писал, че нямат чак толкова голямо предимство в книгите. То реално ако вкарат в сила всички Дракони, войната ще е много кратка и с ясен изход. Но явно нещо ще се обърка в плановете им...

Много ми хареса Топ Гън сцената. Страхотни ефекти, изглеждаше много реалистично.
И явно драконите усетиха емоциите на ездачите си и за това стана тази беля. Нито Люк искаше неговия дракон да нападне другия, нито Емонд искаше пък неговия дракон да направи това, което стори. Но уви, това е положението. Драконите са опасни и никога не ги контролираш изцяло, факт!
По-добре да не се закачат, че ще подпалят цялото Кралство. Те са нещо като атомните бомби. Имаш ги ама само сплашваш останалите, не ги използваш! Защото после какво ще управляваш? Руини ли?

И Емонд с тежкото бреме на родоубиец. А на това не се гледа с добро око във Вестерос.

Дарси е ОК, но не е УАУ. Малката ми харесваше повече.

Дано войната в сезон 2 не бъде пришпорена, защото масата фенове искат да гледат повече екшън, разбира се гарниран със запазената марка на вселената, дворцовите маньоври и суровия реализъм.
Но ще се иска много по-голям бюджет и много усърдна работа. Ето защо премиерата ще е чак 2024 г. Искам да надградят и да не се влияят от woke идиотите, нито от феновете. Никакъв фенсървис. Това не е Танго и Кеш.
Мартин е за сериозна публика, не за деца!

Оценка на епизода: 7.5 / 8.0

Оценка на сезона: 8.5

Много исках да дам 9, но няма начин. Добре обаче, че всичко прикючи тук, че както се бяха засилили можеше да отиде и към 8.0 оценката. Разбира се 8.5 е много висока оценка. Цялостно погледнато съм много доволен и определено не очаквах всичко това което видях. Бях скептично настроен, НО шоурънъра възкреси мъртвата филмова вселена на Вестерос, така както Филони и Фавро рестартираха умрялата Стар Уорс вселена с Мандалорецът.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   25.10.2022 11:08


Изображение

Не е за вярване, но този минисериал е продукция на Дискавъри. Все пак е правен по истински случай, който поне в Щатите и Западна Европа е доста популярен.

В общи линии слага в джобчето си повечето филми за криминална психология и профайлинг, а и играта на актьорския екип начело с Пол Бетани и Сам Уъртингтън е на най-високо ниво, така че мога само да го препоръчам.

P.S. Има и втори сезон за бомбаджията от Атланта, но не ми е попаднал, и нямам представа дали е толкова добър като този.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 18.06.2012 15:22
Мнения: 826
Местоположение: Fields of Anfield Road
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   25.10.2022 13:29


Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez
Нефликс, документален, 3 епизода.
Не видях да е кометиран тук. Многопластов (съжалявам за клишето), държи в напрежение, plot twist на всеки 20 минути.
Арън Ернандес е играл мисля 2 сезона с Том Брейди и Роб Гранковски в New England Patriots. Силно препоръчвам.


 
Online
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   26.10.2022 09:45


Понеже преглеждам тая тема макар и почти никой от обсъжданите сериали да не съм гледал, искам да ви споделя какво установих. От няколко месеца гледам на Дявола мащабните ревюта за новия епичен сериал и много се учудвам, защото ту обяснява колко е разочарован, ту се възхищава и пише оценки 9. И изведнъж установих, че той май говори за два различни сериала - един за пръстени и един за дракони. И понеже на мен ми звучат еднакво тези неща, явно не съм ги различил :rofl:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   26.10.2022 18:46


The Sandman
https://www.imdb.com/title/tt1751634/

Хареса ми. По-близо е до осмицата, отколкото до седем и половина.
Това което ми попречи да дам по-висока оценка е набиващата се на очи и самоцелно търсена woke пропаганда и неподходящие каст избор за определени роли.
Сякаш продуцентите бяха извадили тефтера и чекваха всичко, което трябва задължително да го има, за да ни бомбардират със съвременните ''истини''. Амо не бяха тези досадни и напълно излишни дитирамби отиваше към деветка. И обратно ако сериалът не стоеше така стилно като история, философия и атмосфера щях да му дам 6.5 и надолу. Никаква прошка за тези хора!
НО, гледайте смело, този сериал е една от приятните изненади на годината.
Две неща не ми харесаха и ми бодяха очите извън горните съждения и това бяха Гуендолин Кристи като Луцифер. Толкова нелепа беше в тази роля, че просто нямам думи. И момичето, което играеше 'Вихърът' Много слаба актриса. Безлична.
Искам да отлича епизод 6, The Sound of Her Wings Дори само заради този изключителен епизод шедьовър сериалът си струва гледането.
Много странен бе епизод 11, който стоеше повече като 'Коледен специален бонус епизод' Той оправи малко вкуса в устата от по-слабите последни 2, 3 епизода.
-
8.0 / 7.5


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  DAHMER   |   28.10.2022 06:36


По HBO, Ебати бруталното нещо, много добре досега, знам историята на тоя психопат от Милуоики, даже имам една приятелKA оттам, но сериалчето е добре направено, препоръчвам!

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   28.10.2022 06:42


Не знам каква е тази мания при тебе да пишеш имената на филмите като заглавие на отговора. Пиши в самия отговор бе, човек. Заглавията не се виждат през клиент.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   28.10.2022 12:10


SUBXERO написа:
Не знам каква е тази мания при тебе да пишеш имената на филмите като заглавие на отговора. Пиши в самия отговор бе, човек. Заглавията не се виждат през клиент.


+1

Томич, ти доколкото разбрах мнозина са се отказали да гледат сериала още след първите епизоди - сцени на канибализъм, некрофилия, разчленяване на тела и т.н. Сериозно ли го гледаш?

_________________
Изображение


Последна промяна Vendome на 28.10.2022 12:11, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   29.10.2022 00:59


От чисто психологическа гледна точка, заеби касапницата, тоя кретен е ''известен'' още като бях в училище!

П.С. Шваба, какъв е проблема да сложа заглавито в темата?!

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 463 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг