Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 15:35



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 28 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
● ARLITO - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг) 
Автор Съобщение
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Мнение  Re: ● ARLITO - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   21.04.2013 22:49


spurs написа:
То и на нас не ни върши чак толкова работа тая победа. Жалко, щото ако имахме една победа повече сега и ние щяхме да сме в борбата за титлата. Нищо де, със сигурност записваме най-успешния сезон в историята си и взимаме медал. Евентуално може и сребърен да стане тоя медал, ще видим последния кръг :)


ПСЖ вкараха трети и вече имаме теоретичен шанс за титлата... само трябва конкурентите да завършат наравно, а ние да бием с 13:0 :)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: ● ARLITO - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   21.04.2013 22:51


Тоя нещастник Амелия е за разстрел ве :-x
Мача си отиваше към скучно 0-0

Бахти и трагичния Милан, да махат Алегри и половината сакат отбор дебааааааа, това не се търпи вече :-x

Най-слабото дерби, което съм гледал през живота си :uuu:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: ● ARLITO - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   21.04.2013 22:52


Нема такъв скапан ден.
Надал загуби, Милан загуби, Зомбитата губят
ай сиктер ве, защо изобщо се влюбих в спорта като малък да ме пита човек :-x :-(


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: ● ARLITO - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   21.04.2013 22:54


Diavolo написа:
Нема такъв скапан ден.
Надал загуби, Милан загуби, Зомбитата губят
ай сиктер ве, защо изобщо се влюбих в спорта като малък да ме пита човек :-x :-(


Печелиш във ВИП БЕТ споко. Въпреки,че там двойния гол на Ботърс се печеше след 2 греди на Севиля и щях да те мина за едната бройка =)

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: ● ARLITO - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   21.04.2013 22:56


Е, дяволето винаги си е било ВИП.
Радвам се, че има все пак някаква закономерност в този шибан уикенд

:devil:


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Мнение  Re: ● ARLITO - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   21.04.2013 23:21


Diavolo написа:
Нема такъв скапан ден.
Надал загуби, Милан загуби, Зомбитата губят
ай сиктер ве, защо изобщо се влюбих в спорта като малък да ме пита човек :-x :-(


На мен пък ми е обратното, идеален уикенд. Сините биха Кюрда, Шпорите биха Сити, ПМЛ Юнайтед би във Форумлигата (и мина Дира в класирането:), а сега и Арлито бие при това с мой победен гол, трудно може да стане по-добре :)


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: ● ARLITO - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   22.04.2013 06:39


spurs написа:
На мен пък ми е обратното, идеален уикенд. Сините биха Кюрда, Шпорите биха Сити, ПМЛ Юнайтед би във Форумлигата (и мина Дира в класирането:), а сега и Арлито бие при това с мой победен гол, трудно може да стане по-добре :)


Абе , ама като ви "праснахме" (както казва Надето) в дербито , се покри като мишле 8-)

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Мнение  Re: ● ARLITO - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   22.04.2013 09:16


Гонзо написа:
spurs написа:
На мен пък ми е обратното, идеален уикенд. Сините биха Кюрда, Шпорите биха Сити, ПМЛ Юнайтед би във Форумлигата (и мина Дира в класирането:), а сега и Арлито бие при това с мой победен гол, трудно може да стане по-добре :)


Абе , ама като ви "праснахме" (както казва Надето) в дербито , се покри като мишле 8-)


Е аз дербито го гледах колкото и ти си го гледал, ама чух че сте извадили нечовешки късмет там, чак Сакис бил герой на мача :) Нищо де, в крайното класиране ще се види кой кой е :wave:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 28 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг