Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 12:52



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 35 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг) 
Автор Съобщение
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Аватар

Регистриран на: 01.06.2012 17:54
Мнения: 3907
Мнение  ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   19.04.2013 13:01


-


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   20.04.2013 20:00


съперника ни бележи с 1:1 на Дженоа-Аталанта
ние връщаме с 3:1 на Реал

слабо играем засега, не съм доволен
допускаме левашки гол, във втори пореден кръг с 1:1 в Серия-А
ние пък бележим гол с отбор, с който се бележи доста рядко.....
неравностиойни като майсторство голове, но в крайна сметка - равен резултат засега
дано утре бием :90:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 759
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   20.04.2013 20:09


Не виждам от къде прецени че играем слабо. 2 мача минаха , с единия вкарваме гол другият завършва 5:0 , което го прави нехващаем заради червения картон на Хофи още в 25-ата минута. Просто чакаме утре и стискаме палци за още гол-два.

_________________
Изображение
Изображение


 
(Air Force)

Регистриран на: 22.09.2012 19:58
Мнения: 317
Местоположение: София
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   20.04.2013 20:12


Яяя, след като цял сезон играхме на приливи и отливи, накрая на първенството и ние участваме в битката за титлата :ura: :ura: :ura:


 
WWW
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   20.04.2013 21:17


sarafino написа:
Не виждам от къде прецени че играем слабо..


човек, като правя магии и заклинания, не се бъркай моля ти се :laugh:
колко пъти съм писал,че играем слабо, все бием :moufan: :-D :90:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 759
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   20.04.2013 21:29


ReZo написа:
sarafino написа:
Не виждам от къде прецени че играем слабо..


човек, като правя магии и заклинания, не се бъркай моля ти се :laugh:
колко пъти съм писал,че играем слабо, все бием :moufan: :-D :90:

Само да не объркаш отварите:)))

_________________
Изображение
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   20.04.2013 21:36


sarafino написа:
ReZo написа:
sarafino написа:
Не виждам от къде прецени че играем слабо..


човек, като правя магии и заклинания, не се бъркай моля ти се :laugh:
колко пъти съм писал,че играем слабо, все бием :moufan: :-D :90:

Само да не объркаш отварите:)))


аз отварите няма да ги объркам, дано и Томи не ги е объркал , давайки гол за Миньор
утре ще разберем :razor:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Air Force)
Аватар

Регистриран на: 22.09.2012 15:48
Мнения: 423
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   20.04.2013 21:57


ще ви мачкаме момчета, ако знаете какъв късмет извадихте с това 3:1 ... 10 минути избирах между него и 3:0, последен избор... просто нямате шанс, сорррри! :ura:


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 759
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   21.04.2013 12:56


Перукан джуниър прецака яко мача. Тия Твенте много зле ама не съм мислил, че чак толкова. Ами момци аз бях дотук тоя мач. Стискам палци да вкараме голче-две :whistle:

_________________
Изображение
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   21.04.2013 17:11


мда
уверено крачим към класическа развръзка за последния мач
битката за титлата, мача на годината, двубоя на двубоите - Нивата срещу Рейзърс

за играта е отлично, ама за нервите ми - хич :laugh:

и все пак , нека изчакаме и последния мач....току-виж отбележим с ПСЖ
дано само не го върнат с Атлетико
ще има ли драма до края и в този мач, драги зрители ;)

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 759
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   21.04.2013 19:53


Титлата ще се решава последния кръг. Парти тайм :yes:

_________________
Изображение
Изображение


 
(Air Force)
Аватар

Регистриран на: 22.09.2012 15:48
Мнения: 423
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   21.04.2013 19:58


1:2 с Xanthi Skoda 0 - 0 Aris Saloniki.
парти тайм :)))))))))))))))))


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   21.04.2013 20:10


E нема такова нещо, пак съм близо и с двете прогнози, Миньоро вкарва ( майна казах ти, че винкелите са кофти копелета, тва 0-4 много ме изненада като го видях ) и като за капак тия корфуянци вкарват гол в последната минута и ми избиват и последната прогноза! :besnyo:

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   21.04.2013 20:26


TheExorcist написа:
E нема такова нещо, пак съм близо и с двете прогнози, Миньоро вкарва ( майна казах ти, че винкелите са кофти копелета, тва 0-4 много ме изненада като го видях ) и като за капак тия корфуянци вкарват гол в последната минута и ми избиват и последната прогноза! :besnyo:


Споко и не се ядосвай. Не е мача на Миньоро само. Какъвто и диапазон да го играем, това 1:2 се съмнявам,че някой щеше да го играе. Мача за нас беше цска-славия, но на Тюлена и грам не мога да му се сърдя или виня за един-два объркани мача, при положение,че цял сезон е бил перфектен.

В крайна сметка, всичко си зависи от нас. С две поредни загуби сме. Ако запишем трета поредна в последния кръг, какви шампиони сме тръгнали да ставаме изобщо :)

Пак ти казвам, споко. В такива моменти точно не трябва да се губи увереност. Това отличава малките от големите отбори.
А и в крайна сметка съдбата го е измислила, ние сме само изпълнителите.
А взариантите са само два. Или я взимаме тази толлко дълго чакана или е крайно време да окача калеврите на пирона
Средно положение, вярвай ми, този път няма ;-) ;-)

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Крива Нива)

Регистриран на: 17.06.2012 14:03
Мнения: 291
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   21.04.2013 20:31


ReZo написа:
TheExorcist написа:
E нема такова нещо, пак съм близо и с двете прогнози, Миньоро вкарва ( майна казах ти, че винкелите са кофти копелета, тва 0-4 много ме изненада като го видях ) и като за капак тия корфуянци вкарват гол в последната минута и ми избиват и последната прогноза! :besnyo:


Споко и не се ядосвай. Не е мача на Миньоро само. Какъвто и диапазон да го играем, това 1:2 се съмнявам,че някой щеше да го играе. Мача за нас беше цска-славия, но на Тюлена и грам не мога да му се сърдя или виня за един-два объркани мача, при положение,че цял сезон е бил перфектен.

В крайна сметка, всичко си зависи от нас. С две поредни загуби сме. Ако запишем трета поредна в последния кръг, какви шампиони сме тръгнали да ставаме изобщо :)

Пак ти казвам, споко. В такива моменти точно не трябва да се губи увереност. Това отличава малките от големите отбори.
А и в крайна сметка съдбата го е измислила, ние сме само изпълнителите.
А взариантите са само два. Или я взимаме тази толлко дълго чакана или е крайно време да окача калеврите на пирона
Средно положение, вярвай ми, този път няма ;-) ;-)


Бате Ице.... сори, ама, ако си решил да окачваш калеврите при загуба.... със съжаление трябва да ти кажа, че другата седмица ще ти бъде последния мач в ПМЛ.... Ти ме вкара в играта, сега ще се опитам да те изкарам хахахахха :)))))

_________________
Изображение


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   21.04.2013 20:48


ReZo написа:
А взариантите са само два. Или я взимаме тази толлко дълго чакана или е крайно време да окача калеврите на пирона
Средно положение, вярвай ми, този път няма ;-) ;-)


Аааа без тия! Знам,че се опитваш да си намериш оправдание да не се изправяш срещу Краля другия сезон, но отърване нема! Не съм дошъл в А група да ми се отказваш ти точно тогава! :stop:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Thug Slugs)

Регистриран на: 19.08.2012 13:36
Мнения: 2425
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   21.04.2013 20:50


ReZo написа:
Какъвто и диапазон да го играем, това 1:2 се съмнявам,че някой щеше да го играе.

Аз веднага бих си го праснала 1:2 - справка Футбол България.

_________________
Fortuna favet fortibus!


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   21.04.2013 20:55


На Враца написа:
Аз веднага бих си го праснала


:outofspace: Наде има и малки деца тук

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   21.04.2013 20:57


На Враца написа:
ReZo написа:
Какъвто и диапазон да го играем, това 1:2 се съмнявам,че някой щеше да го играе.

Аз веднага бих си го праснала 1:2 - справка Футбол България.


Много е лесно да праскаш 1:2 във Футбол БГ, когато нямаш кралския коректив на шията, нали ! :-P
Не се ебавай с нас и не деморализирай излишно момчетата, а ако искаш да си ги надпраскваме догодина , стискай палци да бием нивата в последения кръг....
иначе, без мен, пак казвам, ама дебело подчертавам, нали :helpless:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   21.04.2013 20:58


На Враца написа:
ReZo написа:
Какъвто и диапазон да го играем, това 1:2 се съмнявам,че някой щеше да го играе.

Аз веднага бих си го праснала 1:2 - справка Футбол България.


Много е лесно да праскаш 1:2 във Футбол БГ, когато нямаш кралския коректив на шията, нали ! :-P
Не се ебавай с нас и не деморализирай излишно момчетата, а ако искаш да си ги надпраскваме догодина , стискай палци да бием нивата в последения кръг....
иначе, без мен, пак казвам, ама дебело подчертавам, нали :helpless:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 35 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг