Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 21:47



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг) 
Автор Съобщение
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   21.04.2013 20:58


Гонзо написа:
На Враца написа:
Аз веднага бих си го праснала


:outofspace: Наде има и малки деца тук


:rofl: :rofl: :rofl:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   21.04.2013 21:02


LaVilla написа:
Ти ме вкара в играта, сега ще се опитам да те изкарам хахахахха :)))))


Франкещайн, сине....
защо ?! :question: :dunno:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   21.04.2013 21:03


ReZo написа:
иначе, без мен, пак казвам, ама дебело подчертавам, нали :helpless:


Без теб при резачките, иначе те чакаме с нов отбор в "Б" лигата! :cheers: :bear:


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   21.04.2013 21:07


Крал Блуфен написа:
ReZo написа:
А взариантите са само два. Или я взимаме тази толлко дълго чакана или е крайно време да окача калеврите на пирона
Средно положение, вярвай ми, този път няма ;-) ;-)


Аааа без тия! Знам,че се опитваш да си намериш оправдание да не се изправяш срещу Краля другия сезон, но отърване нема! Не съм дошъл в А група да ми се отказваш ти точно тогава! :stop:


Както краля може да се оттегли от играта, така и аз ще го направя
ще си взема 4-те калъфки, евентуално, ще си отворя магазин за спално обзавеждане , ще си продавам стоката и ще се радвам на старините си....
а вие , вие си гонете купите, титлите, медалите и отличията
даже, мен ако питаш....да падаме.

честно, изморен съм от тая игра :)

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   21.04.2013 21:12


ReZo написа:

Както краля може да се оттегли от играта, така и аз ще го направя
ще си взема 4-те калъфки, евентуално, ще си отворя магазин за спално обзавеждане , ще си продавам стоката и ще се радвам на старините си....
а вие , вие си гонете купите, титлите, медалите и отличията
даже, мен ако питаш....да падаме.

честно, изморен съм от тая игра :)


Ти си знаеш, но за мене това са излишни изсилвания и драми. Естествено аз не съм човека, който да ги говори тия неща, но може би точно щото съм бил в твоето състояние безброй пъти и знам много добре за какво иде реч! Бе значение дали ше станете шампиони или не фактите са,че 2ри пореден сезон сте водещ отбор в Лигата. Ако успеете да вземете титлата ше е заслужено, ако обаче ви се изплъзне това ше е просто малшанс, който нема как да заличи доброто ви представяне.
Та за кво отказване точно ми говориш като нещата при вас вървят отлично?
Умора е нормално да има, психически най-вече естествено, но до септември/октомври...декември има бая време да си починеш и да се заредиш с нова доза хъс.
Пак казвам - не съм дошъл в А група да си цъкам с ботовете 18 пъти 1:1, а точно за такива епични сблъсъци между нас и вас.

Нека ви мине мача, нека по-добрия спечели ама такива заричания за перманентно отказване за мене не са сериозни. :cow:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


Последна промяна Крал Блуфен на 21.04.2013 21:13, променена общо 1 път



 
WWW
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   21.04.2013 21:16


Ами, очертава се брилянтен за Федерацията финален ден на сезона - пряк двубой за титлата между отборите-конкуренти. Титлата си е титла, пък било то и в най-слабото първенство според същата Федерация. Общо взето май ще се състезаваме за ролята на едноокия цар в царството на слепците.

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(Thug Slugs)

Регистриран на: 19.08.2012 13:36
Мнения: 2425
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   21.04.2013 21:29


Говорете си, каквото искате - мачът си беше лесен за хващане. И не знам, от колко години трябва да не си гледал бг футбол, че да дадеш 0:4.

_________________
Fortuna favet fortibus!


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   21.04.2013 21:41


Forest_fan написа:
Ами, очертава се брилянтен за Федерацията финален ден на сезона - пряк двубой за титлата между отборите-конкуренти. Титлата си е титла, пък било то и в най-слабото първенство според същата Федерация. Общо взето май ще се състезаваме за ролята на едноокия цар в царството на слепците.


Продадох ТВ правата за финалния епичен сблъсък и заминавам за Хаваите с торби жълтици.

Иначе да не излезе като омаловажаване на титлата на бъдещия шампион, но действително това е една от най-слабите "А" групи в цялата история на играта. Особено показателна е втората половина на таблицата. :uuu:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   21.04.2013 22:25


Мейджър написа:
Forest_fan написа:
Ами, очертава се брилянтен за Федерацията финален ден на сезона - пряк двубой за титлата между отборите-конкуренти. Титлата си е титла, пък било то и в най-слабото първенство според същата Федерация. Общо взето май ще се състезаваме за ролята на едноокия цар в царството на слепците.


Продадох ТВ правата за финалния епичен сблъсък и заминавам за Хаваите с торби жълтици.

Иначе да не излезе като омаловажаване на титлата на бъдещия шампион, но действително това е една от най-слабите "А" групи в цялата история на играта. Особено показателна е втората половина на таблицата. :uuu:


Какво и е на втората половина на таблицата?

бтв. Можем ли да направим една (примерно на сайта), една секция статистика и история и там да качим най-малкото класиранията от предните години? Вероятно имаш и мачовете от предните сезони, както и купите. Мисля, че ще има интерес пък и ще можем да те оборим за обвиненията които ни мяташ, че ще сме най-паляшкият шампион :laugh:

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   21.04.2013 23:25


Айде сега - твои думи. По-правилно е да се каже "шампион в паляшки сезон" :))

Нищо й няма на втората половина, освен че някои от отборите, които си живуркат спокойно в златната среда, в предни години щяха да са твърди изпадащи. Спомням си, че навремето с 20 точки едвам се спасихме от изпадане, сега чисто теоретично отбор с 15 точки е на една победа в бараж от оцеляването. Отделно, традиционно силни отбори от предни сезони са ти или в "Б" лигата (Crazy Band), или са го закъсали в класирането (Green, Лавината, Zombies). ОСвен вашите два отбора, които са в борбата за титлата, единствено Cursed опитаха да напомнят за добрите си години, но прекалено несериозни организационно, както и Arlito като приятната изненада на сезона.

Все пак като компенсация на слабия сезон, завършекът ще е повече от епичен. Никога титлата не се е решавала в директен двубой в последния кръг. Всъщност рядко се решава и в последния кръг. Аз се сещам само за два случая на прима виста.


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   22.04.2013 00:48


Честита победа на "въздушните". Ние явно "наляхме" оловото :question:

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(Air Force)
Аватар

Регистриран на: 21.09.2012 12:13
Мнения: 1044
Местоположение: София
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   22.04.2013 09:11


Определено "наляхте оловото", но какво по-красиво от директен двубой между двата претендента в последния кръг? Искрено съжалявам, че няма да мога да следя резултата, защото в събота следобяд (точно колкото да пусна нашите вратарски избивки) ще изчезна за около седмица.

Не мога да кажа дали имам повече симпатия към вас или нивите, защото и с двата отбора имаме дългогодишни "закачки", така че нека просто по-добрият победи. Но само при условие, че Резо остане да играе и следващия шампионат :yes:

Иначе няма за какво толкова да се притеснявате: ние сме в топ форма от 7 кръга насам и сме ако не най-добре представящия се, то със сигурност в Топ 3 отбор: за последните 7 мача имаме 5 победи, 1 равен и 1 загуба - представяне, което, ако имахме и първия полусезон, сега щяхме да се борим за титлата, а не да се радваме, че оставаме в А група.

_________________
Изображение


 
ICQ
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   22.04.2013 11:44


bai Momchil написа:
бтв. Можем ли да направим една (примерно на сайта), една секция статистика и история и там да качим най-малкото класиранията от предните години? Вероятно имаш и мачовете от предните сезони, както и купите. Мисля, че ще има интерес пък и ще можем да те оборим за обвиненията които ни мяташ, че ще сме най-паляшкият шампион :laugh:

С това си изказване деменстрираш, че не си гледал архива на сайта - там вече има резултати по кръгове, класиране и крос-таблици от първите 5 сезона (2002-2006); за останалите - скоро. Ако някой има и статистика за голмайстори/вратари, да сподели ;-)

_________________
Изображение


Последна промяна Shifter на 22.04.2013 11:55, променена общо 2 пъти



 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   22.04.2013 11:48


Shifter написа:
bai Momchil написа:
бтв. Можем ли да направим една (примерно на сайта), една секция статистика и история и там да качим най-малкото класиранията от предните години? Вероятно имаш и мачовете от предните сезони, както и купите. Мисля, че ще има интерес пък и ще можем да те оборим за обвиненията които ни мяташ, че ще сме най-паляшкият шампион :laugh:

С това си изказване деменстрираш, че не си гледал архива на сайта - там вече има резултати по кръгове, класиране и крос-таблици от първите 5 сезона (2002-2006); за останалите - скоро. Ако някой има и статистика за голмайстори/вратари, да сподели ;-)


Класирането за домакин е сбъркано ама го бехме обсъждали тва вече май...

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІ кръг)   |   22.04.2013 11:54


Крал Блуфен написа:
Класирането за домакин е сбъркано ама го бехме обсъждали тва вече май...

Да... странно, можех да се закълна, че го бях оправил тоя автогол; ще я кача наново таблицата вечерта.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг