Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 00:57



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 91 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг) 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   29.04.2013 01:58


Честито на Резачките!
За съвсем нов играч като мен, бе наистина забавно да ви наблюдавам от страни последните няколко мача.
:cheers:


 
(Crazy Band)

Регистриран на: 06.06.2012 18:49
Мнения: 5277
Местоположение: София
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   29.04.2013 08:04


Ами много Ви се радвам, че се превръщате в един от отборите символи в ПМЛ и увенчахте това и с шампионска титла. Няма да изпадам в излишни лакърдии, но нещо вече взех да забравям, кой кога беше шампион и колко пъти.
Доколкото помня:
Рицарите 3 пъти
и по един Нивите, Грийн, Ъндърграунд, Лавината, Кърсд.., ако някой пропускам да се обади, губи им се вече следата.
Много, много горещ сезон се очертава догодина в А-групата.

Айде, пак да Ви честитя титлата.
Повече от заслужена този сезон!


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   29.04.2013 09:10


Честито на "резачките" и от мен! :first: :celebrate: :razor:

Един от най-емблематичните тимове в ПМЛ извоюва своя голям връх след толкова години на драми, обрати и мечти! След като изживяха своя катарзис - два сезона в "Б" лига + няколко пъти, в които титлата се измъкваше по терлички, в крайна сметка най-закономерното се случи - "резачките" прибавиха най-ценния трофей в клубната витрина.

Една от най-харизматичните личности в играта - бат Резо, изстрада своя голям успех и беше възнаграден за всичките тези години труд и емоции покрай играта. Знам колко демотивиращо може да е на моменти, ако влагаш време и усилия, а обстоятелствата да ти обръщат гръб систематично. Но където има усърдие, постоянство, ентусиазъм и ВЯРА, нещата рано или късно стават. Няма как, Божествен закон! :) Вярвам, че Резо се е помирил с Памелка, получил е своята лична удовлетвореност и оттук-нататък ще се наслаждава на играта и ще забрави всякакви вредни идеи за напускане. Пък ако някой ден почувства, че е постигнал всичко в тази игра, винаги може да стартира нов отбор в Лигата на динозаврите ;)))

Като обобщение, смея да твърдя, най-постоянният и стабилен отбор през сезона (а и през миналия) закономерно триумфира в края на първия шампионат от Новата виртуална ера. Въпреки че титлата се реши буквално в последните минути на първенството, лично за мен шампионът е абсолютно безапелационен и заслужен. Много съм щастлив, че и една такава домакинска машина печели титлата. Както винаги съм твърдял - големите отбори в тази игра непременно са и големи домакини. Ето че и в царството на хаоса може да има някакъв порядък :)) И после Памелка била нелогична игра, а??? :РР

Честито и Наздраве! :first:


Последна промяна Medved на 29.04.2013 09:11, променена общо 1 път



 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 24.07.2012 13:22
Мнения: 422
Местоположение: Пиянде
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   29.04.2013 09:19


ха честито на резачките и от дедо ви кибик.
като четох, прочувственото слово на резо и се развълнувах. както казва силвестър сталоун, станал съм много сантиментален - разплаквам се на откривания на супермаркети.
весели празници на всички!

_________________
VENGA BOLUDOS!

:kn: :kn: :kn:


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   29.04.2013 09:35


Честито на шампионите и от мен! :celebrate: :petku:


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 759
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   29.04.2013 10:55


Вече на "трезва" глава да напиша и аз няколко думи.
Първо, пак да повторя чувството е неупесуемо. Някой може да кажат, че е една виртуална игра, но пък аз като вечен оптимист и човек мразещ да губи всеки един уикенд си беше изпълнен с емоции.
Искам да благодаря на Фореста ,че ме покани в оотбора преди 2 години. Няма нужда да казвам каква е заслугата му този сезон.Головете му сами говорят. Всеки, който го познава или се е срещал с него трябва да знае що за човек е той. Благодаря ти Приятелю.
Тюлена- не един път и два пъти съм казвал ,че е най-добрият капитан в лигата. Без да обиждам другите. Благодаря му,че ме взе в отбора и винаги е бил толерантен с мен дори когато съм грешал. Кептън, заслужаваш титлата :-) .
Резо- От този сезон имам повече впечатления от него, за престоя му в играта само чета. Явно човек с голямо сърце. ИИграта е в кръвта му както се казва. Честито Резо
Томи- дойде в точния момент, за важността на гола му вчера Ноу комент.
Косачката- окоси каквото трябва , важни прояви във важни моменти.
За мен 10-те гола, които вкарах не бяха от значение.Аз съм отборен играч. Даката казва, че съм свършил черната работа като съм пускал първи. Благодаря му за ласкавите думи, но да кажа все пак, че в събота ми е трудно да пускам, пък и първият има предимството да си избира мачове, които му харесват :-D Вярно е ,че имам нюх и силна интуиция и това много ми помага. Да не забравяме ,че в тази игра късметът е важен.

Няколко думи искам да кажа и за "нивата". За мен те заслужаваха да са втори поне. Вчера въпреки ,че бихме, Лейди Лък ни целуна. Мачът на Емполи ми съкрати живота. :-) Първи ни поздравиха за успеха. Респект момчета.

Гледам ,че доста отбори се точат догодина за титлата.Не ни отписвайте. Ние сме гладни за още титли.

Искам да кажа нещо и за модераторите. Всеки ,който не му харесва нещо излива помията върху тях. Ако не бяха те тази игра нямаше да съществува. Затова благодарности и към тях.



Остана да се съберем от различните крайща на България....и света да отпразнуваме титлата :celebrate:

ЧЕСТИТО РЕЗЧАКИ. :ura:

_________________
Изображение
Изображение


Последна промяна sarafino на 29.04.2013 11:02, променена общо 4 пъти



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   29.04.2013 11:16


Ми с Фореста се знаем виртуално от около 7-8 години, ама така и не сме се срещали. Само с Резо и друга бивша резачка, Лисо, който ми е много добър приятел междудругото. Наистина трябва да се съберем, без значение къде е сборния пункт. Отдавна не съм ходил до Пловдив и нямам нищо против да се метна дотам някой уикенд. Аз по принцип рядко излизам от София в Бг-то, но пък за сметка на това ходя до Лондон нон стоп. Колкото до Фореста, не знам кога си идва от Канада, но обезателно трябва да се запозная с него лице в лице, защото знам, че освен голям футболен познавач е страшен пич като човек. И разбира се не на последно място трябва да се срещна и с 'о' кептън, май кептън' ( Dead Poets Society ), Тюлена. :-)

Иначе аз още купонясвам от вчера, нищо, че днес скипнах занятията си, имах и нещо като контролно, а на бачкане съм чак другата седмица! :dance:

_________________
Изображение


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 14:28
Мнения: 2583
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   29.04.2013 11:43


честито на шампионите! :first: :celebrate:

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   29.04.2013 13:09


за купон на вилата + летен лагер сбор, ще пиша предварително поне седмица две, когато мисля да го направя....
Лятото ще е , но кой месец точно, не се ангажирам да кажа....

Дотогава е важно да си разчистя малко работа от главата, че съм влезнал в много хард режим....свършвам една поръчка, влизам в друга......... втора, трета и забравям кога да спра в един момент ( "Животът е гаден, ЗОП - още повече /Вопъл/" )..за няколко възложителя и фирми работя и верно, че такъв друг кеф като да работиш от компа си вкъщи няма, но така се случва, че напоследък много често работя и събота и неделя, а кефа отдавна го няма...

така че, в момента, в който времето не ме притиска и имам поне една чиста седмица на хоризонта в перспектива, ще гледам да организирам нещата Всъщност , не толкова да организирам, колкото да отправя покана който иска да се включи (не само от нашия отбор) в едно Родопско уикенд парти, с много скара , бира и мач на поляната

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


Последна промяна ReZo на 29.04.2013 13:10, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   29.04.2013 15:02


ReZo написа:
за купон на вилата + летен лагер сбор, ще пиша предварително поне седмица две, когато мисля да го направя....
Лятото ще е , но кой месец точно, не се ангажирам да кажа....

Дотогава е важно да си разчистя малко работа от главата, че съм влезнал в много хард режим....свършвам една поръчка, влизам в друга......... втора, трета и забравям кога да спра в един момент ( "Животът е гаден, ЗОП - още повече /Вопъл/" )..за няколко възложителя и фирми работя и верно, че такъв друг кеф като да работиш от компа си вкъщи няма, но така се случва, че напоследък много често работя и събота и неделя, а кефа отдавна го няма...

така че, в момента, в който времето не ме притиска и имам поне една чиста седмица на хоризонта в перспектива, ще гледам да организирам нещата Всъщност , не толкова да организирам, колкото да отправя покана който иска да се включи (не само от нашия отбор) в едно Родопско уикенд парти, с много скара , бира и мач на поляната



Така е майна, да работиш сам от компа вкъщи е най-якото. Просто понякога обаче се налага да се срещаш с галфони и да ги убеждаваш, че слънцето изгрява от изток. Но ениуей, тва за вилата наистина го кажи поне две седмици предварително, за да се знае! :celebrate:

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   30.04.2013 15:47


Честито и от мен, макар и с малко закъснение! :first: :cheers:

Резачките според мен заслужено спечелиха титлата.
От няколко години сформираха състав, който беше готов на титла, въпрос беше на време това да стане и то стана, благодарение на мъдрото решение, че Резо се отказа от всякакви капитански функции. Ако запазят схемата на игра, догодина мисля, че пак може да са един от фаворитите за титлата.

Искрено се надявам да играем едни срещу други за Суперкупата в първия официален мач от сезон 2013/2014.

Браво!!!

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 91 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг