Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 13:28



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 91 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг) 
Автор Съобщение
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Аватар

Регистриран на: 01.06.2012 17:54
Мнения: 3907
Мнение  ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   26.04.2013 00:07


[ТЕМА ЗА ПУСКАНЕ НА ПРОГНОЗИ]


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Мнение  ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● БЮЛЕТИН   |   26.04.2013 16:21


Преди около час се състоя среща на високо равнище между Тюлена и бай Момчил, на която беше обсъден сценария по-който ще се проведе предстоящият "решителен" сблъсък за титлата.

Предвид факта, че Федерацията дава смешна сума за телевиозионите права, позовавайки се на някакви договори, сключени с посреднически фирми близки до Мейджъра, а интереса към мача е огромен и се очаква да бъде предаван в целият свят, бе решено срещу скромен процент (62%) от печалбата информацията как ще протече срещата, да бъде разкрита на всеки заинтересован.

Поради респекта, огромното уважение и комплиментите, които имаме към ВИП Бет, алармираме заложната къща да не приема залози за тази среща и такива да се правят само в Азиатски букмейкърски къщи.

Информираме Федерацията, да изпрати купата и медалите за 1-во и 2-ро място на тихоокеанският остров, който беше закупен преди малко от нас, тъй като с Тюлена смятаме да прекараме следващите няколко години там, отдавайки се на плаж, битов алкохолизъм и други такива гадни неща.

:celebrate:

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   26.04.2013 16:59


А аз искам да кажа,че разполагам с разпечатки от подслушването на телефоните на всички играчи от рейзърс и нивата, за последния един месец !
Скандални диалози има, меко казано, пред които палавия пожарникар Буда Борисов, би замълчал засрамен завинаги.
От тайните записи разбирам ,че играч на нивата си е правил джиджи-биджи със , забележете ...ФедеГрацията !!! ако се сещате за кои обратни тъчове и наклонности ви се намеква в прав текст. :cry:

Единственото, обаче което не мога да реша, е сега и след мача да публикувам записите ! :laugh:
Опасявам се ,че ако ги пусна сега , ще бъда баннат от бай Момчил съвсем случайно и няма да мога да пусна втатарски
Ако ги пусна след мача, нов сезон може и да няма, защото ще се разрази секс-скандал , който новата, старата и СРЕДНАТА история на ПМЛ не помни ! :dance:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   26.04.2013 17:21


Бих казал, че опасенията ти за случаен бан са напълно валидни, но така или иначе вратарските избивки са ти излишни, щото по план няма да избият нищо така или иначе :whistle: :laugh:

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   26.04.2013 17:54


bai Momchil написа:
Бих казал, че опасенията ти за случаен бан са напълно валидни, но така или иначе вратарските избивки са ти излишни, щото по план няма да избият нищо така или иначе :whistle: :laugh:


Тук съм напълно съгласен с теб ! След първите ви 10 прогнози, не виждам голов удар. Да видим дали в следващите 10 ще има нещо опасно... :question: :music: :whistle:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 21.06.2012 10:52
Мнения: 1380
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   26.04.2013 18:20


ReZo написа:
bai Momchil написа:
Бих казал, че опасенията ти за случаен бан са напълно валидни, но така или иначе вратарските избивки са ти излишни, щото по план няма да избият нищо така или иначе :whistle: :laugh:


Тук съм напълно съгласен с теб ! След първите ви 10 прогнози, не виждам голов удар. Да видим дали в следващите 10 ще има нещо опасно... :question: :music: :whistle:


Еми нали всеки път се чудиш по хиляда часа кво да избиваш, решихме тоя път да те улесним и да не бием във вратата въобще, затова може и да не пускаш избивки ;-)

_________________
Изображение


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   26.04.2013 23:38


Айде успех, рибки. Подготвяйте вилите, да напомня също така. :bluefan:

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   27.04.2013 09:25


[2] Тюлена
10401 | Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 2:0

:moufan: :moufan: :moufan:

Не знам дали ще го хванеш този резултат, ама евала за прогнозата.

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   27.04.2013 10:35


bai Momchil написа:
[2] Тюлена
10401 | Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 2:0

:moufan: :moufan: :moufan:

Не знам дали ще го хванеш този резултат, ама евала за прогнозата.


Това е голът на сезона - с Тюлена за тоя мач мислим по еднакъв начин като знак, аз обаче бих го отиграл 2:1, щото Атлетико са леваци, а Реал дори без Роналдо ще им вкарат гол, та ако ще да е автогол. Все пак късметът е със смелите.


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   27.04.2013 11:18


alessandron написа:
bai Momchil написа:
[2] Тюлена
10401 | Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 2:0

:moufan: :moufan: :moufan:

Не знам дали ще го хванеш този резултат, ама евала за прогнозата.


Това е голът на сезона - с Тюлена за тоя мач мислим по еднакъв начин като знак, аз обаче бих го отиграл 2:1, щото Атлетико са леваци, а Реал дори без Роналдо ще им вкарат гол, та ако ще да е автогол. Все пак късметът е със смелите.


Е търррррррр де , кви па са тия Реал , че да не паднат с 2:0 :?:

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   27.04.2013 11:38


Гонзо написа:
alessandron написа:
bai Momchil написа:
[2] Тюлена
10401 | Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 2:0

:moufan: :moufan: :moufan:

Не знам дали ще го хванеш този резултат, ама евала за прогнозата.


Това е голът на сезона - с Тюлена за тоя мач мислим по еднакъв начин като знак, аз обаче бих го отиграл 2:1, щото Атлетико са леваци, а Реал дори без Роналдо ще им вкарат гол, та ако ще да е автогол. Все пак късметът е със смелите.


Е търррррррр де , кви па са тия Реал , че да не паднат с 2:0 :?:


Въпросът в случая е кви са Атлетико - големите курви на Реал.


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   27.04.2013 11:47


alessandron написа:

Въпросът в случая е кви са Атлетико - големите курви на Реал.


Ами кви , носители на 2 трофея в последната година . А и това си е дербито на Мадрид и е нормално да ги бият . Дори пчеличките да играят срещу Реал , пак има шанс да ги бият , защото дербитата са друг вид мачове .

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   27.04.2013 11:49


Гонзо написа:
alessandron написа:

Въпросът в случая е кви са Атлетико - големите курви на Реал.


Ами кви , носители на 2 трофея в последната година . А и това си е дербито на Мадрид и е нормално да ги бият . Дори пчеличките да играят срещу Реал , пак има шанс да ги бият , защото дербитата са друг вид мачове .


Баце, при 24 поредни мача без победа, нема как прекъсването на серията да не стане трудничко, така си мисля аз. Разбира се, винаги го има и вариантът след твърде много гнет да дойде едно отпушване за "връщане на боя". Но нещо не ми се вярва, може да бъркам.


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   27.04.2013 12:15


alessandron написа:
Баце, при 24 поредни мача без победа, нема как прекъсването на серията да не стане трудничко, така си мисля аз. Разбира се, винаги го има и вариантът след твърде много гнет да дойде едно отпушване за "връщане на боя". Но нещо не ми се вярва, може да бъркам.


Хубаво Санде , но идеята ми беше , че не е кой знае ква изненада Атлетико да бие Реал , особено след показното пребиване на балеринките в сряда . За гол на сезона , въобще не може да става дума (красив гол - да)

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   27.04.2013 13:07


И аз мисля, че Атлетико ще бие, но дано Сандо познае :laugh:

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 21.06.2012 10:52
Мнения: 1380
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   27.04.2013 14:14


И така вече всичко е готово мачът да започне. Ако не спечелим значи не заслужаваме да сме шампиони, ще ме е яд ако изтървем и второто място.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 21.06.2012 10:52
Мнения: 1380
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   27.04.2013 18:24


Пълна липса на късмет за нашия отбор за пореден път, Варезе вкараха втори гол в 90-та минута, а благодарение на некадърника Гомес Байерн биха само с 1:0, все пак поведохме с Лийдс, но резултата можеше да бъде поне 2:0 за нас и като гледам тия дубли на френските мачове от страна на противника резултата много бързо може да се обърне :-(

_________________
Изображение


Последна промяна oasis на 27.04.2013 18:24, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   27.04.2013 22:23


Баси, гадно ни избиват Торонто и пак в 90-тата минута! :besnyo:

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   27.04.2013 23:30


лоша работа
с всеки изминал мач шансовете ни се изпаряват :unsure:
много се надявах на Франция поне единия да е 1:1, ама курец

добре поне,че Порто би 2:0 да не ме е яд за гола на нивата
това 1:2 на Брайтън с което ни бележат ми беше в първоначалния вариант на избивките го замених с 2:0 на Порто в последния момент
много криво и Атлетико М, явно лузърщината им срешу Реал просто им е в ДНК-то
а мачът от МЛС навярно беше най-подходящия за дубъл 1:2 , ама уви, късно го прозряхме

както и да е.. остава им една нощна атака за първото полувреме с 1:0/2:0 на Канзас срещу Портланд. Ако се разминат с гола там, утре ни остават по три мача и за двата отбора и ще решаваме титлата томороу
А ако ни вкарат с Канзас , направо можем да им честитим ;-)

Ето всъщност, черно на бяло какво остава за двата отбора до края:

КН
[Н - 03:30] Спортинг Канзас Сити - Портланд Тимбърс 1:0/2:0
[H - 15:00] Лион - Сент Етиен 1:0/2:1
[H - 18:00] Ница – Троа 2:1
[H - 18:00] Малага – Хетафе 0:0/1:0

НМР
[H - 22:15] Академика Коимбра – Морейрензе 1:0/2:0/2:1
[H - 13:30] Емполи – Чезена 1:0/2:1
[H - 18:30] Шалке – Хамбургер 2:0

Най-голямото и гарантирано шоу ще е ако преди посления мач Академика-Морейрензе , резултата е още 1:0 за Нивата
да играем мач в Португалия за печелене на титлата, такъв сюжет не съм си и представял дори :)

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 16.07.2012 12:27
Мнения: 665
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 00:07


Вкарвате с португалския, ние бием 11-0 и заспиват нещата :laugh: :laugh: :laugh:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 91 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг