Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 10:22



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 91 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг) 
Автор Съобщение
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 09:40



_________________
Изображение


 
(Крива Нива)

Регистриран на: 17.06.2012 14:03
Мнения: 291
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 10:51


Ето това е мач....., много се надявам сравнението между Лудогорец и ЦСКА от миналия сезон да е правилно.... ако е така ще се прекръстя на Миро Иванов :) с този гол на Лийдс...

Нищо обаче все още не е ясно... Надявам се на няколко греди от Рейзърс, но без да допускаме гол...

По едно много добро спасяване на вратарите, които правят мача много интересен. Въпреки малкото голове е заслужения финал на първенството :)

Разо... силно се надявам след мача да мога да те кръстя Стойчо Младенов :))))

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)

Регистриран на: 17.06.2012 14:03
Мнения: 291
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 14:23


Ако говорим за късмет.... този гол, който вкарвате с Емполи е най-гигантската ДОЗА КЪСМЕТ случвала се в тази игра през годините. Емполи пропуснаха около 10 чисти положения, играха срещу 9 в голяма част от мача, а в последната минута един идиот излезе сам срещу вратаря почти от центъра и вратаря му я хвана.

Това е нещо като гола на Марсиньо вчера в дербито :)

Да не съм чул Рейзърс да се оплакват от късмет специално в този последен мач от сезона....

Момчета - Господ ви погледна :), но.... мачът не е свършил още

_________________
Изображение


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 759
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 14:26


LaVilla написа:
Ако говорим за късмет.... този гол, който вкарвате с Емполи е най-гигантската ДОЗА КЪСМЕТ случвала се в тази игра през годините. Емполи пропуснаха около 10 чисти положения, играха срещу 9 в голяма част от мача, а в последната минута един идиот излезе сам срещу вратаря почти от центъра и вратаря му я хвана.

Това е нещо като гола на Марсиньо вчера в дербито :)

Да не съм чул Рейзърс да се оплакват от късмет специално в този последен мач от сезона....

Момчета - Господ ви погледна :), но.... мачът не е свършил още



Прав си. Гледах мача. Като го видях този сам срещу вратаря си казах "отече се", но този път късмета е с нас наистина. Прав си, че мачът не е свършил. Вие сте на ход с Лион. Браво Томи, страшен гол все пак с късмет или без късмет :-) Мач става...

_________________
Изображение
Изображение


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 759
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 14:33


И все пак ако говорим за късмет и вашият гол на Лийдс не беше лишен от такъв.От 13-ата минута Лийдс играха с човек по-малко и Брайтън трябваше много по-рано да реши мача, а не в 89-ата минута. Да не говорим, че Резо смяташе първоначално точно този резултат да Ви избие, но пък тогава щяхте да вкарате с Порто.

_________________
Изображение
Изображение


 
(Крива Нива)

Регистриран на: 17.06.2012 14:03
Мнения: 291
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 14:36


sarafino написа:
И все пак ако говорим за късмет и вашият гол на Лийдс не беше лишен от такъв.От 13-ата минута Лийдс играха с човек по-малко и Брайтън трябваше много по-рано да реши мача, а не в 89-ата минута. Да не говорим, че Резо смяташе първоначално точно този резултат да Ви избие, но пък тогава щяхте да вкарате с Порто.



Е... чак такъв не е..., а Варезе.... гол в последната минута вчера и още доста пропуски на Байерн за 2:0....


Наистина си става мач.... :)

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 21.06.2012 10:52
Мнения: 1380
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 14:36


И като се върнем към Варезе и тяхния гол в 90-та и пропоските на Байерн, а като добавим че Порто изпуснаха дузпа, макар и при 0:0 ти ми кажи кой го е покрил късмета?

_________________
Изображение


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 759
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 14:41


oasis написа:
И като се върнем към Варезе и тяхния гол в 90-та и пропоските на Байерн, а като добавим че Порто изпуснаха дузпа, макар и при 0:0 ти ми кажи кой го е покрил късмета?


Друже не съм казал, че сме нямали късмет, но през сезона в някои мачове сме имали късмет, в други уникален карък. Даже ако не ме лъже паметта предния мач срещу Вас ни изравнихте с последната атака.

_________________
Изображение
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 21.06.2012 10:52
Мнения: 1380
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 14:47


sarafino написа:
oasis написа:
И като се върнем към Варезе и тяхния гол в 90-та и пропоските на Байерн, а като добавим че Порто изпуснаха дузпа, макар и при 0:0 ти ми кажи кой го е покрил късмета?


Друже не съм казал, че сме нямали късмет, но през сезона в някои мачове сме имали късмет, в други уникален карък. Даже ако не ме лъже паметта предния мач срещу Вас ни изравнихте с последната атака.


Аз говоря специално за този мач, който решава титлата, в предишните мачове немога да кажа че сме имали много късмет, даже в повечето въбще нямахме късмет, но в крайна сметка с късмет или без ако станете шампиони явно сте най-заслужили за това, головата разлика си е част от играта, а вашата е най-добра, това е :cheers:

_________________
Изображение


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 759
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 14:50


oasis написа:
sarafino написа:
oasis написа:
И като се върнем към Варезе и тяхния гол в 90-та и пропоските на Байерн, а като добавим че Порто изпуснаха дузпа, макар и при 0:0 ти ми кажи кой го е покрил късмета?


Друже не съм казал, че сме нямали късмет, но през сезона в някои мачове сме имали късмет, в други уникален карък. Даже ако не ме лъже паметта предния мач срещу Вас ни изравнихте с последната атака.


Аз говоря специално за този мач, който решава титлата, в предишните мачове немога да кажа че сме имали много късмет, даже в повечето въбще нямахме късмет, но в крайна сметка с късмет или без ако станете шампиони явно сте най-заслужили за това, головата разлика си е част от играта, а вашата е най-добра, това е :cheers:

:cheers: Ще видим , според мен драмата не е приключила още :-)

_________________
Изображение
Изображение


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 17:30


Титлата на Резачките изглежда сигурна...гол на Гетафе или втори на Троа и Резо и компания отварят шампанското =)

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 21.06.2012 10:52
Мнения: 1380
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 18:35


Резачки, честита титла и Резо като се видим някаде ще черпиш :cheers:

_________________
Изображение


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 759
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 18:35


ШАМПИОНИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ :first:

_________________
Изображение
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 18:35


Честита титла на Рейзърс, абсолютно заслужена!

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)

Регистриран на: 17.06.2012 14:03
Мнения: 291
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 18:37


Айде честито..... явно този път Фортуна ни обърна яко гръб.... Магиите на Резо дадоха резултат... Сигурно е убил няколко петела, за да им вземе ноктите... хванал е някой друг прилеп за крилете и всякакви други гадинки.... и е ял Макарони днес, което попречи на Масимо Макароне поне още 2-3 гола да вкара в италианския мач....

След толкова години мъка време беше и резачките да празнуват :)

_________________
Изображение


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 759
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 18:37


oasis написа:
Резачки, честита титла и Резо като се видим някаде ще черпиш :cheers:



Благодаря.Трябва да си голям човек,за да честитиш веднага :yes:
Само ще каже, че ако исках някой друг да спечели титлата това сте Вие :moufan:

_________________
Изображение
Изображение


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 759
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 18:38


LaVilla написа:
Айде честито..... явно този път Фортуна ни обърна яко гръб.... Магиите на Резо дадоха резултат... Сигурно е убил няколко петела, за да им вземе ноктите... хванал е някой друг прилеп за крилете и всякакви други гадинки.... и е ял Макарони днес, което попречи на Масимо Макароне поне още 2-3 гола да вкара в италианския мач....

След толкова години мъка време беше и резачките да празнуват :)


Хаха...Резо е Гоуем :-D

_________________
Изображение
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 18:39


Честита титла на Резо и компания :cheers: :cheers: :cheers:


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 18:39


Честито и от мен на Резо и компания, Рейзърс в последните две години са най-постоянния отбор. Резо, май престоят при нас помогна психологически - попада едно хубаво и после в А беше като звяр ;-)


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 18:43


е тва е !
връщащ се от мач на любимия отбор, в който БОТЕВ ПЛОВДИВ е победил :ludnica:
отваряш лаптопа и гледаш, че си Шампион ! :dance:


вземи тая титлааааааааааааааааааа ! :first:

аз по-късно може да се включа с няколко ред...
през това време, Томи да намери имейла от официалния сайт на Емполи и да почваме да пишем благодарствено писмо на колегите :-P

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 91 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг