Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 21:35



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 91 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг) 
Автор Съобщение
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 759
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 18:43


Не знам дали съм луд или не, но тази игра ми докара такива емоции, които биха се сравнили с промоция на Форест. Дано жена ми не се разведе с мен :whistle:

_________________
Изображение
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 18:49


sarafino написа:
Не знам дали съм луд или не, но тази игра ми докара такива емоции, които биха се сравнили с промоция на Форест. Дано жена ми не се разведе с мен :whistle:


Нема бе, моята не ме изгони ;-)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 18:51


Бах мааму, като видях постинга на Блуфи и изтръпнах! Но явно във важните моменти знае как да цели! Велика титла, изстрадана, гении като Резо и Тюлена я заслужават, както и другите момчета! Няма какво повече да добавя. Respect!

:first:

http://www.youtube.com/watch?v=KFfCKy0nKr0

_________________
Изображение


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 759
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 18:55


alessandron написа:
sarafino написа:
Не знам дали съм луд или не, но тази игра ми докара такива емоции, които биха се сравнили с промоция на Форест. Дано жена ми не се разведе с мен :whistle:


Нема бе, моята не ме изгони ;-)



Щото не познаваш моята :rofl:

_________________
Изображение
Изображение


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 759
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 19:00


Ако бием , Арлито стават ли втори?

_________________
Изображение
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 19:13


Те и в момента стават втори.

_________________
Изображение


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 759
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 19:16


bai Momchil написа:
Те и в момента стават втори.


Жалко. Поне аз така мисля :no:

_________________
Изображение
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 19:34


Честито и от мен на Резачките! :-)
Заслужена титла, дошла след години ходене по мъките.

А сега е ред на празненствата :cheers:


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 19:40


Айде едно голямо ЧЕСТИТО и от мен на бат ни Резо и компания! Време беше. :first:

Сега въпросът е кога ще се полива. :celebrate:

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 19:45


Честита титла. Заслужено и дългоочаквано. Бат Резо не се превърна в Йешич или Тройчо Младенов.

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 19:49


Vendome написа:
Честита титла. Заслужено и дългоочаквано. Бат Резо не се превърна в Йешич или Тройчо Младенов.


И да не бяха спечелили, пак нямаше да е Йешич или Младенов - капитан е Тюлена и откакто той пое нещата, Рейзърс станаха така стабилни. Резо пък игра силно на врата тая година.


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 19:49


Stuart написа:
Сега въпросът е кога ще се полива. :celebrate:


:thumbs:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 19:56


Резо е гуруто на Рейзърс, но не бива да забравяме и Тюлена, който показа жестоко постоянство, желязна воля и много прозорливост в начинанието. Здравия труд и упоритост винаги довеждат до желаните резултати. И естествено трябва да се отличат доказани голмайстори през годините като Фореста, както и другия голям Форест Сарафино. И на последно място моя милост, който винаги ще се притече на помощ, независимо от прекъсванията! I feel happy now! :-) :cheers: 8-)

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 20:10


Догодина шампиони ще са или Зомбитата или Милионерите ;-)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 20:25


alessandron написа:
Vendome написа:
Честита титла. Заслужено и дългоочаквано. Бат Резо не се превърна в Йешич или Тройчо Младенов.


И да не бяха спечелили, пак нямаше да е Йешич или Младенов - капитан е Тюлена и откакто той пое нещата, Рейзърс станаха така стабилни. Резо пък игра силно на врата тая година.


Тва е щото Тюленски е от Милан сигурно! :laugh: :ura:

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 21:02


sarafino написа:
LaVilla написа:
Айде честито..... явно този път Фортуна ни обърна яко гръб.... Магиите на Резо дадоха резултат... Сигурно е убил няколко петела, за да им вземе ноктите... хванал е някой друг прилеп за крилете и всякакви други гадинки.... и е ял Макарони днес, което попречи на Масимо Макароне поне още 2-3 гола да вкара в италианския мач....

След толкова години мъка време беше и резачките да празнуват :)


Хаха...Резо е Гоуем :-D

честито! Браво на момчетата, резо-брезо, ама тая игра е отборна! :first:


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 21:42


Честно да ви кажа, на всички, които четете това, трудно се пише в такъв момент. Много объркани мисли и чувства се преплитат и се чудят откъде точно да започна. Пожелавам ви обаче на всички да го изпитате. Не чувстово да „вдигнете“ някаква илюзорна купа или титла, а чувството на удовлетвореност.
Чувството на обърканост в главата ми се засилва и от мача Ботев – Литекс 1:0 от днес и еуфорията, която ме е обзела, но само който е ботевист от вас, знае как се чувствам сега и какво точно означава Ботев за Пловдив.
Но за праивлния футбол сега няма да говоря. Ще се опитам да направя кратка ретроспекция на пътя към титлата. Ще я кръста символично Резоспекция :Р И ще е наистина кратка,защото количестовото изпита бира не ми позволява дълги тиради.А на всичкото отгоре , ги смесих яко ...До одеве пих Пиринско (силно го препоръчвам, превъзходна бира), а отпреди малко съм на Туборг :Р

Ще започна не от началото на този сезон. А от началото на миналия. Тогава, когато си взех едногодишна пауза от емоциите в А група и се телепортирах в Б в отбора на Максимус. За късмет или да, там емоциите не бяха по-малки от А група, даже напротив,но не върху това ще акцентирам. А върху това, което си казахме с Тюлена на раздяла. Помня моите думи.... „Аз отивам в Б група за една година, просто имам нужда от малко промяна...вие загрейте добре за титлата, като се върна ще я спечелим !“ Може и цитата да не е съвсем точен , но смисъла, заклевам се, беше същия...пророчестово също. Не помня какво каза Тюлена, може и да е било нещо от сорта на „Ок, шефе „ или „КЗЛ форевъ“ , но факта е факт и освен това е на лице .А експериментът, който замислях , се оказа повече от успешен. А именно, да остава Тюлена един сезон да бъде самостоятелно капитан без да се меся в избора, да се кали в битките и да формира сам отбора и отборния стил. Не е нужно да припомням ,че Тюлена се справи повече от добре. Финал за купата и второ място в п-вото. На една ръка растояние от титлата. Наблюдавах ги отстрани, забавлявайки се в Б с Примус Максимус и още тогава знаех, че отново имаме отбор, който е готов да покорява върхове. Тук е важно да спомена нещо, което го отправям като послание към всеки един от капитаните на отбори, чиито отбори не вървят и нямат нищо спечелено в продължителен период от време. Когато видите, че невървежа е налице, в крайна сметка , жертвайте егото и честолюбието, направете се на курбан и оставете друг да води парада. Една пълна промяна или ще подейства добре или ще влоши нещата. Шанса е 50/50 и в крайна сметка си струва да се опита. За наше щастие, ще се повторя не знам за кой път, но Даката, познат като Тюлена притежава уникален нюх за домакинските мачове. Именно тази особено важна част от играта, която на мен, признавам си, ми липсва.
И така ....моята одисея в Б група приключи. Неуспешно за съжаление, за което съжалявам и до днес. Навярно ако бях останал два сезона, мисията щеше да е успешна, защото първия бе по-скоро идеален за равносметка на грешките ми и слабостите на отбора. Нещо като 2-рия сезон на Мауриньо. Да, но притегателната сила, дърпаща ме обратно към Рейзърс се оказа по-силна. Камъка си тежи на мястото. Както и веригата стои най-добре на резачката :Р
И тук смятам да спра да описвам собствените си вълнения и страдания, защото ще се концентрирам върху отбора.
Както вече споменах, Тюлена и момчетата бяха поели по правилния път. Нужно беше само да поддържаме същото високо ниво.
Сезона обаче тръгна зле..или айде,средна работа.... Редувахме силни домакински изяви, с драматични загуби навън. В средата на първия полусезон, след загуба като гости с 1:2 не помня от кой, реших че е време да помогна на Тюлена в избора на потоци. Материя, в която без да преувеличавам, смятам,че се класирам между професорски и академични познания :Р Още в следващия ни мач като гост последва категорична победа с 0:3, но не пак не помня срещу Кой. И така до края на настоящия сезон, с баце ви Тюленски оформихме един треньорски дует, къде явен, къде в сянка, със съотношение приблизително Тюлена -80 процента/ Резо-20 процента . Даката решаваше изцяло домакинския ни избор, заедно обсъждахме потоците. Пиша това, за да се знае,че един успешен мениджърски тандем не е невъзможен, стига и двамата да притежават както знания и опит , така и достатъчна доза компромисност и уважение един към друг, така че да не изпадат в конфликти от сорта „ама аз казах ли тоя мач/поток да вземем“ , на каквито случи станахме свидетели в началото на сезона в Б група например :Р
За мениджърския тандем и сезона – толкова . Няколко думи и за шампионския състав.
Първо , заслужени овации за Форест Фен. Нашия водещ гол-майстор.В крайна сметка , очертава се да спечелим титлата по показател голова разлика, а основна роля за този огромен актив има Фореста. Но силно се съмнявам някой тук да не знае кой е той и какви са способностите му. Не малко голове вкара и Тюлена.В крайна сметка , играта е на голове и той отбеляза немалко и красиви попадения. Последния му красив гол бе едно гостуване на Фиорентина в Катаня, което Тюлена закова с 0:2 ! Никой не трябва да се чуди, че играе Атлетико-Реал 2:0. Няма нищо за чудене. Съдбата обича смелите .
Сарафино беше винаги на точното място в точния момент. Головете му може и да са по-малко от на другите, но донесоха много безценни точки. А в тази безмилостна битка на върха през сезона, след като титлата се решава с половин точка, няма как да не отбележа,че без него сега нямаше да сме тук. Един от най-активните, наред с Фореста в обсъжданията преди мачовете, за което само респект ...а това е нещо, което е много важна част от играта. Сарафино винаги беше позитивен и вярващ в успеха и след загуби и след победи. Нещо , което не мога да кажа за себе си, например.
Респект голям и за Томи ! Ключов трансфер в ключов момент от сезона. В момент, в които Косачката хем нямаше много време за отбора, хем и формата му взе леко да пада.До момента Томи отбеляза два гола, като втория го записва в историята като човекът, вкарал решителния гол в решителния мач, за първата титла на Рейзърс ! Думите са излишни !

Огромен респект и за Косачката. Не само за няколкото гола и спасявания, които направи през сезона. Това май е единствения човек от отбора едновременно и с голове и спасявания. Част от шампионския манталитет е, тогава когато не си в стартовия състава, да имаш честта и достойнството да го приемеш мъжки и не само това, ами и данадъхваш съотборниците си.
За мен си няма да говоря. Аз лично съм доволен. Няколко спасявания направих, донеслни няколко точки, а за точките вече казах.
И последно, което мога да напиша за този сезон обобщаващо ,е ,че беше много, много труден и за мен лично е обидно това издание на А група да се определя като слабо. Ако не ме лъже паметта, гонката винаги е била между два коня. А сега, цели три отбора, се гонихме кажи-речи до последно. Имаше момент в играта, в който и ние, и нивата и арлито биехме наред и бяхме на точка-две разстояние един от друг. В пакет се движим и до самия финал на играта. Това ако е слаб шампионат, не знам кой е силен тогава. Не спечелините точки от шампиона са критерий, според мен, а раностойността в горната половина на таблицата. Ако Реал или Барса станат шампиони с 30 точки разлика пред 3-тия, това не е силен шампионат. Това е рецитал . Е на нас нямаше кой да ни го позволи и затова- само поздьравления към съперниците.
Тук е момента да поздравя отборите на Крива Нива и Арлито. Напълно достойни конкуренти за титлата. Именно битката с вас направи шампионата интересен и за нас. Мисля обаче,че сме напълно достойни и заслужени шампиони,след като не загубихме нито от втория, нито от третия, през сезона !

Няколко думи и за този толкова ключов и драматичен последен мач.
Всичко започна с избора на потоци, когато във вторник вече на отминаващата вече седмница, точно с началото на мача байерн-барса, с тюлена седнахме в Скайп , да бистрим избора на потоци . Тоя става, оня не става, тоя става, оня не става, първо сито, второ суито, трета цедка, четвърта бира и т.н...... И така повече от час
Ще издам една интересна подробност от избора ни на потоци за конкретния мач срещу Нивата. И двамата с Тюлена се обединихме зад мнението,че потокът Италия-Б е хубав в настоящия кръг. Но още при споменаването на потока, моята реакция беше свързана с мача Емполи-Чезена, тъй като очаквах този мач да бъде избран от Крива Нива но за........ тях. Виках си на акъла..хм, единствения неделен мач и то подчертано единица... сигурно ще си го вземат за тях и ще ми направят живота на вратата черен и то с неделен мач. В крайна сметка обаче, изненадата ми бе пълна, виждайки този мач в избора за нас !
Друг любопитен момент в избора ни потоци бе, че аз помолих Тюлена да даде поток Португалия. А навярно може би знаете каква неприязън изпитвам към това п-во. Но го пожелах, тъй като единствения начин да се пребориш със страховете и кошмарите си, е да излезеш лице в лице с тях и да им се ...озъбиш. Представях си развой в мача, в който титлата може и да се реши от португалския мач.Споделих го и с Тюлена. Не помня какво точно ми отвърна , но потока е факт, неочакван навярно и за Нивата. Честно казано, имах някакво предчувствие,че ще решаваме мача в наша полза с гол в Португалия. Оказах се наполовина прав, тъй като до момента записваме не гол, а избивка на португалски мач.Особено ценна избивка.А към това 2:0 на Порто се насочих наистина в последния момент, някъде към 14:00 в съботния следобед. Не знам какво ми стана, но в един момент репих,че няма да оставам мача Порто – Сетубал с три прогнози с следната конфигурация 2:0/3:0/4:0. Заложих на сигурното, избивайки 2:0. В крайна сметка в тази играта е много важно да се покрива наглед „сигурното“ ..както в прогнозите, така и в избивките. Като казах избивки , искам да изкажа моето възхищение и да отдам залсужен респект към всеки един от вратарите в тази игра, които са записали поне една избивка през сезона. Това за мен е най-най увасния пост в играта. Това е все едно да избираш мачове, но със завързани очи. Подробен анализ на всички 8 мача на съперника е работа само на един капитан.............и един вратар :Р
Та, радвам се,че кошмара Португалия вече е в миналото 
Колкото до мача, измъкнахме се по терлици. Факт. Невероятен развой на мачовете на Нивата през първото полувреме, ни спаси от още голове във вратата, което щеше да е фатално.Но е факт и че сами не си помогнаха, изигравайки грешно няколко ключови мача. Първо, улесниха ме много , не изигрвайки Лион-СЕ с поне една прогноза Х. Ако имаха 1:1, което е напълно резонен резултат за този мач, аз наистина щяха да съм в цайтнот на вратата. А ако си бяха търсили единицата на Варезе и с трите прогнози (както направихме ние), ей бога ми, сега всички честитки щяха да за Нивата, не за нас. В добавка и хетафе 2:1 бе напълно хващаем. Ето три мача с напълно хващаеми резултата, които можеха да ни пратят в нищото, а нивата- на седмото небе.
Нооооо, каквото пропуснаха сега, съм сигурен че ще го потърсят през новия сезон. Това и очаквам от тях , всъщност. Да бъдат поне толкова добри, колкото и през този. Това би било идеално за играта.
Неусетно преминах и към новия сезон,в който очакванията ми са кажи речи, следните.
Първо, който иска, може да се пробва да ни вземе титлата. С този супер отбор, който оформихме, много трудна мисия ще за всеки да ни я отнеме, но пък новия сезон всички почваме с 0 точки :Р
Както казах, очаквам нивата да е отново топ-отбор. Очаквам Арлито да запази нивото си от този сезон. Също се надявам Кърсд да са с една идея по-организирани , за да бъдат в битката за големите неща. Очаквам Бандата да запазят нивото и увереността си и също да бъдат фактор в играта. Очаквам , не....сигурен съм, на Блуфи и надето ще им сцепим гъзовете от секс следващия сезон, защото Блуфена може и да вади някакви пожълтели халваджийски тефтери от държавния архив, на които да пише ,че някога са ни били, но в момента реалностите са съвсем други....а именно,че и със сини и със зелени потоци, ще ги смачкаме :Р
А за червени потоци ако говорим, очаквам Ред Ботърз да хванат поток Б група следващоя сезон, след като този по случайност се спасиха от изпадане :Р
А , сещам се за нещо символично, заговоряйки за отборите в играта.
В първия сезон на играта в новия й дом, ние сме първия шампион.
В същия този сезон, от А група изпада и първия шампион на играта- Ъндърграунд.
Това ако не е някакво знамение, здраве му кажи...но какво точно, не мога да разчета факса от кораба-майка, тъй като мозъка ми вече е достатъчно замъглен от изпитата бира. И тъй като обещах, че ще бъда кратък, е време да приключвам, а и защото се усещам,че почнах да пиша глупости и нищо ново да не казвам....
От баража в Б група само да спомена, понеже има интересен сблъсък. Ще е голяма привилегия и удоволствие за А група който и да е измежду Найтс или РОД да се класира ! Стискам им палци и на двата отбора, но с една идея малко повече на РОД, нека не ми се сърдят момчетата от Найтс, нищо против тях нямам. Но с червените и Тонзи в А група и с Блу пауър и Блуфена, това ще е най-великата и атрактивна А група в историята на играта.
Ту съвсем не искам да кажа,че Орфикс заслужават да изпаднат или че ще загубят баража. Даже напротив. Мисля,че Орфиците са фаворити и срещу Найтс и срещу РОД, просто защото и найтс и род нямат играч като Редо.

Абе, айде стига съм писал ...В крайна сметка , пропуснах да напиша нещо много важно.
А именно..ние сме сме шампиони, мамка му !
Честито резачки!!! :first: :first: :first: :ludnica:

p.s
много моля всички, които честитят на отбора ни. Не приемам лични честитки. Честитете ако искате на Отбора .заслугата е Негова. А ако не искате на отбора, честитете на Тюлена- той е мозъкът на този отбор. Аз съм, бях и ще бъде сърцето ;-)

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


Последна промяна ReZo на 28.04.2013 21:47, променена общо 1 път



 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 21:48


TheExorcist написа:
но не бива да забравяме и Тюлена, който показа жестоко постоянство, желязна воля и много прозорливост в начинанието.

Факт. Аз мисля, че още миналата година го казах. Тюлена е един от най-добрите капитани в ПМЛ. Представям си какво щеше да става в тази игра, ако Резо се беше усетил малко по-рано да си даде почивка. ;)

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 21:52


Резо, Тракийците изпадат, РГ е на бараж.

И нищо не каза за банера :dunno:

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Мнение  Re: ● КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 22:01


tonzos_justice написа:
Догодина шампиони ще са или Зомбитата или Милионерите ;-)


Догодина се целим в титлата, но по-реално е да я вземем във втория сезон в А група. Имаме още неща за стиковане в организацията и дисциплината по време на мачовете.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 91 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг