Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 00:50



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 17 мнения ] 
● REAL GREEN - UNDERGROUND ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг) 
Автор Съобщение
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Аватар

Регистриран на: 01.06.2012 17:54
Мнения: 3907
Мнение  ● REAL GREEN - UNDERGROUND ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   26.04.2013 00:07


[ТЕМА ЗА ПУСКАНЕ НА ПРОГНОЗИ]


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: ● REAL GREEN - UNDERGROUND ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   27.04.2013 12:03


Абе как може да се пускат вратарски прогнози при липсата на надателен пост, при това в домакинска среща, в която трябва да се търсят голове; при това срещу един от най-слабите гости в Лигата. Абсолютна тактическа несъобразителност в ключов момент от сезона!!! :no:


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Мнение  Re: ● REAL GREEN - UNDERGROUND ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   27.04.2013 12:10


За съжаление освен че си прав, друго няма какво да се каже...
Сателитната система, за която си говорихме, е все по-реализируема :cheers:
:laugh:

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Мнение  Re: ● REAL GREEN - UNDERGROUND ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 07:20


Parvo se izvinqvam za pisaneto na latinica, no pisha ot mob. i za tova.
Izvinqvam se na otbora che ne pusnah napadatelni, no v momenta sam v edni gori i edva uspqvam obhvat da namerq, da ne govorim kolko e trudno za puskane na prognozi na kirilica, ta vratarskite veche bqha podgotveni za puskane kato vidqh che nqma napadatel... dano biem vse pak


Последна промяна Keanu на 28.04.2013 07:21, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: ● REAL GREEN - UNDERGROUND ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 21:15


ГРИНГОСИ - ЮНАЦИ!!! :ludnica: :fan: :fan: :ludnica: :fan: :celebrate:

Героично равенство с човек по-малко, а прекият съперник Орфикс губи всякакви теоретични шансове за повече от почетна загуба, което ще рече, че ГРИНГОСИТЕ са на бараж с по-добра голова разлика. МАЧКАЙТЕ, МАШИНИ!!!!


 
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 08:40
Мнения: 729
Мнение  Re: ● REAL GREEN - UNDERGROUND ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   28.04.2013 21:19


Мейджър написа:
ГРИНГОСИ - ЮНАЦИ!!! :ludnica: :fan: :fan: :ludnica: :fan: :celebrate:

Героично равенство с човек по-малко, а прекият съперник Орфикс губи всякакви теоретични шансове за повече от почетна загуба, което ще рече, че ГРИНГОСИТЕ са на бараж с по-добра голова разлика. МАЧКАЙТЕ, МАШИНИ!!!!


Емии направихме каквото можахме в името на феърплея, но и Орфиците трябваше да си вземат мача. Както се вижда не стана и ще ни правят компания в Б група догодина :cheers:

_________________
Hasta La Victoria Siempre


 
(Underground)

Регистриран на: 13.09.2012 17:45
Мнения: 196
Мнение  Re: ● REAL GREEN - UNDERGROUND ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   29.04.2013 01:20


Пичове, ясно, че се осрахме тая година в първенството и трябва да се стягаме догодина да влизаме обратно.
Сега обаче е много важно да се стегнем сериозно и да спечелим купата!!!!!!!!

:-D :-D :-D


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Мнение  Re: ● REAL GREEN - UNDERGROUND ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   29.04.2013 09:04


Честито за баражите... Явно по-малко не сте ги заслужавали...

А на Ледо какво да му кажа - ще се видим на есен във вече по-добрата (и определено по-честна и по-коректна) Б-лига... И в този ред на мисли, подобрете си феърплея за Б-лигата... 'Щото последните ви прогнози определено не бяха за победа, да като сте изпаднали спокойно можете да си играете за "красиви" голове... Но това определено не е феърплей...

Както и да е - ние най-вече сме си виновни за отпадането... Не че много ни дреме, честно казано - 'дет се казва: колкото - толкова...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: ● REAL GREEN - UNDERGROUND ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   29.04.2013 10:06


alexbg написа:
'Щото последните ви прогнози определено не бяха за победа, да като сте изпаднали спокойно можете да си играете за "красиви" голове... Но това определено не е феърплей...


Ей, ама си нагъл! Да беше сложил една каса бира за момчетата, че да не играят толкова "красиво"! :outofspace:


 
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 08:40
Мнения: 729
Мнение  Re: ● REAL GREEN - UNDERGROUND ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   29.04.2013 11:09


alexbg написа:
А на Ледо какво да му кажа - ще се видим на есен във вече по-добрата (и определено по-честна и по-коректна) Б-лига... И в този ред на мисли, подобрете си феърплея за Б-лигата... 'Щото последните ви прогнози определено не бяха за победа, да като сте изпаднали спокойно можете да си играете за "красиви" голове... Но това определено не е феърплей...



Е хубава работа сега. Направихме ли равен ? Направихме. Можехме ли да си сложим мача през оная работа ? Можехме. Даже аз, който имах толкова работа в събота влязох по-късно с цената на картон да си пусна избивките, а можех просто да отеба мача.Тука главното е, че вие не си свършихте вашата поне до равен да се добутате.
Ако пък визираш на ТСП прогнозите какво да ти кажа.... той цял сезон си играе не традиционно. Виж кръговете назад и ще се убедиш, че няма никаква тенденция срещу когото и да било.

_________________
Hasta La Victoria Siempre


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: ● REAL GREEN - UNDERGROUND ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   29.04.2013 11:13


alexbg написа:
Честито за баражите... Явно по-малко не сте ги заслужавали...

А на Ледо какво да му кажа - ще се видим на есен във вече по-добрата (и определено по-честна и по-коректна) Б-лига...


За отбор изпадащ два сезона поред това е доста несериозно изказване. Вие в А не можахте да изкласите па кво остава за Б...най-големия ви късмет е,че се разминавате с нас =)

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Мнение  Re: ● REAL GREEN - UNDERGROUND ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   29.04.2013 11:34


Ледо, мисля че няма смисъл от увъртания... До Алекс стигна запис през някакъв руски мейл, в който ясно се чува как се договаряме за реми при условие че Орфиците загубят. Това че бяхме в трима човека и си мислехме че ще замаже положението, не сработи. Мисля че ПСУ-то обърка нещата, защото като се договаряхме предния кръг със Стю, ПСУ-то бе част от стратегията (както и изпускането му пак с цел замазване) Сега обаче стана съмнително, защото трето ПСУ имаме последните три мача и това е жестоко подпиране на федералния отбор.

Извън шегата, си мисля че просто всеки си имаше шансовете, но си трябва и късмет. Останалото се надявам да е на шега и от страна на Алекс.

_________________
Изображение


Последна промяна Anfield на 29.04.2013 11:34, променена общо 1 път



 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Мнение  Re: ● REAL GREEN - UNDERGROUND ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   29.04.2013 12:24


Anfield написа:
Извън шегата, си мисля че просто всеки си имаше шансовете, но си трябва и късмет. Останалото се надявам да е на шега и от страна на Алекс.


Е много ясно... (С изключение на изказването ми за Путинка - там всичко е сериозно...)

Блуфи ефенди... Вземи да не се изказваш неподготвен... Питай Стенли, ака "Баннатия" кой, какво и как за Б-лигата... И после си помисли дали вие не извадихте късмет, че се разминавате с нас...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: ● REAL GREEN - UNDERGROUND ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   29.04.2013 12:37


alexbg написа:
Anfield написа:
Извън шегата, си мисля че просто всеки си имаше шансовете, но си трябва и късмет. Останалото се надявам да е на шега и от страна на Алекс.


Е много ясно... (С изключение на изказването ми за Путинка - там всичко е сериозно...)

Блуфи ефенди... Вземи да не се изказваш неподготвен... Питай Стенли, ака "Баннатия" кой, какво и как за Б-лигата... И после си помисли дали вие не извадихте късмет, че се разминавате с нас...


Нема кво да питам - 2 пъти печеля промоции в Б група! Вие изпадате всеки сезон =)

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Мнение  Re: ● REAL GREEN - UNDERGROUND ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   29.04.2013 21:39


Ледо написа:
alexbg написа:
А на Ледо какво да му кажа - ще се видим на есен във вече по-добрата (и определено по-честна и по-коректна) Б-лига... И в този ред на мисли, подобрете си феърплея за Б-лигата... 'Щото последните ви прогнози определено не бяха за победа, да като сте изпаднали спокойно можете да си играете за "красиви" голове... Но това определено не е феърплей...



Е хубава работа сега. Направихме ли равен ? Направихме. Можехме ли да си сложим мача през оная работа ? Можехме. Даже аз, който имах толкова работа в събота влязох по-късно с цената на картон да си пусна избивките, а можех просто да отеба мача.Тука главното е, че вие не си свършихте вашата поне до равен да се добутате.
Ако пък визираш на ТСП прогнозите какво да ти кажа.... той цял сезон си играе не традиционно. Виж кръговете назад и ще се убедиш, че няма никаква тенденция срещу когото и да било.


Ледо баце, специално за този мач аз не бих казал, че баце Тисиписи е играл нестандартно и грешно. Аз как виждам нещата специално за неговите прогнози:

[2] Тисипи-Айпи (4)
[x] 22503 | Черноморец Бургас - Берое 1:0
10202 | Байерн Мюнхен - Фрайбург 4:0
10501 | Лион - Сент Етиен 2:2
10205 | Фортуна Дюселдорф - Борусия Дортмунд 1:3
10601 | НАК Бреда - Аякс 0:3


Относно първия мач сто пъти да трябва да го играя, сто пъти ще го играя 2-1/1-0, или казано с други думи - домакинска победа с един гол. С оглед състоянието на Черноморец и това, че Берое не се бори за нищо в първенството, то домакинската победа би била най-резонна. Затова и резултатът е изненадващ и тука просто няма как да виним армейчето.
Сент Етиен са вкарали 24 гола в последните си 12 мача и са един резултатен отбор. Аз лично очаквах да паднат, но видя, че това не стана. Тисиписи е усетил хикса и го е отиграл 2-2. Защо не? 18 гола в последните 12 мача? Какъв е проблема да се изиграе така?
Фортуна-Дортмунд. Ами тука аз лично бих играл 1-2/0-1. С оглед на перфектния мач, който са направили през седмицата е редно ако спечелят да го направят минимално, или да завършат равен. Загубата също е вариант, но най-краен за отиграване. И при положение, че сме имали вече 1-2 най-правилната прогноза би била 0-1, но армейчето изиграва 1-3 и последствие се оказва, че е бил близо. Не бих го винил за това.
НАК-Аякс. Имаме прогнози 1-3/1-2 и с оглед на това, че в Холандия се играят резултатни мачове най-реалните прогнози биха били 0-2/0-3, но в никакъв случай 0-1. Тисиписи избира 0-3 и също не е бил далеч от истината, въпреки че не съм гледал мача.
И ако можем да виним пича за нещо, то определено е мача на Байерн. Тук виня в интерес на истината и себе си, защото изглупях да сложа втори гол. Беше ясно, че след голямата победа в Европа, този мач ще е на бавни обороти и че няма да се натягат да бият с много. Така и стана, но за съжаление не можахме да отбележим.

И накрая няколко думи от мен за сезона, като цяло въпреки че още не е свършил. Първо да ти благодаря, че преди две години ме покани да участвам. Определено ми харесва и ме държи буден. Не искам да говоря силни думи, но си мисля, че нещо много сериозно трябва да се случи за да отида да играя някъде другаде, или пък да се откажа. Със сигурност това е моят отбор и ще печеля с него промоции, титли, купи. Да, този сезон отпаднахме, но не защото не разбираме от футбол, не защото не сме се покривали и сме дублирали, а просто защото ни липсваше късмет. Спомням си поне няколко мача избягали ни след 90 тата минута. Ок, това е играта, гледаме напред, но съм сигурен, че вървим в правилна посока. Сега ни остава една победа да направим и излизаме в лятна ваканция. Но при всички положения другата година ще е интересно :-)

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: ● REAL GREEN - UNDERGROUND ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   29.04.2013 22:07


goro_levskara написа:
И ако можем да виним пича за нещо, то определено е мача на Байерн. Тук виня в интерес на истината и себе си, защото изглупях да сложа втори гол. Беше ясно, че след голямата победа в Европа, този мач ще е на бавни обороти и че няма да се натягат да бият с много. Така и стана, но за съжаление не можахме да отбележим.


Мача се игра на пълни обороти , но състава на Байерн беше съставен от юноши и твърди резерви . Както отбеляза и Билд , на резервната скамейка на Байерн седяха 181 милиона , при все че Швайни и Лам въобще не бяха и в групата .

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 08:40
Мнения: 729
Мнение  Re: ● REAL GREEN - UNDERGROUND ● (ПМЛ "А" Лига, ХХІI кръг)   |   30.04.2013 10:09


goro_levskara написа:
Ледо написа:
alexbg написа:
А на Ледо какво да му кажа - ще се видим на есен във вече по-добрата (и определено по-честна и по-коректна) Б-лига... И в този ред на мисли, подобрете си феърплея за Б-лигата... 'Щото последните ви прогнози определено не бяха за победа, да като сте изпаднали спокойно можете да си играете за "красиви" голове... Но това определено не е феърплей...



Е хубава работа сега. Направихме ли равен ? Направихме. Можехме ли да си сложим мача през оная работа ? Можехме. Даже аз, който имах толкова работа в събота влязох по-късно с цената на картон да си пусна избивките, а можех просто да отеба мача.Тука главното е, че вие не си свършихте вашата поне до равен да се добутате.
Ако пък визираш на ТСП прогнозите какво да ти кажа.... той цял сезон си играе не традиционно. Виж кръговете назад и ще се убедиш, че няма никаква тенденция срещу когото и да било.


Ледо баце, специално за този мач аз не бих казал, че баце Тисиписи е играл нестандартно и грешно. Аз как виждам нещата специално за неговите прогнози:

[2] Тисипи-Айпи (4)
[x] 22503 | Черноморец Бургас - Берое 1:0
10202 | Байерн Мюнхен - Фрайбург 4:0
10501 | Лион - Сент Етиен 2:2
10205 | Фортуна Дюселдорф - Борусия Дортмунд 1:3
10601 | НАК Бреда - Аякс 0:3


Относно първия мач сто пъти да трябва да го играя, сто пъти ще го играя 2-1/1-0, или казано с други думи - домакинска победа с един гол. С оглед състоянието на Черноморец и това, че Берое не се бори за нищо в първенството, то домакинската победа би била най-резонна. Затова и резултатът е изненадващ и тука просто няма как да виним армейчето.
Сент Етиен са вкарали 24 гола в последните си 12 мача и са един резултатен отбор. Аз лично очаквах да паднат, но видя, че това не стана. Тисиписи е усетил хикса и го е отиграл 2-2. Защо не? 18 гола в последните 12 мача? Какъв е проблема да се изиграе така?
Фортуна-Дортмунд. Ами тука аз лично бих играл 1-2/0-1. С оглед на перфектния мач, който са направили през седмицата е редно ако спечелят да го направят минимално, или да завършат равен. Загубата също е вариант, но най-краен за отиграване. И при положение, че сме имали вече 1-2 най-правилната прогноза би била 0-1, но армейчето изиграва 1-3 и последствие се оказва, че е бил близо. Не бих го винил за това.
НАК-Аякс. Имаме прогнози 1-3/1-2 и с оглед на това, че в Холандия се играят резултатни мачове най-реалните прогнози биха били 0-2/0-3, но в никакъв случай 0-1. Тисиписи избира 0-3 и също не е бил далеч от истината, въпреки че не съм гледал мача.
И ако можем да виним пича за нещо, то определено е мача на Байерн. Тук виня в интерес на истината и себе си, защото изглупях да сложа втори гол. Беше ясно, че след голямата победа в Европа, този мач ще е на бавни обороти и че няма да се натягат да бият с много. Така и стана, но за съжаление не можахме да отбележим.

И накрая няколко думи от мен за сезона, като цяло въпреки че още не е свършил. Първо да ти благодаря, че преди две години ме покани да участвам. Определено ми харесва и ме държи буден. Не искам да говоря силни думи, но си мисля, че нещо много сериозно трябва да се случи за да отида да играя някъде другаде, или пък да се откажа. Със сигурност това е моят отбор и ще печеля с него промоции, титли, купи. Да, този сезон отпаднахме, но не защото не разбираме от футбол, не защото не сме се покривали и сме дублирали, а просто защото ни липсваше късмет. Спомням си поне няколко мача избягали ни след 90 тата минута. Ок, това е играта, гледаме напред, но съм сигурен, че вървим в правилна посока. Сега ни остава една победа да направим и излизаме в лятна ваканция. Но при всички положения другата година ще е интересно :-)


Жорка, за прогнозите на Сашо е ясно. Просто исках да кажа на Алекс да не търси под вола теле.
Иначе си прав, другата година ще е интересно и именно с тази цел ще се видим след финала отборно да пием по някоя бира и да си говорим разни неща около отбора и т.н :cheers:
Разпускайте тази седмица и от вторник пълна мобилизация за купата. :ludnica:

_________________
Hasta La Victoria Siempre


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 17 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг