Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 20:45



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 45 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
● VALIANT KNIGHTS - REAL GREEN ● (ПМЛ Бараж) 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: ● VALIANT KNIGHTS - REAL GREEN ● (ПМЛ Бараж)   |   19.05.2013 19:09


Честито на "валките"! Мога само да кажа: ЕДНА ЛЕГЕНДА СЕ ЗАВЪРНА!!! :-) Не знам вече след колко сезона, 6 или 7 вероятно. Специално честито и на Нуфа - един голям ентусиаст и изкусен мениджър, който мина през много перипетии, но в крайна сметка с упоритост и постоянство успя да върне трикратния шампион там, където му е мястото!

:cheers:

Другият момент за отбелязване е, че единственият неизменен участик в "А" лигата от нейното основаване (преди 12 сезона) досега изпада в долния ешелон. Но не унивайте, братя грингоси, защото и в "Б" лигата се играе силен виртуален футбол. А и както съм казвал неведнъж, RG има само един неспечелен трофей в играта, а днес направихте най-трудната крачка към него :))))))

:first:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: ● VALIANT KNIGHTS - REAL GREEN ● (ПМЛ Бараж)   |   19.05.2013 19:20


Честито на рицарите и в частност на Нуфа! :-)
И догодина по-леко със зомбитата, Агаси да внимава, да си имаме уважението... :-D ;-)


 
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 08:40
Мнения: 729
Мнение  Re: ● VALIANT KNIGHTS - REAL GREEN ● (ПМЛ Бараж)   |   19.05.2013 19:26


Мейджър написа:

Другият момент за отбелязване е, че единственият неизменен участик в "А" лигата от нейното основаване (преди 12 сезона) досега изпада в долния ешелон. Но не унивайте, братя грингоси, защото и в "Б" лигата се играе силен виртуален футбол. А и както съм казвал неведнъж, RG има само един неспечелен трофей в играта, а днес направихте най-трудната крачка към него :))))))

:first:


Честито на Валките, а относно Б група, другия сезон обещава много силна конкуренция предвид трите тима, които слизаме от А. Тонзо да не се подмазва на Милионерите, а да стяга бойлера :laugh: :ludnica:

_________________
Hasta La Victoria Siempre


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Мнение  Re: ● VALIANT KNIGHTS - REAL GREEN ● (ПМЛ Бараж)   |   19.05.2013 20:09


Честито на Рицарите и успех догодина :)

А сателитките се събраха. :laugh:

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Мнение  Re: ● VALIANT KNIGHTS - REAL GREEN ● (ПМЛ Бараж)   |   19.05.2013 20:11


Ледо написа:
Честито на Валките, а относно Б група, другия сезон обещава много силна конкуренция предвид трите тима, които слизаме от А. Тонзо да не се подмазва на Милионерите, а да стяга бойлера :laugh: :ludnica:


:cheers:

Добре дошъл с Жоро левскаря и ТиСиПи в Б група :celebrate:

Очертава се много сериозна конкуренция. Добавям Анфо, освен голям човек е и голям съперник. Като прибавим силната Демба и силните Слъгс, то........Какво да кажем за Максимус, които винаги могат да спечелят промоция, но не им връзва последно време....Плюс Орфиците :)...........

РОД се очаква да направи четвърти поред силен сезон:

2011 - изгубен бараж;
2012 - спечелена купа и суперкупа;
2013 - изгубен бараж;
2014 - мисля че съм готов да закарам РОД до директна промоция :petku:


Последна промяна tonzos_justice на 19.05.2013 20:21, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: ● VALIANT KNIGHTS - REAL GREEN ● (ПМЛ Бараж)   |   19.05.2013 20:19


Ще ви разочаровам, но догодина директните промоции са резервирани от сателитната мрежа федерални отборчета! :wave:


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 12:21
Мнения: 1904
Мнение  Re: ● VALIANT KNIGHTS - REAL GREEN ● (ПМЛ Бараж)   |   19.05.2013 20:25


Just for info:

Slugs - Knights
Реал М - Леванте греда
Валенсия - Валядолид спасен
Гладбах - Гройтер спасен

Knights - Slugs
Рочдейл - Порт Вейл греда
Волфсберг - Рийд до 90тата минута влизаше при 1:1, но Рийд вкараха 2 гола

Knights - РОД
Аячо - Монпелие 1 греда + 1 греда, която обаче от моя страна бе покрита
Лион - С. Етиен спасен наполовина двоен гол

РОД - Knights
Щурм - Рапид греда

Knights - Green
Барса Б - Алкоркон греда
Гранада - Осасуна греда
Челси - Евертън спасен

6 греди + 0,5 на Волфсберг - Рийд

Късметът, казват, при силните ходел!

Вамос!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Мнение  Re: ● VALIANT KNIGHTS - REAL GREEN ● (ПМЛ Бараж)   |   22.05.2013 10:36


Причината Real Green да катастрофират е една и тя се нарича Вожда! Ако се беха отървали от него още предния трансферен прозорец, харизвайки го на РОД като свободен агент, всичко щеше да е наред.

Докато това не се случи, отборът им ще търпи нескончаеми провали и унижения в Б група :petku: :cheers:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 27.08.2012 03:53
Мнения: 281
Мнение  Re: ● VALIANT KNIGHTS - REAL GREEN ● (ПМЛ Бараж)   |   23.05.2013 21:10


Поздрави на рицарите!
Сега като отидем в "Б" група, срещу Петку ли ще играем? Ако "да", цяло лято да тренирам с брадвата:))))))))) :cheers: :first:


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Мнение  Re: ● VALIANT KNIGHTS - REAL GREEN ● (ПМЛ Бараж)   |   24.05.2013 09:01


Вожда написа:
Поздрави на рицарите!
Сега като отидем в "Б" група, срещу Петку ли ще играем? Ако "да", цяло лято да тренирам с брадвата:))))))))) :cheers: :first:


Все още има голем теоритичен шанс да НЕ играеш срещу Петку. Нали ти споменах още зимата, че вече имаш свой собствен бойлер в нашата съблекалня. Боядисахме го в зелено, в случай, че те подгони носталгията...
Вожде, приеми фактите! Единствено в РОД можеш да преживееш своята втора футболна младост! Другото е да вегетираш в Real Green и да осуетяваш всичките опити на отбора с ужасяващото си представяне, да се докопа евентуално до бараж за промоция! :petku: :petku: :cheers:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Мнение  Re: ● VALIANT KNIGHTS - REAL GREEN ● (ПМЛ Бараж)   |   24.05.2013 11:06


Бате Петку написа:
Вожда написа:
Поздрави на рицарите!
Сега като отидем в "Б" група, срещу Петку ли ще играем? Ако "да", цяло лято да тренирам с брадвата:))))))))) :cheers: :first:


Все още има голем теоритичен шанс да НЕ играеш срещу Петку. Нали ти споменах още зимата, че вече имаш свой собствен бойлер в нашата съблекалня. Боядисахме го в зелено, в случай, че те подгони носталгията...
Вожде, приеми фактите! Единствено в РОД можеш да преживееш своята втора футболна младост! Другото е да вегетираш в Real Green и да осуетяваш всичките опити на отбора с ужасяващото си представяне, да се докопа евентуално до бараж за промоция! :petku: :petku: :cheers:


Петку,

трансфер ли предприемаш? :laugh:

Кой е този г-н Вожда? Каква му е визитката? Ние сме един от най-качествените отбори в Б група и трябва да проучваме внимателно бъдещите звезди на РОД :petku:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Мнение  Re: ● VALIANT KNIGHTS - REAL GREEN ● (ПМЛ Бараж)   |   24.05.2013 13:48


Хм, ще сезирам Зелената Перука, че се опитвате да преговарят за играч, чиито права държа. Та ако се интересувате от трансфер е редно да извадите на масата нещо стъклено за да може да стартираме преговорите.

Тонзо, Вожда е машина и е ВОЖД. Мисля че всичко останало е излишно да се коментира.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Мнение  Re: ● VALIANT KNIGHTS - REAL GREEN ● (ПМЛ Бараж)   |   24.05.2013 17:06


Бай Момчиле, ако имаше официална информация кой на кого държи правата, немаше да изпадам в такова неудобно положение като сегашното и да губя цел полусезон в безсмислени опити за преговори!

:celebrate: :celebrate: :celebrate: :celebrate: :celebrate:

Скандализиран съм от своя съотборник Тонзо, който проявява престъпна неуведоменост и незаинтересованост по отношение на Вождеца. :petku:
Явно ше трябва да поработя по въпроса....
Ше поискам пълномощно от Олимпията, с което да стартирам преговорите с теб за привличането на застаряващия и демотивиран Вожд.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Мнение  Re: ● VALIANT KNIGHTS - REAL GREEN ● (ПМЛ Бараж)   |   24.05.2013 17:08


Бате Петку написа:
Бай Момчиле, ако имаше официална информация кой на кого държи правата, немаше да изпадам в такова неудобно положение като сегашното и да губя цел полусезон в безсмислени опити за преговори!

:celebrate: :celebrate: :celebrate: :celebrate: :celebrate:

Скандализиран съм от своя съотборник Тонзо, който проявява престъпна неуведоменост и незаинтересованост по отношение на Вождеца. :petku:
Явно ше трябва да поработя по въпроса....
Ше поискам пълномощно от Олимпията, с което да стартирам преговорите с теб за привличането на застаряващия и демотивиран Вожд.



Аз по принцип съм замесен винаги в някакви скандали, така че искай от Олимпия бюджет, права и адвокати за подписа на Вожда! ;-)


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Мнение  Re: ● VALIANT KNIGHTS - REAL GREEN ● (ПМЛ Бараж)   |   24.05.2013 17:11


tonzos_justice написа:
Бате Петку написа:
Бай Момчиле, ако имаше официална информация кой на кого държи правата, немаше да изпадам в такова неудобно положение като сегашното и да губя цел полусезон в безсмислени опити за преговори!

:celebrate: :celebrate: :celebrate: :celebrate: :celebrate:

Скандализиран съм от своя съотборник Тонзо, който проявява престъпна неуведоменост и незаинтересованост по отношение на Вождеца. :petku:
Явно ше трябва да поработя по въпроса....
Ше поискам пълномощно от Олимпията, с което да стартирам преговорите с теб за привличането на застаряващия и демотивиран Вожд.



Аз по принцип съм замесен винаги в някакви скандали, така че искай от Олимпия бюджет, права и адвокати за подписа на Вожда! ;-)



Сега проверих. Вожда е нещо като еквивалент на Електричката - говора за възраст и стил на игра. Време му е да смени отбора. Въпреки наднорменото си тегло и останали недъзи е вкарал 7 гола за Грийн през сезона. Сметай ква машина ше е при нас :cheers:


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Мнение  Re: ● VALIANT KNIGHTS - REAL GREEN ● (ПМЛ Бараж)   |   24.05.2013 17:14


Цитат:
така че искай от Олимпия бюджет, права и адвокати за подписа на Вожда! ;-)


Мисля, че с поставянето на зеления бойлер, приключихме с инвестициите покрай Вожда.
Аз поемам грижа за бирите и пържолите му. И на риба ше го водя редовно!
Ше се изръсиме само за подкупи за импресариото му - Бай Момчил /поне така твърди/


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Мнение  Re: ● VALIANT KNIGHTS - REAL GREEN ● (ПМЛ Бараж)   |   24.05.2013 19:46


Бате Петку написа:
Цитат:
така че искай от Олимпия бюджет, права и адвокати за подписа на Вожда! ;-)


Мисля, че с поставянето на зеления бойлер, приключихме с инвестициите покрай Вожда.
Аз поемам грижа за бирите и пържолите му. И на риба ше го водя редовно!
Ше се изръсиме само за подкупи за импресариото му - Бай Момчил /поне така твърди/


Вожда да се чувства ВОЖД на РОД :petku:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 27.08.2012 03:53
Мнения: 281
Мнение  Re: ● VALIANT KNIGHTS - REAL GREEN ● (ПМЛ Бараж)   |   27.05.2013 12:57


Гледате ли сега какво е като имаш печен агент. Шестцифреният ми хонорар не е осемцифрен единствено поради причината, че обещах на Мейджъра един хеттрик и оттогава такъв карък ме гони.
Петку, ако се разровиш малко из историята на миналите шампионати, не само бойлер, ами и зелени джапанки и зелена подложка за бира ще ми предложиш. Ей това е значи...човек като не прави скандали и шампион да е бил, никой не го помни:))))))))
:cheers:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Мнение  Re: ● VALIANT KNIGHTS - REAL GREEN ● (ПМЛ Бараж)   |   27.05.2013 21:36


Вожда написа:
Гледате ли сега какво е като имаш печен агент. Шестцифреният ми хонорар не е осемцифрен единствено поради причината, че обещах на Мейджъра един хеттрик и оттогава такъв карък ме гони.
Петку, ако се разровиш малко из историята на миналите шампионати, не само бойлер, ами и зелени джапанки и зелена подложка за бира ще ми предложиш. Ей това е значи...човек като не прави скандали и шампион да е бил, никой не го помни:))))))))
:cheers:


Вожде, обличаш ли червената свещена фланелка по пътя към трофеите и подчиняването на Б група? :petku:


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Мнение  Re: ● VALIANT KNIGHTS - REAL GREEN ● (ПМЛ Бараж)   |   28.05.2013 08:27


Вожда написа:
Гледате ли сега какво е като имаш печен агент. Шестцифреният ми хонорар не е осемцифрен единствено поради причината, че обещах на Мейджъра един хеттрик и оттогава такъв карък ме гони.
Петку, ако се разровиш малко из историята на миналите шампионати, не само бойлер, ами и зелени джапанки и зелена подложка за бира ще ми предложиш. Ей това е значи...човек като не прави скандали и шампион да е бил, никой не го помни:))))))))
:cheers:


Не е нужно да ровя, за да доказвам собствената си теза!!!
Нали обаче се сещаш, че основно цената и заплатата на един играч не се определя от постиженията му в миналото, а от моментното му представяне и форма. :dunno:
Ще обсъдя с Олимпията възможността към бойлера да бъдат добавени зелени джапанки и зелена подложка за бира! :petku:
Ако изявиш желание, ще има клауза, според която, няма да играеш в сблъсъците срещу бившия си отбор през първия сезон.
Аз лично ще предложа да те третираме като панаирен пехливанин с много печени агнета /чевермета/, кебапчета и много бири...
А както обещах, ще имаш и привилегията да споделяш риболовните приключения на Петку. Лично ще ти закачам пъстървите, когато не ти кълве!!! :cheers:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 45 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг