Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 10:42



Отговори на тема  [ 235 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Следваща
РЕАЛ МАДРИД - сезон 2017 / 2018 
Автор Съобщение
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5493
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - сезон 2017 / 2018   |   02.11.2017 13:59


Balleta написа:
Слабата игра на Реал продължава, по точно продължава тенденцията да не могат да си вкарат положенията. Липсата на Карвахал отдясно (койти давастрашно много пасове в наказателното) е очевадна, въпреки, че Ашраф ме кефи, но има още много д а се учи.

Ковачич и Бейл също липсват, липсват също така и заместници на продадените Хамес и Мората. Б отборас на Реал, койт им бе най-силното оръжие миналия сезон, сега липсва. Не трябваше да се отказват от Мбапе след като продадоха Мората, не може всички да се подсилват, ти не, а отгоре на това и да продаваш важни за клуба играчи.

Отделно някои от основните играчи са видимо в не най-добрата си форма - Марсело, Касемиро, Модрич, Роналдо.


Балет, според мен всяко нещо си има своя закономерен завършек. Това, което Реал постигна през последните години не можеше да продължи вечно. Годинките се натрупват в част от играчите, а освен това има и пренасищане от успехи. В случая не мисля, че проблем е липсата на този, или онзи, просто вчера си пролича липсата на какъвто и да е хъс за победа в играчите. Имаше едно положение, в края на първото, което Роналдо си изработи сам почти, но не се получи. От изражението на лицето му след това се виждаше единствено примиреност. Демек...това е положението...Та от това, което съм гледал досега през сезона съм стигнал до този извод. Явно е, че е почти невъзможно да си постоянно на върха. Примери много...Но Реал затова е голям отбор, да може да се изправи другата година примерно и отново да е номер 1 и в Испания и в Европа.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


Последна промяна Balleta на 02.11.2017 14:14, променена общо 1 път



 
WWW
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - сезон 2017 / 2018   |   03.12.2017 00:29


Реал много слаби напоследък, постоянно се дънят, щом и балета не пише, мен ми се струва че бойкотират Зизу най-вече португалската примадона, а като добавиш и жалката форма на Бензема гола вода са в атака, а и Барса не са нещо особено, тая година в ШЛ се очертава край на испанската доминация, английските грандове и ПСЖ доста се засилиха и някой от тях ще триумфира според мен, но има време де :laugh:


Последна промяна juve на 03.12.2017 00:33, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - сезон 2017 / 2018   |   03.12.2017 01:34


juve написа:
Реал много слаби напоследък, постоянно се дънят, щом и балета не пише, мен ми се струва че бойкотират Зизу най-вече португалската примадона, а като добавиш и жалката форма на Бензема гола вода са в атака, а и Барса не са нещо особено, тая година в ШЛ се очертава край на испанската доминация, английските грандове и ПСЖ доста се засилиха и някой от тях ще триумфира според мен, но има време де :laugh:



никой нищо не бойкотира, откъде го измисли това, просто не са във форма, това е, колкото и да е смешно на някои Бейл също липсва в атака, чуплив е много, изигра един мач за купата и днес пак не игра .... идеален шанс изтърваха днес да свалят раз,иката на 6 точки, ама колкото толкова ....


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1714
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - сезон 2017 / 2018   |   03.12.2017 18:05


Плюс отново (неслучайни) брутални съдийски тесли срещу Барса, но и те не помогнаха на бялото т. да скъси разликата.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - сезон 2017 / 2018   |   03.12.2017 18:29


Dobril написа:
Плюс отново (неслучайни) брутални съдийски тесли срещу Барса, но и те не помогнаха на бялото т. да скъси разликата.


или пиши нормално в тая тема или ще бъдеш трит ....

Реал бяха също брутално ощетени с Жирона и Атлетико, но в България си нямат лоби от типа на Спиртал, където да пуснат 10 статии за съдийските грешки в полза на Барса и да изманипулират лаишките фенчета на Каталунията.

Иначе на всички е ясно, че и Барса не са нищо, ама нищо особено и ако късмета не ги бе покрил в доста мачове (така, както Реал имаха подобни миналия сезон) сега щяха да са на едно ниво с Реал и Атлетико ....


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - сезон 2017 / 2018   |   03.12.2017 23:00


Balleta написа:
Dobril написа:
Плюс отново (неслучайни) брутални съдийски тесли срещу Барса, но и те не помогнаха на бялото т. да скъси разликата.


или пиши нормално в тая тема или ще бъдеш трит ....

Реал бяха също брутално ощетени с Жирона и Атлетико, но в България си нямат лоби от типа на Спиртал, където да пуснат 10 статии за съдийските грешки в полза на Барса и да изманипулират лаишките фенчета на Каталунията.

Иначе на всички е ясно, че и Барса не са нищо, ама нищо особено и ако късмета не ги бе покрил в доста мачове (така, както Реал имаха подобни миналия сезон) сега щяха да са на едно ниво с Реал и Атлетико ....

и един сайт гол.бг също са за Барса и реват като ощипани девици като ги ощетят, повечето наши сайтове са си за каталунците още от времето на Стоичков е тая пропаганда в медиите, иначе ми е все тая като неутрален, но се забелязва това, иначе жалко за Валенсия че се издъниха, но има време докрая, ама не ги ли биете вкъщи в класикото не виждам как ще изпуснат титлата :-)


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - сезон 2017 / 2018   |   09.12.2017 18:13


Е това вече е игра .... :-x :rock:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - сезон 2017 / 2018   |   14.12.2017 17:28


CR7 - The best goalscorer in the modern history :first:



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - сезон 2017 / 2018   |   16.12.2017 21:06


РЕАЛ МАДРИД - СВЕТОВЕН КЛУБЕН ШАМПИОН

:rock: :first: :celebrate: :cheers: :rock:

6-та рекордна титла за "Кралете": :first: :first: :first: :first: :first: :first:

3 Междуконтинентални купи
3 Световен клубен шампион

Кристиано Роналдо със 7-о попадение в турнира в кариерата си, 2 повече от Меси и Суарес

Пoбеден гол след перфектен пряк свободен удар на CR7

Втори негово гол бе отменен след много спорна засада :stop:

Зизу взе и последната купа за годината:

- Шампион в Испания
- Шампионска Лига
- Суперкупа на Европа
- Суперкупа на Испания
- Световен клубен шампион


:cheers: :first: :celebrate:


Последна промяна Balleta на 17.12.2017 03:04, променена общо 3 пъти



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - сезон 2017 / 2018   |   17.12.2017 02:49


Balleta написа:
РЕАЛ МАДРИД - СВЕТОВЕН КЛУБЕН ШАМПИОН

:rock: :first: :celebrate: :cheers: :rock:

6-та рекордна титла за "Кралете": :first: :first: :first: :first: :first: :first:

3 Междуконтинентали купи
3 Световен клубен шампион

Кристиано Роналдо със 7-о попадение в турнира в кариерата си, 2 повече от Меси и Суарес

Пoбеден гол след перфектен пряк свободен удар на CR7

Втори негово гол бе отменен след много спорна засада :stop:

Зизу взе и последната купа за годината:

- Шампион в Испания
- Шампионска Лига
- Суперкупа на Европа
- Суперкупа на Испания
- Световен клубен шампион


:cheers: :first: :celebrate:


Честито на Реал. Те трябва да са! Колкото до Кристиано - на него Господ му дава нещо!!!

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9618
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - сезон 2017 / 2018   |   17.12.2017 10:11


Гел та Гел, а това че Зизу взе 5 купи тази година, което май ви се явява рекорд и общо 8-ма титла за последните 2 години, повече отколкото предишните петима паляка Хуанде Рамос, Мануел Пелегрини, Жозе Моуриньо, Карло Анчелоти и Рафаел Бенитес, които печелят седем трофея за осем години!

Ама Гел мания, Мъдо мания, който ви разсипа, но никъде не виждам Зизу мания!?! Това направо ме изумява... :uuu: :uuu: :uuu:

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - сезон 2017 / 2018   |   17.12.2017 14:55


Световен Реал!
Европа отново се гаври с южноамериканските цигани, симуланти и наркомани :wave: :laugh:
в Русия догодина ще е същото надявам се. :devil:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - сезон 2017 / 2018   |   17.12.2017 19:15


bai Momchil написа:
Гел та Гел, а това че Зизу взе 5 купи тази година, което май ви се явява рекорд и общо 8-ма титла за последните 2 години, повече отколкото предишните петима паляка Хуанде Рамос, Мануел Пелегрини, Жозе Моуриньо, Карло Анчелоти и Рафаел Бенитес, които печелят седем трофея за осем години!

Ама Гел мания, Мъдо мания, който ви разсипа, но никъде не виждам Зизу мания!?! Това направо ме изумява... :uuu: :uuu: :uuu:


Абе Зизу наследи един отбор, сработена машина. Аз Зизу си го харесвам по принцип! Просто с тоя Реал и аз и ти да сме ще ги правиме шампиони!!!

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9618
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - сезон 2017 / 2018   |   17.12.2017 19:42


TheExorcist написа:
bai Momchil написа:
Гел та Гел, а това че Зизу взе 5 купи тази година, което май ви се явява рекорд и общо 8-ма титла за последните 2 години, повече отколкото предишните петима паляка Хуанде Рамос, Мануел Пелегрини, Жозе Моуриньо, Карло Анчелоти и Рафаел Бенитес, които печелят седем трофея за осем години!

Ама Гел мания, Мъдо мания, който ви разсипа, но никъде не виждам Зизу мания!?! Това направо ме изумява... :uuu: :uuu: :uuu:


Абе Зизу наследи един отбор, сработена машина. Аз Зизу си го харесвам по принцип! Просто с тоя Реал и аз и ти да сме ще ги правиме шампиони!!!


Ето точно това ме изумява. Представям си ако тези успехи ги беше постигнал Мъдото (разбира се абсолютно невъзможно за него е това), какви фермани щяха да се изписват.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - сезон 2017 / 2018   |   17.12.2017 19:47


bai Momchil написа:
TheExorcist написа:
bai Momchil написа:
Гел та Гел, а това че Зизу взе 5 купи тази година, което май ви се явява рекорд и общо 8-ма титла за последните 2 години, повече отколкото предишните петима паляка Хуанде Рамос, Мануел Пелегрини, Жозе Моуриньо, Карло Анчелоти и Рафаел Бенитес, които печелят седем трофея за осем години!

Ама Гел мания, Мъдо мания, който ви разсипа, но никъде не виждам Зизу мания!?! Това направо ме изумява... :uuu: :uuu: :uuu:


Абе Зизу наследи един отбор, сработена машина. Аз Зизу си го харесвам по принцип! Просто с тоя Реал и аз и ти да сме ще ги правиме шампиони!!!


Ето точно това ме изумява. Представям си ако тези успехи ги беше постигнал Мъдото (разбира се абсолютно невъзможно за него е това), какви фермани щяха да се изписват.


Аз горе съм писал за Зизу, на мен ми е абсолютен любимец .... :yes: Великан


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9618
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - сезон 2017 / 2018   |   17.12.2017 21:13


Balleta написа:

Аз горе съм писал за Зизу, на мен ми е абсолютен любимец .... :yes: Великан


Най-добрият треньор за момента.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - сезон 2017 / 2018   |   17.12.2017 23:01


хахаха :-D :whistle:

Направо най-добрия треньор изобщо в историята. :rofl:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - сезон 2017 / 2018   |   18.12.2017 01:18


bai Momchil написа:
Balleta написа:

Аз горе съм писал за Зизу, на мен ми е абсолютен любимец .... :yes: Великан


Най-добрият треньор за момента.



Момчи, Девола винаги е недолюбвал Зизу, още като футболист, естествено заради престоя му в Ювентус. Не съм го чул една хубава дума да каже за него.

Да не говорим за случая Матераци и финала с Италия, така че на Девола мнението за Зизу, сори, ама ...в канала :wave: :yes:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9618
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - сезон 2017 / 2018   |   18.12.2017 09:13


Diavolo написа:
хахаха :-D :whistle:

Направо най-добрия треньор изобщо в историята. :rofl:


Все още не е станал, но за момента е най-добрият действащ. Ти си по-статистиката, кажи колко тренери са взимали 5 титли за 1 сезон и общо 8 за 2 години?

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10431
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - сезон 2017 / 2018   |   18.12.2017 11:06


bai Momchil написа:
Diavolo написа:
хахаха :-D :whistle:

Направо най-добрия треньор изобщо в историята. :rofl:


Все още не е станал, но за момента е най-добрият действащ. Ти си по-статистиката, кажи колко тренери са взимали 5 титли за 1 сезон и общо 8 за 2 години?
Е, Гуардиола нали и той направи там 5-6 купи за един сезон, като нищо може да е на кота 8 или 9 със съответния сезон преди или след въпросния. Работата тук обаче не опира до цифрички, което в крайна сметка прави цялото това мерене на пишки абсолютно излишно.

Всъщност това е и основният коз в полза на Дявола, който реално погледнато се намеси в дискусията, понеже му е криво, че Саки и Капело губят чисто статистически, но под чертата са сред най-големите. Вместо обаче да изложи всичко това в резюме, както го направих аз, реши в типичния си арогантен и игнорантски стил да пусне поредния си хейтърски фитил в посока на Реал.

П.С. Би трябвало да ми знаете отношението към Реал и Зидан, така че НЕ, не им адвокатствам.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 235 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг