Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 12:17



Отговори на тема  [ 47 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Меси къде? 
Автор Съобщение
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Меси къде?   |   05.09.2020 16:54


Другото лято Куманоида ще е уволнен и на негово място ще застане Шави.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Меси къде?   |   05.09.2020 17:05


bai Momchil написа:
Другото лято Куманоида ще е уволнен и на негово място ще застане Шави.


Ясно ли е напролет кои ще са новите кандидат президенти. Кажи имена да ги чекнем кви са, що са.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Меси къде?   |   05.09.2020 17:07


Prototype_Iblis написа:
Суарез е приятел на Меси и със сигурност би бойкотирал Барса ако Меси реши да се доказва на президента кой кой е!
Ако наистина Барса го разкарват това също правилно решение предвид ситуацията. Така или иначе този сезон няма да спечелят нищо, защо да не почнат да градят нов състав вместо да
залагат на старите, немотивирани, незантересовани и напускащи след година футболисти от обкръженето на Меси. Резултат ще е да започнат чак следващото лято това което имат възможност да почнат сега.



ами като ще почват да градят нов състав от какъв зор се заинатиха и не пуснаха Меси, който според интервюто му цял сезон е казвал на Барто, че иска да напуска и да се пробва другаде. Щяха да вземат едни солидни 100 милиона, а сега догодина свободен агент. Тази година е твърд титуляр и ще трябва да играе с Гризман, когото не долюбва, а друга страна головата машина Суарез му е дружка и щяха да си рзцъкват голчета още един сезон.

Суарез си заминава без пари, Меси ще си отиде без пари, тея са абсолютно и тотално неадекватни и не знам какво печелят от цялата тази ситуация. Не че ми пука, колкото повече отслабват толкова по добре. Не че Реал нямат и те един голям проблем наречен Бейл ....


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Меси къде?   |   05.09.2020 17:59


Prototype_Iblis написа:
bai Momchil написа:
Другото лято Куманоида ще е уволнен и на негово място ще застане Шави.


Ясно ли е напролет кои ще са новите кандидат президенти. Кажи имена да ги чекнем кви са, що са.


Никаква идея нямам.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Меси къде?   |   05.09.2020 20:10


bai Momchil написа:
Другото лято Куманоида ще е уволнен и на негово място ще застане Шави.


И аз си помислих за Шави тази сутрин. Обаче, за президент.

_________________
Изображение


Последна промяна Vendome на 05.09.2020 20:14, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Меси къде?   |   06.09.2020 08:13


Balleta написа:


ами като ще почват да градят нов състав от какъв зор се заинатиха и не пуснаха Меси, който според интервюто му цял сезон е казвал на Барто, че иска да напуска и да се пробва другаде. Щяха да вземат едни солидни 100 милиона, а сега догодина свободен агент. Тази година е твърд титуляр и ще трябва да играе с Гризман, когото не долюбва, а друга страна головата машина Суарез му е дружка и щяха да си рзцъкват голчета още един сезон.

Суарез си заминава без пари, Меси ще си отиде без пари, тея са абсолютно и тотално неадекватни и не знам какво печелят от цялата тази ситуация. Не че ми пука, колкото повече отслабват толкова по добре. Не че Реал нямат и те един голям проблем наречен Бейл ....


Да гледах интервюто му, доста неадекватно в стил сапунена драма изказване. Цял сезон бил казвал, че иска да напусне, ама видиш ли щото към 10.06 имал още десетина мача заради вируса не си бил пуснал предизвестието. Тия да ги разправя на малките деца дето си купуват фланелките му, сякаш няма наети дузина юристи, които да му движат нещата.

Още нещо ми направи впечатление. Цитирам по памет може и да не е точно. От доста време Барселона не бил печеливш проект, а той нашият искал печеливш такъв с купи и титли. Хаха, абе Меси ти с проект ли си подписал договор или с клуб. Беше човека с тежката дума, кой да дойде и кой да си отиде, както каза Бай Момчил само Неймар не му докараха втори път, беше човека който сменяше треньори, да беше си направил сам проекта. Обаче "проект" без арабски, руски или някакви други пари с единственото условие да много, ама наистина много май няма как да стане.

Лично аз си мисля, че към 10.06 въпреки че Байерн току що бяха решили уж "заплетената" този сезон Бундеслига, извън Германия още не бяха обърнали внимание на възходящата, след принудителната пауза, форма на отбора. Съответно Меси си е правил сметки за ШЛ, да не говорим за Примера, където те водеха с точка мисля на Реал.

Вече написах добро решение на клуба, но ще бъде перфектно ако този сезон го използват като резерва. Нещо като Бейл за което твърдо едно "голямо браво" на Реал като клуб и на Зидан. Петнайсетина мача в половината, от които да влезе резерва е достатъчно.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Меси къде?   |   06.09.2020 13:48


Както и да го въртим и сучем, Меси се изложи яко в очите на хард феновете на Барса…
Може и да е легенда и всичко, но клубът винаги е над теб, ако решиш да се поставяш ти над него, нямаш шанс.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 47 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг