Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 13:14



Отговори на тема  [ 122 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
La Liga - сезон 2021 / 2022 
Автор Съобщение
Online
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: La Liga - сезон 2021 / 2022   |   22.05.2022 18:03


spurs написа:
Чакайте малко, това с участието в решенията на борда официално ли е обявено? :о Ако да, това би било най-безумното нещо във футбола, което съм чувал.

Иначе според мен е абсурдно да се заклеймява Мбапе - той не загърбва свой роден клуб или нещо такова, а напротив, преподписва и остава в клуба, в който е станал суперзвезда.



Обявено е навсякъде от медиите .....

Доколкото второто би бил прав, ако Мбапе искаше да остане в ПСЖ изначало, но той вече 2 години отказваше да преподпише, отказа и миналия сезон в последната си година преди да стане свободен агент, въпреку упомрачаващата и тогфава оферта на ПСЖ с празен чек, на няколко пъти заяви, че не е изключено да напусне и очевидно имаше устна договорка с Флорентино Перес. Самия факт, че лично му е пратил съобщение, че съжалява, но няма да подпише с Реал навежда на мисълта, че договорка е имало, иначе за какво ще му се обяснява, очевидно и близкия му в национала Бензема е знаел за договорката, иначе няма тънко да намеква за предателство ...

Но както и да е, аз не го обвинявам, решението си е негово, просто не трябваше да подхлъзва така Реал, които бяха сигурни, че идва, така биха се насочили към друг, примерно Холанд, защото Реал могат да си позволят харч в момента защото от няколко сезона нямат голям трансфер, от времето на Куртоа и ако броим нищожните за момента 40 милиона за Камавинга, доката Ла Лига са прави, ПСЖ няма как да влезе във феърплея с такива параметри на договор .... тоя феърпей май щя2ха да го махат, така и така не се спазва, явно трябва друга регулация ....


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: La Liga - сезон 2021 / 2022   |   22.05.2022 22:02


Да, ок, така съм съгласен, може би не е постъпил коректно. Но това е различно от принципни обвинения, че бил оставал и това било грозно (не говоря от теб).


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 122 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг