<> [ПМЛ LiveScore ~ S21W29] ПМЛ Бараж, реванш + Купа на ПМЛ + Купа на Памела, финали, неутрален терен (FT) <>
| 29.04.2022 17:27
- КРАТЪК ПРЕГЛЕД >>>>
DEMBA BOYZ 1:1 THE GRIZZLIES
FT
EXTREME ZOMBIES 3:5 AIR FORCE
FT
THUG SLUGS 3:2 CRAZY BAND
FT
- ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА >>>>
◼ ◼||DMB|||EXZ|||TSL|
◼ ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ ◼||GRZ|||AFR|||CRB|
◼Съб 16:00 10030201 | Наполи - Сасуоло Италия 6:1 ◼|| A ||| ||| |
◼Съб 16:30 20020703 | Борусия Дортмунд - Бохум Германия 3:4 ◼|| H ||| ||| A |
◼Съб 16:30 20020705 | Аугсбург - Кьолн Германия 1:4 ◼|| A ||| ||| |
◼Съб 17:00 10010105 | Астън Вила - Норич Англия 2:0 (1:0)◼|| ||| A ||| A |
◼Съб 17:00 10010106 | Уулвърхямптън - Брайтън Англия 0:3 ◼|| H ||| ||| |
◼Съб 17:00 10070502 | Нотингам Форест - Суонзи Англия-ІІ 5:1 ◼|| ||| ||| A |
◼Съб 17:00 10070503 | Блякбърн - Борнемут Англия-ІІ 0:3 ◼|| ||| ||| H |
◼Съб 17:00 10100603 | Овиедо - Мирандес Испания-ІІ 3:0 ◼|| ||| H ||| |
◼Съб 17:00 20261802 | Нортхямптън - Екзитър Англия-ІV 1:1 ◼|| ||| ||| A |
◼Съб 17:00 20261803 | Форест Грийн - Харогейт Англия-ІV 1:3 ◼|| ||| ||| H |
◼Съб 17:00 30272006 | Хартс - Рос Каунти Шотландия 0:0 ◼|| H ||| ||| |
◼Съб 17:30 40140004 | Левски София - Ботев Пловдив България 2:0 ◼|| ||| ||| A |
◼Съб 19:15 10100601 | Ейбар - Сарагоса Испания-ІІ 2:0 ◼|| ||| H ||| H |
◼Съб 19:30 10010101 | Лийдс - Манчестър Сити Англия 0:4 (0:3)◼|| ||| A ||| |
◼Съб 19:30 20020704 | Хофенхайм - Фрайбург Германия 3:4 ◼|| ||| ||| H |
◼Съб 19:45 10060402 | Аякс - ПЕК Цволе Холандия 3:0 ◼|| H ||| H ||| |
◼Съб 21:00 10060405 | Хераклес - Твенте Холандия 1:1 ◼|| ||| A ||| |
◼Съб 21:30 10100604 | Бургос - Алмерия Испания-ІІ 0:2 ◼|| ||| A ||| H |
◼Съб 21:45 10030206 | Специя - Лацио Италия 3:4 (3:3)◼|| A ||| ||| |
◼Съб 22:00 10050303 | Рен - Сент Етиен Франция 2:0 ◼|| ||| A ||| |
◼Съб 22:00 10060401 | Спарта Ротердам - АЗ Алкмаар Холандия 1:1 (0:1)◼|| A ||| ||| |
◼ ◼||DMB|||EXZ|||TSL|
◼ ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ ◼||GRZ|||AFR|||CRB|
◼Нед 13:30 10030207 | Ювентус - Венеция Италия 2:1 ◼|| H ||| ||| A |
◼Нед 14:00 10050305 | Троа - Лил Франция 3:0 ◼|| ||| H ||| |
◼Нед 14:00 30272001 | Селтик - Рейнджърс Шотландия 1:1 ◼|| A ||| ||| |
◼Нед 15:00 10100607 | Аморебиета - Фуенлабрада Испания-ІІ 2:1 ◼|| ||| ||| A |
◼Нед 15:30 10060403 | ПСВ Айндховен - Вилем II Холандия 4:2 ◼|| H ||| H ||| |
◼Нед 15:30 10060406 | Го Ахед Ийгълс - Витес Холандия 1:2 ◼|| A ||| A ||| |
◼Нед 15:30 50430012 | Залаегерсеги - МТК Будапеща Унгария 2:3 ◼|| ||| ||| A |
◼Нед 16:00 10010102 | Тотнъм - Лестър Англия 3:1 (3:0)◼|| H ||| H ||| |
◼Нед 16:00 10010103 | Евертън - Челси Англия 1:0 ◼|| A ||| ||| |
◼Нед 16:00 10030203 | Милан - Фиорентина Италия 1:0 ◼|| H ||| ||| H |
◼Нед 16:00 10050302 | Монако - Анже Франция 2:0 ◼|| ||| A ||| A |
◼Нед 16:00 10050308 | Лориен - Реймс Франция 1:2 ◼|| ||| H ||| H |
◼Нед 18:30 10010104 | Уест Хям - Арсенал Англия 1:2 ◼|| A ||| H ||| H |
◼Нед 19:15 10100605 | Понферадина - Картахена Испания-ІІ 4:2 ◼|| ||| A ||| A |
.
ПМЛ А Лига ● 2021-2022- >>>>
- КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
▶ ◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ ◀
▶ 1. ● DUNE WARRIORS ◼◼◼◼ 18 9 7 2 36:26 +10 25 9 5 4 0 21:11 +10 14 9 4 3 2 15:15 0 11◀
▶ 2. ● CRAZY BAND ◼◼◼◼ 18 9 4 5 39:27 +12 22 9 7 2 0 27:13 +14 16 9 2 2 5 12:14 -2 6◀
▶ 3. ● AIR FORCE ◼◼◼◼ 18 8 6 4 25:25 0 22 9 4 3 2 15:14 +1 11 9 4 3 2 10:11 -1 11◀
▶ 4. ● СИНЯТА ЛАВИНА ◼◼◼◼ 18 7 5 6 26:26 0 19 9 3 3 3 12:9 +3 9 9 4 2 3 14:17 -3 10◀
▶ 5. ● EXTREME ZOMBIES ◼◼◼◼ 18 6 6 6 32:28 +4 18 9 3 2 4 15:13 +2 8 9 3 4 2 17:15 +2 10◀
▶ 6. ● THUG SLUGS ◼◼◼◼ 18 6 6 6 29:27 +2 18 9 2 3 4 13:14 -1 7 9 4 3 2 16:13 +3 11◀
▶ 7. ● THE MUMMIES ◼◼◼◼ 18 6 5 7 30:34 -4 17 9 3 1 5 12:13 -1 7 9 3 4 2 18:21 -3 10◀
▶ 8. ● UNDERGROUND ◼◼◼◼ 18 6 4 8 25:25 0 16 9 3 3 3 15:9 +6 9 9 3 1 5 10:16 -6 7◀
▶ 9. ● THE GRIZZLIES ◼◼◼◼ 18 4 5 9 22:34 -12 13 9 3 2 4 15:17 -2 8 9 1 3 5 7:17 -10 5◀
▶10. ● LES MOUSQUETAIRES ◼◼◼◼ 18 2 6 10 19:31 -12 10 9 1 4 4 11:14 -3 6 9 1 2 6 8:17 -9 4◀
КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА
▶ ||DWR|||CRB|||AFR|||SLV|||EXZ|||TSL|||MUM|||UGR|||GRZ|||LMQ|
▶ 1. DUNE WARRIORS ||DWR||| ● |||4:2|||3:0|||2:1|||2:2|||2:1|||1:1|||4:1|||2:2|||1:1|
▶ 2. CRAZY BAND ||CRB|||4:2||| ● |||4:1|||2:2|||1:0|||2:1|||3:3|||5:1|||2:1|||4:2|
▶ 3. AIR FORCE ||AFR|||0:2|||2:1||| ● |||3:1|||3:5|||1:1|||2:2|||3:2|||0:0|||1:0|
▶ 4. СИНЯТА ЛАВИНА ||SLV|||0:1|||2:1|||2:2||| ● |||0:0|||1:1|||3:0|||1:2|||3:1|||0:1|
▶ 5. EXTREME ZOMBIES ||EXZ|||2:3|||1:1|||0:1|||5:0||| ● |||1:2|||1:3|||1:0|||1:1|||3:2|
▶ 6. THUG SLUGS ||TSL|||1:1|||3:2|||0:0|||2:3|||1:1||| ● |||1:2|||1:2|||1:2|||3:1|
▶ 7. THE MUMMIES ||MUM|||1:2|||1:1|||2:3|||1:2|||2:3|||0:2||| ● |||1:0|||2:0|||2:0|
▶ 8. UNDERGROUND ||UGR|||3:0|||0:1|||0:1|||1:3|||2:2|||1:1|||4:0||| ● |||3:0|||1:1|
▶ 9. THE GRIZZLIES ||GRZ|||2:2|||1:0|||0:2|||0:0|||4:3|||3:4|||3:4|||0:2||| ● |||2:0|
▶10. LES MOUSQUETAIRES ||LMQ|||2:2|||0:3|||0:0|||1:2|||0:1|||2:3|||3:3|||0:0|||3:0||| ● |
© PML 2002-2022
⚽ ⚽ ⚽ НАПАДАТЕЛИ ● ПМЛ А Лига ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Венабили DUNE WARRIORS 12 2 (18) 7 1 ( 9) 5 1 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 2. Фенгом CRAZY BAND 11 2 (18) 8 0 ( 9) 3 2 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 3. Легендата DUNE WARRIORS 10 4 (18) 4 2 ( 9) 6 2 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ Тиро CRAZY BAND 10 4 (18) 7 2 ( 9) 3 2 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 5. Вандом THE GRIZZLIES 10 3 (20) 7 1 (10) 3 2 (10) 0 0 ◼|
|◼ 6. Жеката DUNE WARRIORS 10 2 (18) 7 1 ( 9) 3 1 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 7. Роби AIR FORCE 10 1 (16) 8 1 ( 9) 2 0 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 8. Джони Хейнс THE MUMMIES 10 1 (18) 4 0 ( 9) 6 1 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 9. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 9 5 (18) 5 3 ( 9) 4 2 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 10. Мадридиста EXTREME ZOMBIES 9 3 (18) 6 2 ( 9) 3 1 ( 9) 0 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Ририбиро UNDERGROUND 9 2 (18) 5 2 ( 9) 4 0 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 12. Емесерем CRAZY BAND 9 1 (18) 5 0 ( 9) 4 1 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ Моандър EXTREME ZOMBIES 9 1 (18) 4 1 ( 9) 5 0 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 14. Дуумър CRAZY BAND 8 3 (18) 6 1 ( 9) 2 2 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 15. Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 8 0 (18) 5 0 ( 9) 3 0 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 16. Коко EXTREME ZOMBIES 7 4 (18) 2 4 ( 9) 5 0 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 17. Пепито EXTREME ZOMBIES 7 3 (18) 3 2 ( 9) 4 1 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 18. Рогач THE GRIZZLIES 7 3 (20) 5 2 (10) 2 1 (10) 0 0 ◼|
|◼ 19. Томи LES MOUSQUETAIRES 7 2 (17) 4 0 ( 8) 3 2 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 20. Баба Тонка THE MUMMIES 7 2 (18) 3 1 ( 9) 4 1 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ Стифо UNDERGROUND 7 2 (18) 4 1 ( 9) 3 1 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 22. Тянков THUG SLUGS 7 1 (14) 4 0 ( 7) 3 1 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 23. Доги THE MUMMIES 7 1 (18) 3 0 ( 9) 4 1 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 24. Жоро Левскаря UNDERGROUND 6 3 (18) 4 1 ( 9) 2 2 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 25. Надя THUG SLUGS 6 1 (15) 1 0 ( 7) 5 1 ( 8) 0 0 ◼|
|◼ 26. Лорд Брахилус THUG SLUGS 6 0 (12) 2 0 ( 5) 4 0 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 27. Мандор THE MUMMIES 6 0 (18) 2 0 ( 9) 4 0 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 28. Дъбрав AIR FORCE 5 5 (16) 2 3 ( 8) 3 2 ( 8) 0 0 ◼|
|◼ 29. Симо AIR FORCE 5 4 (18) 2 1 ( 9) 3 3 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 30. Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 5 3 (18) 0 1 ( 9) 5 2 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 31. Гоа DUNE WARRIORS 4 4 (18) 3 3 ( 9) 1 1 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 32. Саймън80 THE GRIZZLIES 4 3 (20) 2 2 (10) 2 1 (10) 0 0 ◼|
|◼ 33. Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 4 2 (18) 2 0 ( 9) 2 2 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ Христов LES MOUSQUETAIRES 4 2 (18) 2 1 ( 9) 2 1 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 35. Фалкенбах THUG SLUGS 4 1 (17) 1 0 ( 8) 3 1 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 36. Барс THUG SLUGS 4 0 (10) 4 0 ( 7) 0 0 ( 3) 0 0 ◼|
|◼ 37. Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 3 3 (15) 1 2 ( 8) 2 1 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 38. Бай Гроздан UNDERGROUND 3 3 (18) 2 3 ( 9) 1 0 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 39. Сатурния AIR FORCE 3 1 ( 6) 2 1 ( 3) 1 0 ( 3) 0 0 ◼|
|◼ 40. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 3 1 (14) 2 0 ( 6) 1 1 ( 8) 0 0 ◼|
|◼ 41. Шваба THE GRIZZLIES 3 0 ( 8) 2 0 ( 4) 0 0 ( 4) 1 0 ◼|
|◼ 42. Енкели THE GRIZZLIES 3 0 (12) 3 0 ( 6) 0 0 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 43. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 2 1 ( 8) 2 0 ( 5) 0 1 ( 3) 0 0 ◼|
|◼ 44. Шифтър THUG SLUGS 2 0 ( 4) 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ◼|
|◼ 45. Дарксийд AIR FORCE 1 1 ( 8) 1 1 ( 4) 0 0 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 46. Терминатор CRAZY BAND 1 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 47. Крюшо AIR FORCE 1 0 ( 3) 0 0 ( 1) 1 0 ( 2) 0 0 ◼|
|◼ 48. Дяволо EXTREME ZOMBIES 0 1 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 49. Пениуайз AIR FORCE 0 0 ( 5) 0 0 ( 2) 0 0 ( 3) 0 0 ◼|
|||◼отбелязани голове избити голови удари (изиграни мачове)|◼
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ А Лига ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Брут THE GRIZZLIES 14 33 (19) 5 15 ( 9) 8 18 (10) 1 0 ◼|
|◼ 2. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 13 34 (18) 7 13 ( 9) 6 21 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 3. Терминатор CRAZY BAND 10 27 (18) 6 13 ( 9) 4 14 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 4. Дяволо EXTREME ZOMBIES 10 28 (18) 6 12 ( 9) 4 15 ( 9) 0 1 ◼|
|◼ 5. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 7 18 (10) 1 6 ( 4) 6 12 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 6. Крюшо AIR FORCE 7 18 (15) 4 12 ( 8) 3 5 ( 7) 0 1 ◼|
|◼ 7. Кори DUNE WARRIORS 7 26 (18) 3 11 ( 9) 4 15 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 8. Декстър СИНЯТА ЛАВИНА 6 19 (12) 6 7 ( 6) 0 12 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 9. Василико UNDERGROUND 5 24 (17) 1 9 ( 9) 4 15 ( 8) 0 0 ◼|
|◼ 10. Шифтър THUG SLUGS 4 21 (12) 1 11 ( 6) 3 10 ( 6) 0 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Барс THUG SLUGS 3 6 ( 4) 0 3 ( 2) 3 3 ( 2) 0 0 ◼|
|◼ 12. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 2 0 ( 1) 2 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 13. Тянков THUG SLUGS 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 14. Дъбрав AIR FORCE 1 3 ( 1) 0 0 ( 0) 1 3 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 15. Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 13 ( 7) 1 8 ( 4) 0 5 ( 3) 0 0 ◼|
|◼ 16. Роби AIR FORCE 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 2 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Сатурния AIR FORCE 0 2 ( 1) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Шваба THE GRIZZLIES 0 2 ( 1) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 19. Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 0 7 ( 6) 0 2 ( 3) 0 5 ( 3) 0 0 ◼|
|||◼спасени голови удари допуснати голове (изиграни мачове)|◼
|ПМЛ Б Лига ● 2021-2022- >>>>
- КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
▶ ◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ ◀
▶ 1. ● REAL GREEN ◼◼◼◼ 20 9 8 3 37:31 +6 26 10 2 7 1 16:15 +1 11 10 7 1 2 21:16 +5 15◀
▶ 2. ● DEMBA BOYZ ◼◼◼◼ 20 10 4 6 37:29 +8 24 10 4 2 4 23:18 +5 10 10 6 2 2 14:11 +3 14◀
▶ 3. ● VALIANT KNIGHTS ◼◼◼◼ 20 10 3 7 37:30 +7 23 10 3 3 4 18:18 0 9 10 7 0 3 19:12 +7 14◀
▶ 4. ● THE THRACIAN ORPHICS ◼◼◼◼ 20 9 5 6 34:28 +6 23 10 5 1 4 14:12 +2 11 10 4 4 2 20:16 +4 12◀
▶ 5. ● КРИВА НИВА ◼◼◼◼ 20 6 6 8 28:28 0 18 10 3 2 5 15:14 +1 8 10 3 4 3 13:14 -1 10◀
▶ 6. ● RED OR DEAD ◼◼◼◼ 20 0 6 14 23:50 -27 6 10 0 1 9 9:24 -15 1 10 0 5 5 14:26 -12 5◀
КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА
▶ ||RGR|||DMB|||VKN|||THO|||KRN|||ROD| ||RGR|||DMB|||VKN|||THO|||KRN|||ROD|
▶ 1. REAL GREEN ||RGR||| ● |||1:0|||3:2|||2:2|||1:1|||1:1|||RGR||| ● |||2:2|||1:2|||3:3|||1:1|||1:1|
▶ 2. DEMBA BOYZ ||DMB|||2:0||| ● |||2:3|||2:2|||0:1|||5:5|||DMB|||1:2||| ● |||1:2|||3:2|||3:0|||4:1|
▶ 3. VALIANT KNIGHTS ||VKN|||3:3|||0:1||| ● |||3:1|||3:2|||0:0|||VKN|||1:2|||2:3||| ● |||1:2|||2:1|||3:3|
▶ 4. THE THRACIAN ORPHICS ||THO|||2:0|||2:0|||2:0||| ● |||1:3|||2:1|||THO|||2:4|||0:1|||0:1||| ● |||1:1|||2:1|
▶ 5. КРИВА НИВА ||KRN|||0:1|||0:1|||1:0|||1:3||| ● |||5:0|||KRN|||2:3|||1:1|||1:3|||1:1||| ● |||3:1|
▶ 6. RED OR DEAD ||ROD|||0:2|||2:3|||1:3|||0:2|||2:2||| ● |||ROD|||3:4|||1:2|||0:3|||0:2|||0:1||| ● |
© PML 2002-2022
⚽ ⚽ ⚽ НАПАДАТЕЛИ ● ПМЛ Б Лига ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Дани-007 DEMBA BOYZ 14 2 (22) 8 0 (11) 6 2 (11) 0 0 ◼|
|◼ 2. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 11 3 (20) 5 0 (10) 5 1 (10) 1 2 ◼|
|◼ 3. Боби68 КРИВА НИВА 10 0 (15) 6 0 ( 8) 4 0 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 4. Сафин VALIANT KNIGHTS 9 4 (19) 5 3 (10) 4 1 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 5. Гонзо DEMBA BOYZ 9 2 (22) 7 1 (11) 2 1 (11) 0 0 ◼|
|◼ 6. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 9 1 (18) 4 0 ( 9) 5 1 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 7. Роско REAL GREEN 9 0 (15) 3 0 ( 8) 5 0 ( 7) 1 0 ◼|
|◼ 8. Алфи VALIANT KNIGHTS 9 0 (19) 5 0 (10) 4 0 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 9. А.Агаси VALIANT KNIGHTS 8 5 (20) 2 1 (10) 6 3 (10) 0 1 ◼|
|◼ 10. ХюманФактор REAL GREEN 8 0 (16) 4 0 ( 7) 4 0 ( 9) 0 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 7 3 (20) 2 2 (10) 5 1 (10) 0 0 ◼|
|◼ 12. Бай Момчил КРИВА НИВА 7 2 (20) 2 0 (10) 3 2 (10) 2 0 ◼|
|◼ 13. Бат Влади REAL GREEN 7 0 (16) 3 0 ( 8) 4 0 ( 8) 0 0 ◼|
|◼ 14. Талиезин DEMBA BOYZ 6 5 (22) 4 2 (11) 2 3 (11) 0 0 ◼|
|◼ 15. Митак73 REAL GREEN 6 4 (17) 3 1 ( 9) 3 3 ( 8) 0 0 ◼|
|◼ 16. БатРадо REAL GREEN 6 3 (15) 2 2 ( 7) 4 1 ( 8) 0 0 ◼|
|◼ 17. Ванката DEMBA BOYZ 6 3 (22) 3 2 (11) 3 1 (11) 0 0 ◼|
|◼ 18. Пр.Недев RED OR DEAD 6 1 (14) 4 0 ( 8) 2 1 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 19. Вожда RED OR DEAD 6 1 (18) 2 1 ( 9) 4 0 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 20. Олимпия RED OR DEAD 5 4 (19) 3 4 (10) 2 0 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 21. Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 5 2 (11) 2 0 ( 6) 3 2 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 22. Редо THE THRACIAN ORPHICS 5 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 4 0 ◼|
|◼ 23. Оскар THE THRACIAN ORPHICS 5 0 (14) 2 0 ( 7) 3 0 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 24. Мартун КРИВА НИВА 4 0 (20) 3 0 (10) 1 0 (10) 0 0 ◼|
|◼ 25. Ивич RED OR DEAD 3 4 (20) 0 2 (10) 3 2 (10) 0 0 ◼|
|◼ 26. Копача КРИВА НИВА 3 1 (13) 0 0 ( 5) 3 1 ( 8) 0 0 ◼|
|◼ 27. Шопченко DEMBA BOYZ 3 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 3 0 ◼|
|◼ 28. Кибик КРИВА НИВА 3 0 ( 3) 2 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 29. Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 3 0 (16) 2 0 ( 8) 1 0 ( 8) 0 0 ◼|
|◼ 30. Тонзос RED OR DEAD 2 0 ( 2) 0 0 ( 1) 2 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 31. Спаркито13 REAL GREEN 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 32. Дюнкеркю RED OR DEAD 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 1 0 ( 2) 0 0 ◼|
|◼ 33. Ла Вила КРИВА НИВА 1 0 ( 9) 1 0 ( 5) 0 0 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 34. Хенман VALIANT KNIGHTS 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Нуф VALIANT KNIGHTS 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|||◼отбелязани голове избити голови удари (изиграни мачове)|◼
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Б Лига ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Шопченко DEMBA BOYZ 13 34 (22) 7 19 (11) 6 15 (11) 0 0 ◼|
|◼ 2. Анфийлд REAL GREEN 8 27 (14) 5 11 ( 6) 3 16 ( 8) 0 0 ◼|
|◼ 3. Кибик КРИВА НИВА 7 19 (12) 2 8 ( 5) 4 10 ( 7) 1 1 ◼|
|◼ 4. Дюнкеркю RED OR DEAD 6 12 ( 6) 4 7 ( 4) 1 1 ( 2) 1 4 ◼|
|◼ 5. Редо THE THRACIAN ORPHICS 5 28 (18) 1 12 ( 9) 3 15 ( 9) 1 1 ◼|
|◼ 6. Спаркито13 REAL GREEN 4 4 ( 5) 4 4 ( 4) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 7. Нуф VALIANT KNIGHTS 4 28 (19) 3 18 (10) 1 9 ( 9) 0 1 ◼|
|◼ 8. Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 9. Сафин VALIANT KNIGHTS 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 1 2 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 10. Боби68 КРИВА НИВА 1 3 ( 2) 0 1 ( 1) 1 2 ( 1) 0 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Роско REAL GREEN 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 12. Копача КРИВА НИВА 0 5 ( 5) 0 2 ( 3) 0 1 ( 2) 0 2 ◼|
|||◼спасени голови удари допуснати голове (изиграни мачове)|◼
|Купа на ПМЛ ● 2021-2022
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ОСМИНАФИНАЛИ | ─|ЧЕТВЪРТФИНАЛИ | ─|ПОЛУФИНАЛИ | ─|ФИНАЛ |
| ─ ─ ─
||RED OR DEAD ||2||0| ─ ─ ─
||THE GRIZZLIES ||3||4|───┐ ─ ─
| │ ─ ─
| │ ─ ─
| └|THE GRIZZLIES ||1||2|───┐ ─
| ┌|VALIANT KNIGHTS ||2||0| │ ─
| │ │ ─
| │ │ ─
||REAL GREEN ||0||1| │ │ ─
||VALIANT KNIGHTS ||0||5|───┘ │ ─
| ─ │ ─
| ─ │ ─
| ─ └|THE GRIZZLIES ||0||2|─
| ─ ┌|EXTREME ZOMBIES ||3||2|┐
| ─ │ │
| ─ │ │
||DEMBA BOYZ ||1||1| ─ │ │
||EXTREME ZOMBIES ||2||2|───┐ │ │
| │ │ │
| │ │ │
| └|EXTREME ZOMBIES ||3||1|───┘ │
| ┌|THE THRACIAN ORPHICS ||1||2| ─ │
| │ ─ │
| │ ─ │
||THE THRACIAN ORPHICS ||1||1||3|┘ ─ │
||THUG SLUGS ||1||1||2|─ ─ │
| ─ ─ │
| ─ ─ │
| ─ ─ └|EXTREME ZOMBIES ||3|
| ─ ─ ┌|AIR FORCE ||5|
| ─ ─ │
| ─ ─ │
||CRAZY BAND ||1||1| ─ ─ │
||LES MOUSQUETAIRES ||3||0|───┐ ─ │
| │ ─ │
| │ ─ │
| └|LES MOUSQUETAIRES ||0||0| ─ │
| ┌|AIR FORCE ||1||2|───┐ │
| │ │ │
| │ │ │
||AIR FORCE ||1||4|───┘ │ │
||СИНЯТА ЛАВИНА ||2||2| ─ │ │
| ─ │ │
| ─ │ │
| ─ └|AIR FORCE ||2||1|┘
| ─ ┌|DUNE WARRIORS ||1||1|─
| ─ │ ─
| ─ │ ─
||THE MUMMIES ||2||3||5|┐ │ ─
||КРИВА НИВА ||2||3||4|│ │ ─
| │ │ ─
| │ │ ─
| └|THE MUMMIES ||3||1||5|│ ─
| ┌|DUNE WARRIORS ||2||2||6|┘ ─
| │ ─ ─
| │ ─ ─
||DUNE WARRIORS ||1||5|───┘ ─ ─
||UNDERGROUND ||0||1| ─ ─ ─
|
© PML 2002-2022
Купа на Памела ● 2021-2022
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ЧЕТВЪРТФИНАЛИ | ─|ПОЛУФИНАЛИ | ─|ФИНАЛ |
| ─ ─
||UNDERGROUND ||2||2|┐ ─
||КРИВА НИВА ||2||0|│ ─
| │ ─
| │ ─
| └|UNDERGROUND ||3||0| ─
| ┌|THUG SLUGS ||2||2|───┐
| │ │
| │ │
||DEMBA BOYZ ||3||0|│ │
||THUG SLUGS ||0||3|┘ │
| ─ │
| ─ │
| ─ └|THUG SLUGS ||3|
| ─ ┌|CRAZY BAND ||2|
| ─ │
| ─ │
||СИНЯТА ЛАВИНА ||2||1|─ │
||CRAZY BAND ||2||3|┐ │
| │ │
| │ │
| └|CRAZY BAND ||2||1||6|┘
| ┌|REAL GREEN ||0||3||5|─
| │ ─
| │ ─
||REAL GREEN ||3||0|┘ ─
||RED OR DEAD ||0||0|─ ─
|
© PML 2002-2022
⚽ ⚽ ⚽ НАПАДАТЕЛИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Пепито EXTREME ZOMBIES 7 1 ( 8) 2 1 ( 3) 4 0 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ◼|
|◼ 2. Емесерем CRAZY BAND 5 2 ( 7) 3 0 ( 3) 1 1 ( 3) 1 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 3. Роби AIR FORCE 5 0 ( 7) 2 0 ( 3) 1 0 ( 3) 2 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 4. Симо AIR FORCE 4 2 ( 7) 1 0 ( 3) 1 1 ( 3) 2 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 5. Шваба THE GRIZZLIES 4 1 ( 3) 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 2 1 ◼|
|◼ 6. Доги THE MUMMIES 4 1 ( 5) 1 0 ( 2) 1 1 ( 2) 2 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 4 1 ( 5) 2 0 ( 2) 1 0 ( 2) 1 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 4 1 ( 5) 0 0 ( 2) 0 1 ( 2) 2 0 ( 1) 2 0 ◼|
|◼ 9. Венабили DUNE WARRIORS 4 1 ( 7) 1 0 ( 3) 3 1 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Легендата DUNE WARRIORS 4 1 ( 7) 0 0 ( 3) 3 0 ( 3) 1 1 ( 1) 0 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Дарксийд AIR FORCE 4 0 ( 1) 0 0 ( 0) 3 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 12. Тянков THUG SLUGS 4 0 ( 4) 2 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 1 0 ◼|
|◼ 13. Баба Тонка THE MUMMIES 4 0 ( 5) 2 0 ( 2) 0 0 ( 2) 2 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Надя THUG SLUGS 4 0 ( 5) 3 0 ( 3) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 15. Вандом THE GRIZZLIES 4 0 ( 6) 2 0 ( 3) 2 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 16. Коко EXTREME ZOMBIES 4 0 ( 8) 3 0 ( 3) 0 0 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ◼|
|◼ 17. Тиро CRAZY BAND 3 2 ( 7) 0 1 ( 3) 2 0 ( 3) 1 0 ( 1) 0 1 ◼|
|◼ Фенгом CRAZY BAND 3 2 ( 7) 2 1 ( 3) 1 1 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 19. Бай Момчил КРИВА НИВА 3 1 ( 4) 1 1 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ А.Агаси VALIANT KNIGHTS 3 1 ( 4) 1 0 ( 2) 1 1 ( 2) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 21. Джони Хейнс THE MUMMIES 3 1 ( 5) 0 1 ( 2) 2 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 22. Ририбиро UNDERGROUND 3 1 ( 6) 3 0 ( 3) 0 1 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 23. Гоа DUNE WARRIORS 3 1 ( 7) 2 0 ( 3) 0 1 ( 3) 0 0 ( 1) 1 0 ◼|
|◼ 24. Мандор THE MUMMIES 3 0 ( 5) 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ◼|
|◼ Бат Влади REAL GREEN 3 0 ( 5) 2 0 ( 2) 1 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 26. Жоро Левскаря UNDERGROUND 3 0 ( 6) 1 0 ( 3) 2 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 27. Моандър EXTREME ZOMBIES 3 0 ( 8) 1 0 ( 3) 1 0 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ◼|
|◼ 28. Ивич RED OR DEAD 2 2 ( 4) 2 0 ( 2) 0 2 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 29. ХюманФактор REAL GREEN 2 2 ( 6) 2 1 ( 3) 0 1 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 30. Жеката DUNE WARRIORS 2 2 ( 7) 1 1 ( 3) 1 1 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 31. Ванката DEMBA BOYZ 2 1 ( 3) 1 1 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 32. Христов LES MOUSQUETAIRES 2 1 ( 4) 0 0 ( 2) 2 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Алфи VALIANT KNIGHTS 2 1 ( 4) 2 1 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 34. Оскар THE THRACIAN ORPHICS 2 0 ( 2) 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 35. Талиезин DEMBA BOYZ 2 0 ( 3) 2 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 36. Мартун КРИВА НИВА 2 0 ( 4) 2 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 2 0 ( 4) 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 2 0 ( 4) 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 39. Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 2 0 ( 5) 0 0 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 40. Дъбрав AIR FORCE 2 0 ( 6) 2 0 ( 3) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Фалкенбах THUG SLUGS 2 0 ( 6) 2 0 ( 2) 0 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Рогач THE GRIZZLIES 2 0 ( 6) 0 0 ( 3) 2 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 43. Роско REAL GREEN 1 2 ( 3) 0 2 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 44. Барс THUG SLUGS 1 2 ( 6) 0 1 ( 2) 0 1 ( 3) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 45. Гонзо DEMBA BOYZ 1 1 ( 3) 1 0 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 46. Лорд Брахилус THUG SLUGS 1 1 ( 5) 0 1 ( 2) 1 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Митак73 REAL GREEN 1 1 ( 5) 1 1 ( 3) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 48. Бай Гроздан UNDERGROUND 1 1 ( 6) 1 1 ( 3) 0 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Саймън80 THE GRIZZLIES 1 1 ( 6) 1 1 ( 3) 0 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 50. Дяволо EXTREME ZOMBIES 1 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 51. Шифтър THUG SLUGS 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Копача КРИВА НИВА 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 53. Енкели THE GRIZZLIES 1 0 ( 3) 0 0 ( 1) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 54. Сатурния AIR FORCE 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Роувърс LES MOUSQUETAIRES 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Боби68 КРИВА НИВА 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 4) 1 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 58. Стифо UNDERGROUND 1 0 ( 6) 1 0 ( 3) 0 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 59. Дуумър CRAZY BAND 1 0 ( 7) 1 0 ( 3) 0 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 60. Мадридиста EXTREME ZOMBIES 1 0 ( 8) 0 0 ( 3) 1 0 ( 3) 0 0 ( 2) 0 0 ◼|
|◼ 61. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 0 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 0 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 63. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 0 1 ( 3) 0 0 ( 1) 0 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ БатРадо REAL GREEN 0 1 ( 3) 0 0 ( 1) 0 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 65. Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 0 1 ( 5) 0 1 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 66. Кибик КРИВА НИВА 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ла Вила КРИВА НИВА 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мартин THE THRACIAN ORPHICS 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 69. Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Спаркито13 REAL GREEN 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 71. Пениуайз AIR FORCE 0 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дани-007 DEMBA BOYZ 0 0 ( 3) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Пр.Недев RED OR DEAD 0 0 ( 3) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 74. Томи LES MOUSQUETAIRES 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Сафин VALIANT KNIGHTS 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Олимпия RED OR DEAD 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Вожда RED OR DEAD 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|||◼отбелязани голове избити голови удари (изиграни мачове)|◼
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Дяволо EXTREME ZOMBIES 6 13 ( 8) 3 4 ( 3) 1 3 ( 3) 2 6 ( 2) 0 0 ◼|
|◼ 2. Терминатор CRAZY BAND 5 9 ( 5) 3 3 ( 2) 2 3 ( 2) 0 3 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 3. Нуф VALIANT KNIGHTS 4 4 ( 4) 1 3 ( 2) 2 1 ( 2) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 4. Шифтър THUG SLUGS 3 7 ( 4) 0 1 ( 1) 1 4 ( 2) 1 2 ( 1) 1 0 ◼|
|◼ 5. Крюшо AIR FORCE 3 7 ( 6) 3 3 ( 3) 0 1 ( 2) 0 3 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 6. Брут THE GRIZZLIES 3 9 ( 6) 1 5 ( 3) 2 4 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 7. Василико UNDERGROUND 3 12 ( 6) 1 7 ( 3) 2 3 ( 3) 0 0 ( 0) 0 2 ◼|
|◼ 8. Редо THE THRACIAN ORPHICS 2 2 ( 2) 0 1 ( 1) 2 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Роско REAL GREEN 2 2 ( 2) 1 0 ( 1) 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 10. Копача КРИВА НИВА 2 5 ( 2) 1 3 ( 1) 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Инексис LES MOUSQUETAIRES 2 5 ( 4) 1 2 ( 2) 1 3 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 12. Барс THUG SLUGS 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 13. Дъбрав AIR FORCE 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 1 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 14. Дюшеш CRAZY BAND 1 3 ( 2) 1 1 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 15. Кибик КРИВА НИВА 1 4 ( 2) 0 2 ( 1) 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 16. Анфийлд REAL GREEN 1 6 ( 4) 1 1 ( 2) 0 4 ( 2) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 17. Кори DUNE WARRIORS 1 8 ( 6) 1 2 ( 2) 0 5 ( 3) 0 0 ( 1) 0 1 ◼|
|◼ 18. Декстър СИНЯТА ЛАВИНА 1 9 ( 4) 1 5 ( 2) 0 4 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 19. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 1 12 ( 5) 0 4 ( 2) 0 5 ( 2) 1 3 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 20. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 0 1 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 21. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 0 1 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 22. Тянков THUG SLUGS 0 3 ( 1) 0 0 ( 0) 0 3 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 23. Шопченко DEMBA BOYZ 0 4 ( 3) 0 2 ( 2) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 24. Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 0 5 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 5 ( 1) 0 0 ◼|
|||◼спасени голови удари допуснати голове (изиграни мачове)|◼
|ОТБОР НА КРЪГА
▶.......◀||1|||Симо |||AIR FORCE ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Роби |||AIR FORCE ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Емесерем |||CRAZY BAND ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Коко |||EXTREME ZOMBIES ||▶.......◀
▶.......◀||В|||Брут |||THE GRIZZLIES ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Д|||Гонзо |||DEMBA BOYZ ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Г|||Шваба |||THE GRIZZLIES ||▶.......◀
|★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★
|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★★|
|★ 1. Терминатор CRAZY BAND 9 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 5 ☆★|
|★ 2. Пепито EXTREME ZOMBIES 8 26 ☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 3. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 6 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 4. Шопченко DEMBA BOYZ 6 25 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 5. Емесерем CRAZY BAND 6 25 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 6. Дяволо EXTREME ZOMBIES 6 26 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 7. Анфийлд REAL GREEN 5 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 8. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 5 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 9. Роби AIR FORCE 5 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 5 ☆★|
|★ 10. Венабили DUNE WARRIORS 5 25 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|★ 11. Фенгом CRAZY BAND 5 25 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 5 ☆★|
|★ 12. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 4 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 13. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 4 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 14. Олимпия RED OR DEAD 4 23 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 15. Доги THE MUMMIES 4 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 16. Крюшо AIR FORCE 4 24 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 17. Ририбиро UNDERGROUND 4 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 18. Дъбрав AIR FORCE 4 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 19. Тиро CRAZY BAND 4 25 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Симо AIR FORCE 4 25 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 21. Дуумър CRAZY BAND 4 25 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ Гонзо DEMBA BOYZ 4 25 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ Ванката DEMBA BOYZ 4 25 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 24. Коко EXTREME ZOMBIES 4 26 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 25. Спаркито13 REAL GREEN 3 8 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 26. Дюнкеркю RED OR DEAD 3 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 27. Дарксийд AIR FORCE 3 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 28. Декстър СИНЯТА ЛАВИНА 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 29. Надя THUG SLUGS 3 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 30. Томи LES MOUSQUETAIRES 3 21 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 31. Тянков THUG SLUGS 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Боби68 КРИВА НИВА 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 33. Митак73 REAL GREEN 3 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 34. Джони Хейнс THE MUMMIES 3 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 35. Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 3 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 36. Жоро Левскаря UNDERGROUND 3 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 37. Кори DUNE WARRIORS 3 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Бай Гроздан UNDERGROUND 3 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 39. Гоа DUNE WARRIORS 3 25 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Жеката DUNE WARRIORS 3 25 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Легендата DUNE WARRIORS 3 25 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Талиезин DEMBA BOYZ 3 25 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 43. Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 44. Кибик КРИВА НИВА 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 45. Редо THE THRACIAN ORPHICS 2 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Роско REAL GREEN 2 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 47. Христов LES MOUSQUETAIRES 2 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 48. Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 2 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ Алфи VALIANT KNIGHTS 2 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 50. Мартун КРИВА НИВА 2 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ Ивич RED OR DEAD 2 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 52. Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 2 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Нуф VALIANT KNIGHTS 2 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ А.Агаси VALIANT KNIGHTS 2 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Сафин VALIANT KNIGHTS 2 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 56. Брут THE GRIZZLIES 2 25 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 57. Саймън80 THE GRIZZLIES 2 26 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 58. Вандом THE GRIZZLIES 2 26 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Рогач THE GRIZZLIES 2 26 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 60. Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 61. Шваба THE GRIZZLIES 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 62. Енкели THE GRIZZLIES 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 63. Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 64. Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Лорд Брахилус THUG SLUGS 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Пр.Недев RED OR DEAD 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 67. БатРадо REAL GREEN 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 68. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 69. Барс THUG SLUGS 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Бат Влади REAL GREEN 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 71. Шифтър THUG SLUGS 1 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Копача КРИВА НИВА 1 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ ХюманФактор REAL GREEN 1 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 74. Мандор THE MUMMIES 1 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Василико UNDERGROUND 1 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Фалкенбах THUG SLUGS 1 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 78. Стифо UNDERGROUND 1 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Бай Момчил КРИВА НИВА 1 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 80. Дани-007 DEMBA BOYZ 1 25 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 81. Моандър EXTREME ZOMBIES 1 26 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 1 26 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|