Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 25.04.2024 13:17



Отговори на тема  [ 302 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
РЕАЛ МАДРИД - 2014-2015 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14256
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - 2014-2015   |   21.05.2015 19:24


alessandron написа:
Ми ти я обясняваш бе, аз нищо не обяснявам. Анчелоти е виновен, че Хамес от два метра на празна врата удря горна греда. Трансферите в Реал знаем кой ги прави - не е само треньорът.


хе хе, значи ако Хамес беше вкарал, Карло е герой, ако Хамес удари гредата - виновен е Хамес, айде сега :laugh: Като не може да си наредиш състава, много ясно ще падаш.

мач с Валенсия - ключов, (макар и вече в периода - ''изпуснахме питомното, гоним дивото'' :innocent: ) - татко Карло започва с крила Коентрао и Арбелоа заради някакви лични разногласия с Марсело и Карвахал. Валенсия стартират с 2:0, татко Карло поправя очевидната си грешка и пуска атакуващите Марсело и Карвахал и вече имаме друг Реал, ама маааалко късно ... това е само един пример от сезона, другия беше с 10-те човека и Рамос, който гледаше отблизо в нетипична роля в Торино.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11818
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - 2014-2015   |   22.05.2015 08:09


Анчелоти е виновен за това, че не успява да опонира достатъчно на Перес за трансферите и така и не наложи взимането на нов чисто дефанзивен халф и нов централен защитник. Въпреки това, като гледам опциите май нямате по-добра алтернатива на италианеца. Клоп по принцип е ОК, ама едно е в Дортмунд, съвсем друго в Реал.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - 2014-2015   |   22.05.2015 13:59


Vendome написа:
Анчелоти е виновен за това, че не успява да опонира достатъчно на Перес за трансферите и така и не наложи взимането на нов чисто дефанзивен халф и нов централен защитник. Въпреки това, като гледам опциите май нямате по-добра алтернатива на италианеца. Клоп по принцип е ОК, ама едно е в Дортмунд, съвсем друго в Реал.


Реал си сменят тренерите като долни гащи. Откак се интересувам от футбол, Реал са сменили повече треньори от всеки друг отбор! Чудя се дали ще натирят ( по-скоро не ) Роналдо за да не изпревари Раул по голове( само 13 май останаха )!

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14256
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - 2014-2015   |   22.05.2015 14:24


TheExorcist написа:
....Чудя се дали ще натирят ( по-скоро не ) Роналдо за да не изпревари Раул по голове( само 13 май останаха )!


това пък е пълна глупост, абе как ги измисляте тия :outofspace: в смисъл причината е направо умопомрачяваща :outofspace:

Между другото забравих да спомена, че след победата над Еспаньол, Касияс е вратаря с най-много победи в историята на Примера Дивизион :first: :celebrate: :ludnica: Великан, а небръснат още ходеше на тренировки на Реал с реното на баща си или каквато там 20 годишна кранта са имали ...паркирайки между фераритата и ламборджинита след велики мачове в ШЛ...


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - 2014-2015   |   22.05.2015 21:41


Balleta написа:
alessandron написа:
Ми ти я обясняваш бе, аз нищо не обяснявам. Анчелоти е виновен, че Хамес от два метра на празна врата удря горна греда. Трансферите в Реал знаем кой ги прави - не е само треньорът.


хе хе, значи ако Хамес беше вкарал, Карло е герой, ако Хамес удари гредата - виновен е Хамес, айде сега :laugh: Като не може да си наредиш състава, много ясно ще падаш.


Ми кой да е виновен, като пропускаш от два метра на празна врата - баба ми? Рамос игра халф точно заради това, което Редо каза за Хамес - че никакъв го няма във фаза защита. Не се получи, но питай Перес що продаде Алонсо - не е заради Карло във всеки случай.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14256
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - 2014-2015   |   22.05.2015 21:47


Пълни глупости :outofspace: Хамес е един от най-добрите за сезона в Реал, това, че Редо имал некакво негативно отношение не променя факта, а той е че дори татко Карло закова сензацията на сезона Иско резерва в момента, в който Хамес се върна. После поради други контузии заиграха заедно. Хамес е основния атакуващ халф на Реал с основна заслуга за всичко хубаво преди Нова Година. Изтървал бил от незнам си колко метра, даже не знам кое визираш, ами Бейл колко изтърва, ами Роналдо не изтърва ли и той ...ама не Хамес бил виновен .ВИНОВЕН Е КАРЛО защото е треньор, това е :-)


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - 2014-2015   |   23.05.2015 10:44


Balleta написа:
Пълни глупости :outofspace: Хамес е един от най-добрите за сезона в Реал, това, че Редо имал некакво негативно отношение не променя факта, а той е че дори татко Карло закова сензацията на сезона Иско резерва в момента, в който Хамес се върна. После поради други контузии заиграха заедно. Хамес е основния атакуващ халф на Реал с основна заслуга за всичко хубаво преди Нова Година. Изтървал бил от незнам си колко метра, даже не знам кое визираш, ами Бейл колко изтърва, ами Роналдо не изтърва ли и той ...ама не Хамес бил виновен .ВИНОВЕН Е КАРЛО защото е треньор, това е :-)


Пълни глупости са оправданията ти с Карло - е затва Реал са един ЦИРК и винаги са били :). Визирам горната греда, която нацепи от два метра в Торино при 1:1. Това е ситуация, която обръщаше нещата. Карло е виновен, че колумбийският ръб и не може да вкара от такава ситуация.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14256
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - 2014-2015   |   23.05.2015 14:08


alessandron написа:
Balleta написа:
Пълни глупости :outofspace: Хамес е един от най-добрите за сезона в Реал, това, че Редо имал некакво негативно отношение не променя факта, а той е че дори татко Карло закова сензацията на сезона Иско резерва в момента, в който Хамес се върна. После поради други контузии заиграха заедно. Хамес е основния атакуващ халф на Реал с основна заслуга за всичко хубаво преди Нова Година. Изтървал бил от незнам си колко метра, даже не знам кое визираш, ами Бейл колко изтърва, ами Роналдо не изтърва ли и той ...ама не Хамес бил виновен .ВИНОВЕН Е КАРЛО защото е треньор, това е :-)


Пълни глупости са оправданията ти с Карло - е затва Реал са един ЦИРК и винаги са били :). Визирам горната греда, която нацепи от два метра в Торино при 1:1. Това е ситуация, която обръщаше нещата. Карло е виновен, че колумбийският ръб и не може да вкара от такава ситуация.


Реал никога не са били цирк, амам ти си праскай клишетата ...това остава като почнат да липсват аргументи :-P Абсолютно лаишко и несериозно е да твърдиш, че някакво невкарано положение на някакъв футболист ударил гредата ти било причината за провален сезон на три фронта ...спирам спора тук, тъй като не виждам смисъл след подобни трвърдения да продължавам. За Реал знам, съм гледал и чел много повече от теб така, че позволи ми да знам малко повече кой и как е виновен ...което не значи автоматично че не го харесвам или не го искам за следващия сезон (като че ли някой ме пита де), напротив нямам нищо против Карло да остане, даже искам да остане, но вината този сезон си е чисто негова...имаше си футболистите, имаше си моментума, имаше си баланса и сглобената машина, имаше си преднината ... една, две контузии и да не може да реагираш и от отбор ДОМИНАНТ, два месеца да играеш неузнаваемо, да не може да си наредиш състава за полуфинала в ШЛ и в двата да играеш неагресивно и донякъде немотивирано, да не можеш да излъжеш за купата за пореден път Симеоне - просто няма кой друг да е виновен, а състава в много от тия критични мачове бе объркан ...до тук че пак се отнесох, а щях да спирам. :-D

П.П. Липсват ми коментарите на Алабао и Ледо, но за жалост те спряха да пишат, то и онова л*****е (мод. - това не го бях видял, личните обиди са това, което най-много следя, макар да не следя много) Добрил е виновен донякъде за това, ама нейсе .... хората си имат други ангажименти, по важни от това да се нервят на простотии в нета :-)


Последна промяна alessandron на 23.05.2015 22:14, променена общо 2 пъти



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14256
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - 2014-2015   |   23.05.2015 14:19


Между другото, ако както се говори, Икер напусне Реал след мача с Хетафе, този сезон ще е някакъв рекорден сезон по напускане на собствени легенди:

Джерард - Пуул
Шави - Барса
Икер - Реал


:outofspace: :-( :outofspace: :outofspace: :cry: :cry: :-(

Все пак тези моменти са неизбежни ...


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - 2014-2015   |   23.05.2015 14:43


Никой не ти говори за провален сезон на три фронта, говоря ти за неуспеха на полуфинала на ШЛ. Да, Хамес вкарва положението на два метра от празната врата за 1:2 в Торино и щяхте да сте на финал. Големите мачове достатъчно често се решават от един-два момента, ако ще да си чел милион пъти повече от мен за Реал.
Цирк сте и още как - като отношение към играчи и треньори на феновете ви. Да припомням ли Роналдо за една изпусната дузпа срещу Валенсия какво му се случи? Между другото и за нея ли е виновен Анчелоти? Освен това ти самият разправяше как можело да се натирят Алонсо и Ди Мария, но сега и за това е виновен Анчелоти, а не Перес. Както си отбор доминант, така не си застрахован от слаба форма при вече толкова дългите сезони в клубния футбол. Анчелоти със сигурност носи вина, но да говориш как заради него Реал не спечелил нищо ... само ще ти припомня думите на Алекс Фъргюсън, който каза следното: "Никакви схеми не ти печелят мач, печелят го футболистите на терена. Те играят и те се борят". В Реал Карло направи това, което умее най-добре - един добър колектив, без резки дрязги, както например беше при Моуриньо с Касияс. Донесе ви и Десетата, но сега му се гласи уволнение - страхотно ще е Бенитес да го замести, тогава може след всеки мач спокойно да си копираш горните коментари и само да сменяш "Анчелоти" с "Бенитес", ще си още по-прав.


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1714
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - 2014-2015   |   23.05.2015 21:47


Balleta написа:
alessandron написа:
Balleta написа:
Пълни глупости :outofspace: Хамес е един от най-добрите за сезона в Реал, това, че Редо имал некакво негативно отношение не променя факта, а той е че дори татко Карло закова сензацията на сезона Иско резерва в момента, в който Хамес се върна. После поради други контузии заиграха заедно. Хамес е основния атакуващ халф на Реал с основна заслуга за всичко хубаво преди Нова Година. Изтървал бил от незнам си колко метра, даже не знам кое визираш, ами Бейл колко изтърва, ами Роналдо не изтърва ли и той ...ама не Хамес бил виновен .ВИНОВЕН Е КАРЛО защото е треньор, това е :-)


Пълни глупости са оправданията ти с Карло - е затва Реал са един ЦИРК и винаги са били :). Визирам горната греда, която нацепи от два метра в Торино при 1:1. Това е ситуация, която обръщаше нещата. Карло е виновен, че колумбийският ръб и не може да вкара от такава ситуация.


Реал никога не са били цирк, амам ти си праскай клишетата ...това остава като почнат да липсват аргументи :-P Абсолютно лаишко и несериозно е да твърдиш, че някакво невкарано положение на някакъв футболист ударил гредата ти било причината за провален сезон на три фронта ...спирам спора тук, тъй като не виждам смисъл след подобни трвърдения да продължавам. За Реал знам, съм гледал и чел много повече от теб така, че позволи ми да знам малко повече кой и как е виновен ...което не значи автоматично че не го харесвам или не го искам за следващия сезон (като че ли някой ме пита де), напротив нямам нищо против Карло да остане, даже искам да остане, но вината този сезон си е чисто негова...имаше си футболистите, имаше си моментума, имаше си баланса и сглобената машина, имаше си преднината ... една, две контузии и да не може да реагираш и от отбор ДОМИНАНТ, два месеца да играеш неузнаваемо, да не може да си наредиш състава за полуфинала в ШЛ и в двата да играеш неагресивно и донякъде немотивирано, да не можеш да излъжеш за купата за пореден път Симеоне - просто няма кой друг да е виновен, а състава в много от тия критични мачове бе объркан ...до тук че пак се отнесох, а щях да спирам. :-D

П.П. Липсват ми коментарите на Алабао и Ледо, но за жалост те спряха да пишат, то и онова лекенце Добрил е виновен донякъде за това, ама нейсе .... хората си имат други ангажименти, по важни от това да се нервят на простотии в нета :-)


Какво да ти кажа, Добриле, само защото действително си предизвикан, макар по мое лично скромно мнение да има основание предвид постоянното ти крайно гнусно плюене по Реал, няма да слагам бан - засега. Дръжте се като големи хора - личните обиди са нещото, което ме дразнят най-много като мод. (Сандро)


Последна промяна alessandron на 23.05.2015 22:21, променена общо 2 пъти



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11818
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - 2014-2015   |   23.05.2015 22:38


Добрил е умен и свестен пич, но действително прекалява с езика във форума на моменти. Минаха пуберските години.

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - 2014-2015   |   23.05.2015 22:44


Vendome написа:
Добрил е умен и свестен пич, но действително прекалява с езика във форума на моменти. Минаха пуберските години.


Затова и съм уточнил "гнусно плюене по Реал". Иначе съм ви засичал дискусии по Фейса, тук също извън темата "Реал" достатъчно добре е показал, че не страда от липса на мозък.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - 2014-2015   |   24.05.2015 03:00


alessandron написа:
Vendome написа:
Добрил е умен и свестен пич, но действително прекалява с езика във форума на моменти. Минаха пуберските години.


Затова и съм уточнил "гнусно плюене по Реал". Иначе съм ви засичал дискусии по Фейса, тук също извън темата "Реал" достатъчно добре е показал, че не страда от липса на мозък.


И Добрил и Балета са свестни пичове. Личното плюене и аз не го одобрявам. Колкото до отборите, цинизми и простащини като ''помиярпул'' и ''лузърпул'' от Мейджъра и Блуфи примерно никой не обръща внимание, на мен не ми пука обаче, но все пак ги има! Требе да си малко над нещата! Примерно като ти обиждат отбора трябва да знаеш, че човекот не е особено адекватен и задължително да му търсиш бан! Все пак е форум и не сме някакви простаци.

П.С. Санде, честита купа, заслужена!

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1714
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - 2014-2015   |   24.05.2015 16:10


Да, например нямам нищо против срещу ледовете и алабаото, ама особено последната много ми се обижда като нареждам фекал.

То не е срещу нея, а срещу фекал, а тя ме нападаше мен и то по времето на дира още. Ледовете е по-спокоен, то така - в едно семейство нещата трябва да се уравновесяват все пак :laugh:


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - 2014-2015   |   24.05.2015 19:18


TheExorcist написа:
цинизми и простащини като ''помиярпул'' и ''лузърпул''


Копеле, точно днеска ли си възмутен? :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - 2014-2015   |   24.05.2015 19:33


По принцип темата за Реал М е провокативна. Разни емигранти е време да го разберат! :thumbs:


Последна промяна tonzos_justice на 24.05.2015 19:34, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14256
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - 2014-2015   |   24.05.2015 20:08


tonzos_justice написа:
По принцип темата за Реал М е провокативна. Разни емигранти е време да го разберат! :thumbs:



разни сливенски ... е време да се порастнат и да намалят емоциите :yes:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - 2014-2015   |   24.05.2015 20:43


Balleta написа:
tonzos_justice написа:
По принцип темата за Реал М е провокативна. Разни емигранти е време да го разберат! :thumbs:



разни сливенски ... е време да се порастнат и да намалят емоциите :yes:


"порастнат'' - пише се без Т :-P


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4455
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: РЕАЛ МАДРИД - 2014-2015   |   24.05.2015 20:50


tonzos_justice написа:
Balleta написа:
tonzos_justice написа:
По принцип темата за Реал М е провокативна. Разни емигранти е време да го разберат! :thumbs:



разни сливенски ... е време да се порастнат и да намалят емоциите :yes:


"порастнат'' - пише се без Т :-P


http://talkoven.onlinerechnik.com/duma/%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0%D0%BC

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 302 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг