Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 01:15



Отговори на тема  [ 45 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Испания - Трансфери, лято 2018 
Автор Съобщение
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Испания - Трансфери, лято 2018   |   11.07.2018 08:04


Diavolo написа:
Губещите са от Реал и заблудените им и неблагодарни фенове, които скъсват от критики в спортала Роналдо, че бил курва и че отбора не се нуждаел от него, вече бил дал достатъчно и могат без него, сега обаче ще видят ШЛ през крив макарон. Губещ съм и аз в личен план, защото съм фен на Роналдо, а пък ненавиждам Ювентус.


Дяволе, само едно нещо ше коментирам, съвсем сериозно при това. Сравни поведението на Стоичков с това на Роналдо. Припомни си как той обикна Барселона и колко отдаден беше на Барса. Как благодарение на това спечели любовта на велики личности като Хосе Карерас.

Сега се замисли върху поведението на Роналдо, който ... не бил дооценен в Реал, щото не получавал 257 милиарда ама взимал 252 (цифрите са примерни). Тотално поведение на егоцентрично копеле. Толкоз.

Фенщината е въпрос на личен избор и разбира се ти си този, който решава какво го кефи и какво не. Аз просто ти обяснявам с този нагледен пример, защо през всичките тези години го бъзиках този човек с темите ми в този форум.

И за Балета, винаги съм му казвал (още в периода при другото самовлюбено португалско лайно Моуриньо) - никой не е по-голям от отбора, особено от отбор от ранга на Реал.

:cheers:

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Испания - Трансфери, лято 2018   |   12.07.2018 01:30


В случая не е точно така, а и по твоята логика, Перес за пореден път е над клуба/Реал.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Испания - Трансфери, лято 2018   |   12.07.2018 08:19


Изключително тъпо стана, но факторите за този трансфер са много, до голяма степен и историята с данъчните, както и ината на Перес за нови условия по контракта, които да отговарят на имиджа на Роналдо на най добър футболист в света.

Сега чета пожелл да има до себе си Марсело, абсурд ще е да продадат и него

С Роналдо свършва една велика еппха в Реал ... португалеца ще остане със статута на най голямата легенда след или дори редом до Ди Стефано

...живота продължава и без Рони, успех на неги, пожелавам му титла в Италия и нови голови рекорди...Юве е голям клуб, но не е Реал, никой не може да се сравнява с МАДРИД.....

Дано Перес вземе Мбапе....в момента е топ 5 в Европа и бъдещ номер 1....


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Испания - Трансфери, лято 2018   |   12.07.2018 15:42


А добре се завърнал.
Съмнявам ме да вземат Мбапе, защото ПСЖ нали гонят първа ШЛ и това им е цел номер 1, а това няма как да стане ако си продават топ звездите. ;-)

По-скоро ще е хубаво да вземат Азар, а и Челси вече няма тези ресурси да съперничи на Сити, Юнайтед и Пуул. Поне Абрамович от доста време насам е доста пестелив...


Последна промяна Diavolo на 12.07.2018 15:43, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Испания - Трансфери, лято 2018   |   12.07.2018 21:44


Diavolo написа:
А добре се завърнал.
Съмнявам ме да вземат Мбапе, защото ПСЖ нали гонят първа ШЛ и това им е цел номер 1, а това няма как да стане ако си продават топ звездите. ;-)

По-скоро ще е хубаво да вземат Азар, а и Челси вече няма тези ресурси да съперничи на Сити, Юнайтед и Пуул. Поне Абрамович от доста време насам е доста пестелив...


не съм се завърнал още ... ;-)


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 45 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг