Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 13:50



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
ПМЛ Трансферна листа 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 17.08.2013 14:40
Мнения: 59
Мнение  Re: ПМЛ Трансферна листа   |   17.08.2013 15:50


Спокойно куупър като направим отборчето много ще плачат :cheers:


 

Регистриран на: 29.08.2013 15:55
Мнения: 3
Мнение  Re: ПМЛ Трансферна листа   |   29.08.2013 20:45


Състезателно име:Индзаги
За мен:Запалих се по футбола от сравнително ранна възраст.Като верен фен на играта се чувствам длъжен редовно да следя всяко едно голямо европейско първенство/като любимо ще посоча италианската Серия "А"/,да се информирам относно случващото се и в атрактивните шампионати на Южна Америка.Разбира се,като заклет Левскар няма как да подмина и родната "А" група,причислявайки я към интересуващите ме футболни дестинации.Играта ми изглежда интересна и бих желал да премеря сили с противниковите състави,давайки успешни прогнози за моя клуб! :)


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Мнение  Re: ПМЛ Трансферна листа   |   29.08.2013 21:06


Официално обявявам, че Индзаги ще участва като нападател в предстоящата ни контрола с CDLM Blue Power.

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Мнение  Re: ПМЛ Трансферна листа   |   30.08.2013 08:13


Привет на Индзаги Фернандао. Надявам се да покажеш добри игри, за да може да си полезен на THUG SLUGS.
С оглед на мачовете, които ще прогнозираме в контролата имаш идеална възможност да покажеш класа в Латинска Америка и България.

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 30.08.2013 13:41
Мнения: 52
Мнение  Re: ПМЛ Трансферна листа   |   30.08.2013 13:58


Състезателно име: Флегматрон

За мен: Привет! За себе си мога да кажа, че от малък съм голям фен на спорта, като притежавам богата обща култура за редица спортове и, естествено, футбола. Привърженик съм на много отбори, като Премиър лийг, Примера дивисион и Серия А следя изкъсо през последните 2 години, най-малкото защото работата ми го налага. Следя с интерес всякакви новини от света на футбола, статистики и прочее.

Играта изглежда много интересна, като ще е приятно разнообразие от множеството залози по бетинг платформите. Отборът, който вземе правата ми, ще разполага с ценен кадър, който може да изведе клуба до нови висоти. Приятна игра на всички, но най-вече късмет на бъдещия ми тим.


Последна промяна vetzy! на 30.08.2013 14:07, променена общо 1 път



 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: ПМЛ Трансферна листа   |   30.08.2013 17:27


vetzy! написа:
Състезателно име: Флегматрон

За мен: Привет! За себе си мога да кажа, че от малък съм голям фен на спорта, като притежавам богата обща култура за редица спортове и, естествено, футбола. Привърженик съм на много отбори, като Премиър лийг, Примера дивисион и Серия А следя изкъсо през последните 2 години, най-малкото защото работата ми го налага. Следя с интерес всякакви новини от света на футбола, статистики и прочее.

Играта изглежда много интересна, като ще е приятно разнообразие от множеството залози по бетинг платформите. Отборът, който вземе правата ми, ще разполага с ценен кадър, който може да изведе клуба до нови висоти. Приятна игра на всички, но най-вече късмет на бъдещия ми тим.


Вецев, а добре дошъл. Това е новото попълнение на PRIMUS MAXIMUS, така ще замоля админите да сложат аватар под ника на Флегматрон. В темата за картотеките ще добавя новото ни попълнение, с което оформяме състава поне за есента, вероятно и за този сезон.


Последна промяна alessandron на 30.08.2013 17:28, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг