Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 14:02



Отговори на тема  [ 14 мнения ] 
REAL GREEN - сезон 2014/2015 
Автор Съобщение
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  REAL GREEN - сезон 2014/2015   |   04.08.2014 13:41


След като симпатягите от РОД скришом(за да е тежката софра само за Бате Петку и Бай Момчил :laugh: ) и подмолно отмъкнаха Вожда от нашите редици (предполагам че представянето не бе PR ход, а реално такова), в зелената чета зейна сериозна дупка, която обаче се надявам да бъде запълнена с трансфер, който бе планиран и подготвян още преди напускането.

Към REAL GREEN от този сезон се присъединява един от най-добрите вратари в дирската ера на играта, стражът на бившият ни отбор Блекхоукс - batrado. Трансферът бе подпечатан преди няколко седмици, а параметрите по него включват клауза, според която новото попълнение на грингосите ще играе на пост Хуан Мата (за щастие трансферната сума не е като на Мата) :) С две думи ще продължим да разчитаме на верният ни страж Киану, а от Бат Радо ще очакваме да връзва играта и да прави ювелирни изпълнения.

Добре завърнал се в ПМЛ семейството и успех!

За нас остава търсене на още един човек, че само със санитарния минимум играчи си е трудно през сезона.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в REAL GREEN   |   04.08.2014 13:53


Голямото завръщане вече е факт - още една легенда ще цъка по-виртуалните терени...

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в REAL GREEN   |   04.08.2014 13:56


Само да не е пост "Хуан Мата" в периода "Моуриньо", че тогава лошо :D :D

Добре дошъл на Бат Радо. Каквото и да си говорим, вратар легенда в играта! :first:

п.п. Ако ви трябва още едно попълнение, да сондирам при един бивш "грингос" (Изгрева го знае много добре :)), ама работата е там, че си пада малко тип "Балотели" - хем голям голаджия, хем "талареж в гащите" :))


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в REAL GREEN   |   04.08.2014 15:51


Успех на новата звезда ;-)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в REAL GREEN   |   04.08.2014 23:05


добре дошъл отново в голямото ПМЛ семейство на бат Радо! :-)


 
(Real Green)

Регистриран на: 20.05.2012 18:26
Мнения: 3457
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в REAL GREEN   |   05.08.2014 17:27


Добре дошъл :first:

_________________
viewtopic.php?f=42&t=25


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в REAL GREEN   |   06.08.2014 10:46


Имам удоволствието да представя още едно ново попълнение в Грийн - Todoroff. Още един бивш кадър на Блекхоукс със специализация Германия, особено Германия 2 ;-) . Така в отбора вече ще има така ценената от някои БГ треньори вариативност :)

Добре дошъл и на Тошето!

В общи линии картотеката е готова:

REAL GREEN 2014/2015
——————————————————————————————————————————————————
[1] Киану - Keanu
[13] Роско - Pocko
[8] БатРадо - batrado
[7] Тодоров - Todoroff
[4] Хавиерчо - javiercho
[5] Анфийлд - Anfield [помощник-мениджър]
[12] Изгрев Ламерз - izgrev_lamerz [мениджър]

:fan:

_________________
Изображение


Последна промяна Anfield на 06.08.2014 10:57, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 07.07.2014 20:03
Мнения: 1133
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в REAL GREEN   |   06.08.2014 10:54


След дълги и тежки преговори, проведени в няколко етапа, насред отрупани софри, най-накрая бяха изпипани всички детайли по договора ми, за което благодаря на Анфо, и се надявам да оправдая доверието на съотборниците ми, както и да помогна за постигане на целите, поставени пред отбора за новия сезон. :first:

Момчетата ме приеха отлично и помагат с каквото е необходимо, за да възвърна максимално бързо формата си. Чудесно е да се работи в колектив от такива професионалисти и чакам с нетърпение дебюта за грингосите :football:

P.S. Бутонките бяха прашасали в мазето, вратарската фланелка се е изкривила балонообразно отпред, но тя така или иначе няма да ми трябва, защото домакина ме снабди с екип с номер 8. :laugh:

_________________
Изображение


Последна промяна BatRado на 06.08.2014 10:58, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 11.06.2012 13:37
Мнения: 401
Местоположение: Велико Търново
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в REAL GREEN   |   06.08.2014 12:33


Брей да му се не види - то имало дълги и тежки софри покрай тия трансфери, а аз да не знам! :laugh:
Миналата година отказах на Анфо да се включа в ПМЛ, тая година се предадох без бой, ама се надявам поне една трасферна биричка да цапнем с мениджъра и другото ново попълнение, с които се познаваме от години. С останалите съотборници ще се опознаваме в движение... :-D
Надявам се да съм от полза на отбора, когато имат нужда от мен.
Преди 2,3 години отбелязах няколко гола за Блекхоукс, доста се бях запалил по играта, трудно преживях разпадането на отбора, сега е време да се запозная с новите правила (до едно време ги следях, ама им загубих дирята) и да се върне отново в мен тази тръпка от играта.
Поздрави на моите съотборници от REAL GREEN и пожелания да нижем победа след победа !!! :first:
Поздрави и на всички играчи в ПМЛ, радвам се, че отново съм сред вас!

:cheers:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в REAL GREEN   |   06.08.2014 12:52


Todoroff написа:
Брей да му се не види - то имало дълги и тежки софри покрай тия трансфери, а аз да не знам! :laugh:

:cheers:


Потвърждавам с доказателствен материал!

Изображение

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в REAL GREEN   |   06.08.2014 14:52


Хах, каква изненада! Вчера се бях присетил за Тодоров по някакъв повод, а днес той се появява в играта с гръмко завръщане! :)) Бравос! Доколкото си спомням, беше факир на далекобойния шут от периода му при "ястребите". Много силен трансфер, определено играта има нужда от подобни импровизатори! :)

Айде, добре дошъл и остри боца, че отдавна не е имало гол с 3:2 в официални мачове :cheers:

~

Иначе гледам, че на "Грингос Арена" се събра цяло ято ястреби. И в този ред на мисли се чудя дали Анфо и сие сте обмисляли да възстановите култовия BLACKHAWKS? Ако единствената пречка за осъществяването на подобна идея е съвестното отношение към кадровото състояние на GREEN след едно такова евентуално преливане, не е толкова страшно - ще впрегнем всеобщи усилия и ще попълним отбора със свежа кръв. Ето, аз се бях засилил да правя дубъл на "мечоците" това лято, но ще впрегна мениджърски сили за окомплектоването на "грингосите".


 
(Thug Slugs)

Регистриран на: 19.08.2012 13:36
Мнения: 2425
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в REAL GREEN   |   06.08.2014 20:11


Добре дошли и успех. :-)

_________________
Fortuna favet fortibus!


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в REAL GREEN   |   07.08.2014 11:26


Цитат:
(предполагам че представянето не бе PR ход, а реално такова)


Абсолютно реално! Радвам се, че бързо сте намерили играчи, за да проведете сезона нормално, което беше основен аргумент на Вожда да бави и увърта година и половина!
Незнам как сте го запуснали толкова много само!
Сега спортно-техническото ръководство на РОД ще трябва да бори наднорменото му тегло, който на първата тренировка тресеше шкембе с по-голяма амплитуда от Лима и Соуза навремето в ЦСКА. :dance:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в REAL GREEN   |   07.08.2014 17:21


Бате Петку написа:
Сега спортно-техническото ръководство на РОД ще трябва да бори наднорменото му тегло, който на първата тренировка тресеше шкембе с по-голяма амплитуда от Лима и Соуза навремето в ЦСКА. :dance:


:rofl: :rofl: :rofl: :laugh: :laugh: :laugh: 8-) :cheers: ;-)


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 14 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг