Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 17:09



Отговори на тема  [ 46 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
CD UNIVERSITARIO SFX - представяне на нов отбор в ПМЛ 
Автор Съобщение
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  CD UNIVERSITARIO SFX - представяне на нов отбор в ПМЛ   |   23.07.2014 13:37


Както стана ясно най-престижният и манекенски отбор в историята на ПМЛ - Club Deportivo Los Millonarios Blue Power стана жертва на черни магии, завист, уроки и мантри за променяне на кармата и в резултата на тях ние изпаднахме и вече не може да имаме дублиращ отбор. Момчетата от Дубъла обаче изявиха желание да продължат да участват в играта и понеже би било кощунство да ги пръснем в разни отбори от Покемония,селячеството и андрешковското простолюдие то имам удоволствието да ви представя официално новото име на отбора, който ще участва в Б група като самостоятелен, а именно:

Club Deportivo Universitario San Francisco Xavier de Sucre

Изображение

Естествено ужасно важно е отбора да бъде изписван с ПЪЛНОТО му име навсякъде.

Понеже двамата мениджъри са извън страната и нямат възможност да се разпишат в момента, Краля ще представи и мултиманекенсата селекция:

Мениджър: Хайзенберг. Доказан голмайстр и ПСУ експерт, който има 2 сезона в ПМЛ зад гърба си и вече е готов да поеме диригентската палка. Също така е важно да се каже,че керамичните накладки на АМГ-то му струват 15 000лв. Важна информация, която очаквам да си запишете.

Помощник мениджър - Савиола. Изключително успешен новак, който се включи отлично в Дублиращия отбор в пролетния полусезон и дори записа и мач за А отбора. Известен е с атрактивните си прогнози от рода на 4:4 и 2:3, за които полуава сигнали и информация от ужасно престижни и секретни източници. Също кара Мерцедес.



Алан Копле - Изключителен нарцис, себелюбец,едропишковец и меценат. Също понатрупа ценен опит в Дубъла миналия сезон и той и сега се очаква да се развихри хептен.

Белгийския Цербер - експерт в ЮА, с няколко-годишен опит в ПМЛ. Беше стратегически привлечен от Примусите преди 1 година и сега и той като Копле е време да разкрие огромния си потенциал.

Виери - доктор на науиките, милионер, който живее в града Koeln (на кирилица), кара чисто ново БМВ закупено лично от най-престижния магазин в Леверкузен - Kamann GmbH на много малко километри, граничещи с тия на тестовите автомобили. Експерт във всяко първенство на планетета, но изключително много в най-престижните първенства, а именно - Колумбия, Боливия,Уругвай и Мексико. Доказан голмайстор и меценат. Не се нуждае от допълнително представяне.

София Запад - това е и единствения новак в отбора. Много обещаващ мултиманекен и фен на Левски, който тежи 120 кила към днешна дата. Бигорексик от най-висок клас. Предстои да ни покаже и какво може.

и last but not least: ТРАНСФЕРНА БОМБА №1 ЗА СЕЗОН 2014/2015 В ПМЛ. Представям ви:

Петела


Изключително добре познат играч, легенда в ПМЛ, един от най-добрите вратари в играта и към настоящия момент млад и амбициозен бизнесмен. В СВ-то си има мачове за Мумиите и скандалния НМГ, който функционираше като една качествена малка мафиотска групировка в играта няколко сезона поред.


Общо взето това е за сега. Краля изпълни своя дълг да събере заедно толкова много таланти и потенциални МЕГАЗВЕЗДИ. От тук натам щафетата се поема от мениджърите и отговорните фигури, а Краля ще се задоволи с гарантираното му УЛТРАВИП сепаре в ложата на отбора!!!

Успех и нека МИЛИОНЕРСКИЯ дух бъде с вас. Помнете,че в живота или си тарикат или балък. Средно положение няма.

http://www.scientology.org

П.С.Църквата на сиентолозите чака всички вас, тарикатите, които искат да не бъдат помемони карабатаци ами да карат поне ЦЕ ЕЛ 65 АМГ.
Запознайте се с творчеството на създателя на църквата https://www.youtube.com/watch?v=dziK04-9qqQ&feature=PlayList&p=FBB2F9B795C0BD96&playnext=1&playnext_from=PL&index=1

След началните курсове идват сесиите за напреднали, в които се обясняват неща дето не са за простосмъртни хора ако се сещате!


Последна промяна Крал Блуфен на 23.07.2014 13:46, променена общо 2 пъти



 
WWW
(Thug Slugs)

Регистриран на: 19.08.2012 13:36
Мнения: 2425
Отговори с цитат
Мнение  Re: Представяне на нов отбор в ПМЛ   |   23.07.2014 13:41


Успех и промоция в А група.

_________________
Fortuna favet fortibus!


 
Аватар

Регистриран на: 23.07.2014 11:35
Мнения: 139
Отговори с цитат
Мнение  Re: Представяне на нов отбор в ПМЛ   |   23.07.2014 14:00


Ще започна с това, че Майкъл Джордан като почва в Уизърдс едва ли си е обяснявал сивито и качествата, всеки го е знаел КОЙ е, така че и аз няма да изпадам в подробности.

Първо да кажа, че като консервативен играч съм повече обвързан с по-старите гангстерски традиции, и смятам да привнеса в отбора малко италиански стил - задължително на всички обществени прояви с класически костюм, лъскави обувки и по възможност коса с много гел. По време на мачовете смятам през повечето време да чакам пред голлинията в засада, след което дълго време да споря със съдията, че не съм бил в засада, напомняйки му, че скоро май не се е возил в багажник.

Бидейки политически ангажиран, смятам също постоянно да ви напомням, че няма по-добра политическа система от дивия капитализъм, укриването на данъци трябва да се издига в култ, а това да пушиш в дискотеката е висша форма на гъзария.

В този ред на мисли, държа да добавя също, че който пуши цигари за под 6 лева, е хомлес и гей, и си представям как поства снимки на котки във фейсбук или пък поздравява приятелите си за именните дни със фейсбук-картички с цветя и наклонен шрифт.

Искам да кажа също, че според мен отборът прави един много добър трансфер, тъй като мога да допринеса с обогатяване на високо културния спектър. След проблеми години за Пловдив, през сезона се отвориха важни места като клуб W/Маскара/ или GALAXY, както и ДОМБИ, което е доказателство, че градът е достоен да бъде Европейска столица на културата. Освен това, фактът, че отбор в ПМЛ има състезател, който има близки контакти с най-тотаджийския отбор в Европа е достоен да разтрепери съперниците.

Предстои официално представяне пред феновете, само трябва да довършим спонсорския договор с Варненското пристанище, че ни бавят кетъринга нещо там и трябва да уточним финансовите отношения.

Благодаря за вниманието и съжалявам, че трябваше да бъда толкова лаконичен в коментара си.







п.п. Вече няма нужда да коленичите, благодаря.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Отговори с цитат
Мнение  Re: Представяне на нов отбор в ПМЛ   |   23.07.2014 14:11


А на бас, че сега ще наскача съвестната част от ръковотството на лигата и ще откаже да подпечата подобен проект!
Ще завалят обвинения, че всъщност формално се прекратява съществуването на Б отбора и сменяйки му името, всъщност CDLM Blue Power се сдобива със сателит и продължава да участва в тото схемите и аферите на ВИП БЕТ!
Тази машинация по мащабност напомня мнгого кражбата на лиценза на РОД от моя съотборник Олимпия, около която са се вдигнали толкова много скандали през годините!

Аз лично бих призовал ръководството да ЛИЦЕНЗИРА амбициозния проект, като по този начин още от началото на сезона ще се знае крайното разпределение на местата последен/предпоследен в Б група! С единствена интрига кое място ще заеме изпадналия отбор и кое място ще заеме сателита!!!! :petku: :cow:

На добър път на новия отбор и много успехи!!!!


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Представяне на нов отбор в ПМЛ   |   23.07.2014 14:22


Бате Петку написа:
А на бас, че сега ще наскача съвестната част от ръковотството на лигата и ще откаже да подпечата подобен проект!
Ще завалят обвинения, че всъщност формално се прекратява съществуването на Б отбора и сменяйки му името, всъщност CDLM Blue Power се сдобива със сателит и продължава да участва в тото схемите и аферите на ВИП БЕТ!
Тази машинация по мащабност напомня мнгого кражбата на лиценза на РОД от моя съотборник Олимпия, около която са се вдигнали толкова много скандали през годините!

Аз лично бих призовал ръководството да ЛИЦЕНЗИРА амбициозния проект, като по този начин още от началото на сезона ще се знае крайното разпределение на местата последен/предпоследен в Б група! С единствена интрига кое място ще заеме изпадналия отбор и кое място ще заеме сателита!!!! :petku: :cow:

На добър път на новия отбор и много успехи!!!!


По принцип винаги е възможно да се напише подобна дребноишковщина, но в 99,9% от случаите тя идва от играчи анонимници или мениджъри безтрофейници, които не са печелили нищо в играта и естествено завиждат на по-успелите, по-можещите,по-богатите и по-релефните играчи. Аз съм сигурен,че един Тонзо, който вече купува 2ра витрина за трофеите си и върви по стъпките на Краля никога не би поставил под съмнение феърплея ни. Верно е,че точно ПОД беше потърпевш последния кръг на миналия сезон от мощта на Дубъла и трябваше да се потят още 58 мача с продължения и дузпи, НО дори и Тонзо пак да кажа ще потвърди,че при нас винаги всичко е било точно,коректно нормално.

ЗАЩО?

Защото Краля най-малкото е печелил и купи и суперкупи (бях написал суперЛупи ама ми го подчерта в червено акаакаахаха) и ПРОМОЦИИ (няколко на брой) и без да има дубъл,сателит или квото и да било. Отговорно заявявам,че този проект е напълно самостоятелен. Е, верно е,че Краля НЕ МОЖЕ да скрие факта,че е негов идеолог, но само до там. Всичко ще се решава на терена и ще бъде точно,коректно и нормално.

Между другото епитета последен/предпоследен не може да се ползва без Кралско разрешение защото той беше измислен именно от мене за РОД, в годините, в които крадеца на лицензи го "менажираше" :laugh: :laugh: :laugh:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Представяне на нов отбор в ПМЛ   |   23.07.2014 14:26


петльо написа:
Ще започна с това, че Майкъл Джордан като почва в Уизърдс едва ли си е обяснявал сивито и качествата, всеки го е знаел КОЙ е, така че и аз няма да изпадам в подробности.

Първо да кажа, че като консервативен играч съм повече обвързан с по-старите гангстерски традиции, и смятам да привнеса в отбора малко италиански стил - задължително на всички обществени прояви с класически костюм, лъскави обувки и по възможност коса с много гел. По време на мачовете смятам през повечето време да чакам пред голлинията в засада, след което дълго време да споря със съдията, че не съм бил в засада, напомняйки му, че скоро май не се е возил в багажник.

Бидейки политически ангажиран, смятам също постоянно да ви напомням, че няма по-добра политическа система от дивия капитализъм, укриването на данъци трябва да се издига в култ, а това да пушиш в дискотеката е висша форма на гъзария.

В този ред на мисли, държа да добавя също, че който пуши цигари за под 6 лева, е хомлес и гей, и си представям как поства снимки на котки във фейсбук или пък поздравява приятелите си за именните дни със фейсбук-картички с цветя и наклонен шрифт.

Искам да кажа също, че според мен отборът прави един много добър трансфер, тъй като мога да допринеса с обогатяване на високо културния спектър. След проблеми години за Пловдив, през сезона се отвориха важни места като клуб W/Маскара/ или GALAXY, както и ДОМБИ, което е доказателство, че градът е достоен да бъде Европейска столица на културата. Освен това, фактът, че отбор в ПМЛ има състезател, който има близки контакти с най-тотаджийския отбор в Европа е достоен да разтрепери съперниците.

Предстои официално представяне пред феновете, само трябва да довършим спонсорския договор с Варненското пристанище, че ни бавят кетъринга нещо там и трябва да уточним финансовите отношения.

Благодаря за вниманието и съжалявам, че трябваше да бъда толкова лаконичен в коментара си.







п.п. Вече няма нужда да коленичите, благодаря.



Точно това е team-spirit-a, който искам да цари в отбора ви. Краля ви желае успех :bluefan:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  Re: Представяне на нов отбор в ПМЛ   |   23.07.2014 14:52


Пожелаваме на новия милионерски/милиардерски отбор много успехи и престижни титли! :yes:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Представяне на нов отбор в ПМЛ   |   23.07.2014 15:04


Аре успех на бившия дубъл и няма нужда да предупреждавам, че мачовете между двата отбора ще бъдат изпъстрени с много голове, а след тях ще има партита с много шампанско, уиски, силиконови мадами, бял снежец и т.н. и т.н.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 23.07.2014 11:35
Мнения: 139
Отговори с цитат
Мнение  Re: Представяне на нов отбор в ПМЛ   |   23.07.2014 15:16


В този ред на мисли - въпреки, че съм от броени часове в отбора, който дори не е и официално лицензиран, нямаме и номера на екипите, но искам да заявя, че предлагам фланелката с номер 10 да бъде запазена и "пенсионирана" за Гълъбин Боевски.

Освен това днес косата ми изглежда перфектно, което всъщност е най-важното нещо на света.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Представяне на нов отбор в ПМЛ   |   23.07.2014 15:26


Като любител-профайлър мога да заявя само едно: или Блу има нов акаунт в ПМЛто и скверни реномето на Петела или последният наистина пише сам, но след като е претърпял умопомрачителен брейнуош от страна на първия.

Иначе всичко е ток, момчета. Мерси за веселбата. Прекрасно ми оправяте настроението в тези натоварени дни.

Успех!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Отговори с цитат
Мнение  Re: Представяне на нов отбор в ПМЛ   |   23.07.2014 15:34


Крал Блуфен написа:
Бате Петку написа:
А на бас, че сега ще наскача съвестната част от ръковотството на лигата и ще откаже да подпечата подобен проект!
Ще завалят обвинения, че всъщност формално се прекратява съществуването на Б отбора и сменяйки му името, всъщност CDLM Blue Power се сдобива със сателит и продължава да участва в тото схемите и аферите на ВИП БЕТ!
Тази машинация по мащабност напомня мнгого кражбата на лиценза на РОД от моя съотборник Олимпия, около която са се вдигнали толкова много скандали през годините!

Аз лично бих призовал ръководството да ЛИЦЕНЗИРА амбициозния проект, като по този начин още от началото на сезона ще се знае крайното разпределение на местата последен/предпоследен в Б група! С единствена интрига кое място ще заеме изпадналия отбор и кое място ще заеме сателита!!!! :petku: :cow:

На добър път на новия отбор и много успехи!!!!


По принцип винаги е възможно да се напише подобна дребноишковщина, но в 99,9% от случаите тя идва от играчи анонимници или мениджъри безтрофейници, които не са печелили нищо в играта и естествено завиждат на по-успелите, по-можещите,по-богатите и по-релефните играчи. Аз съм сигурен,че един Тонзо, който вече купува 2ра витрина за трофеите си и върви по стъпките на Краля никога не би поставил под съмнение феърплея ни. Верно е,че точно ПОД беше потърпевш последния кръг на миналия сезон от мощта на Дубъла и трябваше да се потят още 58 мача с продължения и дузпи, НО дори и Тонзо пак да кажа ще потвърди,че при нас винаги всичко е било точно,коректно нормално.

ЗАЩО?

Защото Краля най-малкото е печелил и купи и суперкупи (бях написал суперЛупи ама ми го подчерта в червено акаакаахаха) и ПРОМОЦИИ (няколко на брой) и без да има дубъл,сателит или квото и да било. Отговорно заявявам,че този проект е напълно самостоятелен. Е, верно е,че Краля НЕ МОЖЕ да скрие факта,че е негов идеолог, но само до там. Всичко ще се решава на терена и ще бъде точно,коректно и нормално.

Между другото епитета последен/предпоследен не може да се ползва без Кралско разрешение защото той беше измислен именно от мене за РОД, в годините, в които крадеца на лицензи го "менажираше" :laugh: :laugh: :laugh:


Петку изобщо няма съмнения относно феърплея! Все пак той е дългогодишен идеолог, наблюдател, основен съзидател и специалист по феърплей в Петку-лигата! Петку просто изяви опасения, че ще се появят гореупоменатите спекулации и ще трябва да се лобира сериозно пред лицензионните органи!
Тук е момента да поднеса искрените си извинения към Краля за използуването на епитета "последен/предпоследен" без негово съгласие! Ако бях запознат предварително със случая или щях да поискам разрешение по каналния ред или просто щях да използувам "предпоследен /последен"! :petku: :cow:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Представяне на нов отбор в ПМЛ   |   23.07.2014 15:35


Крал Блуфен написа:
Аз съм сигурен,че един Тонзо, който вече купува 2ра витрина за трофеите си и върви по стъпките на Краля никога не би поставил под съмнение феърплея ни.


Поредния мащабен проект! Както всички до момента и аз го подкрепям! ПМЛ е такава игра, която има нужда от свежа кръв. Винаги съм харесвал хората над 100 килограма, респектират ме, така че специални поздрави на София Запад, явно си приличат на външен вид с Краля :rofl:

Надявам се за Купата да се срещнем! :cheers:


Последна промяна tonzos_justice на 23.07.2014 15:36, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 23.07.2014 11:35
Мнения: 139
Отговори с цитат
Мнение  Re: Представяне на нов отбор в ПМЛ   |   23.07.2014 15:48


Наясно съм, че не изглеждам като онзи петльо от едно време, понеже вероятно в последния си постинг използвах повече символи, от колкото в 99% от 100-те хиляди уникални коментара едно време в клубовете на дир.бг.

Държа да отбележа обаче, че миналата година след известно време на яхта пред Виктория Палас и Маджестик претърпях малък емоционален и философски катарзис и като един млад успял мъж на 26, разбрах някои неизбежни житейски истини:

- Ако не си облечен с риза и скъпи обувки, по-добре не се обличай изобщо
- Всеки път, когато някой се докосне до теб трябва да избухваш и да казваш "Ти знаеш ли тези дрехи колко струват, бе?". Така хората те уважават
- Когато си говориш с хора, които са под теб в социалната йерархия, трябва да ги прегръщаш приятелски през врата, за да знаят, че никога няма да достигнат твоето ниво, като успоредно с това им говориш на "момче", използваш фрази като "някой ден" или "след време ще разбереш"
- Автомобил под 180 к.с. е практически велосипед
- Преди 10 сутринта на работа ходят само глупаците
- Уиски под 12 лева малкото може да служи само за декор на снимки
- Не е важно колко скъпо бело вземаш, а от гърба на колко скъпа манекенка го шмъркаш

Така съвсем естествено дойде и поканата да се включва в един достоен отбор, който спазва принципите на истинския джентълмен, турбо манекен и чест посетител на места, като Червило. Като доказателство, че аз съм си аз, смятам след месец да приложа и снимки от най-гъзарските клубове в Испания, където ще отида на турне, за да науча този така важен за нашия отбор език и за международните бизнес отношения, които поддържаме.
Освен това съм си същия скромничък слаб човек, като едно време - всички останали състезатели на Club Deportivo Universitario San Francisco Xavier de Sucre доколкото разбирам са оригинални манекени със трицифрена обиколка на бицепса, нещо достойно за уважение, което аз обаче така и не мога да постигна. Аз за сметка на това компенсирам с безкрайно дълга колекция козметика за коса, което ПАК КАЗВАМ е най-важното нещо в живота на един истински манекен.

_________________
Изображение


Последна промяна петльо на 23.07.2014 15:51, променена общо 2 пъти



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Представяне на нов отбор в ПМЛ   |   23.07.2014 16:02


петльо написа:
Наясно съм, че не изглеждам като онзи петльо от едно време, понеже вероятно в последния си постинг използвах повече символи, от колкото в 99% от 100-те хиляди уникални коментара едно време в клубовете на дир.бг.

Държа да отбележа обаче, че миналата година след известно време на яхта пред Виктория Палас и Маджестик претърпях малък емоционален и философски катарзис и като един млад успял мъж на 26, разбрах някои неизбежни житейски истини:

- Ако не си облечен с риза и скъпи обувки, по-добре не се обличай изобщо
- Всеки път, когато някой се докосне до теб трябва да избухваш и да казваш "Ти знаеш ли тези дрехи колко струват, бе?". Така хората те уважават
- Когато си говориш с хора, които са под теб в социалната йерархия, трябва да ги прегръщаш приятелски през врата, за да знаят, че никога няма да достигнат твоето ниво, като успоредно с това им говориш на "момче", използваш фрази като "някой ден" или "след време ще разбереш"
- Автомобил под 180 к.с. е практически велосипед
- Преди 10 сутринта на работа ходят само глупаците
- Уиски под 12 лева малкото може да служи само за декор на снимки
- Не е важно колко скъпо бело вземаш, а от гърба на колко скъпа манекенка го шмъркаш

Така съвсем естествено дойде и поканата да се включва в един достоен отбор, който спазва принципите на истинския джентълмен, турбо манекен и чест посетител на места, като Червило. Като доказателство, че аз съм си аз, смятам след месец да приложа и снимки от най-гъзарските клубове в Испания, където ще отида на турне, за да науча този така важен за нашия отбор език и за международните бизнес отношения, които поддържаме.
Освен това съм си същия скромничък слаб човек, като едно време - всички останали състезатели на Club Deportivo Universitario San Francisco Xavier de Sucre доколкото разбирам са оригинални манекени със трицифрена обиколка на бицепса, нещо достойно за уважение, което аз обаче така и не мога да постигна. Аз за сметка на това компенсирам с безкрайно дълга колекция козметика за коса, което ПАК КАЗВАМ е най-важното нещо в живота на един истински манекен.

Оценявам по достойнство опитите ти да извадиш на показ автентичността си, но не мога да отрека, че частицата съмнение още дълго ще остане загнездена в мене. :yes:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 23.07.2014 11:35
Мнения: 139
Отговори с цитат
Мнение  Re: Представяне на нов отбор в ПМЛ   |   23.07.2014 16:12


Както уточнихме по-горе, предстои представяне на отбора и играчите поотделно, в което ще се уверите в моята автентичност, нефантомство и перфектност на прическата. Към момента като доказателство мога да приложа само уреда си за редене на линии, сниман с обичайно скъпия ми смартфон:

На втората снимка може да забележите гледката, на която се наслаждавах ежедневно през миналата година от най-гъзарския черноморски курорт, в който отсядат звезди като Димитър Бербатов и Дани Кики

_________________
Изображение


Последна промяна петльо на 23.07.2014 16:14, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Представяне на нов отбор в ПМЛ   |   23.07.2014 16:19


SUBXERO написа:
Като любител-профайлър мога да заявя само едно: или Блу има нов акаунт в ПМЛто и скверни реномето на Петела или последният наистина пише сам, но след като е претърпял умопомрачителен брейнуош от страна на първия.

Иначе всичко е ток, момчета. Мерси за веселбата. Прекрасно ми оправяте настроението в тези натоварени дни.

Успех!


Петела е, уверих се във ФБ. Държа да го знаеш.

_________________
Изображение


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Представяне на нов отбор в ПМЛ   |   23.07.2014 19:00


SUBXERO написа:
Като любител-профайлър мога да заявя само едно: или Блу има нов акаунт в ПМЛто и скверни реномето на Петела или последният наистина пише сам, но след като е претърпял умопомрачителен брейнуош от страна на първия.

Иначе всичко е ток, момчета. Мерси за веселбата. Прекрасно ми оправяте настроението в тези натоварени дни.

Успех!


Петела разбра ползата от това да си СЦИЕНТОЛОГ в 21 век. Ако на тва му викаш брейуош ок :laugh:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Представяне на нов отбор в ПМЛ   |   23.07.2014 19:13


петльо написа:
Наясно съм, че не изглеждам като онзи петльо от едно време, понеже вероятно в последния си постинг използвах повече символи, от колкото в 99% от 100-те хиляди уникални коментара едно време в клубовете на дир.бг.

Държа да отбележа обаче, че миналата година след известно време на яхта пред Виктория Палас и Маджестик претърпях малък емоционален и философски катарзис и като един млад успял мъж на 26, разбрах някои неизбежни житейски истини:

- Ако не си облечен с риза и скъпи обувки, по-добре не се обличай изобщо
- Всеки път, когато някой се докосне до теб трябва да избухваш и да казваш "Ти знаеш ли тези дрехи колко струват, бе?". Така хората те уважават
- Когато си говориш с хора, които са под теб в социалната йерархия, трябва да ги прегръщаш приятелски през врата, за да знаят, че никога няма да достигнат твоето ниво, като успоредно с това им говориш на "момче", използваш фрази като "някой ден" или "след време ще разбереш"
- Автомобил под 180 к.с. е практически велосипед
- Преди 10 сутринта на работа ходят само глупаците
- Уиски под 12 лева малкото може да служи само за декор на снимки
- Не е важно колко скъпо бело вземаш, а от гърба на колко скъпа манекенка го шмъркаш

Така съвсем естествено дойде и поканата да се включва в един достоен отбор, който спазва принципите на истинския джентълмен, турбо манекен и чест посетител на места, като Червило. Като доказателство, че аз съм си аз, смятам след месец да приложа и снимки от най-гъзарските клубове в Испания, където ще отида на турне, за да науча този така важен за нашия отбор език и за международните бизнес отношения, които поддържаме.
Освен това съм си същия скромничък слаб човек, като едно време - всички останали състезатели на Club Deportivo Universitario San Francisco Xavier de Sucre доколкото разбирам са оригинални манекени със трицифрена обиколка на бицепса, нещо достойно за уважение, което аз обаче така и не мога да постигна. Аз за сметка на това компенсирам с безкрайно дълга колекция козметика за коса, което ПАК КАЗВАМ е най-важното нещо в живота на един истински манекен.


Много точно си схванал концепцията на Л. Рон Хъбард! Колкото по-високо ниво ставаш, толкова по-трезва ще бъде преценката ти за заобикалящия ни свят и истинските ценности. Аз и до ден днешен така и не мога да си обясня лак е възможно здрави и млади хора по празници и в черкви да си пожелават здраве и любов, а не примерно да живеят в къщата на Мето Илиенски!!!

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


Последна промяна Крал Блуфен на 23.07.2014 19:14, променена общо 1 път



 
WWW
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Представяне на нов отбор в ПМЛ   |   23.07.2014 19:17


петльо написа:
Както уточнихме по-горе, предстои представяне на отбора и играчите поотделно, в което ще се уверите в моята автентичност, нефантомство и перфектност на прическата. Към момента като доказателство мога да приложа само уреда си за редене на линии, сниман с обичайно скъпия ми смартфон:

На втората снимка може да забележите гледката, на която се наслаждавах ежедневно през миналата година от най-гъзарския черноморски курорт, в който отсядат звезди като Димитър Бербатов и Дани Кики


Ако караш с черната си лимузина със затъмнени стъкла по пътищата на южна Франция ще забележиш интересни кафеви табели с имената на градовете, които са ти наблизо - Кан, Ница, Сен Тропе, Монако и тн... на всяка табела има картинка тип пейзаж - лодки, пристанища, хора....

По нашето черноморие би било хубаво да се случи същото като на табелите да има съответните тематични рисунки. Бургас да е картинка на много хора в адидас с ножове на фона на панелни блокове, слънчев бряг да бъде на фона на огромни манекени с потници, загащени пищови и много ЕС КЛАСИ и тн...всяко населено място да си има картинка, която да обозначава при какви хора отиват туристите.

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 23.07.2014 11:35
Мнения: 139
Отговори с цитат
Мнение  Re: Представяне на нов отбор в ПМЛ   |   23.07.2014 19:26


Крал Блуфен написа:
Много точно си схванал концепцията на Л. Рон Хъбард! Колкото по-високо ниво ставаш, толкова по-трезва ще бъде преценката ти за заобикалящия ни свят и истинските ценности. Аз и до ден днешен така и не мога да си обясня лак е възможно здрави и млади хора по празници и в черкви да си пожелават здраве и любов, а не примерно да живеят в къщата на Мето Илиенски!!!



Аз в църква ходя рядко, но когато вляза, се моля козметичната индустрия да не спира да внася най-доброто от френските химици в България. В един етап от живота си осъзнах, че не е важно колко пари изкарваш, а каква част от тях даваш за поддържане на външния си вид и също за специално ушити по мярка за теб дрехи. Щото може и да изкарваш милиарди, ама животът ти няма смисъл, ако умреш грозен, като Стив Джобс.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 46 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг