Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 13:43



Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
LES MOUSQUETAIRES - представяне на нов отбор в ПМЛ 
Автор Съобщение
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  LES MOUSQUETAIRES - представяне на нов отбор в ПМЛ   |   03.08.2014 23:38


В тази тема бих искал да анонсирам създаването на нов отбор в ПМЛ - LES MOUSQUETAIRES.

В основата на идеята за този отбор сме аз и Сарафино и се надяваме този проект да се окаже успешен.

За дата на основаване приемаме 24 май 2014 – това е датата, на която се регистрира delpiero3016, с което отбора се сдоби с 5-ти състезател и стана възможно на практика да се регистира в лигата.


Стадион: La Bastille, като се надяваме той да се превърне в истинска непревземаема крепост!

Учебно-тренировъчната база на клуба Chez Planchet :cheers: , разполага с всички удобства за играчите, за да се развиват и подобряват качествата си при най-добри условия и да не мислят за странични неща и изкушения 

Екипи на отбора:
- домакински екип: сини фланелки с бели ръкави, бели шорти и сини чорапи;
- гостуващ екип: червени фланелки с черни ръкави, черни шорти, червени чорапи;

Химн на клуба: http://www.youtube.com/watch?v=x1JLyyA4 ... 1C857&hd=1


Действащите лица в отряда на мускетарите за сезон 2014-2015 са следните:

№ 4 Сарафино – натрупа опит в последните 3 сезона в ПМЛ с екипа на New Mersey Razors. Записа 63 мача и отбеляза 30 гола като е важно да се отбележи, че във всеки един сезон подобряваше формата и показателите си. С голям принос за титлата на отбора през 2013-та, както и за излизането на Рейзърс от неприятностите през последния сезон. В първия сезон на „мускетарите” в ПМЛ ще поеме отговорността и като помощник-мениджър на тима.
Успехи: титла на „А” група (2013), Суперкупа на ПМЛ (2013); участвал е в отборната игра с прогнози във Фензона – (купа с Тампере Юнайтед - 2011 );
- любими отбори: Черно море, Нотингам Форест

№ 7 delpiero3016 – новак в ПМЛ и въобще в подобни отборни игри с прогнози, но за сметка на това пък има солиден опит в реалния футбол :-)  В момента той е заел позиция на резервната скамейка, но както знаем от историята, битките се печелят от резервите .
- любими отбори: Спартак Варна, Ювентус

№ 9 the rovers – приятел от детските години, с когото израснахме заедно и сме преживели заедно не едно и две премеждия и успехи. Новак в ПМЛ, но нямам съмнения, че бързо ще се приспособи към играта и ще бъде основен стълб в отбора. Клубните му пристрастия (особено в България) са доста различни от тези, на мнозинството в отобра ;-)
- любими отбори: Черно море, Блекбърн Роувърс

№ 10 icinio – още един новак в ПМЛ :-) , но със сигурност не и в прогнозирането  Според неговият ментор Сарафино, има голямо бъдеще в играта и няма причини да не му се доверим. Той ще е нашата надежда за стабилност, сигурност и опазване на вратата на Мускетарите от набезите на „гвардейците” 
- любими отбори: Манчестър Сити

№ 13 inxs – още едно попълнение благодарение на скаутската мрежа за таланти на Сарафино. Без опит в подобни игри, но пък за сметка на това показа отличен усет и безпогрешно фиксира отборите - финалисти на последното световно първенство, при това доста преди неговото начало :yes:
- любими отбори: Интер Милано и Реал Мадрид

№ 18 mkk – поредният новобранец :-) в ПМЛ, но за разлика от останалите нови в клуба, той определено е със сериозен опит в подобни игри :yes: Участва в отборната игра с прогнози във Фензона, където е двукратен шампион с легендарния отбор на Птичи грип. Тези, които помнят времената на славния БГПЛЕЙ може би ще си припомнят и неговият ник :yes: № 18 на фланелката му не е случайно избран, имайки предвид двата отбора споменати по-долу; 
- любими отбори: Спартак Варна, Ливърпул

№ 24 - Форест Фен – това съм аз и няма да говоря за себе си в 3-то лице ед.ч. :-)  По стечение на обстоятелствата съм с най-голям опит в ПМЛ – 9 сезона с екипа на New Mersey Razors. Ще се пробвам на мениджърския пост, да видим докога ще ме изтраят „мускетарите” :unsure:
- любими отбори: Спартак Варна, Нотингам Форест;

Общо взето това е засега скромният отряд от мускетари, които ще се опитат да направят сложен живота на фаворитите в групата и разбира се най-важното да се представят достойно във всеки един мач. Няма да обявяваме гръмки цели, промоции, титли и купи. По-важно за момента е да се утвърдим и запазим като отбор, а другото ще си дойде с времето.

Ще се опитаме да играем контроли на всички обявени (когато станат факт) дати, за да могат новите за играта да свикнат с някои особености на целия процес на протичане на един мач в ПМЛ. Така, че ако има желаещи за контролни срещи могат да пишат тук :-)

Un pour tous, tous pour un :cheers:

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: LES MOUSQUETAIRES - сезон 2014-2015   |   03.08.2014 23:50


Супер новина. :yes:
Евала Форесте. Най-накрая един нов отбор изненада от нищото :cheers:
Успех ви желая!

Един за всички, всички за един! :-D


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: LES MOUSQUETAIRES - сезон 2014-2015   |   04.08.2014 07:28


Честито и от мен :cheers:

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: LES MOUSQUETAIRES - сезон 2014-2015   |   04.08.2014 08:50


Браво! :) Мисля, че сезонът ще е интересен!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: LES MOUSQUETAIRES - сезон 2014-2015   |   04.08.2014 10:03


Хех, варненски отбор така като гледам съставен от фенове на Моряците и Спартак. В тоя ред на мисли да попитам какво се случва със Спартак - ако искате може да изместите въпроса ми в секция БГ футбол.

Успех!

_________________
Изображение


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: LES MOUSQUETAIRES - сезон 2014-2015   |   04.08.2014 10:36


Крал Блуфен пожелава успех на Форест фена в новия проект. Въпреки някои апокалиптични настроения сред ръководни фигури на ПМЛ за крах на играта виждам,че тя се развива поне откъм нови отбори и играчи. Да се надяваме,че и останалите неща ще си дойдат на мястото.

Използвам възможността да отправя покана за контрола на новия ви отбор с Club Deportivo Los Millonarios Blue Power през някоя от предсезонните седмици. :bluefan:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: LES MOUSQUETAIRES - сезон 2014-2015   |   04.08.2014 12:20


КРАСОТА! :moufan:

Какъв отбор, какво представяне! Еваларка, Форесте, всепризнат ентусиаст си! :))) Успех на новия отбор и много положителни емоции по виртуалните терени! :cheers:

п.п. Веднага бързам да предложа мечоците за приятелско гостуване на "Бастилията" в първата предсезонна седмица (11-17 август)?


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 759
Местоположение: Varna
Отговори с цитат
Мнение  Re: LES MOUSQUETAIRES - сезон 2014-2015   |   04.08.2014 13:26


Привет и от помощник-мениджъра на "мускетарите" :-D
Първо искам да благодаря на Фореста за немалкото усилия, които положи , за да го има отбора. Не на последно място и на дизайнера на емблемата :-)
Като за начало голямото ни предизвикателство е да съберем младежта от плажовете, но да се надяваме ,че до първата контрола ще сме в пълен състав.
Както и Фореста писа нямаме никакви цели като ще се опитваме да играем като отбор и да сме атрактивни за играта. Това разбира се в никакъв случай не означава,че няма всеки мач да излизаме за победа независимо срещу кого играем.
Пожелавам на всички съотборници здраве и много успехи по терените на ПМЛ :-D

_________________
Изображение
Изображение


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 08.05.2014 20:10
Мнения: 124
Отговори с цитат
Мнение  Re: LES MOUSQUETAIRES - сезон 2014-2015   |   04.08.2014 14:02


След такова представяне се чувствам по значим от Стиви Джи в Ливърпул :moufan: :-D

Vive LES MOUSQUETAIRES !!!

p.s.Как ли да си сложа емблемата на кралската гвардия в подписа :help: :unsure:


Последна промяна mkk на 04.08.2014 14:04, променена общо 1 път



 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 759
Местоположение: Varna
Отговори с цитат
Мнение  Re: LES MOUSQUETAIRES - сезон 2014-2015   |   04.08.2014 14:09


mkk написа:
След такова представяне се чувствам по значим от Стиви Джи в Ливърпул :moufan: :-D

Vive LES MOUSQUETAIRES !!!

p.s.Как ли да си сложа емблемата на кралската гвардия в подписа :help: :unsure:



Е добре дошъл на борда момко :-D
Иначе и аз това щях да питам кептъна, че нещо на мен не ми се получи :)

_________________
Изображение
Изображение


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 08.05.2014 20:10
Мнения: 124
Отговори с цитат
Мнение  Re: LES MOUSQUETAIRES - сезон 2014-2015   |   04.08.2014 14:14


Добре заварил, друже :-)

Заради "момко" - си спечели нещо разхладително :handshake:

p.s. Много готини емотиконки :ura:


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: LES MOUSQUETAIRES - сезон 2014-2015   |   04.08.2014 14:36


Прекалено много спартаклии в тоя отбор, което не вещае нищо добро. :laugh:

Успех! :first:

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: LES MOUSQUETAIRES - сезон 2014-2015   |   04.08.2014 15:13


Успех и от мен, радвам се, че Фореста и Сарафино остават в играта, хубаво е да има нов отбор, а ако пишете и повече ще сте на върха отвсякъде :)


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: LES MOUSQUETAIRES - сезон 2014-2015   |   04.08.2014 23:08


bai Momchil написа:
Хех, варненски отбор така като гледам съставен от фенове на Моряците и Спартак. В тоя ред на мисли да попитам какво се случва със Спартак - ако искате може да изместите въпроса ми в секция БГ футбол.

Успех!


Не бях се замислял над факта, но наистина в отбора 95% сме варненци :-) Колкото до Спартак, там става това, което става и на други места в страната - няма пари, няма сериозен голям инвеститор, боричкания около имотите на клуба и в крайна сметка Спартак е на път да обяви фалит за втори път в последните 5 години. Със сигурност mkk е по-информиран от мен за случващото се при "соколите".

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: LES MOUSQUETAIRES - сезон 2014-2015   |   04.08.2014 23:12


Крал Блуфен написа:
Крал Блуфен пожелава успех на Форест фена в новия проект. Въпреки някои апокалиптични настроения сред ръководни фигури на ПМЛ за крах на играта виждам,че тя се развива поне откъм нови отбори и играчи. Да се надяваме,че и останалите неща ще си дойдат на мястото.

Използвам възможността да отправя покана за контрола на новия ви отбор с Club Deportivo Los Millonarios Blue Power през някоя от предсезонните седмици. :bluefan:


Поканата е заведена с входящ № 1 в деловодството на клуба, беше обсъдена от УС и приета с пълно мнозинство :-)

За нас ще е чест да гостуваме на Club Deportivo Los Millonarios Blue Power във втората предсезонна седмица.

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: LES MOUSQUETAIRES - сезон 2014-2015   |   04.08.2014 23:16


Bjoern Bo написа:
КРАСОТА! :moufan:

Какъв отбор, какво представяне! Еваларка, Форесте, всепризнат ентусиаст си! :))) Успех на новия отбор и много положителни емоции по виртуалните терени! :cheers:

п.п. Веднага бързам да предложа мечоците за приятелско гостуване на "Бастилията" в първата предсезонна седмица (11-17 август)?


Мейджъре, контролата е уредена (в положителния смисъл на думата "уреден" :-) ) и се радвам, че дебюта на отбора в ПМЛ, пък макар и в неофициален мач ще е като домакин.

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: LES MOUSQUETAIRES - сезон 2014-2015   |   05.08.2014 01:32


mkk написа:
След такова представяне се чувствам по значим от Стиви Джи в Ливърпул :moufan: :-D

Vive LES MOUSQUETAIRES !!!

p.s.Как ли да си сложа емблемата на кралската гвардия в подписа :help: :unsure:


Добре дошъл и от мен :cheers: Тук със сигурност ще видиш някои стари муцуни още от времето на БГПЛЕЙ, а също и от Фензоната :-)

ПС: За подписите с емблемата по-добре питайте бай Момчил или Анфилд :-)

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: LES MOUSQUETAIRES - сезон 2014-2015   |   05.08.2014 07:56


Forest_fan написа:
mkk написа:
След такова представяне се чувствам по значим от Стиви Джи в Ливърпул :moufan: :-D

Vive LES MOUSQUETAIRES !!!

p.s.Как ли да си сложа емблемата на кралската гвардия в подписа :help: :unsure:


Добре дошъл и от мен :cheers: Тук със сигурност ще видиш някои стари муцуни още от времето на БГПЛЕЙ, а също и от Фензоната :-)

ПС: За подписите с емблемата по-добре питайте бай Момчил или Анфилд :-)



Отиваш на Потребителски Панел, от там избираш Личен профил -> Подпис и добавяш емблемата в IMG таг.

_________________
Изображение


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 08.05.2014 20:10
Мнения: 124
Отговори с цитат
Мнение  Re: LES MOUSQUETAIRES - сезон 2014-2015   |   05.08.2014 08:36


Благодарско, друже, за подписа :cheers:

Ураааааа, имам 3 поста вече :tomate: , мога да ползвам личните съобщения ... ударник съм :outofspace:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: LES MOUSQUETAIRES - сезон 2014-2015   |   05.08.2014 11:39


Бачо мкк? Ами успех на отбора и добре дошъл на градския ти в ПМЛ.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 29 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг