Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 22:10



Отговори на тема  [ 83 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   13.09.2016 23:24


Stuart написа:
По въпроса с фантомите на магера има някои наистина любопитни моменти, ама айде нали обещах да спазвам приличие, пък и то доста хора ги знаят така или иначе.

Ще повторя Анфо, всичко различно от голословно заяждане е най-добре да се каже. Не е нужно да си абсолютно сигурен или да разполагаш с егати доказателствата. Ако подозираш нещо, пак си струва да го изложиш тук.

И понеже съм замесен в цялата афера, по-скоро пряко, отколкото косвено, моля ВСЕКИ, който има да излага съмнения, да не изпада в излишна дипломатичност. Аз естествено мога да говоря само за себе си, но е факт, че съм присъствал на една сбирка на клуба 2002, като тук все още пишат хора, които бяха тогава там и могат да го потвърдят.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   13.09.2016 23:26


Stuart написа:
Факт е, че е имало цели фантомни отбори в историята на играта от рода на куфарите или пеце мания, така че няма кво да се обиждаме и да скачаме, когато някой изрази съмнения.


Факт! Но ето че все пак има конкретика - отбор, състезатели в него, автобус по международни линии : ))) и т.н. мисля че точно PC сме ги нищили и нищили. За Куфарите не мога да взема отношение.

П.П. Хубаво е че виждам отново някакъв елемент на конструктивизъм.

_________________
Изображение


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   14.09.2016 00:13


Medved написа:
Stuart написа:
По въпроса с фантомите на магера има някои наистина любопитни моменти, ама айде нали обещах да спазвам приличие, пък и то доста хора ги знаят така или иначе.


Язък ти за всичко, след като накрая се изсереш с някакво подобно мнение... :-|

Е, айде сега, всички знаем за един играч, който публично е споделял как не е влизал в дира с месеци и не следи играта, а пък в същото време играе всеки мач. :) Ама това са стари работи, та затова просто казах "любопитни моменти". И това е повече насочено към хора като SUBXERO, които дават вид, че недоумяват откъде идват подобни слухове и закачки.

А пък за куфарите на всички беше ясно, то там такива смешки имаше през годините, че не истина. И по същия начин изчезнаха като някои други отбори - лорда изчезна и отборът и той покрай него.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   14.09.2016 00:36


Stuart написа:
Е, айде сега, всички знаем за един играч, който публично е споделял как не е влизал в дира с месеци и не следи играта, а пък в същото време играе всеки мач.


Е, тук направо ме застреля от упор! :blink: Кой е този играч?


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   14.09.2016 07:44


Цитат:
Сепаратиста също не са чисти, поне един или двама човек за мен са фантоми, не случайно и те се разпаднаха.

:rofl: :rofl: :rofl: Железна логика!!!!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   14.09.2016 10:34


Много тъпа дискусия се е заформила. Реално няма никакъв проблем всеки да си има фантом и това е проблем, който няма как да го избегнем. Всеки вече си има мобилен нет и може да пуска от него + интернета вкъщи - ето ти 2 реални ИП-та. Няма нужда от проксита и разни съмнителни хватки.

Идеята да минем от дира тук беше да сме независими от техническа гледна точка. Че съм тежък - тежък съм. Има няма около 100 кила. Не знам за ника ми обаче. Ако виртуалният ник рефлектира на реалният му собственик, най-вероятно и той е тежък. :laugh:

Майтапа на страна - Дяволе, не разбирам защо нещо което е свързано с молба към нас - дали да направим проверка за фантомен ник, дали да направим подобрение някакво или каквото там ни е по силите и компетенцията се счита за мазнене?

Иначе няма проблеми и да го кажеш открито. Няма лошо ама малко без доказателства, увисва във въздуха и трови атмосферата щото води до скандали. Примера е дискусията в тая тема.

А както казах никакъв проблем не е да си имаш фантомче в днешно време. Въпрос на приоритети... и на съвест.

:cheers:

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   14.09.2016 11:33


Понеже сме намесени с Университарио, само ще кажа, че пичовете са авери на Блу и той ги зариби. Блу се отказа и логично те също загубиха интерес. Освен тях, другите двама бяха Петела (доказано не е фантом) и един мой приятел от детските години, който навих за играта, но не ми се занимаваше са го привличам в БП, защото ние ще играем този сезон само за кеф и ако не беше моето настояване, щяхме да сме разформировали отбора това лято.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   14.09.2016 11:37


Vendome написа:
Понеже сме намесени с Университарио, само ще кажа, че пичовете са авери на Блу и той ги зариби. Блу се отказа и логично те също загубиха интерес. Освен тях, другите двама бяха Петела (доказано не е фантом) и един мой приятел от детските години, който навих за играта, но не ми се занимаваше са го привличам в БП, защото ние ще играем този сезон само за кеф и ако не беше моето настояване, щяхме да сме разформировали отбора това лято.


Савиола е и мой познат. А ако Дявола го мисли за фантом, мога да му организирам среща, за да му го каже лично :rofl:

послепис:
Ако бяхте разформировали БП, то автоматично се превръщахте във фантоми :rofl: :rofl: :rofl:


Последна промяна Бате Петку на 14.09.2016 11:44, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   14.09.2016 12:55


Ахахаха и Дявола щеше да отрече, че ме познава лично от 10 години, а виртуално от 15 (стария бгплей).

_________________
Изображение


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   14.09.2016 12:59


Medved написа:
Stuart написа:
Е, айде сега, всички знаем за един играч, който публично е споделял как не е влизал в дира с месеци и не следи играта, а пък в същото време играе всеки мач.


Е, тук направо ме застреля от упор! :blink: Кой е този играч?

Нема нужда да се правим на ударени, нито пък да ровим стари неща. Както пише в подписа ми - мир и любов!

п.п. Абе Краля е напуснал играта ли?

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   14.09.2016 13:01


Краля се отказа. Писна му от магерщината. Аз се заминавам, колкото да не разформироваме отбора.

_________________
Изображение


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   14.09.2016 13:03


Vendome написа:
Краля се отказа. Писна му от магерщината. Аз се заминавам, колкото да не разформироваме отбора.

Кажи му да се връща. Ей го на и аз се върнах. Пък ако магерщината не приключи до обявената дата (1 май 2017), тя играта ще си отиде така или иначе.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   14.09.2016 13:04


Stuart написа:
Medved написа:
Stuart написа:
Е, айде сега, всички знаем за един играч, който публично е споделял как не е влизал в дира с месеци и не следи играта, а пък в същото време играе всеки мач.


Е, тук направо ме застреля от упор! :blink: Кой е този играч?

Нема нужда да се правим на ударени, нито пък да ровим стари неща. Както пише в подписа ми - мир и любов!

п.п. Абе Краля е напуснал играта ли?


Той още пролетта каза, че повече няма да играе заради цензурата, която се налага на мненията му! Оплака се от системно триене, магии и уроки!


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   14.09.2016 13:39


Stuart написа:
Vendome написа:
Краля се отказа. Писна му от магерщината. Аз се заминавам, колкото да не разформироваме отбора.

Кажи му да се връща. Ей го на и аз се върнах. Пък ако магерщината не приключи до обявената дата (1 май 2017), тя играта ще си отиде така или иначе.


Мда - да не се пра'и на уефскарче, ами да си наляга парцалите и да идва...

Че без крал... Само Фалка ще е доволен от неизбежната анархия...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


Последна промяна alexbg на 14.09.2016 13:40, променена общо 2 пъти



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   14.09.2016 14:38


Medved написа:
Абе, Гяволе, все се каня да те питам: какво стана с твоя най-силен проект - яжките, и защо се оказа толкова нетраен?? :(


Мани не питай, че ми е мъка голяма.
Ами несериозни излезнаха, жени... Венабили се опитваше да прави нещо ама то само с ръчкане не става. Всеки път да звъни и напомня, не си е работа. А пък на мен ми забраниха да помагам и да се мешам, въпреки че проектът бе мой и аз осъществих контакти и т.н. и ето какво стана ;)


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   14.09.2016 22:40


Diavolo написа:
Medved написа:
Абе, Гяволе, все се каня да те питам: какво стана с твоя най-силен проект - яжките, и защо се оказа толкова нетраен?? :(


Мани не питай, че ми е мъка голяма.
Ами несериозни излезнаха, жени... Венабили се опитваше да прави нещо ама то само с ръчкане не става. Всеки път да звъни и напомня, не си е работа. А пък на мен ми забраниха да помагам и да се мешам, въпреки че проектът бе мой и аз осъществих контакти и т.н. и ето какво стана ;)


Ами тъжно... Един от най-култовите, да не кажа и най-култовият отбор в историята на играта. Бяха лъч нормалност в блатото от комплексарщина и дираджийщина... Дано някой ден се завърнат на бели метли :witch:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   14.09.2016 22:49


Stuart написа:
Нема нужда да се правим на ударени, нито пък да ровим стари неща. Както пише в подписа ми - мир и любов!


Нема нужда да се пускат недоизречени клевети. Или казваш там докрай, или си траеш - да ти пикам и на лицемерната мир и любов...


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   14.09.2016 23:35


Medved написа:
Stuart написа:
Нема нужда да се правим на ударени, нито пък да ровим стари неща. Както пише в подписа ми - мир и любов!


Нема нужда да се пускат недоизречени клевети. Или казваш там докрай, или си траеш - да ти пикам и на лицемерната мир и любов...

Тоя поучителен тон на некой друг.

Естествено, че не ти вярвам на обещанията и ангажиментите. То кой тука ти вярва? Но да повторя - нема проблем да ти дадем пореден шанс. Просто вече не е като преди години, когато все още удоволствието беше по-голямо от магерщината. Сега идва 1 ноември ли кво беше и ако няма задоволителен прогрес, си бием чукалата съвсем безгрижно.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   14.09.2016 23:48


Stuart написа:
Medved написа:
Stuart написа:
Нема нужда да се правим на ударени, нито пък да ровим стари неща. Както пише в подписа ми - мир и любов!


Нема нужда да се пускат недоизречени клевети. Или казваш там докрай, или си траеш - да ти пикам и на лицемерната мир и любов...

Тоя поучителен тон на некой друг.

Естествено, че не ти вярвам на обещанията и ангажиментите. То кой тука ти вярва? Но да повторя - нема проблем да ти дадем пореден шанс. Просто вече не е като преди години, когато все още удоволствието беше по-голямо от магерщината. Сега идва 1 ноември ли кво беше и ако няма задоволителен прогрес, си бием чукалата съвсем безгрижно.


За обещанията и ангажиментите имаш основания да не вярваш, ама да клеветиш тук безпочвено идва малко повече. Едно е кликата клоуни да си дрънка обичайните простотии пет за четири, колкото да им тече там в лиготия и безвремие безсмисленото виртуално съществуване, друго е сериозен човек да дрънка глупости в най-неподходящия момент... Ако разбираш. Предполагам - не. Приключвам го и този разговор, че имам срокове да гоня!!!


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   15.09.2016 12:13


Когато/ако си заслужиш доверието, ще ти кажа кой е въпросният играч. А дотогава вместо да бягаш на Хаваите с оправданието "имам да гоня срокове", няма да е зле да обърнеш внимание на факта, че постоянно предизвикваш скандали и конфронтации. Справка - съседната тема. И като ще си говорим за сериозни хора - сериозен човек за 15 години щеше да си е взел бележка, че само с "федерацията реши" хора не се управляват.

Айде дерзай. Аз млъквам засега.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 83 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг