Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 00:54



Отговори на тема  [ 83 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015 
Автор Съобщение
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   12.09.2016 19:38


Diavolo написа:
то има много подобни фалшиви никове в играта и преди е имало и сега има
но май само Дявола/Мъри бе наказан и то при положение, че изобщо не е допринесъл или играл официално за зомбарите. :uuu:


Стига с тая басня, че верно е много нагло - игра и вкара 3 гола в ПМЛ като Мъри!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   12.09.2016 20:09


Не и за първенество
Има къде, къде по-тежки случаи. :wave:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   12.09.2016 21:14


Аз викам директно да се прекръстим на Балкански Фантом и по този начин да разсеем и последните съмнения относно това, какви сме всъщност. Жалко само, че картотеката е вече готова.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   12.09.2016 21:30


Diavolo написа:
Не и за първенество
Има къде, къде по-тежки случаи. :wave:


Давай примери .. и най-вече доказателства...
Щото за Мъри имаше такива..

Всичко останало е шменти капели.. Подобни на това, което съм чувал че в твоя отбор и сега има фантом... :)

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   12.09.2016 22:39


Diavolo написа:
Не и за първенество
Има къде, къде по-тежки случаи. :wave:


Кои са по-тежките случаи?

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   13.09.2016 19:00


Diavolo написа:
Не и за първенество
Има къде, къде по-тежки случаи. :wave:


Както казах, не ми се занимава да се връщам, но много добре помня - 3 гола за Мъри в официални мачове на Зомбитата и не мисля, че за Купата.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   13.09.2016 20:15


Няма да доказвам очевидни неща
не съм админ, това е ваша работа.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   13.09.2016 20:30


Diavolo написа:
Няма да доказвам очевидни неща
не съм админ, това е ваша работа.


Да кажем че аз и Момчи не сме от най-добре гледащите. Ти виждаш добре - подай КОНКРЕТЕН сигнал до нас за разследване.
Иначе е много лесно да се хвърлят фишеци... както казах за много хора най-очевидният фантом отново е във вашият отбор, ама предполагам че не си съгласен с това...

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   13.09.2016 20:50


моля, ама ти сериозно ли ве? :-x
само един го подозира и то той по-скоро си прави ебавки - Мейджъра, кои са тия много хора?
Ювето пишеше в тенискафе много преди аз да отидам там. Ето защо няма да мръдне йок играта, ти я рекламираш в други форуми, привличаш други фенове и некви дебили тук ги определят за фантоми. За това и няма да има нов отбор, просто не заслужавате да се трепе човек. Толкова много хора докарах за тази игра, а накрая
идиотски съмнения.
да ти дам, скайп и Фейсбук на същия този Юве, а? :uuu:
ако наистина някой се съмнява в него, значи е завършен параноик и кръгъл ИДИОТ!

аве човек какви доказателства искаш? еднакви айпита ли? няма да дочакаш. само аз не криех айпито на Мъри, защото беше ташак и до време, а не съм целял да правя кариера в ПМЛ по този начин. Съмнения хиляди в много хора. И доказателства имаше.
Откакто сме тук, тези които го правят естествено, че ще го правят с различни айпита от други проксита.
Със сигурност ника Борката е 10 пъти по-съмнителен от Ювето например. Появява се от нищото, точно преди старта на ПМЛ и веднага знае къде и как да пише в специфичен стил все едно пише от 5 години във форума. Алооу?? Но не ти естествено ще подчертаеш няколко пъти за съмнения в моя отбор, за да разводниш нещата и да се насочат в погрешната насока. А такива съмнения няма, колкото и да го повтаряш, няма да стане истина. Досега само Мейджъра е подхвърлял подобни неща, никой друг.
Цял фантомски отбор имаше, с изчезването на Блуфена се разпадна и същия този отбор, който скандално лягаше на отбора майка и никой никакви мерки не взимаше. Ти какво направи тогава? Не видях едно твое мнение в което поне да се усъмниш за нещо или лекинко да го подкачиш. Сега обаче ще сочиш в моя отбор. Излагаш се.
Сепаратиста също не са чисти, поне един или двама човек за мен са фантоми, не случайно и те се разпаднаха.
Какви доказателства искаш. Некоя хакерска група да ти хакне сайта и да ти публикуват изфрабикувани доказателства ли, що ли?
Дай и ти доказателства за противното преди да взимаш удобна страна.

ей заради такива простотии няма смисъл да се трепе човек за тази игра, която истински за която съм допринесъл толкова много. :uuu:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   13.09.2016 21:08


Diavolo написа:
Със сигурност ника Борката е 10 пъти по-съмнителен от Ювето например. Появява се от нищото, точно преди старта на ПМЛ и веднага знае къде и как да пише в специфичен стил все едно пише от 5 години във форума.

А как да се появи бе, Дяволе? От нещото точно преди края на сезона ли? И какъв е този специфичен стил? Я ми дай пример за неспецифичен стил, ако обичаш. Това, че е интелигентен човек и бързо загрява го прави съмнителен, така ли? Ок, следващия път като търся хора ще гледам по-простички да ги намирам, че да ти се вписват по-добре в мострата за нефантоми.

П.С. А ти защо се хвана точно за Ювето, а? Други в отбора нямаш, така ли? Гузен негонен бяга? Или прах в очите на хората?

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   13.09.2016 21:14


Diavolo написа:
Ето защо няма да мръдне йок играта, ти я рекламираш в други форуми, привличаш други фенове и некви дебили тук ги определят за фантоми.


Diavolo написа:
Със сигурност ника Борката е 10 пъти по-съмнителен от Ювето например. Появява се от нищото, точно преди старта на ПМЛ и веднага знае къде и как да пише в специфичен стил все едно пише от 5 години във форума. Алооу??


:outofspace: :uuu: :helpless:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   13.09.2016 21:40


Дяволе, за Сепаратист сериозно грешиш. Всички са реални. Разпаднаха се, защото бяха само 5 човека. 1 от тях да не може и финал де партидо. Така и стана.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   13.09.2016 21:40


Diavolo написа:
моля, ама ти сериозно ли ве? :-x
само един го подозира и то той по-скоро си прави ебавки - Мейджъра, кои са тия много хора?
Ювето пишеше в тенискафе много преди аз да отидам там. Ето защо няма да мръдне йок играта, ти я рекламираш в други форуми, привличаш други фенове и некви дебили тук ги определят за фантоми. За това и няма да има нов отбор, просто не заслужавате да се трепе човек. Толкова много хора докарах за тази игра, а накрая
идиотски съмнения.
да ти дам, скайп и Фейсбук на същия този Юве, а? :uuu:
ако наистина някой се съмнява в него, значи е завършен параноик и кръгъл ИДИОТ!

аве човек какви доказателства искаш? еднакви айпита ли? няма да дочакаш. само аз не криех айпито на Мъри, защото беше ташак и до време, а не съм целял да правя кариера в ПМЛ по този начин. Съмнения хиляди в много хора. И доказателства имаше.
Откакто сме тук, тези които го правят естествено, че ще го правят с различни айпита от други проксита.
Със сигурност ника Борката е 10 пъти по-съмнителен от Ювето например. Появява се от нищото, точно преди старта на ПМЛ и веднага знае къде и как да пише в специфичен стил все едно пише от 5 години във форума. Алооу?? Но не ти естествено ще подчертаеш няколко пъти за съмнения в моя отбор, за да разводниш нещата и да се насочат в погрешната насока. А такива съмнения няма, колкото и да го повтаряш, няма да стане истина. Досега само Мейджъра е подхвърлял подобни неща, никой друг.
Цял фантомски отбор имаше, с изчезването на Блуфена се разпадна и същия този отбор, който скандално лягаше на отбора майка и никой никакви мерки не взимаше. Ти какво направи тогава? Не видях едно твое мнение в което поне да се усъмниш за нещо или лекинко да го подкачиш. Сега обаче ще сочиш в моя отбор. Излагаш се.
Сепаратиста също не са чисти, поне един или двама човек за мен са фантоми, не случайно и те се разпаднаха.
Какви доказателства искаш. Некоя хакерска група да ти хакне сайта и да ти публикуват изфрабикувани доказателства ли, що ли?
Дай и ти доказателства за противното преди да взимаш удобна страна.

ей заради такива простотии няма смисъл да се трепе човек за тази игра, която истински за която съм допринесъл толкова много. :uuu:


Аз просто писах в твоят стил и ти взе че изписа ферман без дори да съм посочил име...

Виждал ли как лесно се сипят обвиненяия дори и да са завоалирани...
Затова - като казваш че има тежки случаи - пиши бележка.. уверявам те че с Бай Момчи сме гледали много IP-та , не един и два случая.. едва ли трябва да го обявяваме публично.

Аман от мнителности и простотии.....

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   13.09.2016 21:54


Значи всякакви съмнения относно този ник трябва да изчезнат на секундата, защото е мега безумие, просто нямам думи. :uuu:
Виж колко мнения има човека ве, нямам вече толкова свободно време като преди години, че да правя такива профили. А и никога не бих измислил такъв ник, едва ли има по-противен за мен отбор от Жувето. Вижте ми и бележките (явно не сте) колко нерви трепя с него, защото забравя за прогнозите и трябва да му се напомня. Значи не случайно рипам така, защото е гнусно и жалко, ясно??? Каквото съм направил е останало в миналото, дадох мъжка дума, че това няма да се повтори и си мислех, че никой не се съмнява в противното. Той и Мейджа пак да кажа го подкача, ако сериозно вярва в това, то нека спре, просто е безумие.
Но ти да ги пишеш тия неща е мако казано неуместно.
Аз бележки като некой гнусен доносник не пиша. Каквото имам го пиша публично без да ме е шубе или да се мазня на този или онзи ''тежък'' ник. И за фантомите на Краля и за Сепаратиста съм писал и за други съмнения с Надето (където сгреших и се извиних) и Рейзърс също съм писал и споделял. И пак да подчертая, открито ,а не като мишоците. С риск да си навлека ответна атака и да настроя хора срещу мен, не ми пука, просто съм си такъв.
Та така Анфич, преди да нападаш кристално чистия отбор на зомбитата се е поогледай малко.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   13.09.2016 21:57


SUBXERO написа:
Diavolo написа:
Със сигурност ника Борката е 10 пъти по-съмнителен от Ювето например. Появява се от нищото, точно преди старта на ПМЛ и веднага знае къде и как да пише в специфичен стил все едно пише от 5 години във форума.

А как да се появи бе, Дяволе? От нещото точно преди края на сезона ли? И какъв е този специфичен стил? Я ми дай пример за неспецифичен стил, ако обичаш. Това, че е интелигентен човек и бързо загрява го прави съмнителен, така ли? Ок, следващия път като търся хора ще гледам по-простички да ги намирам, че да ти се вписват по-добре в мострата за нефантоми.

П.С. А ти защо се хвана точно за Ювето, а? Други в отбора нямаш, така ли? Гузен негонен бяга? Или прах в очите на хората?


Не ми излизай с некви алабалистики. Имам съмнения, споделям ги.
И въпросът не е в Борката, а като цяло. 100% в ПМЛ има фантоми, но няма как да се докаже. Това е моето твърдо мнение и няма да се откажа от него, защото съм убеден, че е така.
Може ли да се промени нещо? Съмнявам се, а и не виждам как. Така че всъщност само се хабим излишно. :dunno:


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   13.09.2016 22:07


Diavolo написа:
Значи всякакви съмнения относно този ник трябва да изчезнат на секундата, защото е мега безумие, просто нямам думи. :uuu:
Виж колко мнения има човека ве, нямам вече толкова свободно време като преди години, че да правя такива профили. А и никога не бих измислил такъв ник, едва ли има по-противен за мен отбор от Жувето. Вижте ми и бележките (явно не сте) колко нерви трепя с него, защото забравя за прогнозите и трябва да му се напомня. Значи не случайно рипам така, защото е гнусно и жалко, ясно??? Каквото съм направил е останало в миналото, дадох мъжка дума, че това няма да се повтори и си мислех, че никой не се съмнява в противното. Той и Мейджа пак да кажа го подкача, ако сериозно вярва в това, то нека спре, просто е безумие.
Но ти да ги пишеш тия неща е мако казано неуместно.
Аз бележки като некой гнусен доносник не пиша. Каквото имам го пиша публично без да ме е шубе или да се мазня на този или онзи ''тежък'' ник. И за фантомите на Краля и за Сепаратиста съм писал и за други съмнения с Надето (където сгреших и се извиних) и Рейзърс също съм писал и споделял. И пак да подчертая, открито ,а не като мишоците. С риск да си навлека ответна атака и да настроя хора срещу мен, не ми пука, просто съм си такъв.
Та така Анфич, преди да нападаш кристално чистия отбор на зомбитата се е поогледай малко.


Мерси за съвета за оглеждането... ве...

За пореден път ще пиша че ти влязох в тона.. това че подскочи като ужилен, аз лично го приемам не по неправилният начин.. За себе си съм убеден че при вас всичко е чисто! Но виждаш колко е кофти някой да ти почне в това че :

Diavolo написа:
Има къде, къде по-тежки случаи.


или

Diavolo написа:
то има много подобни фалшиви никове в играта и преди е имало и сега има


Като искаш да не си доносник.. пиши - този и този са такива и онакива.. Уверявам те - гледали сме, следили сме.. което разбира се не е гаранция, но аз лично отказвам да съм нонстоп пъдар и полицай... предпочитам наивно да вярвам в доброто, а не да постоянно да търся сянката на лошото.. който иска да го нарича наивност това....

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   13.09.2016 22:07


@Дявола

Ето, че в крайна сметка и ти дойде на моето мнение. Преди години още бях го казал - във виртуалния свят винаги има и виртуални участници. Това е, спасение НЯМА. На който не му изнася, да ходи да цъка на игрището.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


Последна промяна SUBXERO на 13.09.2016 22:09, променена общо 1 път



 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   13.09.2016 23:09


Факт е, че е имало цели фантомни отбори в историята на играта от рода на куфарите или пеце мания, така че няма кво да се обиждаме и да скачаме, когато някой изрази съмнения. Друг въпрос е, че единственият път, когато сериозно се захванахме с това, беше, когато нещата вече бяха придобили трагикомични измерения с разни триения на теми, мълдъри, скълита и кво беше още.

По въпроса с фантомите на магера има някои наистина любопитни моменти, ама айде нали обещах да спазвам приличие, пък и то доста хора ги знаят така или иначе.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   13.09.2016 23:16


Абе, Гяволе, все се каня да те питам: какво стана с твоя най-силен проект - яжките, и защо се оказа толкова нетраен?? :(


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: БАЛКАНСКИ МЕЧОК - сезон 2014/2015   |   13.09.2016 23:20


Stuart написа:
По въпроса с фантомите на магера има някои наистина любопитни моменти, ама айде нали обещах да спазвам приличие, пък и то доста хора ги знаят така или иначе.


Язък ти за всичко, след като накрая се изсереш с някакво подобно мнение... :-|


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 83 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг