Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 17:07



Отговори на тема  [ 67 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Промяна в името на РОД 
Автор Съобщение
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промяна в името на РОД   |   14.09.2016 15:48


РЕАКЦИЯ, кога да очакваме? :helpless: :help: :dunno:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промяна в името на РОД   |   14.09.2016 21:19


Ново име е окей (в нужните срокове и форми)! Сепаратист в новото име - НЕ!

Ако толкова държахте на Сепаратиста, да се бяхте напънали да го спасите, не да го закривате с лека ръка и да се подигравате с труда на един от най-всеотдайните играчи в тази игра!!!!

Този въпрос приключи за мен. Имам срокове да гоня, не мога да се занимавам с вашите лигавщини!


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промяна в името на РОД   |   14.09.2016 22:51


Кралят е съгласен с мен. Подкрепяме смяната на името въпреки малоумния помощник-мениджър.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промяна в името на РОД   |   14.09.2016 23:36


Верно, аман от лигавщини.
Искате правила, е ето ви, има си някакви норми все пак. Едва ли в такъв тежък за играта момент, Мейджъра ще прави нарочно на пук с риск да се загуби един силен и пълен с ентусиасти отбор.
Разберете се някак и да почва сезона, стига разправии вече. :-)


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промяна в името на РОД   |   15.09.2016 07:40


Medved написа:
Ново име е окей (в нужните срокове и форми)! Сепаратист в новото име - НЕ!

Ако толкова държахте на Сепаратиста, да се бяхте напънали да го спасите, не да го закривате с лека ръка и да се подигравате с труда на един от най-всеотдайните играчи в тази игра!!!!

Този въпрос приключи за мен. Имам срокове да гоня, не мога да се занимавам с вашите лигавщини!


Смешнико, единствената лигня си ти в случая. Нали разбираш, че като се махнем играта ти спира? Нали разбираш, че няма да има кой да пише в този форум. ОК!


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промяна в името на РОД   |   15.09.2016 09:56


Vendome написа:
Кралят е съгласен с мен. Подкрепяме смяната на името въпреки малоумния помощник-мениджър.


:bluefan:


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промяна в името на РОД   |   15.09.2016 10:40


Medved написа:
Ново име е окей (в нужните срокове и форми)! Сепаратист в новото име - НЕ!

Ако толкова държахте на Сепаратиста, да се бяхте напънали да го спасите, не да го закривате с лека ръка и да се подигравате с труда на един от най-всеотдайните играчи в тази игра!!!!

Този въпрос приключи за мен. Имам срокове да гоня, не мога да се занимавам с вашите лигавщини!


Нека "единият от най-всеотдайните играчи в тази игра" сам каже дали някога някой се е подигравал с труда му. Защо мислиш, че труда е само негов? Ние бахме отбор от 5 души и в случая обиждаш всички.
Какво значи с лека ръка? Да накарам някого да играе насила ли?
и двамата с Дюнкеркю още от миналата година се мъчим да докараме поне още един човек в отбора. Изиграхме целия сезон на мускули / без нито едно наказание при това/
Какво очакваш - да оповестя публично причините за отказа на Мит, а после и на Марина да играят ли? Имам спомен, че още пролетта лично ти казах каква е ситуацията с Мит и че няма да играе тази година. Както и да е.
Пуснах ли сто обяви, че търсим играчи?
Дюнкеркю ръчкаше ли форуми за звезди?
Опитвах ли да привлека Савиола от разпадналия се Университарио?
Опитвах ли дори да навия Блуфи, вместо да се отказва да дойде в Сепаратист?
Имаше ли човек това лято, когото да срещна и да не му предложа да участва в "една игра"?
Кой идиот ще затрие с лека ръка собственото си творение, на което е отдал, буквално, дни и нощи?
Ако утре трима мечоци ти връчат оставките си и не можеш да намериш нови хора какво ще направиш?
Не мога да разбера защо постоянно намесваш Сепаратист в цялата история. Сепаратист, за мое ОГРОМНО съжаление го НЯМА, а понеже част от Сепаратист остана в играта, поискахме нещо много, много елементарно в негова памет.
Безсмислено е да пиша повече, изредихме се да си кажем мненията - ясно е ти гониш срокове и нямаш време за лигавщини.
Не мога да разбера най-вече себе си - защо продължавам изобщо да си губя времето...


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промяна в името на РОД   |   15.09.2016 10:49


Diavolo написа:
Верно, аман от лигавщини.
Искате правила, е ето ви, има си някакви норми все пак. Едва ли в такъв тежък за играта момент, Мейджъра ще прави нарочно на пук с риск да се загуби един силен и пълен с ентусиасти отбор.
Разберете се някак и да почва сезона, стига разправии вече. :-)


Кое точно е лигавщина?


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 20.09.2012 07:52
Мнения: 309
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промяна в името на РОД   |   15.09.2016 11:07


Ние също нямаме време да се занимаваме с менопаузите на долни травестити педераси. Играем този кръг. От понеделник ако не бъде удовлетворено желанието ни, просто напускаме този цирк ръководен от долен педераст. Мисля си, че всички в отбора споделят мнението ми. Поне аз твърдо съм решил. А на останалите състезатели и отбори препоръчвам да се замислят има ли смисъл да участват или най-малкото да продължават да оставят някакъв задник да си прави каквото си иска и да нарушава удоволствието от играта в която участват.
Не 2017, сега и веднага! Защото за толкова години и сезони като си доказал, че не ставаш и убиваш удоволствието на хората, за една година или един сезон нищо няма да се промени. Факт е че ПМЛ умира бавно с всеки сезон. Сега като напуснем другата седмица 8 човека на веднъж и завинаги, само предполагам какво я чака тази лига за в бъдеще.

_________________
РОД - СЕПАРАТИСТ


 
(Сепаратист)

Регистриран на: 21.08.2012 14:29
Мнения: 164
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промяна в името на РОД   |   15.09.2016 11:07


Diavolo написа:
Верно, аман от лигавщини.
Искате правила, е ето ви, има си някакви норми все пак. Едва ли в такъв тежък за играта момент, Мейджъра ще прави нарочно на пук с риск да се загуби един силен и пълен с ентусиасти отбор.
Разберете се някак и да почва сезона, стига разправии вече. :-)


Естествено, че е на пук. Не виждаш ли, че това е инат и нищо друго. Според мен, той е способен да закрие цялата игра само и само да не признае, че не е прав и да не падне по гръб - има такива хора....

_________________
РОД - СЕПАРАТИСТ


 
(Сепаратист)

Регистриран на: 21.08.2012 14:29
Мнения: 164
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промяна в името на РОД   |   15.09.2016 11:17


Цитат:
Ново име е окей (в нужните срокове и форми)! Сепаратист в новото име - НЕ!


Ето това изречение доказва пълната безпринципност и магарешки инат, който не случайно заподозрях веднага!
Значи РОД - Путьо Маринкин може, РОД - Сепаратист не може?

_________________
РОД - СЕПАРАТИСТ


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промяна в името на РОД   |   15.09.2016 12:27


The Shade написа:
Цитат:
Ново име е окей (в нужните срокове и форми)! Сепаратист в новото име - НЕ!


Ето това изречение доказва пълната безпринципност и магарешки инат, който не случайно заподозрях веднага!
Значи РОД - Путьо Маринкин може, РОД - Сепаратист не може?



Проблемът на човекът-игра не е името на РОД. Проблемът му е, че един негов бивш играч сега играе за РОД. От там идва всичко.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промяна в името на РОД   |   15.09.2016 12:29


ivi4bg написа:
Ние също нямаме време да се занимаваме с менопаузите на долни травестити педераси. Играем този кръг. От понеделник ако не бъде удовлетворено желанието ни, просто напускаме този цирк ръководен от долен педераст. Мисля си, че всички в отбора споделят мнението ми. Поне аз твърдо съм решил. А на останалите състезатели и отбори препоръчвам да се замислят има ли смисъл да участват или най-малкото да продължават да оставят някакъв задник да си прави каквото си иска и да нарушава удоволствието от играта в която участват.
Не 2017, сега и веднага! Защото за толкова години и сезони като си доказал, че не ставаш и убиваш удоволствието на хората, за една година или един сезон нищо няма да се промени. Факт е че ПМЛ умира бавно с всеки сезон. Сега като напуснем другата седмица 8 човека на веднъж и завинаги, само предполагам какво я чака тази лига за в бъдеще.


+1 :cheers:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промяна в името на РОД   |   16.09.2016 22:11


Бате Петку написа:
Нека "единият от най-всеотдайните играчи в тази игра" сам каже дали някога някой се е подигравал с труда му. Защо мислиш, че труда е само негов? Ние бахме отбор от 5 души и в случая обиждаш всички.
Какво значи с лека ръка? Да накарам някого да играе насила ли?
и двамата с Дюнкеркю още от миналата година се мъчим да докараме поне още един човек в отбора. Изиграхме целия сезон на мускули / без нито едно наказание при това/
Какво очакваш - да оповестя публично причините за отказа на Мит, а после и на Марина да играят ли? Имам спомен, че още пролетта лично ти казах каква е ситуацията с Мит и че няма да играе тази година. Както и да е.
Пуснах ли сто обяви, че търсим играчи?
Дюнкеркю ръчкаше ли форуми за звезди?
Опитвах ли да привлека Савиола от разпадналия се Университарио?
Опитвах ли дори да навия Блуфи, вместо да се отказва да дойде в Сепаратист?
Имаше ли човек това лято, когото да срещна и да не му предложа да участва в "една игра"?
Кой идиот ще затрие с лека ръка собственото си творение, на което е отдал, буквално, дни и нощи?
Ако утре трима мечоци ти връчат оставките си и не можеш да намериш нови хора какво ще направиш?
Не мога да разбера защо постоянно намесваш Сепаратист в цялата история. Сепаратист, за мое ОГРОМНО съжаление го НЯМА, а понеже част от Сепаратист остана в играта, поискахме нещо много, много елементарно в негова памет.
Безсмислено е да пиша повече, изредихме се да си кажем мненията - ясно е ти гониш срокове и нямаш време за лигавщини.
Не мога да разбера най-вече себе си - защо продължавам изобщо да си губя времето...

Петку, позволи ми да изложа позицията си на страничен наблюдател. Значи, аз по принцип нямам нищо против промяна в името на новия ти отбор. Нямам и нищо против в новото име да присъства "сепаратистки" елемент. Беше ми дори крайно интересно какво име ще си изберете, понеже винаги съм ценял неподражаемата ти духовитост и имах големи очаквания. Бях дори леко разочарован от избора ви, но това си е мой проблем. Спонтанно дори изразих и подкрепа към начинанието. Обаче след доста размисли по темата в последните дни стигнах до извода, че името РОД - Сепаратист не е удачно, при това от няколко аспекта.

Първо, дори да предположим, че желаното от вас име е ок за Федерацията. Ти можеш ли с ръка на сърцето да заявиш, че в бъдеще никога, ама НИКОГА повече няма да направиш нов отбор, че никога повече няма да има Сепаратист? Мога само да гадая, но не мисля, че отговорът ще е твърдо НИКОГА. Какво правим ако след година-две намериш хора за отбор и Сепаратист "възкръсне"? Тогава Тонзо и Олимпията пак ще внася заявление за промяна на името ли? Моето мнение е, че най-добре е думичката и най-вече явлението Сепаратист да се оставят засега на мира и в очакване бъдещето да покаже какво ще има да се случи още с него.

Второ, факт е, че пожеланото от вас име е в разрез с правилата на играта. Всички искат да има правилник, но ето, че щом на някого нещо не му изнася и се започват тиради, полемики, ОБИДИ (бтв огромен респект за това, че за разлика от някои твои съотборници все още поддържаш приличния тон, колкото и да ти е трудно). Въпреки, че разбирам аргумента с желанието на участващите в отбора, факт е, че ви се обясни подробно какво точно е в разрез с правилника. Нима няма други начини за "увековечаване" на Сепаратист? Ти си всъщност най-добре запознат с тематиката и терминологията и съм абсолютно убеден, че имаш поне десет нови проформа-имена на отбора в главата си. Дори аз веднага се сещам за "РОД Мозговой", "СФК За РОДину" или пък "СФК РОДонБас"... Опитай се да разбереш, че само и единствено присъствието на думичката Сепаратист не е ок. Никой за нищо не ви има зъб или има някакво намерение да ви навреди или попречи да играете. Проумей, че това са само параноични визии в болните инфантилни мозъци на някои ползуватели на развалени бойлери.

Днес спонтанно се сетих за един хипотетичен пример. Представи си, че групичка от Пловдивски типстъри-ентусиасти решава да си направи отбор в ПМЛ и си избира за име Футболен Клуб Престижни Успешни Търговци на Качествени Амфетамини "Майна". Мислиш ли, че ще им бъде удовлетворено желанието. Аз не мисля. Щото пак опираме до правилника.

И както каза някой преди мене тук, времената са тежки за ПМЛ и най-доброто, което можем да направим за подобряването им е да се опитаме да бъдем малко по-толерантни и малко по-малко претенциозни. Въпреки свършения факт с внесената картотека, Мейджъра вече склони да ви смени името пост-фактум с единственото изискване, което е и в унисон с правилника. Остава и вие да проявите нужната доза разбиране и да се спрете на нещо друго.

Въпреки всичко ви желая успех в шампионата (по възможност от втория кръг нататък де) и ти казвам с голямо удоволствие :cheeers: !!!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промяна в името на РОД   |   16.09.2016 22:35


tonzos_justice написа:
ivi4bg написа:
Ние също нямаме време да се занимаваме с менопаузите на долни травестити педераси. Играем този кръг. От понеделник ако не бъде удовлетворено желанието ни, просто напускаме този цирк ръководен от долен педераст. Мисля си, че всички в отбора споделят мнението ми. Поне аз твърдо съм решил. А на останалите състезатели и отбори препоръчвам да се замислят има ли смисъл да участват или най-малкото да продължават да оставят някакъв задник да си прави каквото си иска и да нарушава удоволствието от играта в която участват.
Не 2017, сега и веднага! Защото за толкова години и сезони като си доказал, че не ставаш и убиваш удоволствието на хората, за една година или един сезон нищо няма да се промени. Факт е че ПМЛ умира бавно с всеки сезон. Сега като напуснем другата седмица 8 човека на веднъж и завинаги, само предполагам какво я чака тази лига за в бъдеще.


+1 :cheers:


Звучи малоумно като квич, но почти съм убеден, че някой е регнал негов профил (това е фантом) или пише от профила му с негово съгласие.

Искам разследване на този играч.

_________________
Изображение


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промяна в името на РОД   |   16.09.2016 23:30


Няколко бележки.

1. Какво евентуално може да се случи в бъдеще не касае играта по никакъв начин. Настоящото желание на Петку и играчите на бившия Сепаратист е ясно и с него трябва да се съобразяване, а не с хипотетични ситуации след година-две.

2. Името РОД - Сепаратист не е в разрез със сегашните правила. Промяна в движение на правилата и добавяне на несъществуващи думички при започнал сезон е несериозно за мен.

3. Внесената картотека не е "свършен факт". Промени могат да се правят от мениджъра на отбора до крайния срок.

4. Изобщо всякакви хипотетични ситуации "какво правим, ако това, ако онова" могат да влязат като правила от догодина. Впрочем точно по тези въпроси с картотекирането и лицензирането съм сигурен, че има доста дискусии и доколкото помня, дори готови разписани текстове, в скрития форум на УС. Включително кой може и кой не може да възстановява отбори, кой реално държи правата върху името и т.н.

С думи прости, ако утре ние и примерно Зомбитата се окажем с по двама-трима играчи и решим да се обединим под името Курск Зомбис, а федерацията ни откаже на базата на несъществуващи правила, естествено, че и ние ще си съберем багажа. Ако обаче нещата се разпишат ясно, точно и подредено, и се окажем в действително нарушение, тогава вече ще мълчим.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промяна в името на РОД   |   16.09.2016 23:58


SUBXERO написа:
Първо, дори да предположим, че желаното от вас име е ок за Федерацията. Ти можеш ли с ръка на сърцето да заявиш, че в бъдеще никога, ама НИКОГА повече няма да направиш нов отбор, че никога повече няма да има Сепаратист? Мога само да гадая, но не мисля, че отговорът ще е твърдо НИКОГА. Какво правим ако след година-две намериш хора за отбор и Сепаратист "възкръсне"? Тогава Тонзо и Олимпията пак ще внася заявление за промяна на името ли? Моето мнение е, че най-добре е думичката и най-вече явлението Сепаратист да се оставят засега на мира и в очакване бъдещето да покаже какво ще има да се случи още с него.


Топло, топло!

Думичката Сепаратист си е запазена марка на отбора Сепаратист, който продължава да се води отбор в системата на ПМЛ макар и (временно?) преустановил състезателна дейност. Реално същият може да бъде възстановен по всяко време, включително и в средата на настоящия сезон - за участие в Купата на ПМЛ или в новосформирана "В" лига например. Вбъдеще ще бъде регламентирано при какви условия отбор ще може да се затрива безвъзвратно и дали при такова положение името му ще се освобождава за ползване от други отбори. На този етап това не е възможно.

Също така е добре да се знае, че смяната на имена е крайно нежелателна с оглед на запазването на историческата идентичност на отборите и лесното изготвяне и поддържане на стройни статистики и архиви в играта, така че същото е добре да се ограничава до крайни случаи. Някой ден и това ще бъде регламентирано по-подробно.

Що се отнася до неистовото желание на РОД да се врече във ВНЛ на Сепаратист - отборът си има вторични символи като емблема, цветове на отбора и име на стадиона, при които правилата за избор и промяна са доста по-либерални (засега) - та там свободно могат да си вплетат сепаратистки символи. Специално искам да уточня, че е планирано вторичните символи да имат по-широко приложение в играта от един момент нататък през сезона.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промяна в името на РОД   |   17.09.2016 07:05


Medved написа:
Също така е добре да се знае, че смяната на имена е крайно нежелателна с оглед на запазването на историческата идентичност на отборите и лесното изготвяне и поддържане на стройни статистики и архиви в играта, така че същото е добре да се ограничава до крайни случаи. Някой ден и това ще бъде регламентирано по-подробно.


Ето поради тази причина умните тикви са измислили да ползват ID - ЕГН-то например. Ти се идентифицираш по ЕГН а не по име, щото може да има и друг Мейджър Федерациов Мечоков. :-P

Та ако ще се правят някакви статистика удари едно ЕГН на отборите, или ако имаш готови ексели като статистики, може да ги споделиш с нас да му измъдрим един експорт-импорт в базичката, както си му е редно, и после Анфо ще може да ти вади статистики за милисекунди.

:cheers:

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промяна в името на РОД   |   17.09.2016 09:50


Медвед, Мейджър, Федерация или както там се казваш. Превърна форума в Северна Корея. Взимаш и налагаш едностранно решенията си. Това е недопустимо с разбиранията, морала, компетентността и сие на играчите на РОД. Ти самозабравилия се господинчо не упражни елементарно уважение към един от най-старите отбори в лигата. Години наред сме ентусиастите, темите с нашите мачове са едни от най-коментираните. Не знам, каквото и да напиша ти си една лукова глава. Играта е хубава, но аз съм демотивиран да продължа да участвам след последните събития. Ред е на мениджъра Олимпия да вземе думата.


Последна промяна tonzos_justice на 17.09.2016 09:51, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промяна в името на РОД   |   17.09.2016 09:53


Цитат:
Петку, позволи ми да изложа позицията си на страничен наблюдател. Значи, аз по принцип нямам нищо против промяна в името на новия ти отбор. Нямам и нищо против в новото име да присъства "сепаратистки" елемент. Беше ми дори крайно интересно какво име ще си изберете, понеже винаги съм ценял неподражаемата ти духовитост и имах големи очаквания. Бях дори леко разочарован от избора ви, но това си е мой проблем. Спонтанно дори изразих и подкрепа към начинанието. Обаче след доста размисли по темата в последните дни стигнах до извода, че името РОД - Сепаратист не е удачно, при това от няколко аспекта.

Първо, дори да предположим, че желаното от вас име е ок за Федерацията. Ти можеш ли с ръка на сърцето да заявиш, че в бъдеще никога, ама НИКОГА повече няма да направиш нов отбор, че никога повече няма да има Сепаратист? Мога само да гадая, но не мисля, че отговорът ще е твърдо НИКОГА. Какво правим ако след година-две намериш хора за отбор и Сепаратист "възкръсне"? Тогава Тонзо и Олимпията пак ще внася заявление за промяна на името ли? Моето мнение е, че най-добре е думичката и най-вече явлението Сепаратист да се оставят засега на мира и в очакване бъдещето да покаже какво ще има да се случи още с него.

Второ, факт е, че пожеланото от вас име е в разрез с правилата на играта. Всички искат да има правилник, но ето, че щом на някого нещо не му изнася и се започват тиради, полемики, ОБИДИ (бтв огромен респект за това, че за разлика от някои твои съотборници все още поддържаш приличния тон, колкото и да ти е трудно). Въпреки, че разбирам аргумента с желанието на участващите в отбора, факт е, че ви се обясни подробно какво точно е в разрез с правилника. Нима няма други начини за "увековечаване" на Сепаратист? Ти си всъщност най-добре запознат с тематиката и терминологията и съм абсолютно убеден, че имаш поне десет нови проформа-имена на отбора в главата си. Дори аз веднага се сещам за "РОД Мозговой", "СФК За РОДину" или пък "СФК РОДонБас"... Опитай се да разбереш, че само и единствено присъствието на думичката Сепаратист не е ок. Никой за нищо не ви има зъб или има някакво намерение да ви навреди или попречи да играете. Проумей, че това са само параноични визии в болните инфантилни мозъци на някои ползуватели на развалени бойлери.

Днес спонтанно се сетих за един хипотетичен пример. Представи си, че групичка от Пловдивски типстъри-ентусиасти решава да си направи отбор в ПМЛ и си избира за име Футболен Клуб Престижни Успешни Търговци на Качествени Амфетамини "Майна". Мислиш ли, че ще им бъде удовлетворено желанието. Аз не мисля. Щото пак опираме до правилника.

И както каза някой преди мене тук, времената са тежки за ПМЛ и най-доброто, което можем да направим за подобряването им е да се опитаме да бъдем малко по-толерантни и малко по-малко претенциозни. Въпреки свършения факт с внесената картотека, Мейджъра вече склони да ви смени името пост-фактум с единственото изискване, което е и в унисон с правилника. Остава и вие да проявите нужната доза разбиране и да се спрете на нещо друго.

Въпреки всичко ви желая успех в шампионата (по възможност от втория кръг нататък де) и ти казвам с голямо удоволствие :cheeers: !!!



откъде да започна?
айде от средата! :cheers:
Естествено, че няма как да декларирам какво ще стане след година, две или три. Възможно е да се възроди Сепаратист, възможно е и да не се възроди. Възможно е още утре да спра да играя и никога повече да не се занимавм с ПМЛ.
Със сигурност можеше да изберем и по-артистично име. Просто това беше предложението на Олимпия /доколкото си спомням, без да влизам в полемиката "#КОЙПРЕДЛОЖИИMЕТО?" Може и Ивич да е бил. Останалите се съгласиха и толкова.
Кому е нужно да се разиграва този пълен цирк за такава простотия?
Не сме ли тук да се забавляваме и за удоволствие?
Погледни на нещата по такъв начин - група от хора иска да участва под еди какво си име - е и? Даде добър пример с хипотетичния пловдивски отбор - какво, понеже името е в разрез с някакви "правила", ще им кажем - йок! Докато не си смените името, не става! А майните си държат на името. Ще издребняваме и ще лишим играта от нов отбор ли? Остави ги да се казват както си искат, щом това ги прави щастливи и доволни.
Да не говорим, че към момента /пак повтарям/ на подавнето на заявлението, името ни отговаряше на всики правила. Наистина ми омръзна да се ровя в детайли.
Точно обратното се опитвам да кажа - в интерес на цялата общност е в подобни ситуации да се мисли и действа с необходимата гъвкавост, отчитайки реалностите и в интерес на нейно величество играта - без да се взимаме толкова насериозно.
Целта на правилата би трябвало да е основно да създадат регламент за провеждането на самата игра, а не да се съсредоточават в съпътстващи неща, които нямат НИКАКВО отношение към самата игра, като това, например, как се казва даден отбор.

Наздраве и успех и от мен! :cheers:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 67 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг