Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 20.11.2018 23:35



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
<> [ПМЛ LiveScore ~ S18W09] ПМЛ А Лига + ПМЛ Б Лига, VIII кръг (FT) <> 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 5134
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W09] ПМЛ А Лига + ПМЛ Б Лига, VIII кръг (FT) <>   |   07.11.2018 17:39


КРАТЪК ПРЕГЛЕД   >>>>
КРИВА НИВА 2:1 AIR FORCE
FT

LES MOUSQUETAIRES 2:0 REAL GREEN
FT

CRAZY BAND 2:2 THE MUMMIES
FT

NEW MERSEY RAZORS 2:0 THUG SLUGS
FT

EXTREME ZOMBIES 0:1 THE THRACIAN ORPHICS
FT

RED OR DEAD 0:1 THE GRIZZLIES
FT

СИНЯТА ЛАВИНА 1:1 UNDERGROUND
FT

DEMBA BOYZ 1:2 VALIANT KNIGHTS
FT

ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА   >>>>

ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ
Съб 16:00 10306 | Торино - Парма Италия 1:2
Съб 16:00 20805 | Салернитана - Специя Италия-ІІ 1:0
Съб 16:30 10204 | Хофенхайм - Аугсбург Германия 2:1
Съб 16:30 10205 | Вердер Бремен - Борусия Гладбах Германия 1:3
Съб 16:30 10206 | Нюрнберг - Щутгарт Германия 0:2
Съб 16:30 10208 | Фрайбург - Майнц Германия 1:3
Съб 17:00 10105 | Нюкасъл - Борнемут Англия 2:1
Съб 17:00 10109 | Саутхямптън - Уотфорд Англия 1:1
Съб 17:00 20705 | Болтън - Суонзи Англия-ІІ 0:1
Съб 17:00 20707 | Куинс ПР - Брентфорд Англия-ІІ 3:2
Съб 17:00 20708 | Мидълзбро - Уигън Англия-ІІ 2:0
Съб 17:15 10402 | Хетафе - Валенсия Испания 0:1
Съб 18:00 20904 | Ростов - Динамо Москва Русия 0:0
Съб 18:00 21201 | Кайзериспор - Галатасарай Турция 0:3
Съб 18:00 32205 | ЛАСК Линц - Адмира Вакер Австрия 5:1 (4:1)
Съб 19:00 10309 | Спал - Каляри Италия 2:2
Съб 19:00 20808 | Козенца - Лече Италия-ІІ 2:3
Съб 19:00 21006 | Луго - Алкоркон Испания-ІІ 0:1
Съб 19:00 21008 | Екстремадура - Осасуна Испания-ІІ 2:3 (2:2)
Съб 19:30 10201 | Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен Германия 3:2
Съб 19:30 10404 | Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао Испания 3:2 (2:2)
Съб 19:30 10608 | Еммен - НАК Бреда Холандия 2:0
Съб 19:30 20702 | Уест Бромич - Лийдс Англия-ІІ 4:1 (4:0)
Съб 20:00 21701 | Тюн - Базел Швейцария 4:2
Съб 20:00 21702 | Лугано - Люцерн Швейцария 1:4
Съб 20:45 10605 | Де Граафшап - ПСВ Айндховен Холандия 1:4
Съб 21:00 10506 | Анже - Монпелие Франция 1:0
Съб 21:00 10507 | Сент Етиен - Реймс Франция 2:0
Съб 21:00 10508 | Ним - Ница Франция 0:1
Съб 21:00 10509 | Тулуза - Амиен Франция 0:1
Съб 21:00 21606 | Ойпен - Сент Трюиден Белгия 1:4
Съб 21:30 10304 | Дженоа - Наполи Италия 1:2
Съб 21:45 10407 | Жирона - Леганес Испания 0:0
Съб 21:45 10607 | ВВВ Венло - Фортуна Ситард Холандия 3:2
.
ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ
Нед 12:30 21204 | Бурсаспор - Касъмпаша Турция 1:2
Нед 13:00 10408 | Алавес - Уеска Испания 2:1
Нед 13:00 20902 | Уфа - Спартак Москва Русия 2:0 (1:0)
Нед 13:00 21003 | Гранада - Нумансия Испания-ІІ 0:0
Нед 13:15 10606 | Грьонинген - Хееренвеен Холандия 2:0
Нед 15:00 20905 | Краснодар - Енисей Русия P:P
Нед 15:30 10601 | АДО Ден Хааг - АЗ Алкмаар Холандия 0:1
Нед 15:30 10603 | Екселсиор Ротердам - Аякс Холандия 1:7
Нед 15:30 20903 | Рубин - Локомотив Москва Русия 0:0
Нед 15:30 32206 | Матерсбург - Хартберг Австрия 1:2
Нед 16:00 10303 | Рома - Сампдория Италия 4:1 (3:1)
Нед 16:00 10308 | Емполи - Удинезе Италия 2:1
Нед 16:00 10505 | Бордо - Каен Франция 0:0
Нед 16:00 32301 | Малмьо ФФ - Елфсборг Швеция 2:0
Нед 16:00 32303 | Хекен - Норкьопинг Швеция 0:1
Нед 16:00 32306 | Йоребро - ИФК Гьотеборг Швеция 1:3
Нед 16:15 10102 | Челси - Евертън Англия 0:0
Нед 16:30 10203 | РБ Лайпциг - Байер Леверкузен Германия 3:0
Нед 17:00 21203 | Фенербахче - Аланияспор Турция 2:0
Нед 17:45 10604 | Хераклес - Фейенорд Холандия 0:2
Нед 18:00 21205 | Анталияспор - Акхисар Беледие Турция 1:2 (1:1)
Нед 18:15 21902 | Индепендиенте - Белграно Аржентина 2:1
Нед 18:30 10101 | Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед Англия 3:1
Нед 18:30 10107 | Арсенал - Уулвърхямптън Англия 1:1
Нед 19:00 10202 | Айнтрахт Франкфурт - Шалке Германия 3:0
Нед 19:00 10305 | Сасуоло - Лацио Италия 1:1
Нед 19:30 10405 | Севиля - Еспаньол Испания 2:1
Нед 19:30 10406 | Райо Валекано - Виляреал Испания 2:2
Нед 21:00 21604 | Eксел Мускрон - РК Генк Белгия 0:0
Нед 21:00 22001 | Атлетико Минейро - Палмейрас Бразилия 1:1
Нед 21:00 22002 | Гремио - Вашку да Гама Бразилия 2:1 (1:1)
Нед 21:30 10301 | Милан - Ювентус Италия 0:2
Нед 21:45 10403 | Селта - Реал Мадрид Испания 2:4 (1:4)
Нед 22:00 10501 | Монако - Пари Сен Жермен Франция 0:4
Нед 22:00 52814 | Спортинг Канзас - Реал Солт Лейк САЩ 4:2
Нед 22:45 21906 | Банфийлд - Ланус Аржентина 0:0
.

ПМЛ А ЛИГА
Изображение КРИВА НИВА 2:1 AIR FORCE Изображение
(1:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10204 | Хофенхайм - Аугсбург [2:1] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 16:30] 10205 | Вердер Бремен - Борусия Гладбах [1:3] | 1:3 | 1:1 | 2:2 |
[Съб 20:45] 10605 | Де Граафшап - ПСВ Айндховен [1:4] | 0:2 | 1:2 | | ● [Съб 18:00] 21201 | Кайзериспор - Галатасарай [0:3] | 0:1 | 0:2 | 1:2 |
[Съб 21:00] 10509 | Тулуза - Амиен [0:1] | 1:0 | 2:1 | | ● [Съб 21:00] 10506 | Анже - Монпелие [1:0] | 0:2 | 0:1 | 1:1 |
[Нед 15:30] 10603 | Екселсиор Ротердам - Аякс [1:7] | 0:2 | 0:3 | 0:1 | ● [Съб 21:00] 10508 | Ним - Ница [0:1] | 1:1 | 2:1 | |
[Нед 16:00] 10505 | Бордо - Каен [0:0] | 1:0 | 2:0 | 2:1 | ● [Нед 13:15] 10606 | Грьонинген - Хееренвеен [2:0] | 0:2 | 1:2 | |
[Нед 16:00] 32301 | Малмьо ФФ - Елфсборг [2:0] | 2:1 | 1:0 | | ● [Нед 15:30] 10601 | АДО Ден Хааг - АЗ Алкмаар [0:1] | 1:1 | 1:2 | 0:3 |
[Нед 17:00] 21203 | Фенербахче - Аланияспор [2:0] | 3:1 | 2:0 | 1:0 | ● [Нед 16:00] 32306 | Йоребро - ИФК Гьотеборг [1:3] | 1:0 | 2:2 | |
[Нед 19:00] 10202 | Айнтрахт Франкфурт - Шалке [3:0] | 1:1 | 2:1 | 1:0 | ● [Нед 16:30] 10203 | РБ Лайпциг - Байер Леверкузен [3:0] | 2:0 | 1:0 | |

. .
Гол на Бай Момчил 1:0
. Хофенхайм - Аугсбург 2:1 5' .
1:1 Гол на Дарксийд
. 6' Вердер Бремен - Борусия Гладбах 1:3 .
Гол на Ла Вила 2:1
. Фенербахче - Аланияспор 2:0 67' .
[К] Бай Момчил [1] Дарксийд
Мартун [2] Симо
Ла Вила [3] Дъбрав
Копача [4] Роби
Кибик [В] Крюшо [К]
● ● ●
.

Изображение LES MOUSQUETAIRES 2:0 REAL GREEN Изображение
(2:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10204 | Хофенхайм - Аугсбург [2:1] | 2:1 | 3:1 | | ● [Съб 19:30] 10201 | Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен [3:2] | 1:1 | 1:2 | |
[Съб 16:30] 10208 | Фрайбург - Майнц [1:3] | 1:0 | 1:1 | | ● [Съб 19:30] 20702 | Уест Бромич - Лийдс [4:1] | 1:1 | 1:2 | 0:1 |
[Съб 17:00] 20705 | Болтън - Суонзи [0:1] | 1:0 | 0:1 | 1:1 | ● [Съб 20:00] 21702 | Лугано - Люцерн [1:4] | 2:1 | 1:1 | 2:0 |
[Съб 18:00] 20904 | Ростов - Динамо Москва [0:0] | 2:1 | 1:1 | 1:0 | ● [Съб 20:45] 10605 | Де Граафшап - ПСВ Айндховен [1:4] | 1:3 | 0:2 | |
[Съб 18:00] 32205 | ЛАСК Линц - Адмира Вакер [5:1] | 1:0 | 2:0 | 2:1 | ● [Нед 13:15] 10606 | Грьонинген - Хееренвеен [2:0] | 1:2 | 0:2 | |
[Съб 20:00] 21701 | Тюн - Базел [4:2] | 1:2 | 1:3 | 0:2 | ● [Нед 15:30] 20903 | Рубин - Локомотив Москва [0:0] | 0:1 | 1:1 | 1:2 |
[Нед 15:30] 10603 | Екселсиор Ротердам - Аякс [1:7] | 0:2 | 1:3 | | ● [Нед 15:30] 32206 | Матерсбург - Хартберг [1:2] | 2:1 | 1:1 | 2:2 |
[Нед 17:45] 10604 | Хераклес - Фейенорд [0:2] | 1:1 | 1:2 | | ● [Нед 16:30] 10203 | РБ Лайпциг - Байер Леверкузен [3:0] | 1:0 | 2:1 | |

. .
Гол на Форест Фен 1:0
. Хофенхайм – Аугсбург 2:1 5' .
Гол на Сарафино 2:0
. Болтън - Суонзи 0:1 13' .
[К] Форест Фен [1] БатРадо
Сарафино [2] Анфийлд [К]
Роувърс [3] Тодоров
Мкк [4] ХюманФактор
Инексис [В] Киану
● ● ●
.

Изображение CRAZY BAND 2:2 THE MUMMIES Изображение
(1:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 20708 | Мидълзбро - Уигън [2:0] | 2:0 | 1:0 | 2:1 | ● [Съб 17:00] 20707 | Куинс ПР - Брентфорд [3:2] | 2:1 | 1:0 | 2:1 |
[Съб 19:30] 10404 | Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао [3:2] | 1:0 | 2:0 | 2:1 | ● [Съб 19:30] 10608 | Еммен - НАК Бреда [2:0] | 2:0 | 1:1 | |
[Нед 13:00] 10408 | Алавес - Уеска [2:1] | 2:0 | 1:0 | | ● [Нед 13:15] 10606 | Грьонинген - Хееренвеен [2:0] | 1:3 | 1:2 | 1:1 |
[Нед 15:00] 20905 | Краснодар - Енисей [P:P] | 2:0 | 2:1 | |[Нед 15:30] 20903 | Рубин - Локомотив Москва [0:0] | 1:1 | 0:1 | |
[Нед 15:30] 10601 | АДО Ден Хааг - АЗ Алкмаар [0:1] | 1:1 | 2:1 | 1:2 | ● [Нед 19:30] 10406 | Райо Валекано - Виляреал [2:2] | 1:2 | 0:1 | 1:1 |
[Нед 15:30] 10603 | Екселсиор Ротердам - Аякс [1:7] | 0:2 | 1:3 | | ● [Нед 21:00] 22001 | Атлетико Минейро - Палмейрас [1:1] | 0:1 | 1:1 | |
[Нед 18:15] 21902 | Индепендиенте - Белграно [2:1] | 1:0 | 2:0 | 2:1 | ● [Нед 21:45] 10403 | Селта - Реал Мадрид [2:4] | 1:3 | 1:2 | |
[Нед 21:00] 22002 | Гремио - Вашку да Гама [2:1] | 2:1 | 1:0 | | ● [Нед 22:45] 21906 | Банфийлд - Ланус [0:0] | 2:1 | 2:0 | 1:0 |

. .
Гол на Сайлър 1:0
. Мидълзбро - Уигън 2:0 14' .
1:1 Гол на Джони Хейнс
. 33' Еммен - НАК Бреда 2:0 .
Гол на Тиро 2:1
. Индепендиенте - Белграно 2:1 75' .
2:2 Гол на Баба Тонка
. 86' Атлетико Минейро - Палмейрас 1:1 .
Анфийлд Айрън спасява удар на Дуумър
. 87' Гремио - Вашку да Гама 2:1 .
Емесерем [1] Джони Хейнс
Сайлър [2] Мандор [К]
Дуумър [3] Баба Тонка
Тиро [4] Доги
[К] Терминатор [В] Анфийлд Айрън
● ● ●
.

Изображение NEW MERSEY RAZORS 2:0 THUG SLUGS Изображение
(1:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:00] 10306 | Торино - Парма [1:2] | 1:0 | 2:1 | | ● [Съб 19:00] 10309 | Спал - Каляри [2:2] | 1:1 | 2:0 | |
[Съб 16:00] 20805 | Салернитана - Специя [1:0] | 2:1 | 1:0 | 1:1 | ● [Съб 19:00] 20808 | Козенца - Лече [2:3] | 0:0 | 1:0 | 1:1 |
[Съб 20:45] 10605 | Де Граафшап - ПСВ Айндховен [1:4] | 0:3 | 0:2 | 1:3 | ● [Съб 19:00] 21008 | Екстремадура - Осасуна [2:3] | 1:2 | 1:1 | |
[Нед 13:00] 21003 | Гранада - Нумансия [0:0] | 2:1 | 2:0 | | ● [Нед 12:30] 21204 | Бурсаспор - Касъмпаша [1:2] | 2:0 | 1:0 | 1:1 |
[Нед 15:30] 10603 | Екселсиор Ротердам - Аякс [1:7] | 0:3 | 1:3 | | ● [Нед 15:30] 10601 | АДО Ден Хааг - АЗ Алкмаар [0:1] | 1:3 | 1:2 | |
[Нед 16:00] 10303 | Рома - Сампдория [4:1] | 2:1 | 2:0 | | ● [Нед 16:00] 32303 | Хекен - Норкьопинг [0:1] | 1:3 | 1:1 | 2:1 |
[Нед 16:00] 32301 | Малмьо ФФ - Елфсборг [2:0] | 2:0 | 3:0 | 3:1 | ● [Нед 17:45] 10604 | Хераклес - Фейенорд [0:2] | 1:2 | 1:1 | 2:2 |
[Нед 18:00] 21205 | Анталияспор - Акхисар Беледие [1:2] | 1:0 | 2:1 | 2:0 | ● [Нед 19:00] 10305 | Сасуоло - Лацио [1:1] | 0:2 | 2:1 | |
[Нед 22:00] 52814 | Спортинг Канзас - Реал Солт Лейк [4:2] [FK] | 2:1 | 0:4 / 0:5 | 2:1 / 3:1 | ●

. .
Гол на Тюлена 1:0
. Салернитана - Специя 1:0 2' .
Гол на Резо 2:0
. Малмьо ФФ - Елфсборг 2:0 61' .
Удар в аут от фаул на Бате Петку
. Спортинг Канзас - Реал Солт Лейк 4:2 90' .
Нема Значка [1] Тодоринко
Резо [2] Шифтър
[К] Тюлена [3] Надя
Бате Петку [4] Саутуинд
Романист [В] -
● ● ●
.

Изображение EXTREME ZOMBIES 0:1 THE THRACIAN ORPHICS Изображение
(0:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:00] 10306 | Торино - Парма [1:2] | 2:0 | 2:1 | 1:0 | ● [Съб 17:15] 10402 | Хетафе - Валенсия [0:1] | 2:1 | 1:0 | 1:1 |
[Съб 19:30] 10404 | Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао [3:2] | 1:0 | 2:0 | 2:1 | ● [Съб 19:00] 10309 | Спал - Каляри [2:2] | 1:0 | 2:1 | 1:1 |
[Съб 21:45] 10607 | ВВВ Венло - Фортуна Ситард [3:2] | 2:1 | 1:0 | | ● [Съб 19:30] 10608 | Еммен - НАК Бреда [2:0] | 1:1 | 2:1 | 1:2 |
[Нед 15:00] 20905 | Краснодар - Енисей [P:P] | 1:0 | 2:0 | |[Съб 20:45] 10605 | Де Граафшап - ПСВ Айндховен [1:4] | 0:3 | 0:2 | |
[Нед 15:30] 10603 | Екселсиор Ротердам - Аякс [1:7] | 1:2 | 1:3 | 0:2 | ● [Съб 21:00] 21606 | Ойпен - Сент Трюиден [1:4] | 1:1 | 1:2 | 2:1 |
[Нед 16:00] 10303 | Рома - Сампдория [4:1] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 21:30] 10304 | Дженоа - Наполи [1:2] | 1:2 | 0:2 | |
[Нед 19:30] 10405 | Севиля - Еспаньол [2:1] | 1:0 | 2:0 | | ● [Нед 13:00] 20902 | Уфа - Спартак Москва [2:0] | 0:1 | 1:2 | |
[Нед 21:00] 21604 | Eксел Мускрон - РК Генк [0:0] | 0:1 | 1:2 | 0:2 | ● [Нед 19:30] 10406 | Райо Валекано - Виляреал [2:2] | 0:1 | 1:1 | |

. .
0:1 Гол на Баба Йорга
. 42' Дженоа - Наполи 1:2 .
ПЕПИТО [1] Оскар
Моандър [2] Баба Йорга
Юве Фен [3] Ивъл МакАндрюз
Мадридиста [4] Ринсуинд
[К] Дяволо [В] Редо [К]
● ● ●
.

ПМЛ Б ЛИГА
Изображение RED OR DEAD 0:1 THE GRIZZLIES Изображение
(0:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:00] 10306 | Торино - Парма [1:2] | 2:1 | 2:0 | | ● [Съб 17:00] 10109 | Саутхямптън - Уотфорд [1:1] | 1:0 | 2:1 | 1:1 |
[Съб 16:30] 10206 | Нюрнберг - Щутгарт [0:2] | 1:0 | 2:1 | 1:1 | ● [Съб 19:30] 10201 | Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен [3:2] | 2:2 | 0:0 | 1:2 |
[Съб 16:30] 10208 | Фрайбург - Майнц [1:3] | 2:1 | 2:0 | 1:0 | ● [Нед 15:30] 10601 | АДО Ден Хааг - АЗ Алкмаар [0:1] | 2:3 | 1:2 | |
[Съб 21:00] 10507 | Сент Етиен - Реймс [2:0] | 1:1 | 2:1 | | ● [Нед 16:30] 10203 | РБ Лайпциг - Байер Леверкузен [3:0] | 2:2 | 2:1 | 2:0 |
[Нед 13:00] 10408 | Алавес - Уеска [2:1] | 2:0 | 1:0 | | ● [Нед 18:30] 10101 | Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед [3:1] | 2:1 | 2:2 | 1:1 |
[Нед 15:30] 10603 | Екселсиор Ротердам - Аякс [1:7] | 0:2 | 0:3 | | ● [Нед 21:30] 10301 | Милан - Ювентус [0:2] | 1:2 | 1:1 | |
[Нед 16:15] 10102 | Челси - Евертън [0:0] | 2:0 | 2:1 | 1:0 | ● [Нед 21:45] 10403 | Селта - Реал Мадрид [2:4] | 0:2 | 0:1 | |
[Нед 18:30] 10107 | Арсенал - Уулвърхямптън [1:1] | 2:1 | 3:1 | 2:0 | ● [Нед 22:00] 10501 | Монако - Пари Сен Жермен [0:4] | 0:3 | 0:2 | |

. .
0:1 Гол на Славо
. 10' Саутхямптън - Уотфорд 1:1 .
Ивич [1] Вандом
Тонзос [2] Енкели
Вожда [3] Борката
Олимпия [4] Славо
[К] Дюнкеркю [В] Брут
● ● ●
.

Изображение СИНЯТА ЛАВИНА 1:1 UNDERGROUND Изображение
(0:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10206 | Нюрнберг - Щутгарт [0:2] | 2:1 | 3:1 | | ● [Съб 16:30] 10204 | Хофенхайм - Аугсбург [2:1] | 3:1 | 1:1 | 2:0 |
[Съб 16:30] 10208 | Фрайбург - Майнц [1:3] | 1:1 | 2:0 | 2:1 | ● [Съб 16:30] 10205 | Вердер Бремен - Борусия Гладбах [1:3] | 1:3 | 1:1 | |
[Съб 19:30] 10404 | Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао [3:2] | 1:0 | 2:0 | | ● [Съб 17:00] 10105 | Нюкасъл - Борнемут [2:1] | 1:1 | 0:2 | 1:0 |
[Нед 13:00] 10408 | Алавес - Уеска [2:1] | 3:1 | 2:0 | 2:1 | ● [Съб 19:00] 10309 | Спал - Каляри [2:2] | 1:1 | 0:0 | 1:2 |
[Нед 16:00] 10308 | Емполи - Удинезе [2:1] | 1:0 | 1:1 | 1:0 | ● [Нед 18:30] 10101 | Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед [3:1] | 3:0 | 2:2 | |
[Нед 16:15] 10102 | Челси - Евертън [0:0] | 3:1 | 2:1 | | ● [Нед 19:00] 10305 | Сасуоло - Лацио [1:1] | 0:2 | 1:2 | |
[Нед 18:30] 10107 | Арсенал - Уулвърхямптън [1:1] | 2:0 | 2:0 | 1:0 | ● [Нед 19:30] 10405 | Севиля - Еспаньол [2:1] | 1:1 | 2:1 | |
[Нед 21:30] 10301 | Милан - Ювентус [0:2] | 1:1 | 0:1 | | ● [Нед 19:30] 10406 | Райо Валекано - Виляреал [2:2] | 2:1 | 0:2 | 1:1 |

. .
Байкой спасява удар на Шарп
. Вердер Бремен - Борусия Гладбах 1:3 6' .
Гол на Рунекс 1:0
. Алавес - Уеска 2:1 50' .
1:1 Гол на Бай Гроздан
. 82' Севиля - Еспаньол 2:1 .
ЕЛ Капитано [1] Шарп
Зепер [2] Стифо
Кристин [3] Гатузо
[К] Рунекс [4] Бай Гроздан
Байкой [В] Василико
● ● ●
.

Изображение DEMBA BOYZ 1:2 VALIANT KNIGHTS Изображение
(0:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:00] 10306 | Торино - Парма [1:2] | 2:1 | 1:0 | 1:1 | ● [Съб 16:30] 10204 | Хофенхайм - Аугсбург [2:1] | 2:2 | 3:1 | |
[Съб 16:30] 10208 | Фрайбург - Майнц [1:3] | 2:1 | 1:1 | | ● [Съб 17:15] 10402 | Хетафе - Валенсия [0:1] | 0:1 | 1:1 | 1:1 |
[Нед 13:00] 10408 | Алавес - Уеска [2:1] | 1:0 | 2:0 | 2:1 | ● [Съб 19:00] 21006 | Луго - Алкоркон [0:1] | 1:1 | 1:0 | |
[Нед 13:00] 21003 | Гранада - Нумансия [0:0] | 2:0 | 1:0 | | ● [Съб 19:30] 10201 | Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен [3:2] | 1:2 | 1:1 | |
[Нед 16:00] 10303 | Рома - Сампдория [4:1] | 2:1 | 3:1 | 2:2 | ● [Съб 21:00] 10506 | Анже - Монпелие [1:0] | 0:1 | 1:2 | |
[Нед 16:00] 10505 | Бордо - Каен [0:0] | 1:0 | 2:1 | | ● [Съб 21:30] 10304 | Дженоа - Наполи [1:2] | 1:2 | 0:1 | 0:2 |
[Нед 19:00] 10202 | Айнтрахт Франкфурт - Шалке [3:0] | 2:1 | 1:1 | | ● [Съб 21:45] 10407 | Жирона - Леганес [0:0] | 2:0 | 1:0 | 2:1 |
[Нед 19:30] 10405 | Севиля - Еспаньол [2:1] | 1:1 | 2:1 | 2:1 | ● [Нед 19:00] 10305 | Сасуоло - Лацио [1:1] | 0:2 | 1:1 | 1:2 |

. .
0:1 Гол на Алфи
. 19' Хетафе - Валенсия 0:1 .
Шопченко спасява удар на Дъ Найт
. Дженоа - Наполи 1:2 42' .
Гол на Гонзо 1:1
. Алавес - Уеска 2:1 50' .
Удар в гредата на Ванката
. Рома - Сампдория 3:1 ❯ 4:1 58' .
1:2 Гол на Хенман
. 77' Сасуоло - Лацио 1:1 .
Нуф спасява удар на Ванката
. 82' Севиля - Еспаньол 2:1 .
Нуф спасява удар на Дани-007
. 82' Севиля - Еспаньол 2:1 .
[К] Гонзо [1] Дъ Найт
Талиезин [2] Алфи
Ванката [3] Хенман
Дани-007 [4] А. Агаси
Шопченко [В] Нуф [К]
● ● ●
.

ПМЛ А Лига ● 2018-2019

Изображение КЛАСИРАНЕ СЛЕД VIII КРЪГ Изображение

◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
1. ● NEW MERSEY RAZORS 8 5 3 0 17:10 +7 13 5 3 2 0 11:7 +4 8 3 2 1 0 6:3 +3 5
2. ● CRAZY BAND 8 4 2 2 15:10 +5 10 5 1 2 2 9:10 -1 4 3 3 0 0 6:0 +6 6
3. LES MOUSQUETAIRES 8 4 1 3 12:9 +3 9 5 4 0 1 9:4 +5 8 3 0 1 2 3:5 -2 1
4. AIR FORCE 8 4 1 3 14:13 +1 9 3 1 1 1 5:5 0 3 5 3 0 2 9:8 +1 6
5. THE MUMMIES 8 3 3 2 14:15 -1 9 3 2 1 0 6:3 +3 5 5 1 2 2 8:12 -4 4
6. ● КРИВА НИВА 8 3 2 3 10:10 0 8 5 2 2 1 6:5 +1 6 3 1 0 2 4:5 -1 2
7. THE THRACIAN ORPHICS 8 2 2 4 12:15 -3 6 3 1 0 2 4:6 -2 2 5 1 2 2 8:9 -1 4
8. REAL GREEN 8 2 2 4 11:15 -4 6 3 1 1 1 5:5 0 3 5 1 1 3 6:10 -4 3
9. EXTREME ZOMBIES 8 2 1 5 8:11 -3 5 4 2 0 2 6:5 +1 4 4 0 1 3 2:6 -4 1
10. THUG SLUGS 8 2 1 5 12:17 -5 5 4 1 0 3 5:9 -4 2 4 1 1 2 7:8 -1 3




Изображение КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА СЛЕД VIII КРЪГ Изображение

▶ ||NMR|||CRB|||LMQ|||AFR|||MUM|||KRN|||THO|||RGR|||EXZ|||TSL|
1. NEW MERSEY RAZORS ||NMR||||||#15|||2:1|||#11|||#18|||#13|||4:3|||2:2|||1:1|||2:0|
2. CRAZY BAND ||CRB|||1:1||||||#13|||2:3|||2:2|||2:3|||#11|||#18|||2:1|||#16|
3. LES MOUSQUETAIRES ||LMQ|||#14|||0:1||||||#18|||#16|||#11|||3:2|||2:0|||2:0|||2:1|
4. AIR FORCE ||AFR|||1:3|||#10|||#09||||||3:1|||#17|||1:1|||#14|||#15|||#12|
5. THE MUMMIES ||MUM|||#09|||#17|||2:1|||#13||||||#15|||1:1|||3:1|||#11|||#10|
6. КРИВА НИВА ||KRN|||1:2|||#12|||1:1|||2:1|||1:1||||||#18|||#16|||1:0|||#14|
7. THE THRACIAN ORPHICS ||THO|||#12|||0:2|||#10|||#16|||#14|||#09||||||3:1|||#17|||1:3|
8. REAL GREEN ||RGR|||#10|||#09|||#17|||1:2|||#12|||1:0|||#15||||||#13|||3:3|
9. EXTREME ZOMBIES ||EXZ|||#16|||#14|||#12|||2:1|||4:1|||#10|||0:1|||0:2||||||#18|
10. THUG SLUGS ||TSL|||#17|||0:3|||#15|||1:2|||2:3|||2:1|||#13|||#11|||#09||||

© PML 2002-2018


⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ А Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Сайлър CRAZY BAND 6 ( 8) 3 ( 5) 3 ( 3) 0 ( 8) ◼|
|◼ 2. Тюлена NEW MERSEY RAZORS 5 ( 7) 3 ( 4) 2 ( 3) 0 ( 7) ◼|
|◼ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 5 ( 7) 0 ( 2) 5 ( 5) 0 ( 7) ◼|
|◼ 4. Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 5 ( 8) 2 ( 5) 2 ( 3) 1 ( 8) ◼|
|◼ 5. Ла Вила КРИВА НИВА 4 ( 8) 2 ( 5) 2 ( 3) 0 ( 8) ◼|
|◼ Тиро CRAZY BAND 4 ( 8) 2 ( 5) 2 ( 3) 0 ( 8) ◼|
|◼ Баба Тонка THE MUMMIES 4 ( 8) 2 ( 3) 2 ( 5) 0 ( 8) ◼|
|◼ Джони Хейнс THE MUMMIES 4 ( 8) 1 ( 3) 3 ( 5) 0 ( 8) ◼|
|◼ Симо AIR FORCE 4 ( 8) 3 ( 3) 1 ( 5) 0 ( 8) ◼|
|◼ 10. Дъбрав AIR FORCE 3 ( 4) 0 ( 0) 3 ( 4) 0 ( 4) ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 11. Дуумър CRAZY BAND 3 ( 5) 2 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 5) ◼|
|◼ Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 3 ( 5) 1 ( 3) 2 ( 2) 0 ( 5) ◼|
|◼ 13. Надя THUG SLUGS 3 ( 6) 1 ( 3) 2 ( 3) 0 ( 6) ◼|
|◼ Тодоринко THUG SLUGS 3 ( 6) 1 ( 2) 2 ( 4) 0 ( 6) ◼|
|◼ Дарксийд AIR FORCE 3 ( 6) 0 ( 3) 3 ( 3) 0 ( 6) ◼|
|◼ 16. Бай Момчил КРИВА НИВА 3 ( 7) 2 ( 4) 1 ( 3) 0 ( 7) ◼|
|◼ Роувърс LES MOUSQUETAIRES 3 ( 7) 2 ( 4) 1 ( 3) 0 ( 7) ◼|
|◼ Роско REAL GREEN 3 ( 7) 1 ( 3) 0 ( 4) 2 ( 7) ◼|
|◼ 19. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 3 ( 8) 3 ( 5) 0 ( 3) 0 ( 8) ◼|
|◼ Мкк LES MOUSQUETAIRES 3 ( 8) 2 ( 5) 1 ( 3) 0 ( 8) ◼|
|◼ Резо NEW MERSEY RAZORS 3 ( 8) 3 ( 5) 0 ( 3) 0 ( 8) ◼|
|◼ Мандор THE MUMMIES 3 ( 8) 0 ( 3) 3 ( 5) 0 ( 8) ◼|
|◼ Доги THE MUMMIES 3 ( 8) 3 ( 3) 0 ( 5) 0 ( 8) ◼|
|◼ БатРадо REAL GREEN 3 ( 8) 2 ( 3) 1 ( 5) 0 ( 8) ◼|
|◼ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 3 ( 8) 1 ( 3) 2 ( 5) 0 ( 8) ◼|
|◼ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 3 ( 8) 2 ( 3) 1 ( 5) 0 ( 8) ◼|
|◼ Моандър EXTREME ZOMBIES 3 ( 8) 2 ( 4) 1 ( 4) 0 ( 8) ◼|
|◼ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 3 ( 8) 2 ( 4) 1 ( 4) 0 ( 8) ◼|
|◼ 29. Крюшо AIR FORCE 2 ( 2) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 2) ◼|
|◼ 30. Саутуинд THUG SLUGS 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 4) ◼|
|◼ Лорд Брахилус THUG SLUGS 2 ( 4) 2 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 4) ◼|
|◼ 32. Сатурния AIR FORCE 2 ( 5) 1 ( 2) 1 ( 3) 0 ( 5) ◼|
|◼ 33. Боби68 КРИВА НИВА 2 ( 7) 1 ( 4) 1 ( 3) 0 ( 7) ◼|
|◼ Тодоров REAL GREEN 2 ( 7) 2 ( 3) 0 ( 4) 0 ( 7) ◼|
|◼ ХюманФактор REAL GREEN 2 ( 7) 0 ( 3) 2 ( 4) 0 ( 7) ◼|
|◼ 36. Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 2 ( 8) 1 ( 5) 1 ( 3) 0 ( 8) ◼|
|◼ 37. Дел Пиеро LES MOUSQUETAIRES 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 1) ◼|
|◼ Мартин THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 1) ◼|
|◼ 39. Фалкенбах THUG SLUGS 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 2) ◼|
|◼ Изгрев Ламерз REAL GREEN 1 ( 2) 0 ( 0) 1 ( 2) 0 ( 2) ◼|
|◼ 41. Барс THUG SLUGS 1 ( 3) 0 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 3) ◼|
|◼ 42. Томи NEW MERSEY RAZORS 1 ( 4) 1 ( 3) 0 ( 1) 0 ( 4) ◼|
|◼ 43. Емесерем CRAZY BAND 1 ( 5) 0 ( 3) 0 ( 2) 1 ( 5) ◼|
|◼ 44. Копача КРИВА НИВА 1 ( 6) 1 ( 5) 0 ( 1) 0 ( 6) ◼|
|◼ Фенгом CRAZY BAND 1 ( 6) 1 ( 4) 0 ( 2) 0 ( 6) ◼|
|◼ 46. Юве Фен EXTREME ZOMBIES 1 ( 7) 1 ( 4) 0 ( 3) 0 ( 7) ◼|
|◼ 47. Пепито EXTREME ZOMBIES 1 ( 8) 1 ( 4) 0 ( 4) 0 ( 8) ◼|

|

⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ А Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Романист NEW MERSEY RAZORS 5 ( 8) 2 ( 5) 2 ( 3) 1 ( 8) ◼|
|◼ 2. Фалкенбах THUG SLUGS 4 ( 5) 2 ( 3) 0 ( 2) 2 ( 5) ◼|
|◼ 3. Крюшо AIR FORCE 4 ( 6) 2 ( 2) 2 ( 4) 0 ( 6) ◼|
|◼ 4. Дяволо EXTREME ZOMBIES 4 ( 7) 3 ( 4) 1 ( 3) 0 ( 7) ◼|
|◼ 5. Киану REAL GREEN 3 ( 4) 3 ( 3) 0 ( 1) 0 ( 4) ◼|
|◼ Анфийлд REAL GREEN 3 ( 4) 0 ( 0) 3 ( 4) 0 ( 4) ◼|
|◼ 7. Инексис LES MOUSQUETAIRES 3 ( 8) 3 ( 5) 0 ( 3) 0 ( 8) ◼|
|◼ Анфийлд Айрън THE MUMMIES 3 ( 8) 0 ( 3) 3 ( 5) 0 ( 8) ◼|
|◼ 9. Редо THE THRACIAN ORPHICS 2 ( 7) 0 ( 2) 2 ( 5) 0 ( 7) ◼|
|◼ 10. Терминатор CRAZY BAND 2 ( 8) 1 ( 5) 1 ( 3) 0 ( 8) ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 11. Мандор THE MUMMIES 1 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ( 0) ◼|
|◼ 12. Кибик КРИВА НИВА 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼|
|◼ Мартун КРИВА НИВА 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼|
|◼ Барс THUG SLUGS 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 2) ◼|

|

ПМЛ Б Лига ● 2018-2019

Изображение КЛАСИРАНЕ СЛЕД VIII КРЪГ Изображение

◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
1. ● VALIANT KNIGHTS 7 5 1 1 15:6 +9 11 3 2 0 1 7:2 +5 4 4 3 1 0 8:4 +4 7
2. ● THE GRIZZLIES 7 5 1 1 9:4 +5 11 3 2 0 1 5:4 +1 4 4 3 1 0 4:0 +4 7
3. ● DUNE WARRIORS 6 3 1 2 12:9 +3 7 3 1 0 2 5:6 -1 2 3 2 1 0 7:3 +4 5
4. ● RED OR DEAD 7 2 3 2 8:8 0 7 4 1 2 1 4:4 0 4 3 1 1 1 4:4 0 3
5. ● DEMBA BOYZ 7 2 1 4 11:14 -3 5 4 1 1 2 7:7 0 3 3 1 0 2 4:7 -3 2
6. ● СИНЯТА ЛАВИНА 7 1 2 4 8:13 -5 4 4 0 2 2 3:5 -2 2 3 1 0 2 5:8 -3 2
7. ● UNDERGROUND 7 0 3 4 4:13 -9 3 3 0 1 2 2:6 -4 1 4 0 2 2 2:7 -5 2




Изображение КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА СЛЕД VIII КРЪГ Изображение

▶ ||VKN|||GRZ|||DWR|||ROD|||DMB|||SLV|||UGR|
1. VALIANT KNIGHTS ||VKN||||||#12|||#09|||0:1|||4:1|||#14|||3:0|
2. THE GRIZZLIES ||GRZ|||1:2||||||#11|||2:1|||2:1|||#09|||#13|
3. DUNE WARRIORS ||DWR|||1:3|||0:2||||||#12|||#14|||4:1|||#10|
4. RED OR DEAD ||ROD|||#13|||0:1|||1:1||||||#11|||3:2|||0:0|
5. DEMBA BOYZ ||DMB|||1:2|||#10|||1:2|||2:2||||||#12|||3:1|
6. СИНЯТА ЛАВИНА ||SLV|||1:1|||0:1|||#13|||#10|||1:2||||||1:1|
7. UNDERGROUND ||UGR|||#11|||0:0|||1:4|||#14|||#09|||1:2||||

© PML 2002-2018


⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ Б Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Хенман VALIANT KNIGHTS 7 ( 7) 2 ( 3) 5 ( 4) 0 ( 7) ◼|
|◼ 2. Кори DUNE WARRIORS 6 ( 6) 2 ( 3) 4 ( 3) 0 ( 6) ◼|
|◼ 3. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 4 ( 4) 2 ( 2) 2 ( 2) 0 ( 4) ◼|
|◼ 4. Борката THE GRIZZLIES 4 ( 7) 2 ( 3) 2 ( 4) 0 ( 7) ◼|
|◼ Славо THE GRIZZLIES 4 ( 7) 2 ( 3) 2 ( 4) 0 ( 7) ◼|
|◼ Гонзо DEMBA BOYZ 4 ( 7) 3 ( 4) 1 ( 3) 0 ( 7) ◼|
|◼ 7. Жеката DUNE WARRIORS 3 ( 5) 2 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 5) ◼|
|◼ 8. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 3 ( 7) 2 ( 3) 0 ( 4) 1 ( 7) ◼|
|◼ Алфи VALIANT KNIGHTS 3 ( 7) 0 ( 3) 2 ( 4) 1 ( 7) ◼|
|◼ Тонзос RED OR DEAD 3 ( 7) 1 ( 4) 2 ( 3) 0 ( 7) ◼|
|◼ Талиезин DEMBA BOYZ 3 ( 7) 2 ( 4) 1 ( 3) 0 ( 7) ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 12. Пр.Недев RED OR DEAD 2 ( 5) 2 ( 2) 0 ( 3) 0 ( 5) ◼|
|◼ 13. Жоро Левскаря UNDERGROUND 2 ( 6) 2 ( 3) 0 ( 3) 0 ( 6) ◼|
|◼ Ивич RED OR DEAD 2 ( 6) 1 ( 3) 1 ( 3) 0 ( 6) ◼|
|◼ Дани-007 DEMBA BOYZ 2 ( 6) 1 ( 3) 1 ( 3) 0 ( 6) ◼|
|◼ 16. А. Агаси VALIANT KNIGHTS 2 ( 7) 2 ( 3) 0 ( 4) 0 ( 7) ◼|
|◼ Бай Гроздан UNDERGROUND 2 ( 7) 0 ( 3) 2 ( 4) 0 ( 7) ◼|
|◼ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 2 ( 7) 1 ( 4) 1 ( 3) 0 ( 7) ◼|
|◼ 19. Халик DUNE WARRIORS 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 1) ◼|
|◼ Сарате DEMBA BOYZ 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 1) ◼|
|◼ 21. Венабили DUNE WARRIORS 1 ( 6) 1 ( 3) 0 ( 3) 0 ( 6) ◼|
|◼ Легендата DUNE WARRIORS 1 ( 6) 0 ( 3) 1 ( 3) 0 ( 6) ◼|
|◼ Енкели THE GRIZZLIES 1 ( 6) 1 ( 2) 0 ( 4) 0 ( 6) ◼|
|◼ Олимпия RED OR DEAD 1 ( 6) 0 ( 3) 1 ( 3) 0 ( 6) ◼|
|◼ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 6) 0 ( 3) 1 ( 3) 0 ( 6) ◼|
|◼ 26. Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 7) 0 ( 4) 1 ( 3) 0 ( 7) ◼|
|◼ Ванката DEMBA BOYZ 1 ( 7) 0 ( 4) 1 ( 3) 0 ( 7) ◼|

|

⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Б Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Нуф VALIANT KNIGHTS 6 ( 7) 3 ( 3) 3 ( 4) 0 ( 7) ◼|
|◼ 2. Брут THE GRIZZLIES 3 ( 6) 1 ( 2) 2 ( 4) 0 ( 6) ◼|
|◼ 3. Василико UNDERGROUND 3 ( 7) 1 ( 3) 2 ( 4) 0 ( 7) ◼|
|◼ Шопченко DEMBA BOYZ 3 ( 7) 3 ( 4) 0 ( 3) 0 ( 7) ◼|
|◼ 5. Ланселот СИНЯТА ЛАВИНА 2 ( 3) 2 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 3) ◼|
|◼ 6. Дюнкеркю RED OR DEAD 2 ( 7) 0 ( 4) 2 ( 3) 0 ( 7) ◼|
|◼ 7. Байкой СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 1) ◼|
|◼ 8. Гоа DUNE WARRIORS 1 ( 5) 1 ( 3) 0 ( 2) 0 ( 5) ◼|

|

ОТБОР НА КРЪГА

▶.......◀||1|||Сайлър |||CRAZY BAND ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Дуумър |||CRAZY BAND ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Шарп |||UNDERGROUND ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Тиро |||CRAZY BAND ||▶.......◀

▶.......◀||В|||Нуф |||VALIANT KNIGHTS ||▶.......◀

КАПИТАН||Д|||Тюлена |||NEW MERSEY RAZORS ||▶.......◀
КАПИТАН||Г|||Жоро Левскаря |||UNDERGROUND ||▶.......◀

|

★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★

|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★|
| 1. Романист NEW MERSEY RAZORS 3 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 2. Жеката DUNE WARRIORS 2 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 3. Кори DUNE WARRIORS 2 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
| Брут THE GRIZZLIES 2 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
| 5. Тодоринко THUG SLUGS 2 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 6. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 2 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 2 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Гонзо DEMBA BOYZ 2 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 9. Крюшо AIR FORCE 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
| 10. Сайлър CRAZY BAND 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Нуф VALIANT KNIGHTS 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Анфийлд Айрън THE MUMMIES 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Доги THE MUMMIES 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

| 14. Лорд Брахилус THUG SLUGS 1 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Киану REAL GREEN 1 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 16. Дуумър CRAZY BAND 1 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 1 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Пр.Недев RED OR DEAD 1 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 19. Надя THUG SLUGS 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Дарксийд AIR FORCE 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Олимпия RED OR DEAD 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Дани-007 DEMBA BOYZ 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 24. Фалкенбах THUG SLUGS 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Тодоров REAL GREEN 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Борката THE GRIZZLIES 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Тонзос RED OR DEAD 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Юве Фен EXTREME ZOMBIES 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 30. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Хенман VALIANT KNIGHTS 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Алфи VALIANT KNIGHTS 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| А. Агаси VALIANT KNIGHTS 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| БатРадо REAL GREEN 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Симо AIR FORCE 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Пепито EXTREME ZOMBIES 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Моандър EXTREME ZOMBIES 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|

|


Седмицата 12.11.2018-18.11.2018 е почивна!

СЛЕДВАЩИ МАЧОВЕ (19.11.2018-25.11.2018)

● ПМЛ А Лига - IX кръг ●
THUG SLUGS - EXTREME ZOMBIES
THE MUMMIES - NEW MERSEY RAZORS
REAL GREEN - CRAZY BAND
AIR FORCE - LES MOUSQUETAIRES
THE THRACIAN ORPHICS - КРИВА НИВА
|
● ПМЛ Б Лига - IX кръг ●
VALIANT KNIGHTS - DUNE WARRIORS
UNDERGROUND - DEMBA BOYZ
THE GRIZZLIES - СИНЯТА ЛАВИНА
RED OR DEAD почива
|


Последна промяна Mandor на 12.11.2018 00:39, променена общо 8 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг